Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2017., 23:29   #7641
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Fala ti, idem gledati!
Edit
Ne vidim e mail i ne kuzim nis.
Jel to neka organizacija? Ne moze se vidjet di ta djeca/ljudi stanuju, pa direktno s njima kontaktirati i pitati kaj im treba, rado bi i neke knjige odnijela i neku odjecu/obucu, ali bi se rado bar cula s nekim, jer sam sumnjicava prema udrugama.

Mogla bi nazvat Nazorovu, pa pitati, oni bi morali znati.
Al fala ti.
To je Rotary. Imaš mail, ja bih se na tvom mjestu javila i tražila ih podatke koji nisu javni, da im želiš darovat odjeće za curke.
i vidi se mail. Piše : [email protected]
i još piše
About
Sve informacije o udruzi kao i novim aktivnostima možete zatražiti na e-mailu: [email protected] !


Mislim, ne moraš, ali pitala si
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 00:52   #7642
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
To je Rotary. Imaš mail, ja bih se na tvom mjestu javila i tražila ih podatke koji nisu javni, da im želiš darovat odjeće za curke.
i vidi se mail. Piše : [email protected]
i još piše
About
Sve informacije o udruzi kao i novim aktivnostima možete zatražiti na e-mailu: [email protected] !


Mislim, ne moraš, ali pitala si
Bas ti hvala na trudu
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 10:21   #7643
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
A dajte recite, gdje je u Zagrebu dom u kojem su tinejdjeri do 18 bez roditeljske skrbi ili neke stambene zajednice (za to sam cula)kamo idu nakon 18?
Mislim da bi tim curama odnijela neke stvari koje ne prodam/poklonim a u dobrom su stanju.
Ja dok sam bila u Zagrebu sam nosila u Selsku, tamo blizu krizanja sa bivsom Koncarevom.

http://domzadjecu.hr/wp/hr/domovi/a-g-matos/kontakt

tu su velike curke i mozes ih (bar smo mi mogli u ono vrijeme) upoznati i popricati s njima ako zelis. Mi bi skupili robu i ostalo sto je bilo u super stanju i odnijeli tamo. Sad bi bilo najbolje ipak najprije kontaktirati ustanovu, mozda se nesto u medjuvremenu promijenilo.
Mysie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 02:02   #7644
Fala i tebi.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 20:48   #7645
Užasno se danas osjećam. Želim spičit novce. Ne znam na što. #firstworldproblems
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 20:53   #7646
Odi na givewell.org, doniranje novca čini ljude sretnijima.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 21:16   #7647
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Odi na givewell.org, doniranje novca čini ljude sretnijima.
Ne vjerujem u doniranje. Ne vjerujem da to pomaže potrebitima. Donirala sam prije, ali sam skužila da me to čini još nesretnijom.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 22:09   #7648
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Užasno se danas osjećam. Želim spičit novce. Ne znam na što. #firstworldproblems

Ja se nisam osjecala uzasno, ali sam imala slican osjecaj.
Kupila sam 2 stripa za 2 novcica Cekaju vikend. Lijepi su, velike stranice, tvrdi uvez i na jeziku kojeg ucim. VIIIIKEEEEND!!!!
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 22:40   #7649
Kupila tri knjige, od kojih sam dvije čitala u knjižnici, a treća me možebitno ne zanima. Platila...još nešto. Mislim da se osjećam OK, barem do interlibera.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 22:47   #7650
ja nisam htjela spičiti novce, pa sam kupila mobitel. nažalost, više se neću moći praviti grbava da nisam vidjela i nisam čula.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 22:55   #7651
Pitanje: kupnja hlača od broja 44-46 online: da ili ne? Tj, bi li kupili hlače ili neki odjevni predmet online iako nije baš vjerojatno da znate jeste li naručili točan broj. Ne znam se baš mjeriti/online stranice baš i ne mogu biti uvijek precizni u mjerama.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 23:06   #7652
Hlače i cipele nikad ne kupujem online.
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 23:09   #7653
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Pitanje: kupnja hlača od broja 44-46 online: da ili ne? Tj, bi li kupili hlače ili neki odjevni predmet online iako nije baš vjerojatno da znate jeste li naručili točan broj. Ne znam se baš mjeriti/online stranice baš i ne mogu biti uvijek precizni u mjerama.
Ništa ne bih kupila ako nisam sigurna za broj.

Zašto kupujete knjige?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 01:06   #7654
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Pitanje: kupnja hlača od broja 44-46 online: da ili ne? Tj, bi li kupili hlače ili neki odjevni predmet online iako nije baš vjerojatno da znate jeste li naručili točan broj. Ne znam se baš mjeriti/online stranice baš i ne mogu biti uvijek precizni u mjerama.
Vecinu odjece i obuce sam u zadnje 2 godine uzela on line.
Jednom sam nesto mijenjala, samo jednom.

Ako imas gratis slanje nazad i gratis dostavu kod zamjene i ako imas mogucnost povrata uz vracanje novca cim zaprime robu, nemas rizika.

Zadnje kaj sam kupovala su mi se mjere proizvoda cinile nelogicne, kontaktirala sam customer service, javili su da ce opet premjeriti dvije velicine izmedju kojih sam se dvoumila i javili su mi tocne mjere i komentar "fitting modeluse" da je proizvod odgovarajuc broju (velicini) koja je navedena, ali ako zelim lezerniji look i mogucnost da ispod nosim nesto deblje, da uzmem broj veci.
Poslusala i nisam pogrijesila.

Bitno je da nemas rizika. Ne bi nista uzimala ako nemam gratis mogucnost povrata robe uz brz povrat love.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 07:50   #7655
online naručujem haljinice s elastinom, majice i dodatke tipa šal, rukavice, torbe... hlače još nisam nikad. ne zato jer ne bi znala procjenit broj koji mi treba, nego zato jer ne znam kako mi stoje.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 08:18   #7656
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem u doniranje. Ne vjerujem da to pomaže potrebitima. Donirala sam prije, ali sam skužila da me to čini još nesretnijom.
onda se stani pored nekog kontejnera i sačekaj malo... ima potrebitih i oko tebe


Quote:
Hannah 3 kaže:
Vecinu odjece i obuce sam u zadnje 2 godine uzela on line
još ništa
ja to volim opipati...
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 09:12   #7657
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Vecinu odjece i obuce sam u zadnje 2 godine uzela on line.
Jednom sam nesto mijenjala, samo jednom.

Ako imas gratis slanje nazad i gratis dostavu kod zamjene i ako imas mogucnost povrata uz vracanje novca cim zaprime robu, nemas rizika.

Zadnje kaj sam kupovala su mi se mjere proizvoda cinile nelogicne, kontaktirala sam customer service, javili su da ce opet premjeriti dvije velicine izmedju kojih sam se dvoumila i javili su mi tocne mjere i komentar "fitting modeluse" da je proizvod odgovarajuc broju (velicini) koja je navedena, ali ako zelim lezerniji look i mogucnost da ispod nosim nesto deblje, da uzmem broj veci.
Poslusala i nisam pogrijesila.

Bitno je da nemas rizika. Ne bi nista uzimala ako nemam gratis mogucnost povrata robe uz brz povrat love.
A odakle narucujes? Ja sto god sam u zadnje vrijeme narucivala, dostava u Hrvatsku nije besplatna. A ni slanje nazad.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 09:33   #7658
Besplatan povrat imaju Yoox i H&M na način da dostavljač koji je i dostavio dođe po paket. Mango i cijeli Inditex imaju besplatan povrat u trgovinu. Asosove pakete samo odneseš na poštu. Sigurno ih ima još samo se trenutno ne mogu sjetiti.

A besplatan shipping imaju svi živi osim Inditexa (dobro, imaju i oni ali samo za dostavu u trgovinu šta mi baš nema smisla jer da mi se da ići do dućana, ne bih kupovala on line) bilo uvijek kao yoox, bilo da treba preći neki iznos ili čekati da se pojavi neka promocija. River Island trenutno ima shipping za 1 gbp, a ja imam samonametnuti ban na shopping
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 12:25   #7659
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
onda se stani pored nekog kontejnera i sačekaj malo... ima potrebitih i oko tebe
Gradom kruži priča da ovi koji kopaju po smeću i vozaju smeće, da imaju i obitelj, koji ih mole da prestanu skupljati smeće, i kuću, novce odbijaju.
Jednom me gospođa zamolila bocu nakon što sam sok ispila. Dala sam joj ga, a nakon nekog vremena je izvadila sasvim OK mobitel.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 12:33   #7660
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Besplatan povrat imaju Yoox i H&M na način da dostavljač koji je i dostavio dođe po paket. Mango i cijeli Inditex imaju besplatan povrat u trgovinu. Asosove pakete samo odneseš na poštu. Sigurno ih ima još samo se trenutno ne mogu sjetiti.

A besplatan shipping imaju svi živi osim Inditexa (dobro, imaju i oni ali samo za dostavu u trgovinu šta mi baš nema smisla jer da mi se da ići do dućana, ne bih kupovala on line) bilo uvijek kao yoox, bilo da treba preći neki iznos ili čekati da se pojavi neka promocija. River Island trenutno ima shipping za 1 gbp, a ja imam samonametnuti ban na shopping
Jednom sam nesto narucila Asosa i to sam zaboravila kak je bilo s placanjem. Amazon se placa, pa sam jos nesto narucivala iz Engleske i za sve se placala dostava.
Mango i H&M onda radije kupim u ducanu, a bas i ne nadjem cesto kod njih nesto sto mi se svidja.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:57.