Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2002., 13:49   #21
Hehehe, Watashi, bas to... Bas jebeno to... najljepsi dio dana mi je navecer, kada se legnem u krevet, zatvorim oci, i posvuda je mir... Samo, u trenu kad taj mir pocne, vec je zavrsio, vec je jutro i dizi se iz kreveta...

A jebiga, trudim se ja, pomazem si, samo... nista se ne mijenja...

Pa cemu se onda truditi? Zasto se muciti jos vise, ako vidis da nema promjene...

"Nije važno što se događa, važno je kako ti reagiraš na to."

Ne... vazno je ono na sta ja SKROMNO smatram da imam pravo...

Jedino sto mi je zivot podario je inteligencija... Samo to, od svih materijalnih i psihickih stvari, samo to... A ta inteligencija me ubija jos vise, jer shvacam sve sta mi se dogadja... Shvacam da gubim razum... Shvacam koliko je malo trebalo da mi zivot bude predivan, i to malo nisam dobio...

I sve zelje i nade koje sam imao je zamijenila jedna jedina zelja - mir...

Zelim da sve prestane, i zelim to iskreno i duboko... Samo da se moj mozak ugasi i da ne trpim vise... Zelim kraj... sa 21 godinom...

I sad ces mi reci da za to postoji nebeski uzviseni razlog? Sto zelim smrt u 21. godini zivota? Sto ju istinski zelim?
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2002., 20:29   #22
To je normalno za ovo doba godine. Ispucaj se sad tak da se udobrovoljish na novu godinu kad mosh otic vatat neke pitchke da zatvaraju oci s tobom
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 01:12   #23
Eh, Wat... svidja mi se tvoj smisao za crni humor...
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 01:18   #24
To znaci da si se danas bar jednom nasmijao Zar nije bilo OK osjecaj?
T.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 01:39   #25
Quote:
Originally posted by Reebok
Hehehe, Watashi, bas to... Bas jebeno to... najljepsi dio dana mi je navecer, kada se legnem u krevet, zatvorim oci, i posvuda je mir... Samo, u trenu kad taj mir pocne, vec je zavrsio, vec je jutro i dizi se iz kreveta...

A jebiga, trudim se ja, pomazem si, samo... nista se ne mijenja...

Pa cemu se onda truditi? Zasto se muciti jos vise, ako vidis da nema promjene...

"Nije važno što se događa, važno je kako ti reagiraš na to."

Ne... vazno je ono na sta ja SKROMNO smatram da imam pravo...

Jedino sto mi je zivot podario je inteligencija... Samo to, od svih materijalnih i psihickih stvari, samo to... A ta inteligencija me ubija jos vise, jer shvacam sve sta mi se dogadja... Shvacam da gubim razum... Shvacam koliko je malo trebalo da mi zivot bude predivan, i to malo nisam dobio...

I sve zelje i nade koje sam imao je zamijenila jedna jedina zelja - mir...

Zelim da sve prestane, i zelim to iskreno i duboko... Samo da se moj mozak ugasi i da ne trpim vise... Zelim kraj... sa 21 godinom...

I sad ces mi reci da za to postoji nebeski uzviseni razlog? Sto zelim smrt u 21. godini zivota? Sto ju istinski zelim?

Daj nemoj nas strasit...imas ti jos puno razloga za zivot...
...nemoj samo bit u depresiji...
Lolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 01:57   #26
Quote:
Originally posted by Reebok
Eh, Wat... svidja mi se tvoj smisao za crni humor...
Primjenjujem ga na sebi, i veseli me vec godinama
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 02:41   #27
Quote:
Originally posted by Lolita
imas ti jos puno razloga za zivot...
Cuj, Loli, bez uvrede, zbilja bez uvrede, ali na koju jebenu foru ti mozes izvuc tu pretpostavku...

Bye
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 02:43   #28
To kazem jer mislim da nijedan covjek s 21 godinom nema razloga plakati nad samim sobom....svatko moze promjeniti svoj zivot...tako da ide u onom smjeru u kom on zeli da ide....
...za smrt i plakanje nad samim sobom i ucinjenim pogreskama uvijek ima vremena...
Lolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 02:52   #29
Heh...

Svakako...

Kako ljudi kojima je zivot ok znaju solit pamet onima kojima je zivot govno...
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 02:57   #30
Kako bi blackadder danas reko: because I want to be young and wild, and then I want to be middle-aged and rich, and then I want to be old and annoy people by pretending that I'm deaf.

__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 02:57   #31
Mozda je i nama zivot bio govno, pa nam je sad OK, i to pokusavamo podjeliti s tobom.
T.C. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 03:09   #32
Il jos uvjek jesmo al smo stigli do nivoa di nas boli kurac?
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 04:38   #33
Pa, Reebok, ajmo te suditi po pojavi.
Za svoju ikonu stavio si nekog naduvanog tipa koji svijetu pokazuje prst, s porukom (vjerojatno) da svi odu u kurac. Rekao bi da se s takvim stavom nemaš što žaliti. A Lolitino suosjećanje je, po tvojoj reakciji, predobro za tebe. Ili ga uopće nisi shvatio, što nešto govori o toj tvojoj inteligenciji na koju si tako ponosan.
Kesten is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 09:44   #34
Quote:
Originally posted by Lolita
[B]To kazem jer mislim da nijedan covjek s 21 godinom nema razloga plakati nad samim sobom....B]
LOL

Glupost je kad prosuđuješ po godinama.
Svi mogu imati jako dobrog razloga za "plakanje", čak i oni s 7 godina.
 
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 12:16   #35
Quote:
Originally posted by Solaris
LOL

Glupost je kad prosuđuješ po godinama.
Svi mogu imati jako dobrog razloga za "plakanje", čak i oni s 7 godina.
Ne prosudjujem po godinama, vec covjek sa 21 godinom, za razliku od onog sa 7, ima dovoljno mozga, iskustva i snage se odurijet nekim stvarima u zivotu, neke odjebat, neke promjenit, i nastavit dalje...
......svi imaju razloga za plakanje u svakoj zivotnoj dobi....pitanje je samo dali ces pocet plakat i klonut ili ces smislit kako nastavit na next level...
Lolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 12:44   #36
Točno.
Samo je pitanje koliko snage netko ima u sebi.
 
Odgovori s citatom
Old 13.12.2002., 23:44   #37
Mrtva luka

Znam: ima jedna mrtva luka,
I ko se u njoj nađe
Čuti će ujutro pjevanje ćuka
I vidjet će umorne lađe.

Brodovi u njoj vječno snivaju
Kako se brodi,
Al njihova sidra mirno počivaju
U plitkoj vodi.

I tako u snovima gledaju sreću,
A plovit se boje.
Na jarbole šarene zastave meću
I - stoje.

***

Na novu plovidbu

Vedri se nebo. Sunce se rađa.
Plovi iz luke jedna lađa;
Jedna što dugo stajaše u doku,
Sva izbijena, s ranama na boku.

More, ko mati, vuče je na krilo.
Ljulja je, šapće: ništa nije bilo.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 13:48   #38
Hey Reebok dovoljno je slušati Doris Day i originalnu verziju pjesme Somewhere over The Rainbow i sve je jasno .
Maat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 14:18   #39
A DA PROBAS MALO DRKAT...MENI TO U DEPRI POMAZE...
DEBELKURAC
PS; imas naj avatar na netu...........
DEBELKOORAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2002., 15:41   #40
evo ti par savjeta od depresivca sa iskustvom:
završio sam školu koju sam mrzio, upisao se na faks koji nisam htio (sad mi je super, al nema veze), pao godinu, i ako ne dam jebenu analizu pred komisijom (a to je, vjeruj mi, jebeno teško) past ću je josh jednom. A tek sam onda u kurcu. Al ne razmišljam tak ko ti.
Prvo, evo ti nove mantre:
Boli me kurac. To nek ti ne bude moto, nego samo oružje kojim ćeš odbijat loše misli. Vjeruj mi, nešto ćeš nekako zbrijat.
Drugo: nađi si curu. Vjeruj mi, to je najbolji antidepresiv u povijesti svemira.

A u međuvremenu, spali frulu. Ali nikako ne sam. Uzmi frenda, frendicu, buraza/sestru, nekog. Opet oprez: nemoj se skrivat iza frule, trava nek ti bude igračka kojom ćeš skratit duge i dosadne dane.

I daj molim te, MISLI POZITIVNO !!!!!
To ti je 30% volja a ostalo trening. Al ljepota je što je pozitivna misao svojevrsni perpetuum mobil. Jednom kad se ufuraš, zarazit će te.
Ovo ti ne piše netko tko je jebeno hepi jer živim u bjelokosnoj kuli i okružen svime što poželim. Baš suprotno. Izgradio sam si vlastitu kulu! U svojoj glavi!
zato se ne bediraj vishe. nije dobro za ten.
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:45.