Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2016., 20:00   #41
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
Ok, nek mubse jave samo oni koji zele zabiti kurac drugom muskarcu u usta i problem rijesen.
Uz to, on zeli podrzati muskarce za sve dobrobiti koje pruzaju svijetu pa bi bilo dobro da mu se javi vise takvih i da on to podrzi kak se spada.
Hehe a ti misliš da tako kako sam si ja predočio o svojem mjestu u ovome svijetu, u svojoj bedastoj glavici...to baš i ne valja...ili je u najmanju ruku ''silly'' i čudno...

Pa ne znam...ja to svoje mišljenje i razmišljanje o muškarcima držim slatkim.

Mislim da je previše nevolja i nedaća u svijetu, pa zašto ne biti drugačiji, bolji, kulturniji...

Često uživam vidjeti kad je drugima lijepo. Nisam od onih koji kažu: ''joj da barem susjedu ugine krava''. Naravno podrazumijevam da je susjed u redu čovjek.
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 20:13   #42
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
ali,flatoos,što je to toliko pogrešno u njegovu razmišljanju?
koliko li samo muškaraca se sexom rasterećuju od nabijene agresivnosti,
ili koliko se puta u braku kaže:dobar sex-mir u kući.
zar se muškarci ne dive sebi kao osjemenjivačima-a žene ih podržavaju u tome.
zašto je to toliko kod autora-pogrešno-
a kod "nas"-ispravno?
autore,nadam se da nećeš naletiti na nekog tko će te povrijediti.

Pa baš tako, ako smijem i ja dodati...sex je drugima koliko sam vidio dosta bitan, a ponekad i presudan.

Fascinira me ustvari - koliko bi on mogao biti dostupan, ali nije - svima i svuda. A zbog čega nije?
Da ne kažem kolike to inhibicije, frustracije, nesigurnosti i tko zna koje sve još problema ne stvara.
Zvuči nepravedno?

No pretpostavljam da će svatko sebi naći što želi - ili će barem pokušati.

Kako misliš da bi me netko mogao povrijediti i zašto?
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 20:15   #43
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
Ja autora shvacam skroz ozbiljno i mislim da se to moze iscitati u mojim postovima iako se u nekima sprdam.
Cak sam rekao da bih bio ponosni peder da sam peder.

Autoru zelim svu srecu.
Hvala!
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 20:41   #44
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Zašto je tebi potreban plemenit razlog i osjećaj osobnog postignuća jer je neki muškarac svršio sa tobom ? Zašto nije dovoljan razlog da to želiš jer želiš - i jer tebe to usrećuje ?

Mislim ,ne smatram se posebno plemenitom ni humanom jer sam pop... svom mužu ..
Možda bih trebala ?

Da li je moguće da još nisi u svojoj glavi našao opravdan razlog za svoj izbor parnera ? Možda samom sebi opravdavaš svoje porive u nešto uzvišeno ?

Da se razumijemo , svima oko tebe je svejedno zašto imaš dečka ..neće im biti svejedno jedino ako to budeš objašnjavao spikom o spašavanju svijeta -tada nećeš biti gej ,nego čudak


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa ako on svrši sa mnom to će mi reći da sam mu važan, dobar, podatan, bitan...
Pa naravno da će to i mene usrećiti.
Preko penisa možeš osjetiti okus, boju, teksturu, možeš upiti čovjeka, možeš se spojiti intinmo sa njegovim ja.
Onako, intinmo.
Reći mu i pokazati koliko ti znači - zar ne?
To je lijepo...osjetiti sve to - tu povezanost.
(Možda se povežete i na druge načine - nije zabranjeno?)

Želim biti koristan, prihvaćen, ispunjen?
Želim da me koriste?
Da me zovu svojim?
Da me ispune nečime?
Makar tračkom nečega lijepoga?

Ionako vidim da ljubav baš i ne postoji u stvarnom svijetu - onda eto.

Kako ja vidim - ti ''spašavanje svijeta'' i ''biti dobar'' nazivaš - čudaštvom?
Sve sam pojasnio već, mislim...
To dvoje je vrlo daleko od čudaštva.
Naravno većina će se sprdati sa mnom, možda...
Ali - da li su oni u pravu? Zbilja?
Ja mislim da sam ja u pravu jer sam glupast malo, ali oni znaju.
Svatko ima svoje mišljenje.

Naravno, ja sam sve to tako sebi predstavio u svojoj glavi.
Može se možda reći i na druge načine...

Kako god bilo, hvala i tebi na upisu posta.
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 20:49   #45
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Zlatni kurac sindrom, bome se i muških sponzoruša nakotilo u zadnje vrijeme
Pojasni mi ovo molim te u nekoliko rečenica...
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 21:22   #46
Quote:
Curious One kaže: Pogledaj post

Kako ja vidim - ti ''spašavanje svijeta'' i ''biti dobar'' nazivaš - čudaštvom?


Kako god bilo, hvala i tebi na upisu posta.

Ne.
Ali pušenje kite radi mira u svijetu - da



Sent from my iPhone using Tapatalk
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 21:43   #47
Quote:
Curious One kaže: Pogledaj post
Hehe a ti misliš da tako kako sam si ja predočio o svojem mjestu u ovome svijetu, u svojoj bedastoj glavici...to baš i ne valja...ili je u najmanju ruku ''silly'' i čudno...

Pa ne znam...ja to svoje mišljenje i razmišljanje o muškarcima držim slatkim.

Mislim da je previše nevolja i nedaća u svijetu, pa zašto ne biti drugačiji, bolji, kulturniji...
Ti si ekvivalent tinejdzerkama koje misle da ce svojom dobrotom i naivnoscu promijeniti bad boy-a. Samo svijet tako ne funkcionira.

Sretno. Trebace ti puno srece.

I da - ljubav itekako postoji.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 22:04   #48
Quote:
Curious One kaže: Pogledaj post
Pa ako on svrši sa mnom to će mi reći da sam mu važan, dobar, podatan, bitan...
Pa naravno da će to i mene usrećiti.
Preko penisa možeš osjetiti okus, boju, teksturu, možeš upiti čovjeka, možeš se spojiti intinmo sa njegovim ja.
Onako, intinmo.
Reći mu i pokazati koliko ti znači - zar ne?
To je lijepo...osjetiti sve to - tu povezanost.
(Možda se povežete i na druge načine - nije zabranjeno?)

Želim biti koristan, prihvaćen, ispunjen?
Želim da me koriste?
Da me zovu svojim?
Da me ispune nečime?
Makar tračkom nečega lijepoga?

Ionako vidim da ljubav baš i ne postoji u stvarnom svijetu - onda eto.

Kako ja vidim - ti ''spašavanje svijeta'' i ''biti dobar'' nazivaš - čudaštvom?
Sve sam pojasnio već, mislim...
To dvoje je vrlo daleko od čudaštva.
Naravno većina će se sprdati sa mnom, možda...
Ali - da li su oni u pravu? Zbilja?
Ja mislim da sam ja u pravu jer sam glupast malo, ali oni znaju.
Svatko ima svoje mišljenje.

Naravno, ja sam sve to tako sebi predstavio u svojoj glavi.
Može se možda reći i na druge načine...

Kako god bilo, hvala i tebi na upisu posta.
Iskreno, pucala sam od smijeha čitajući. Do ovog posta. Jer mudro zboriš na početku i postavljaš OK teze. Sex jest sve to što si nabrojio. I porivi oko njega. Možda malko pretjeruješ jedino sa spašavanjem svijeta i apsolutnom dobrotom, ali sve ostalo bi se moglo naći i u mislima kakve prosječne usjedilice u odnosu na muškarce. Mada, netko pametan je jednom rekao, doduše ne misleći baš na sex, ako spasiš samo jednog čovjeka, spasio si čitav svijet!
Dakle su i odgovor, opcije, manje-više slične. Kreni u svijet, druži se, osluškuj i gledaj. Planinarsko društvo, humanitarni rad, volontiranje, tečaj plesa .... Doista ima puno sexualno frustriranih i potrebitih. Sigurno će ti se posrećiti, ako ne sutra, prekosutra.....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 23:33   #49
Quote:
Curious One kaže: Pogledaj post
Pojasni mi ovo molim te u nekoliko rečenica...
Nećeš pušiti sebi privlačnom, nećeš pušiti onom koji te usrećuje, nećeš pušiti onom koji je u odnosu prema tebi dominantan čisto po nastupu, dapače, ne smeta ti što je prljav, znojan i odvratan, glavno da je "stup društva" ili koje si već ono kodne nazive za frajere koji imaju para natrkeljao, dakle, ti si najobičnija sponzoruša. To nije voljeti muškarce, jer ti olfo ne smeta što su ogavni, već je zamotavanje govna u ukrasni papir.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 03:01   #50
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Ne.
Ali pušenje kite radi mira u svijetu - da ...
Pre doslovno neke stvari shvaćaš.
Jednako tako upravo sam zbog tog razloga stavio to dvoje ''pod navodnike'' u prethodnom tom postu.
Primjeti to.

Ja tražim svoje mjesto...
Ako je ono na koljenima - onda se možda moram pokoriti tome, zar ne?

Nisam nigdje rekao o spašavanju svijeta u početnom postu.
To si ti tako za sebe izvukla.

Naravno, sami smo na planetu i ako želiš činiti dobro - čini.
Nemoj odmah pristupiti i reći - ti si čudak.

Nadam se da se razumijemo...
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 03:14   #51
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ti si ekvivalent tinejdzerkama koje misle da ce svojom dobrotom i naivnoscu promijeniti bad boy-a. Samo svijet tako ne funkcionira.

Sretno. Trebace ti puno srece.

I da - ljubav itekako postoji.
Zašto svijet tako ne funkcionira?
Pa možda ga mogu barem malo promijeniti.
No prije bi se reklo - zadovoljiti.
Zašto nešto ne može i ne smije biti u tuđu korist?
Meni bi bio veći užitak da druga osoba uživa, a ne ja.

Što se ljubavi tiče ne znam koliko godina imaš ali ljubav je vrlo kompleksna stvar. To ćeš vidjeti kad te zadese ozbiljni problemi, nedaće i kad budeš sa svojom jednom te istom ljubavi više desetljeća bez prekida.
Danas su ljubavi instant i obično i traju dokle traju a onda pucaju.
Može se reći da eto ipak ima ljubavi, zaista. Barem ponekad ili do određenog trenutka. Da ne spomenem svađe i ostalo.
Zato sam i napisao onu rečenicu na koju se referiraš - tako kako sam napisao.

Hvala!
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 03:27   #52
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Iskreno, pucala sam od smijeha čitajući. Do ovog posta. Jer mudro zboriš na početku i postavljaš OK teze. Sex jest sve to što si nabrojio. I porivi oko njega. Možda malko pretjeruješ jedino sa spašavanjem svijeta i apsolutnom dobrotom, ali sve ostalo bi se moglo naći i u mislima kakve prosječne usjedilice u odnosu na muškarce. Mada, netko pametan je jednom rekao, doduše ne misleći baš na sex, ako spasiš samo jednog čovjeka, spasio si čitav svijet!
Dakle su i odgovor, opcije, manje-više slične. Kreni u svijet, druži se, osluškuj i gledaj. Planinarsko društvo, humanitarni rad, volontiranje, tečaj plesa .... Doista ima puno sexualno frustriranih i potrebitih. Sigurno će ti se posrećiti, ako ne sutra, prekosutra.....
Što ti je bilo smiješno, točno, do referiranog posta?

Spašavanje i dobrota su izvučeni iz konteksta.

No naravno da možeš učiniti nešto dobro za druge - ili ne možeš?
Nije zabranjeno...

Zamisli - popušiš i spasiš svijet!?
Koje li ironije!

(Jer ovaj kojemu si popušio se baš planirao ubiti jer je bio jako nesretan u preponama i ljubavi, a kasnije je postao vrlo važan i spriječio je udar asteroida iz svemira, čime bi nestala cijela ova prekrasna planeta.)

Naravno napraviti nešto glupo neće moći svatko - ali bedasti i budalasti hoće.

Sad, ne znam da li će mi se sigurno posrećiti ili ne...
To je u budućnosti. Da li je ovo pravi smijer uopće kojim sam krenuo. Mislim da je.

Zadnje uređivanje Curious One : 14.11.2016. at 04:03.
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 03:56   #53
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Nećeš pušiti sebi privlačnom, nećeš pušiti onom koji te usrećuje, nećeš pušiti onom koji je u odnosu prema tebi dominantan čisto po nastupu, dapače, ne smeta ti što je prljav, znojan i odvratan, glavno da je "stup društva" ili koje si već ono kodne nazive za frajere koji imaju para natrkeljao, dakle, ti si najobičnija sponzoruša. To nije voljeti muškarce, jer ti olfo ne smeta što su ogavni, već je zamotavanje govna u ukrasni papir.
Oprosti, što znači riječ ''kodne''?
Nisam nigdje niti riječju spominjao pare to jest novac ili lipe.
Nisam eto da ti budem iskren, niti pomišljao o tome.
Toliko sam glup.
(Osim neznatno kad sam spomenuo glory hole)

Eh sad kad si mi na to ukazao...hm...
Morat ću ipak vjerovati dečkima na riječ što je najbolje za mene - mislim.
Ako bude takvih. Možda će reći da su siromašni ili da su spiskakli lipe na režije.
Znamo da nije lako danas živjeti.
Šta ćemo onda tek...

Pare su bile prije nekad ako dobro pamtim...

Zašto nebi pušio privlačnom?
Zašto nebi pušio onome koji me usrećuje?
Zašto nebi pušio dominantnome?

Sad ću ti citirati sebe:
''Neki imaju maleni penis, neki veći, neki ogroman...Čelavi, smrdljivi, mirisni, lijepi, muški, okupani, znojni, jaki, slabiji, radnici, vrijedni, čista spolovila, prljava ili znojna, obrijana, neobrijana... ali pravi hrabri muškarci! Znaju što hoće i znaju što trebaju i kako će to dobiti!''

Obrati pažnju na moj citat.
Bit je na kraju citata.

Ako je netko došao npr sa znojnim ali mljac prirodno mirisnim penisom - da li to znači da je on manje vrijedan?

Možda mu se pokvarila pipa kod kuće, nije bilo tople vode, trčao je na vlak...

Prljavi muškarac može biti da ti dočaram - da radi vani sa zemljom na primjer - i što onda, ti misliš da on ne zavređuje malo ljubavi?

Naravno, neki standardi higijene se podrazumijevaju.

Fini ljudi čak ni nemaju svoj miris koji je mljac - oni imaju sapunski miris koji je.......gospodski?

Hvala i tebi na upisu i na epitetu ''sponzoruša''
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 04:17   #54
Nadam se finoj raspravi ovdje.
Malo ste me i razočarali slabim odazivom ali eto - vidjet ćemo.
Samo da znate - ako me nema, onda me nema ali doći ću.
Pusa!
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 10:06   #55
Quote:
Curious One kaže: Pogledaj post
Što ti je bilo smiješno, točno, do referiranog posta?

Spašavanje i dobrota su izvučeni iz konteksta.

No naravno da možeš učiniti nešto dobro za druge - ili ne možeš?
Nije zabranjeno...

Zamisli - popušiš i spasiš svijet!?
Koje li ironije!

(Jer ovaj kojemu si popušio se baš planirao ubiti jer je bio jako nesretan u preponama i ljubavi, a kasnije je postao vrlo važan i spriječio je udar asteroida iz svemira, čime bi nestala cijela ova prekrasna planeta.)

Naravno napraviti nešto glupo neće moći svatko - ali bedasti i budalasti hoće.

Sad, ne znam da li će mi se sigurno posrećiti ili ne...
To je u budućnosti. Da li je ovo pravi smijer uopće kojim sam krenuo. Mislim da je.
Smiješna mi je ta postavka velike važnosti, pokušaj mijenjanja kuta osi oko koje se Zemlja vrti. To ne postoji, ili su tako rijetki među nama toliko utjecajni, da je budalasto sebe tamo svrstavati.
Mi ostali samo tražimo neku malu nišu gdje ćemo pokušati biti čim sretniji i zadovoljniji. Mnogo puta bolje s nekim nego sami. Točka. To ti je stvarnost i tvoj, ili moj, doseg.
Hoću reći, što god fizički, ili psihički, dobro učiniš nekome, za nekoga, mora biti pokretano tvojom željom za tim, za njim, za vama i stvarnosti u kojoj ste par. Inače brzo postane zamorno, nezanimljivo, neuzbudljivo i ne usrećuje te. A onda je besmisleno, jer koji je drugi razlog? Obzirom da prilično pouzdano nećeš ti spasiti, a bogme niti signifikantno popraviti svijet. Ili promijeniti povijest. To što činimo drugima, ne samo u sexualnom smislu, se uopće ne može svrstavati po kriteriju dobrote ili činjenja dobrog, nego samo po kriteriju motiva. Je li on iskren i autonoman, ili sa zadnjim namjerama i proračunat. Gdje ovaj posljednji ima obično prilično kratak dah i još kraće nas zadovoljava i može pokretati.
Bukvalno, ne možeš uživati u pušenju kurca koji ti netko nepoznat gurne kroz rupu u plotu, nema za to baš nikakvog dobrog razloga i objašnjenja! Nego možeš uživati samo u učinku tog posla na nekoga, činjenici što si u stanju učiniti mu, kamo ga odvesti. A to je opet važno samo ako načelno imaš potrebu nekome određenom činiti dobro, ako te to zabavlja i čini sretnim, ako osjećaš "obvezu" uzvratiti za slično. Za što sumnjam da je moguće u random opciji koju propovijedaš. To je već bajkoviti altruizam nesvojstven ljudima, čovjeku.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 10:34   #56
Ja se ponadao da se radi o nekoj altruističnoj mladoj dami, novoj miljenici forumskog puka.

Kad ono...
Tetak koji će pružanjem oralnog zadovoljstva zatvoriti ozonske rupe
someonesomewher is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 12:09   #57
Quote:
Curious One kaže: Pogledaj post
...

Što mi je za činiti, kako, gdje...sve me to kopka...
Ozbiljna tema je dakle, o kojoj želim diskutirati sa svima koji to žele.
Zbog svega ovoga dakle želim čuti mišljenja i pričati o tome sa drugim ljudima.

Prvenstveno moje private poruke su otvorene za raspravu, može i preko anonimnog maila, a može i ovdje na temi.

Hvala na pažnji i čitanju!
Imam dojam da si ti zapravo jako nacisto sam sa samim sobom sto zelis i kako.
Znaci ostaje pitanje tehnikalija, gdje naci muskarce koje zelis i kako ostvariti svoje mastarije na siguran i zadovoljavajuci nacin za sve aktere.
Za pocetak moras sam sa sobom rascistiti gdje su ti granice, postoji masa ljudi koji vole ekstremne stvari tipa full dominacije, ponizavanja, kontrole itd… i trebas pazljivo odabrati partnera kojem ces predati kontrolu i ....

Po svemu ti si idealan materijal za cijeli niz scenarija i mastarija lol i u biti tebi ne treba diskusija nego tip sa kojim ce ti biti dovoljan njegov pogled da znas sta on zeli i kako i da to uradis pogotovo ako to znaci ujedno da ces biti ponizen kao musko i doslovno rasturen na kraju kao bonus .

Sretno!
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 12:23   #58
Quote:
someonesomewher kaže: Pogledaj post
Ja se ponadao da se radi o nekoj altruističnoj mladoj dami, novoj miljenici forumskog puka.

Kad ono...
Tetak koji će pružanjem oralnog zadovoljstva zatvoriti ozonske rupe


Ako nista drugo, ambiciozan je.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 13:00   #59
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ti si ekvivalent tinejdzerkama koje misle da ce svojom dobrotom i naivnoscu promijeniti bad boy-a. Samo svijet tako ne funkcionira.

Sretno. Trebace ti puno srece.

I da - ljubav itekako postoji.
Spavao sam i razmišljao o ovom tvojem postu, dodatno.
Ovo je dakle moj drugi, dodatni quote tvojeg posta.

@dobrota i naivnost
Mislim da je bad boy-u potrebno nakon sexa pružiti zagrljaj i jako dugo ga grliti, ako je moguće. Tako bi barem ja vjerujem imao potrebu raditi. Pokazati mu koliko ti znači što je učinio.
Ako se sexaš s njime, onda kad je to moguće, njemu treba posvetiti ''pažnju'' i navečer i rano ujutro. Oralni sex i sve ostalo.
Umiriti ga nekako. Dati mu to što želi. Zato i postojimo.
Konačno, pitati ga i razgovarati s njime u čemu je stvar...
Ljudi imaju potrebe, puni su testosterona, energije...i to je slatko.
Naučiš se nositi sa time.

Ali iskreno jako se varaš ako misliš da i najveći i najjači muškarci na ovom planetu ne dođu u period kad ih ljubav i dobrota i naivnost drži iznad vode!

Zašto će mi trebati puno sreće?
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 13:40   #60
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Smiješna mi je ta postavka velike važnosti, pokušaj mijenjanja kuta osi oko koje se Zemlja vrti. To ne postoji, ili su tako rijetki među nama toliko utjecajni, da je budalasto sebe tamo svrstavati.
Mi ostali samo tražimo neku malu nišu gdje ćemo pokušati biti čim sretniji i zadovoljniji. Mnogo puta bolje s nekim nego sami. Točka. To ti je stvarnost i tvoj, ili moj, doseg.
Hoću reći, što god fizički, ili psihički, dobro učiniš nekome, za nekoga, mora biti pokretano tvojom željom za tim, za njim, za vama i stvarnosti u kojoj ste par. Inače brzo postane zamorno, nezanimljivo, neuzbudljivo i ne usrećuje te. A onda je besmisleno, jer koji je drugi razlog? Obzirom da prilično pouzdano nećeš ti spasiti, a bogme niti signifikantno popraviti svijet. Ili promijeniti povijest. To što činimo drugima, ne samo u sexualnom smislu, se uopće ne može svrstavati po kriteriju dobrote ili činjenja dobrog, nego samo po kriteriju motiva. Je li on iskren i autonoman, ili sa zadnjim namjerama i proračunat. Gdje ovaj posljednji ima obično prilično kratak dah i još kraće nas zadovoljava i može pokretati.
Bukvalno, ne možeš uživati u pušenju kurca koji ti netko nepoznat gurne kroz rupu u plotu, nema za to baš nikakvog dobrog razloga i objašnjenja! Nego možeš uživati samo u učinku tog posla na nekoga, činjenici što si u stanju učiniti mu, kamo ga odvesti. A to je opet važno samo ako načelno imaš potrebu nekome određenom činiti dobro, ako te to zabavlja i čini sretnim, ako osjećaš "obvezu" uzvratiti za slično. Za što sumnjam da je moguće u random opciji koju propovijedaš. To je već bajkoviti altruizam nesvojstven ljudima, čovjeku.
To je samo jedan tvoj post.
Toliko nedovoljnih i malih misli.
No možda i dovoljnih.
Razumijemo se.

Vrlo važno - ja ništa ovdje ne propovijedam.
Ja tražim svoj put. Meni slične.
Meni potrebne.
Prvi i svi ostali moji postovi su samo dio razmišljanja.
Ljudi misle, pa smisle, promijene mišljenje, dotjeraju ga, spoznaju nove stvari, uče...
To si ti sama izvela svoj zaključak.

Nisam spomenuo isključivo random sex, ako uopće.
Citirat ću ti kako sam rekao, riječi jesu jako bitne:
''Nekad dobijem ideju da bi možda mogao ili trebao ići negdje raditi ili služiti - kao na primjer na glory hole...''

Nisam rekao da ću nužno promijeniti i spasiti planetu.

(Gledaj - zapitaj se zašto u Hrvatskoj puno toga ne valja?
Tko je za to kriv.
Ti, ja, oni, vi, MI!
Naravno postoji dobra šansa da ćeš ti briznuti u smijeh vlastite gluposti i opet ti neće biti ama baš ništa jasno.)

Nisam spomenuo da sam nad-čovjek.
Ti opet iznosiš tek jedno od svojih mišljenja.
Ako bi obuhvatila sve svoje misli štošta bi još dodatno zaključila i napisala.

Naravno eto i sama si spomenula da možeš uživati u pušenju preko rupe u zidu ili plotu. Zašto ne?

I sama znaš da ako uzmeš stotinu ljudi svih stotinu se mogu itekako razlikovati po njihovim stavovima o sexu, fetišima, sexy rublju, depilaciji itd...


Ovako, čisto za informaciju.

Ove godine sam učinio jedan mali beznačajni koračić to jest dobro djelo prema nekome. Nadam se da jesam. Nadam se da je osoba to primila i shvatila.
(Dat ću i nešto novaca u to - ako bude trebalo)
Oduzelo mi je jako puno vremena, emocija, ljubavi.
Zašto sam to učinio?
Zato jer osobi želim dobro.
Zato jer vidim da joj drugi moguće nisu pomogli.
Zato jer je simpatična.
Zato jer ne želim da pati.
Zato...
Dakle, ne hvalim se nego ti govorim kako možeš nešto učiniti.

Naravno, možda i ona sumnja da li je tome tako, kako sam naveo gore.
Možda i ja sam sumnjam - jer volim biti iskren prema sebi i drugome.

Pozdrav!
Curious One is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger