Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2009., 13:50   #2001
Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
možda će zvučati malo glupo ali ja kao roditelj nikada ne bih dozvolila da se moje dijete bavi takvim poslom bez završene srednje škole...čak sumnjam da je imala privatnog učitelja...zato mi se oduvijek i činila glupavom..baš je nedorasla, dakle ne čini mi se zrelom za svoje godine kao što kažete da je htjela u osnovnu s 5 i da ju je završila s 13/14. Pa i ja sam završila osnovnu s 14, šta je tu čudno?

dobro jasno mi je da su ju rano otkrili ali mogla je imati priv.učitelja a o tome nikada nije bilo govora pa vjerujem da nije. Kako će ona upisati faks ako uopće hoće? Većina manekenki nakon nekog vremena počnu odjednom pričati kako bi htjele na faks, valjda zato jer se osjećaju glupo. Ok one su prošle jednu drugu školu ali neke stvari ne možeš naučiti samo tako.
tu se slažem..obrazovanje na prvom mjestu

Quote:
adrianadior kaže: Pogledaj post
nadam se ove sezone
p.s lol tko ti je dao crveni karton(#1982)
mokry,ofc xD
__________________
After all this time? Always.
Valjakica is offline  
Old 03.09.2009., 13:52   #2002
Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
Mislim da postoji velika mogućnost da Daria P. bude first face ove sezone iako nije baš jako visoka...ali naradit će se ona 2010 god.

Must See - intervju s Dariom
http://dexnspex.blogspot.com/2009/09...interview.html



Sjećaš se Glam kad sam na jednoj slici mislila da je to Sasha-ali je ona puno ljepša....od nje jaaakoooo punooo iščekujem,isto jedan od mojih favova,i nadam se da će imat dobru sezonu!

Corinna-također zanimljiva
__________________
After all this time? Always.
Valjakica is offline  
Old 03.09.2009., 13:52   #2003
Zuzana Kopuncova - pa ovo (umjesto Anna Marie J.)


Glamazone is offline  
Old 03.09.2009., 14:00   #2004
Yana S.


Glamazone is offline  
Old 03.09.2009., 14:00   #2005
^^(Zuzana Kopuncova)druge dvije slike su mi ljepše

Yana S.
__________________
After all this time? Always.
Valjakica is offline  
Old 03.09.2009., 14:11   #2006
Valerya Yapanova - hm šteta samo 173 cm


Glamazone is offline  
Old 03.09.2009., 14:17   #2007
Polina Synyavska



Glamazone is offline  
Old 03.09.2009., 14:21   #2008
Luda - koje ime!!!! ahah ovu košulju i ja imam (Mango, tamno ljubičasta boja duda)

Glamazone is offline  
Old 03.09.2009., 14:25   #2009
Jordan Robbins - lijepe slikeeee


Glamazone is offline  
Old 03.09.2009., 17:09   #2010
Brittany McPhee

by Adrian Nina-moj novi fav fotograf
Glamazone is offline  
Old 03.09.2009., 17:47   #2011
Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
Luda - koje ime!!!! ahah ovu košulju i ja imam (Mango, tamno ljubičasta boja duda)
Luda??? omg, to joj je stvarno ime? al dobra je...
Tinnok is offline  
Old 03.09.2009., 17:48   #2012
Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
Azul Caletti wowwwwwwwwwwwwww ovakve face s pjegicama već vooooolim. Idem ju brzo fejvat na tfs.

176 cm iz Argentine 80-58-88 rekla bih savršene manekenske mjere danas
prekrasna!!!
Tinnok is offline  
Old 03.09.2009., 19:30   #2013
ahhaha pa piše Luda...mislim da ću ja prije nego što dam imena djeci dobro provjeriti da njihovo značenje na nekom od jezika nije malo smješno

Mislim da će Addison Gill imati ooodličnu sezonu!


Alana Kuznetsova

Zadnje uređivanje Glamazone : 03.09.2009. at 19:37.
Glamazone is offline  
Old 03.09.2009., 19:37   #2014
Alek Alexeyeva

Glamazone is offline  
Old 03.09.2009., 23:01   #2015
Quote:
Glamazone kaže: Pogledaj post
možda će zvučati malo glupo ali ja kao roditelj nikada ne bih dozvolila da se moje dijete bavi takvim poslom bez završene srednje škole...čak sumnjam da je imala privatnog učitelja...zato mi se oduvijek i činila glupavom..baš je nedorasla, dakle ne čini mi se zrelom za svoje godine kao što kažete da je htjela u osnovnu s 5 i da ju je završila s 13/14. Pa i ja sam završila osnovnu s 14, šta je tu čudno?

dobro jasno mi je da su ju rano otkrili ali mogla je imati priv.učitelja a o tome nikada nije bilo govora pa vjerujem da nije. Kako će ona upisati faks ako uopće hoće? Većina manekenki nakon nekog vremena počnu odjednom pričati kako bi htjele na faks, valjda zato jer se osjećaju glupo. Ok one su prošle jednu drugu školu ali neke stvari ne možeš naučiti samo tako.
uvijek se nade kompromis i sve je moguce pa tako i baviti se time paralelno uz skolu iako vrlo tesko no ipak mnoge cure tako rade,evo bila si prije neki dan linkala video sa Sigrid,ona ce se sad skolovati privatno ili kako li vec ugl kuzite vjerovatno...nevezano a i vezano primjetila sam da ih dosta zeli nastaviti skolovanje i da ugl ima veze s fotografijom i umjetnoscu pa tako i glumom,neke odu u glumacke vode ali koliko ja znam jos se nijedna nije pokazala nekom glumicom,sad mozda to i nije tako lose,mislim na to ako se zele kasnije baviti fotografijom i modom ali iz druge perspektive ne kao manekenka nego npr kao fotograf ili modni agent,skaut...


sad sam se sjetila jedne cure,bila si davno davno postala njene slike(privatne ja mislim) na starom topicu,sjecam se da si bila rekla da je iz Pariza i da joj isto tako nesto roditelji ne daju da se bavi manekenstvom iz nekih razloga ne sjecam se tocno,skroz idealna za to smeda kosa/plave oci,sad ako se sjecas da mi kazes sto je s njome sada

Quote:
Valjakica kaže: Pogledaj post
tu se slažem..obrazovanje na prvom mjestu



mokry,ofc xD


zasto,zbog multi quote-a,joooj sto sam ja ih ja dobivala radi formata slika
adrianadior is offline  
Old 03.09.2009., 23:02   #2016
Daria mi je super,ali to prezime joj,mogli su nesto krace,koliko ja znam Poly se isto ne preziva bas Poly lol,ovo je bas zbrkano prezime skroz,nebi ga zapamtila da me ubijes
adrianadior is offline  
Old 03.09.2009., 23:34   #2017
Zuzana Gregorova-podcijenjena po meni zasigurno






p.s vidim tek sad da je Daria visoka 175 cm,valjda joj to nece smetati ka boljem uspjehu u poslu,ona to po meni zasigurno moze nadoknaditi npr licem jer stvarno je predivna,slican slucaj s Sashom P.....opcenito ta situacija mi se ne svida,nemojte me krivo skuziti ja visinu toliko i ne gledam bitan mi je cjeloukupni dojam a i ono sve su tu negdje u cm,ok vise manje,no sto sam htjela reci,npr. cura ima idelanu visinu npr 178 do 180 i mjere dakle tipicna mrsavica a dok ostale kriterije i ne zadovoljava(nema posebno lice ,nema nista posebno u hodu,skroz prosjecna) ali eto zbog visine i mjera ce je uzeti za reviju jer ipak odjeca je na kraju krajeva najvaznija i one su upravo zbog toga tu dok neku curu npr od 175 ili manje nece uzeti,mozda zato po mnogim showcardima i opcenito pisu krive inf. ili konstantno mjenjaju kao svima su strukovi 58,bokovi 88,visina nista ispod 5'11 pa mislim zar je to toliko vazno cm vise ili manje,strukovi 58 ili 60 itd....
adrianadior is offline  
Old 03.09.2009., 23:39   #2018
Ali S.-nova bojavolim kad se cure mjenjaju malo u ovim periodima prije revija,svida mi se boja ali frizura i ne bas neznam nekako preobicna,jesu joj mozda i obrve bojali ili nesto dirali oko njih

adrianadior is offline  
Old 04.09.2009., 00:12   #2019
Adriana ovo nije model sa tvog avatara?
Glamazone is offline  
Old 04.09.2009., 00:38   #2020
pa Gemma je glumila u Strangers i Black Balloon a Lily Cole se isto sad upustila u glumačke vode također u 2 filma : The Imaginarium of Doctor Parnussus i Rage
http://www.moda.hr/5119.aspx

Ovo je ona Parižanka...predivna je ali nije visoka. Koliko znam ne bavi se modelingom.


Zadnje uređivanje Glamazone : 04.09.2009. at 00:47.
Glamazone is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:10.