Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.12.2009., 20:09   #1
Thumbs up The September Issue

Jel netko gledao? Ja pogledala dvaput u dva dana, nisam mogla zdržat

Mišljenja?
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 20:14   #2
a što je to
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 20:18   #3
Dokumentarc o izradi rujanskog broja američkog Voguea 2007, prikaz života Anne Wintour, urednice tog časopisa zadnjih 20 godina pred kojim trtare najveći dizajneri i zapravo priča o tome da jedna žena u svijetu određuje što će biti moderno
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 20:36   #4
Nisam impresionirana Annom, ali mi je zato Grace Američki Vogue bi bio neusporedivo bolji da se sve prepusti u njene ruke, bar po mom mišljenju. Daleko je maštovitija i kreativnija, zanimljivija
Lullabye is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 20:40   #5
Ja sam djelomično impresionirana Annom, prvenstveno iz razloga da ispada da ono što ona ne odobri, ne ide u tisak i da se dovela u poziciju da je njena zadnja u svijetu mode, što je zapravo frapantno.

Grace je apsolutna carica, upravo ju guglam
Ne znam zapravo što mi je zanimljivije u tom filmu
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 20:59   #6
Nisam ga gledala, ali bi ga htjela pogledati
A di ste vi to gledale? U nekim novinama sam vidjela najavu projekcije u Zg. Ili ste vi to odgledale neslužbeno
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 21:13   #7
Ja neslužbeno
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 21:18   #8
Meni je bilo najzanimljivije to sta su 3 zene oko kojih se vrti cili film zapravo britanke
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 21:32   #9
Moram se i ja snaći za pogledati to neslužbeno
Kakve sam sriće, neće Split vidit službene projekcije.
Kao povremenoj čitateljici Vogue-a sve mi je to skupa jako zanimljivo. Hoću pogledat fiiilm!!!
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 21:57   #10
Ruralna, imaš dosta isječaka iz filma na You Tube
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 22:04   #11
Ja sam ga ''neslužbeno'' skinula s inteneta
Lullabye is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 22:11   #12
Najzanimljiviji djelovi filma:

1. Mora vidjeti apsolutno sve fotke sa nekog snimanja, a ne samo one za koje fotografi koji su ih napravili misle da ih treba pokazati, jer je ona ta koja ce odrediti sto je najbolje i sto ce ici u tisak.
2. Naslovnica tog rujanskog Voguea 2007. koju je snimao Mario Testino ju nije zadovoljila, pa je na kraju izasla fotka gdje su na Siennino tijelo stavili Sienninu glavu sa nekog starijeg snimanja, jer jo je na svim novim fotkama izgledala "prezubato"
3. One fotke za koje Grace misli da su spektakularne (a i puno ljudi bi se složilo s njom), Anna nonšalantno izbaci van.
4. Kad sjedi pored Oscara de la Rente koji joj pokazuje novu kolekciju, a on drhti pred njom ko pred Bogom, dok mu ona hladno govori: "ovo ti i nije baš neka kreacija, ja ju ne bih stavila u show". Brrr.
5. Definitivno se vidi da je totalna "business woman" sa nula emocija, ali nije mi antipatična, niti je dala dojam ikakve oštrokonđe šefice. Upravo naprotiv.
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2009., 23:19   #13
Gledala ga i ja, jedva dočekala I svidio mi se. Cijela ta strka oko Voguea i Anne mi je fantastična. No ja sam i inače luda za modnim časopisima i svime što s modom ima veze, tako da sam baš uživala u filmu.
adriann is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 00:13   #14
Ne znam, ja sam nekako ocekivala malo vise od filma/dokumentarca! iako sam pozitivno iznenadena Annom, jer mi se popravio dojam o njoj! Cini se jako hladna i ne zainteresirana, a zapravo se unosi u sve to sta radi, i prati svaki korak izrade casopisa!
Slazem se da je Grace odlicna, presimpa mi je, i mislim da bi Vogue bio i bolji s njom na celu!
sve u svemu - zanimljivo
Lily89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 00:39   #15
nisam još pogledala film, ali iz ovog što govorite, para mi se da je onda super opisana u knjizi ''vrag nosi Pradu''. Meni je Anna isto jako zanimljiva osoba i baš me interesira film.
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 02:19   #16
pogledala sam film i takoder vise me impresionirala grace ,anna mi je onako vise isla na zivce
micek<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 10:40   #17
Quote:
Ipanema kaže: Pogledaj post
Ruralna, imaš dosta isječaka iz filma na You Tube
Hvala, idem u potragu danas
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 11:15   #18
gledala još prvu projekciju tog filma!
ja lajkaaammmmmm punoo punoooo,baš mi je bilo zanimljivo vidjeti zapravo što se događa u izradi Voguea...a Anna-nikad ju nisam takvu zamišljala
__________________
After all this time? Always.
Valjakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 14:51   #19
Grace je fenomenalna, ali mislim da ju malo previše vode emocije. Ipak se radi o biznisu
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2009., 15:18   #20
Pogledala sam ga i ja,i mislim ga "neslužbeno" skinuti pa pogledati još koji put.
Meni je film super (u ZG ga prikazuje kino Europa-netko se gore raspitivao za to).
Annu sam prema filmu "Vrag nosi Pradu" zamišljala kao šeficu iz pakla a nakon ovog filma uopće mi tako ne izgleda,čak se mogu zamisliti da radim za nju (ne vjerujem da se prikazivala nešto bolja nego što je inače samo zbog kamera?)
Jako je detaljna,zna što hoće,moćna je i to koristi,ne pokazuje emocije u poslu što mi je ok-više cijenim taj obrazac ponašanja nego neke šefove/šefice koje glume lažnu empatiju prema zaposlenicima.
Mislim i da cijeni prave radnike (umjetnike) zna ih prepoznati i pružiti im priliku-kao onog malog za Mango.
A prema Sienni je bila čak i ok kad joj je komentirala kosu-pa po meni si nije trebala dozvoliti da dođe na probno snimanje za Vouge s masnom,neurednom i neošišanom kosom (još je gore ako je znala (a vjerojatno je) da će i kamere biti tamo).
Grace mi je draga,voljela bih vidjeti izdanje u kojem bi njena bila zadnja jer ima genijalne ideje-ali slažem se s Ipanemom-malo je previše vode emocije,a radi se o biznisu.
natalija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:37.