Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2004., 14:13   #41
Re: Re: Re: Re: Re: Re: pederi, lezbjke, feministkinje, legalizacija promiskuiteta, ratovanja, iluzi

Quote:
Blaise kaže:
Ma kakvi! Ratuj, pokolji sve živo, prvo žene i djecu da se ne pate.
Onda starce, oni nikad nisu prioritet.

I u ratu postoji dharma ko i u semu. Ne muce se i ne ubijaju civili, zatvorenici, osobe koje napustaju oruzje/borbu itd. ednako kao sto preljubnik, lopov, ubica itd krsi moral krsi ga se i u ratu. S tim da u ratu zbog specificnosti situacije (kad coek ima priliku bit u apsolutnoj vlasti nad pokorenim i bez direktnog nadzora oranizirane drzave) vise dodje do izrazaja prabo lice ljudi i pokaze se tko je stvarno kakav.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:15   #42
Quote:
Cro Fag kaže:
ne kužim..
kakve veze ima to što je netko ženskast sa homićima?


ti stvarno mrziš žene iz dna duše


jel da?
Ne, ne volim jadnike od muskaraca ni muskobanjaste zene.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:15   #43
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pederi, lezbjke, feministkinje, legalizacija promiskuiteta, ratovanja, i

Quote:
ravana kaže:

Mene bili k da t pravo kazem za smrt i da sutra svijet ode k vragu i raspadne se sistem sa ovom masom ludjaka koju znam siguran sam da bi se snaso, organiziro u nekom divljem plemenskom okruzenju.

Svoje bjedne zivote i sigurnost sugujete ratovima i vojskama. Da vojne i redarstvene sile nema koja vas stiti, cak iako ponekad i gnjavi, bili bi prve zrtve ljudi bez skrupola i savjesti a sa dovoljno svireposti i fizicke sile da se nametnu u svijetu bez ogranicenja opet nke sile koja je jaca od njih ali koja radi po pravilima.
Aha!
Znači li to da se MOŽE odbaciti vojsku (boli te q za smrt) i uzdignuti glavu (figurativno).

Ali, ti to zagovaraš, zar ne? Pravo da se "bijedni životi i sigurnost" osiguraju ratovima i vojskama. Ako nema drugog rješenja, naravno. I onda TE ISTE vojske djeluju prema zakoni(tosti)ma (neminovne su, društvo se "razvija") koje ti se više ne sviđaju.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:18   #44
Exclamation

takve 'macho' osobe su ustvari slabići i kukavice koje skrivaju tu svoju neurozu agresijom i zlostavljanjem..

u budućnosti ,takve osobe će automatski ići na liječenje,,
ja bi podupro i lobotomiju za one koje se ne mogu izliječiti. za dobrobit zajednice koju bi ovi pobili i zlostavljali bez liječenja

Quote:
ravana kaže:
A sta mislis da nema vojne, policijske isl snage da bi i svi ti feministi, pederi isl koji se zale na ratove i "machizme" imali ovolka prava?

Za pravima kukaju slabici koji se ne mogu sami za njih izborit i traze zastitu drzave.

Mene bili k da t pravo kazem za smrt i da sutra svijet ode k vragu i raspadne se sistem sa ovom masom ludjaka koju znam siguran sam da bi se snaso, organiziro u nekom divljem plemenskom okruzenju. Naravno vremenom bi se ratovima i osvajanjima opet uspostavile drzave, red isl.

Ali prvi bi stradali zene i beskicmenjaci poput pedera.

Vojska je ode zbog vas, a ne zbog mene. Ovaj udobni i komodni svjet gdje zaboravljate da postoji glad, bolest itd i kukate nad ovakvim glupostima kao sto su prava homoseksualaca je nastao na osvajanjima i pravu jaceg nad slabijima koji su potomo organizirali zajednice-opet radi zastite od neprijatelja- i dosli do danasnjeg nacina organizacije zivotnog prostora. Svoje bjedne zivote i sigurnost sugujete ratovima i vojskama. Da vojne i redarstvene sile nema koja vas stiti, cak iako ponekad i gnjavi, bili bi prve zrtve ljudi bez skrupola i savjesti a sa dovoljno svireposti i fizicke sile da se nametnu u svijetu bez ogranicenja opet nke sile koja je jaca od njih ali koja radi po pravilima.

ali upravo u tome je i bit svih religija, ravana


da se ljudi nauče poštovat i da prestanu ratovat,,


najlakše je na svijetu unišiti i ratovat,
biti nasilan i podjarmljivati slabije.

a to nije ok,
ne vodi ničemu i donosi samo bol, patnju i zlo ljudima..


osobe koje su nasilne imaju poremećaj ličnosti , to nema nikakve veze sa machizmom već sa poremećajem ličnosti..
takve osobe su odrasle u poremećenoj familiji, te dakle imaju neki poremećaj ličnosti a najvjerovatnije i šizofreniju..

nasilje nije odgovor na ništa.
nasilje je bolest i treba se liječiti


Great Oz has spoken


__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:18   #45
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pederi, lezbjke, feministkinje, legalizacija promiskuiteta, ratovanja, i

Quote:
ravana kaže:
S tim da u ratu zbog specificnosti situacije (kad coek ima priliku bit u apsolutnoj vlasti nad pokorenim i bez direktnog nadzora oranizirane drzave) vise dodje do izrazaja prabo lice ljudi i pokaze se tko je stvarno kakav.
Rat je ekstremna situacija, iako danas sve manje.
No, s ovim se slažem bespogovorno. Pokažemo svoje pravo lice. Ono za koje tvrdimo da ga nemamo.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:22   #46
Ej pederu,
provalili su te ljudi odavno, samo ne mozes to nikako da shvatis jer si omadjijan tim demonskim pederlukom.
Na svaki argument kontra pederluka, ti kao neka pokvarena gramofonska ploca upires prst u neka druga zla.
Pa zar mislis da drugim zlom mozes opravdati ili skrenuti paznju od svog?
Ponasas se demonski jer svjesno radis protiv prirode, Bozijeg zakona.
Kako se mozes porediti sa normalnim ljudima koji su u stanju imati normalan prirodan seks? Nikako.
Neki normalni ljudi ne mogu imati djece, ali to nije njihov izbor niti greska. Oni traze lijeka i lijece se ali ti neces.
Takvi kao ti mogu imati, ali svjesno biraju demonsku nastranost i poremecenost.
Kazes da si nekada bio protiv pedera. Znaci sam si dopustio da te demon pobijedi i da se zalazes za sodomiju.
I meni se gadi to sto radite na ulici, filmovima i televiziji.
Ne mogu vise pogledati film gdje nisu pederi oznaceni kao politicki korektni.
A pederluk je nastranost kao svaka druga. Samo vam je prejak lobi medju onima koji drze uzda ove civilizacije.
Znam da je nastranost i bolest jer ste i hetere uvukli u taj svoj nastrani seks. Znaci pederastija je izbor. A ti si izabrao svoj put.
zagor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:24   #47
Exclamation

Quote:
ravana kaže:
Ne, ne volim jadnike od muskaraca ni muskobanjaste zene.
ok..

kakvu ti štetu rade?
kakvo zlo, nepravdu i bol tebi rade takve osobe?
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:25   #48
Quote:
Cro Fag kaže:

što hoćeš reći?

da se nastrano pališ na izmet? što je i za očekivat-
baš kao i svaka nasilna osoba koja je izgubila dodir sa stvarnosti- imaš sexualne devijacije..
Ne ja se palim na nasilje. Lisice, bicevi, sado-mazo i tako to.

Quote:
Cro Fag kaže:


te da osoba koje su se rodile takve kakve jesu i koje nemaju nikakva utjecaja na to kako su se rodile, te koje nisu nasilne i koje te ne zlostavljaju (iako ti zlostavljaš njih) -- su sotone??!


a ti nisi?

Tako je. Nemoral je gori od nasilja. Strah od nasilja dolazi od nemorala. Stajner je negdje objasnjavao kako je ono sto smatramo moralom u stvari unutarnja snaga koja se u punini tek nakon smrti ocituje i utjece na nas dozivljaj stvarnosti/sudbinu nakon smrti.
Ona kilavost, slabost u ljudima u tijelu tolko ne dolazi do izrazaja kolko kad tijelo otpadne i stanje uma postane cijela stvarnost.
Ona unutarnja vatra koju nemoralne kukavice smatraju fanatizmom je duhovna snaga. A ona dolazi od dharmickog ponasanja i samokontrole. Kad postoji ta saga i kad (sto ide jedno s drugim) postoji eezanost za svijet i tijelo nema takvog straha od nasilja jer nema ni straha od smrti. Strah je uopce odlika kukavica, a kukavicluk je odlika nemorala i nedostatka principa i kicme.

Naravno da je zlostavljanje lose. Eliminacija je druga stvar.



Quote:
Cro Fag kaže:

ravana,
luđak je osoba koja bi ubijala osobe koje joj na nijedan način ne škode..
luđak je osoba koja potiče ubijanja, i nasilje,,
luđak je osobe koja vidi sotone u osobama oko sebe..
Vise skodi svijetu peder od lopova koji ce za svoja dijela zavrsit u zatvoru. Svako dijelo, svaka misao itd nisu samo stvar pojedinca nego i citave zemlje. edavno citah od nekog kako uopce ovaj svijet opstoji samo zbog one nekolicine redovnika, duhovnih i pozrtvovnih ljudi koji svoj zivot posvecuju sadhani i sluzenju, inace bi se "raspao" u ovakvim okolnostima i s ovakvim ljudskim umovima. Vi ste samim svojim postojanjem vece zlo od nekog tko fizicki cini zlo.

Quote:
Cro Fag kaže:

se prepoznaješ

Da, na srecu. Kad me peder smatra ludjakom to moze bit samo kompliment.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:29   #49
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pederi, lezbjke, feministkinje, legalizacija promiskuiteta, ratovanj

Quote:
Blaise kaže:
Aha!
Znači li to da se MOŽE odbaciti vojsku (boli te q za smrt) i uzdignuti glavu (figurativno).

Ali, ti to zagovaraš, zar ne? Pravo da se "bijedni životi i sigurnost" osiguraju ratovima i vojskama. Ako nema drugog rješenja, naravno. I onda TE ISTE vojske djeluju prema zakoni(tosti)ma (neminovne su, društvo se "razvija") koje ti se više ne sviđaju.
Ja samo kazem da je vojska neophodna za uredjeno drustvo. Eventualno se moze zamislit neko vrijeme svesvjetskog uredjenja kad vojske kao faktor medjudrzavnih odnosa nece trebat al ce se pretvorit u instrument unutarnje kontrole.


I samo kazem da bas oni koji se najvise boje nasilja najvise dobijaju cinjenicom pstojanja drzavne/vojne/policijske masinerije.

A vojska, kao i sve ostalo mora bit podredjena moralnom zakonu. Drzavni zakoni su sporedni posto funkcioniraju po sistemu dogovora i prisile, a ne unutarnje samokontrole i ko takvi u situacijama gdje pojedinac osjeca da nema nikog tko ga adzire dolazi do sranja kao sto dolazi u ratovima. Vojska bi vise trebala polagat na karakter i principe nego na preseravanje sitnih docasnika sa vojnicima.
aravno cisto idealizianje. Kako je svijet f kurcu....
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:30   #50
Exclamation

Quote:
zagor kaže:
Ej pederu,
provalili su te ljudi odavno, samo ne mozes to nikako da shvatis jer si omadjijan tim demonskim pederlukom.
Na svaki argument kontra pederluka, ti kao neka pokvarena gramofonska ploca upires prst u neka druga zla.
Ej balkančiću,
na koji način pederi utječu na tebe osobno?
kako ti rade loše?
što tebi osobno pederi rade?

možeš li odgovoriti na ta pitanja?
ili samo spamaš forum flejmanjem i ponavljanjem kao pokvarena gramofonska ploča svađama bez argumenata i pokrića na svoje predrasude i primitivizam?


Quote:
zagor kaže:

A pederluk je nastranost kao svaka druga.
Znam da je nastranost i bolest
nije..
osobe koje odlučuju što je bolest i što nije - su naparvili istraživanja o tome..
i ne, homosex nije bolest... homofobija jest


Mišljenja stručnjaka
Agencije mentalnog zdravlja i davaoci medicinskih licenci trenutno prihvaćaju stabilno mentalno zdravlje homoseksualnih osoba kao nešto što je standard.
Oni su ispisani ovdje i posvuda na ovom site.u, te može im se stupiti u kontakt ako slijedite ovaj link: Position Statements by Proffessional Societies (izjave o stajalištima od strane stručnog Društva). Jedna od glavnih ključnih stvari u službenom prihvaćanju od strane zdravog mentalnog statusa homoseksualaca došlo je 1973godine, kada je Američka Psihijatrijska Udruga izglasala uklanjanje homoseksualnosti iz DSM-IV, što je bio glavni pokazatelj koji su koristili psihijatri da dijagnoziraju pacijente sa raznim mentalnim bolestima.
a) povijesno gledano, psihoanalitičari su bili glavni protivnici depatologizaciji homoseksualnosti u odluci APA 1973 godine - Socarides i Bieber su bili daleko najglasniji protivnici te odluke. Ali ipak, u nedavnom istraživanju psiholanalitičara (n=82; Friedman) otkriveno je da "niti jedan ispitanik nije iskazivao tip pataološkog modela koji je iznosio Socarides" (stranica 84), te odgovori grupe kao cjeline su bili više prema modelu zdravlja nego modela bolesti."
R Friedman-1996; Journal of Homosexuality (Dnevnik homoseksualnosti) 32: 79-89
http://www.jeramyt.org/gay/gayhealth.html


Quote:
zagor kaže:

jer ste i hetere uvukli u taj svoj nastrani seks.

to je srž homogobije -
homofobi se boje da homići mogu nekako prekonvertirati hetere,,

homofobija je poremećaj , nesnalaženje u stvarnosti i život u svom poremećenom izmišljenom svijetu

Quote:
zagor kaže:

Znaci pederastija je izbor. A ti si izabrao svoj put.
biti gay nije izbor.
ljudi se rađaju takvima..
Bog ih je tako stvorio,, biti gay je prirodno i ok
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:33   #51
Quote:
Cro Fag kaže:
takve 'macho' osobe su ustvari slabići i kukavice koje skrivaju tu svoju neurozu agresijom i zlostavljanjem..

u budućnosti ,takve osobe će automatski ići na liječenje,,
ja bi podupro i lobotomiju za one koje se ne mogu izliječiti. za dobrobit zajednice koju bi ovi pobili i zlostavljali bez liječenja
Ti svoju slabost, iskompleksiranost bulingom i nepostovanjem okoline koja uvidja tvoj manjak karaktera i snage skrivas pricama o toleranciji i kvaziduhovnim filozofijama kojima ne zelis iskazat ideale nego te brine sigurnost vlastite guzice.

O pacifizmu moze pricat neko tko je u stanju ostvarit ciljeve i drugacije, ali je to jegov izbor. Kukavica koja nema izbora jer bi se u svijetu gdje se drzava ne brine za njegovu guzicu lose provela, o radi samo iz vlastitih interesa i frustracija i to je najgore moguce licemjerje.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:33   #52
Exclamation

Quote:
ravana kaže:
Ja samo kazem da je vojska neophodna za uredjeno drustvo.
Kako je svijet f kurcu....

nisi to rekao..
rekao si kako treba postojati totalirizam koji će se iživljavati i zlostavljati i ubijati sve koji su drugačiji 'Borgu' i poremećenom kolektivu--


ja bi male klerofašiste poput tebe stavio upravo u takve režime da malo žive u svojim vlastitim govn*ma
mislim da bi afganistan, irak i sjeverna koreja bila super država za tebe,,
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:33   #53
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pederi, lezbjke, feministkinje, legalizacija promiskuiteta, rato

Quote:
ravana kaže:
A vojska, kao i sve ostalo mora bit podredjena moralnom zakonu.
Navedi jednu.



Quote:
Kako je svijet f kurcu....
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:35   #54
Quote:
Cro Fag kaže:
ok..

kakvu ti štetu rade?
kakvo zlo, nepravdu i bol tebi rade takve osobe?
akvo mi zlo radi neka zamisljena gnjusna i smrdljiva zivotinja u kuci? Nikakvo reci ces al ces ju ipak izbacit. Samo postojanje tih i takvih je zlo.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:38   #55
Quote:
Cro Fag kaže:
nije..
osobe koje odlučuju što je bolest i što nije - su naparvili istraživanja o tome..
i ne, homosex nije bolest... homofobija jest
Ne odlucuju osobe sto je normalno, ljudsko je misljenje varavo i stalno se mjenja prilagodjavajuci znanost (osebno drusvenu) trenutnoj modi. Samo visa sila odredjuje sto je bolest. A sama ideja bolesti je relativna naravno, i ona ima svoju svrhu. I Homoseksualci su oduvjek postajali no price da ih Biblije i sl podrzavaju i zahtjevi za usvajanjem dice i priznavanjem Homo brakova isl su idiotarija.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:39   #56
Exclamation

Quote:
ravana kaže:
Nemoral je gori od nasilja.
znači,
ono što osobe rade među sobom je gore ako neka poremećeni luđak pobije nasumično par ljudi?


Quote:
ravana kaže:

Vi ste samim svojim postojanjem vece zlo od nekog tko fizicki cini zlo.
to je tvoja flejm argumentacija..
spam..


podupri je dokazom...

kako ti homići tebi čine zlo?
tebi osobno?

kako?


naravno na to nećeš odgovoriti jer nemaš odgovor na svoje predrasude i iniciranje svađa


Quote:
ravana kaže:

Da, na srecu. Kad me peder smatra ludjakom to moze bit samo kompliment.
ja ne mislim da si ti luđak--
to mogu znati samo tvoji bližnji..

ja mislim da si flejmer i svađalica koja tumara po forumu izmišljavajući svađe, kukavica si i mimoza, nesiguran u svoju muškost koju iskazuješ kompleksima protiv homića, muška 'baba' koja kuka i kuka neprestano na sve živo a sam si nesposoban za ikakav normalan život, ljubav i susojećanje,,
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:40   #57
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: pederi, lezbjke, feministkinje, legalizacija promiskuiteta,

Quote:
Blaise kaže:
Navedi jednu.

Kao sto po statistikama vecina ljudi ponekad ukrala, vecina prevarila partnere isla al opet postoje oni koji nisu tako i vojske se u takvom usranom svijetu ponasaju nedostojno svoje funkcije al ima pojedinaca i djelova vojske (sto valjda ovisi o zapovjednicima) koji si ne dozvole da ih povuce moc koju daje oruzje.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:42   #58
Exclamation

Quote:
ravana kaže:
Ti svoju slabost, iskompleksiranost bulingom i nepostovanjem okoline
ja nikome ne prijetim ubojstvima..
ti si tipičan bully i zlostavljač..
vrijeđaš i prijetiš svime i svačime..
i ako se netko brani i ne šuti ti.. onda je taj bully



__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:45   #59
Kakvo zlo, kakvu štetu?
Pa je li ti ja govorim da radite svjesno protiv prirode, Božijeg zakona? Ti se pozivaš na nekog psihijatra, a ja na Božiji zakon.
To što vi radite je demonsko jer radite kontra prirode. Demoni rade sve kontra Bogu. Ako vjernik ima vaginalni odnos, oni imaju analni. Ako vjernik pije vodu, oni piju nečistu krv.
Zašto ne čitaš malo Bibliju, zašto je taj Bog uništio u korijenu sve te narode koji su radili protivprirodne radnja kao što je pederastija, crna magija i slično.
zagor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 14:45   #60
Quote:
Cro Fag kaže:
nisi to rekao..
rekao si kako treba postojati totalirizam koji će se iživljavati i zlostavljati i ubijati sve koji su drugačiji 'Borgu' i poremećenom kolektivu--
A tko odredjuje sto je dobro a sto lose? Danas se pederi smatraju prihvatljivima nekad nisu. Sutra ce prihvatit pedofile. Preksutra ce pljuvace u dalj proglasit nemoralnim. To su judske izmisljotine. Pravi vladar mora obdrzavat Dharmu i Boziji zakon. Pedere ne bih ubio (cisto zato sto je situacija u svijetu takva da su svi ljudi poludemoni, samo se vise ili manje trude bit bolji, prema tome tesko da imamo dovoljno oralne cistoce za takav stav) ali im sigurno ne bi dozvoljavao ravnopravne zajednice, posvajanja djece, parade itd.

Quote:
Cro Fag kaže:

ja bi male klerofašiste poput tebe stavio upravo u takve režime da malo žive u svojim vlastitim govn*ma
mislim da bi afganistan, irak i sjeverna koreja bila super država za tebe,,
Sjeverna koreja jok jer je komunjarska. Irak je bila vise osobna diktatura negog drzava na vjerskim principima. Iran je ok. I talibanski afganistan. Samo sto su zabranili glazbu, to mi se ne svidja
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:12.