Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2014., 18:23   #21
Quote:
Alfa157 kaže: Pogledaj post
ima i suprotnih slučajeva, npr. Milan Ivkošić je početkom devedesetih dosta pljuvao i pisao protiv Tuđmana, međutim kasnije i pogotovo danas je među vodećim tuđmanofilima
Zanimljiv je njegov opus u VUS-u.Bio je uvlakač i luftiguz koji se ismijavao onima kojima se danas tako divi.
Ne Hun kao Tarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 18:36   #22
Ne znam zašto ste šokirani, 90-tih je popularno biti ljuti domoljub, 2000-tih je bilo popularno biti "europejac", što god im to značilo...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 21:44   #23
Ne mora biti loše što netko promijeni stavove, mišljenja i vrijednosti za 180 stupnjeva - no kod Gjenera je odvratno to što se to točno poklapalo sa smjenama režima i sustava - 1990, 2000...stoga je razvidno da je njegovom slučaju motor promjena uvijek bio karijerizam i ulizivanje pobjednicima.
XAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 17:44   #24
Istina je..
Samo se budale ne mijenjaju..ali opet otići u krajnost sa promjenama nije zdravo.
Ne Hun kao Tarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 18:51   #25
Thumbs up

Quote:
Cromanst kaže: Pogledaj post
Ništa čudno, u to vrijeme su Jergović, Klauški i Latin također bili ljuti desničari, a pogledaj ih danas.
Desničari, ljevičari , "centričari" nekad, pa onda nešto drugo, a danas treće ili peto. Ne zanimaju me, sve mi se zgadilo, ali volim kad se imenom i prezimenom objave ti likovi za svaku vlast, režim, vrijeme, gospodare, škude i $$...
Cl@rks is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 18:57   #26
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Hehehe, bas me ovo nasmijalo.
Ajde neka je i on nekad nesto pametno odradio u zivotu......
Cuj u glasnik HDZa...ahahah

Ko zna sutra moze izac i da je u Glas Koncila bio strucni suradnik......to bi bilo previse....
Hahahaha...
Pa kaj nije Srećko Jurdana uređivao glasnik HDZ-a?
Ma nabijem ih sve...
Cl@rks is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:35.