Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2013., 10:04   #341
matijacip - hajde onda...........djeluj brzo jer bi i ja rado bila vaš pas a kamoli ne ovo biće iz posta višlje - kojeg je netko htio pa ga sad više neće!!!

Javi nam kaj ste i dal ste iskemijali.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 10:10   #342
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
matijacip - hajde onda...........djeluj brzo jer bi i ja rado bila vaš pas a kamoli ne ovo biće iz posta višlje - kojeg je netko htio pa ga sad više neće!!!

Javi nam kaj ste i dal ste iskemijali.
evo čekam da mi se javi,jedva čekam...baš sam nestrpljiva ja sam iz slavonije,a oni su negdje kod rijeke ako se ne varam,tako da ću autoputom do peseka ako skemijamo,nadam se da hoćemo.


imate li informaciju koliko puta se hrane,da ne bi previše hranila,a ni premalo vode će uvijek biti i nabavit ću veći bazen da ima,jer čitala sam da vole vodu
matijacip is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 10:46   #343
A čuj, ja sam zagovornik da se svi psi, neovisno na dob, hrane barem dva puta dnevno; ovaj potencionalno vaš ( nadam se da bude ) je već poodraslo štene pa bi također mogao biti na dva obroka. Znači, dnevna količina raspoređena u dva puta. Pogledaj malo i teme o tome. Tu ću ti napisati još ; da je svim psima bitno; a pogotovo velikim pasminama da dobivaju dovoljne količine kalcija, fosfora, D vitamina......zbog velike mase i kostura - a sve to je najnajbolje davati u izvornim oblicima - svježi sir, jogurti, acidofili, kis.mlijeka, sirutka.......


I šta se sad ne javljaju ti gore....uh; sad sam nestrpljiva.

A zamisli vašeg bebača i njufića...ajme šta će to biti od divljanja i ludila. Djete će vam prohodati čim pas stigne.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 10:49   #344
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
A čuj, ja sam zagovornik da se svi psi, neovisno na dob, hrane barem dva puta dnevno; ovaj potencionalno vaš ( nadam se da bude ) je već poodraslo štene pa bi također mogao biti na dva obroka. Znači, dnevna količina raspoređena u dva puta. Pogledaj malo i teme o tome. Tu ću ti napisati još ; da je svim psima bitno; a pogotovo velikim pasminama da dobivaju dovoljne količine kalcija, fosfora, D vitamina......zbog velike mase i kostura - a sve to je najnajbolje davati u izvornim oblicima - svježi sir, jogurti, acidofili, kis.mlijeka, sirutka.......


I šta se sad ne javljaju ti gore....uh; sad sam nestrpljiva.

A zamisli vašeg bebača i njufića...ajme šta će to biti od divljanja i ludila. Djete će vam prohodati čim pas stigne.
ne javljaju se :čeka: hehe mala mi se već diže na noge,a puže već mjesec dana....kad peso dođe bit će još i bolje hvala ti na info za hranu pošto si malu hranim zdravo,budem i pesu
matijacip is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 11:16   #345
Quote:
matijacip kaže: Pogledaj post
pošto si malu hranim zdravo,budem i pesu
Odlično; a ono nezdravo poput: kulena, seka, špekova, budjolica, čvaraka onda moš poslati nama.

PS : prebaci se na čat ako te još kaj opčenito zanima; ovdje smo već preveć otišli u off.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 14:47   #346
matijacip, psa hrani manje od onoga što bi on htio ili količine koja za dob/kilažu piše na ambalaži. njufići su proždrljivi poput labova i nisu pretjerano aktivni, a inače je savjet za gigantske pasmine da ih do kraja puberteta treba držati mršavima kako im kostur ne bi patio.
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 17:30   #347
Quote:
pikuli kaže: Pogledaj post
matijacip, psa hrani manje od onoga što bi on htio ili količine koja za dob/kilažu piše na ambalaži. njufići su proždrljivi poput labova i nisu pretjerano aktivni, a inače je savjet za gigantske pasmine da ih do kraja puberteta treba držati mršavima kako im kostur ne bi patio.
hvala!


evo uskoro idem po peseka!!!!! u petak jedva čekam svog njufića

ime mu je Zion i sviđa mi se
matijacip is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 18:51   #348
Uuuu, jel to taj kaj se poklanja? Zion; kako opako dobro ime za njufića.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 20:40   #349
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Uuuu, jel to taj kaj se poklanja? Zion; kako opako dobro ime za njufića.
da to je taj
matijacip is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 21:44   #350
Quote:
matijacip kaže: Pogledaj post
da to je taj
Svaka cast
Mi imamo njufaca na kvartu, mlad je -oko 1.5 godine -ogromannnn je -ova moja glupaca ga se boji jer je ko medvjed al je toliko dobar da je to strasno..
Ljudi imaju i malu curicu koja tek puza i vele da se njih dva obozavaju
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 22:06   #351
matijacip; rulaš ženo. Ko bu se sad strpil do petka. Uh.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 09:42   #352
jedva čekam da vam nakeljim fotku Ziona i moje Meri

eee dal da ga okupam šamponom ili ? pročitala sam da se suči nekim prof.fenom,može li običnim?

moram još pitati kakva je situacija sa cjepivima i kak se ono zove kad vode psa na neko čišćenje od kao bakterija ili kako već,zbog beba?
matijacip is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 09:51   #353
ja bi ga okupala, možda ne baš prvi dan. sušiti ga možeš i običnim fenom, no kod njih sušenje traje i traje i pitanje je li naviknut na fen. možda je najbolje da ga mokrog staviš na sunčanu terasu, rano u jutro i da ga dok se ne posuši do pola tvoj muž drži vezanog (i čita novine, sunča se), da se odmah ne usvinji.

obavezno mu odmah čim ga vidiš daj tablete za čišćenje od glista ako nije čišćen zadnja tri mjeseca. ipak imaš bebu u kući. taj tjedan nakon tabletica prati gdje sere, najbolje izvan dvorišta i odmah to pokupi. tablete se daju jedna na svakih deset kila, kupuju kod veta ili u šopu koji ima veta.

cijepljenje - pitaj kad je protiv čega cijepljen pa ćemo ti reći što još treba i kada.
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 16:42   #354
Evo vidim da vam je javila vec sve informacije! Ja sam jako sretna sto sam psu nasla dom jer on nije moj nego od jednog tipa! Ja sam uzla kuju koja ce u 19.08. imati godinu dana!! Ma super je !!! Zaljubili smo se u nju! Zove se Lux ! On nam je nudio oboje ali mi imamo vec 2 boxera u jednom dvoristu pa smo se odlucili samo za nju,posto ja ipak preferiram kuje! :-)
__________________
"Tu eres mi sueno! Te amo mucho! "
Analara23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 21:30   #355
nadam se da će se pesu svidjeti novi dom

sad će se muž baciti na posao i napraviti drvenu kućicu
matijacip is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 15:34   #356
Matija, cim se malac smiri, pisi dojmove
Reoless is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 18:17   #357
Zion je otisao u novi dom! I mi cekamo vijesti! Nadam se da su se skompali! Prihvatio ih je odmah i usao u auto bez problema!
__________________
"Tu eres mi sueno! Te amo mucho! "
Analara23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 21:00   #358
Odajte nam tajnu; mi smo tu babuskare; zakaj je Zion morao ići u novi dom?
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 21:07   #359
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Odajte nam tajnu; mi smo tu babuskare; zakaj je Zion morao ići u novi dom?
tom čovjeku je kao prevelik,što ja znam

Zion mi je super,vozili se bez problema od Kostrene do Novske oko 300km

stajali smo par puta,niti se jednom nije upiškio u autu,samo je nekoliko puta pravo prdnio

okupala sam ga,iščetkala koliko god sam mogla....kad se osušio drugi pas...predivan je
on i moja Meri su se odmah složili,ponjušio i polizao nogice

sad još samo da se prilagodi....nekada nas posluša,nekada ne...kad mu se kaže: sjedi ili lezi....izgleda da još ne razumije da smo mu mi nove gazde.
matijacip is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 21:25   #360
Nek ste vi sretno doputovali. matijacip - pusti komande prva dva tri dana; lako za to; sad se samo upoznajte i volite punoooo, moraju njemu neke stvari sjest na mjesto, prvo da prihvati vaš doma kao svoj a onda sve ostalo. Samo polagano s njime i neka u prvim danima bude što bliže vama i što češće s vama.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:40.