Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2016., 21:16   #3561
Nisam znala da su oni bili zajedno.

A ovaj između njih mi izgleda kao mladi Predrag Vušović ili Ayrton Senna

Vjerojatno nije Senna

Super su ovi oglasi,Babunovich
Holly G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 22:36   #3562
ovaj tjedan su ponovno aktuelne neke ikone osamdesetih

posjetio na je diego maradona

photo uploading


rudanica se raspisala o preljepom gej ? dečku zdravku coliću ( ni riječi o tome nije bilo osamdesetih, samo potiho o đorđu marjanoviću )


images upload

images upload

napustijo nas je kastro , uz druga tita i čegevaru treći najveći (ne?)zasluženi simbol borbe za slobodu, jednakost i pravdu

imgurl


sretan i dan republike svima koji ga još slave (mislim da bi i danas u svim anketnim dobnim skupinama više ljudi znalo kad je dan republike nego dan neovisnosti ,nezavisnosti i državnosti sve zajedno)

hosting images
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2016., 20:40   #3563
Je,i ja mislim .
Holly G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 20:17   #3564
Za petak jedna: Rukopotezno Povlačilo: Hrabrost Iz Boce (1981)
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.

Zadnje uređivanje AngerMan : 02.12.2016. at 20:40.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 00:08   #3565
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 12:28   #3566
Bome, ja se nekak najbolje sjecam ove majoneze

http://www.zvijezda.hr/wp-content/up...65-820x490.jpg

I imala je 100 grama, a ova danas ima 90.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 12:55   #3567
Mene je oduvijek fascinirao taj natpis "od svježih jaja", kao da postoji i "od manje svježih" i "od starih"
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 22:57   #3568
legendarna Zvijezda majoneza,
na kruhu smo ju mazat' znali
i nit' grama viška nismo imali,
kao mali, kao sasvim mali..


ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2016., 23:40   #3569
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 14:39   #3570
trebam pomoć, iako zapravo nisam sigurna koliko ću jasno moći artikulirati ono što tražim. trenutno me pere neka vintage nostalgija, tražim svoj madeleine kolačić koji će me instant odbaciti nazad u osamdesete... tad sam kao srednjoškolka uvijek nosila jedan deodorant, kojem sam zaboravila ime. ali, nije ih tad na tržištu bilo bogzna koliko pa možda ima znalaca koji će se sjetiti.
bočica je bila bijela, glatka, nešto uža nego sadašnje i tadašnje uobičajene bočice, radi se o deodorantu koji nije imao špric onako kao da je pod pritiskom nego nešto slabašniji, kao što danas imaju parfemi. zbog toga ga ne mogu baš strpati u deodorante u cijelosti. iako je uvijek bio izložen i moglo ga se kupiti u većini supermarketa i naravno, parfumerijama. znači ta glatka bijela uža bočica sa špricom pod manjim pritiskom, koja je imala crno tiskana slova samo u donjem dijelu u kojem je pisao naziv. bilo je više tih deodoranata u kolekciji, a svaki je imao taj svoj mali komadić boje na sebi po kojem su se razlikovali. znam da je sigurno bio zeleni koji je pomalo podsjećao na shock deodorant odnosno pomalo kao opium. a ovaj kojeg ja tražim je imao neki crveni znakić raspoznavanja na sebi, ne sjećam se točno kako je dizajnersko rješenje izgledalo.
miris je bio bogat, dugotrajan, pun, pomalo slatkasto-pudrasto opojan, drugačiji je bio od drugih parfema koji su bili u to vrijeme na tržištu (joie de vivre, trump, charlie i ostali..). bio je deodorant, a zapravo je po trajnosti mirisa na koži bio više kao parfem.
joj, ne znam da li sam baš rekla sve što bi trebala reći, ali evo - to je ono čega se sjećam. znam da nemam baš neke velike šanse naći miris, ali želim sama sebi dati priliku i reći da sam dala sve od sebe.
nije mi poanta naći BAŠ TU BOCU danas na tržištu (naravno ako ima da bi htjela), ali zapravo bi najviše htjela otkriti koje su to note bile pa probati neki parfem koji je tom deodorantu najsličniji.. padam na te instant vremeplov-karte kao što je miris..
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 14:56   #3571
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
bočica je bila bijela, glatka, nešto uža nego sadašnje i tadašnje uobičajene bočice, radi se o deodorantu koji nije imao špric onako kao da je pod pritiskom nego nešto slabašniji, kao što danas imaju parfemi. zbog toga ga ne mogu baš strpati u deodorante u cijelosti. iako je uvijek bio izložen i moglo ga se kupiti u većini supermarketa i naravno, parfumerijama.
u koji točno period se moramo vratiti? dala si mi razmišljati, ako se nečeg sjetim, javim

edit: nisam u stvari dobro razumijela, kažeš da je bočica bila bijela, pa zatim da je bila zelena kao Shock

a sa crvenim "znakićem"?
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 15:03   #3572
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
u koji točno period se moramo vratiti? dala si mi razmišljati, ako se nečeg sjetim, javim

ako sam dobro razumijela, sve bočice su bile zelene, ali još s posebnim znakom u boji da bi se lakše raspoznavale? tvoj "znak" je bio crveni?
period je od cca 1987 do kasne 1989, iako je možda i 1990 možda bilo moguće naći.
sve su bočice bile neprozirno bijele, i svaka je imala svoju boju kao znakić. ta sa zelenim je ličila na nekadašnji shock po mirisu, a ova koju ja tražim je imala crveni znakić. yu proizvođač: krka, alkaloid ili saponia, ne mogu se nikako sjetiti. ali znam da smo masovno to nosili na sebi, gotovo u svakom većem supermarketu smo mogli kupiti.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 15:07   #3573
ok, ne mogu se sjetiti, no možda ga i nađem (negdje u glavi)
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 20:29   #3574
Ne pada mi ništa na pamet ali msilim da bi se tu radilo o nekakvom parfemu ili eau de toilette s obzirom na špricu. Jer već tada su oni dezići u spreju imali ove današnje šprice koje jako raspršuju.Ne vjerujem da bi to onda bio dezić.

To je sigurno bio nekakav parfem pa razmišljajte u tom smjeru.

Meni niš ne pada na pamet.

A mirisi vraćaju u prošlost,o da !

Neki dan otvorim novi Syoss šampon (ljubičasti od 500 ml) i odmah se vratim u 80-te.

Ima miris sličan onim Simbi šamponima.
Holly G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 22:47   #3575
nikakve bijele bočice se ne mogu sjetiti, koje bi imale te "znakiće" u raznim bojama. osamdesetih smo nosili razne deodorane, a krajem osamdesetih i početkom devedesetih naročito je bio popularan Impulse (uz Amai i još neke), ali to nije bila naša proizvodnja.

dakle, bijelu bočicu sa opisanim slovima i "znakićima", i da nije u formi klasičnog špric-deodorana, ne mogu trenutno dozvati.
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 22:54   #3576
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
period je od cca 1987 do kasne 1989, iako je možda i 1990 možda bilo moguće naći.
sve su bočice bile neprozirno bijele, i svaka je imala svoju boju kao znakić. ta sa zelenim je ličila na nekadašnji shock po mirisu, a ova koju ja tražim je imala crveni znakić. yu proizvođač: krka, alkaloid ili saponia, ne mogu se nikako sjetiti. ali znam da smo masovno to nosili na sebi, gotovo u svakom većem supermarketu smo mogli kupiti.
Hm, nije bila aluminijska boca?
Onako manja od tih aluminisjih, recimo stala bi u dlan? Ili ?
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 22:56   #3577
Meni upravo ovo pada na pamet.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 23:01   #3578
Ne znam što bi bilo bijelo, osim Dove (i onog intimnog, jel se Bidex zvao ili tako nekako). Impulse su bile više srebrne bočice.

Edit: to su bili Yardley parfemčići od Krke. U Nedjeljnom popodnevu ih je reklamirala jedna žena s ogromnim naočalima
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 00:57   #3579
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Meni upravo ovo pada na pamet.
Poznata mi je iznimno bočica.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2016., 01:40   #3580
Ja se isto sjecam samo Impulse-a, to mi je bio prvi dezic, zvao se Romance.
S nekim roza leptirom.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.