Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2010., 22:10   #1
Lana Josipović, predsjednikova kćer




Što mislite o Lani?

U medijima je predstavljena kao izuzetno uspješna učenica, ali uspješna učenica izrazito teške škole. Osim što je predstavljena kao pametna cura, stalno je uslikavaju u modnim kombinacijama kojih se ne treba sramiti (po meni ima stila), ali najčešće ozbiljnoga tipa. Isto tako, na temelju posljednjih slika u medijima, očito ne želi da joj očeva pozicija oca utječe na život, tako da se slobodno, kao i svaka cura, ljubi na maturalnim večerima.


Mislite li da je precijenjena, podcijenjena ili predstavljena kakva jest?

Općenito, zanima što koke misle o trenutačno jednoj od najpoznatijih tinejdžerica u Hrvatskoj.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"

Zadnje uređivanje Ja,Lucifer : 18.06.2010. at 22:22.
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 22:26   #2
lijepo od njenih kolega sto su je uslikali i poslali fotku u index
tako mladi, a vec zavidni
kladim se da je frendica neka u pitanju
fat_monster is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 22:55   #3
Slatka, lipa, dite školovanih roditelja.
Sve u svemu, ok je.

Glupo je što je se proteže po novinama bespotrebno, pogotovo u ovakvim privatnim trenutcima, to je dio njene intime.
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 23:07   #4
Isto tako kako se bespotrebno piše u novinama o njoj,tako ni ova tema nije trebala biti otvorena!
mišica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 23:51   #5
mislim da ovaj tip nije smio predsjedničku kćer uhvatit za guzicu, ali možda ja ne vidim dobro.
trebo ga je neki bilmez iz osiguranja udarit štapom po prstima.

a lana mi se sviđa, slatka je, zgođušna i draga i štreberica na mamu i tatu (treba učit, treba, mora se učiti!! ). tako treba. i studirat će fiziku, a to su deficitarni kadrovi, sve to toplo pozdravljam!

Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post

Mislite li da je precijenjena, podcijenjena ili predstavljena kakva jest?
kaj bi bila precjenjena, pogledaj si njenu vršnjakinju maju lenu lopatny na kaj liči, pa odaberi kakvu bi kćer ti htio.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 23:55   #6
lol, pa fizika na pmfu se upisuje samo ako ne uspiješ upisati matematiku , a matematiku ako ne uspiješ fer
Euronymous is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 23:55   #7
Quote:
fat_monster kaže: Pogledaj post
lijepo od njenih kolega sto su je uslikali i poslali fotku u index
tako mladi, a vec zavidni
kladim se da je frendica neka u pitanju
To i ja kažem
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 00:02   #8
Quote:
Euronymous kaže: Pogledaj post
lol, pa fizika na pmfu se upisuje samo ako ne uspiješ upisati matematiku , a matematiku ako ne uspiješ fer
daj ne pili.
ona je odmah htjela fiziku.

fizičari su nad-ljudi, oni rulaju. jebeš matematiku, to i moja baba može studirat.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 00:05   #9
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
jebeš matematiku, to i moja baba može studirat.
Hahahahahahaha. Yeah, right.
knick is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 00:07   #10
Quote:
knick kaže: Pogledaj post
Hahahahahahaha. Yeah, right.
ili kaj bi trebala, takvo nježno žensko čeljade ići studirat FER s onim muškim čudacima. vi ste nastrani.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 00:10   #11
Lijepa djevojka. Nem potrebe razvlacit je po novinama, no to ce tesko izbjeci.
__________________
Svaki vrijedni HDZovac će širiti glas da je glasao za Možemo i da je razočaran by Prime Radiant.
esqella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 00:10   #12
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
Mislite li da je precijenjena, podcijenjena ili predstavljena kakva jest?

Općenito, zanima što koke misle o trenutačno jednoj od najpoznatijih tinejdžerica u Hrvatskoj.
Mislim da je od onih javnih ličnosti čije se ime neće previše provlačiti po novinama, blogovima, forumima itd. Uz sva dobra nastojanja znatiželjnih građana vjerojatno nećemo čuti za njen 'prljavi veš', i to ne zato što je 'savršena' već stoga što ona jednostavno nije tip osobe o kojoj bi se išta našlo za raspravljati/komentirati na nevažnim mjestima od strane nepoznatih ljudi.

Dostojanstvena je i pametna kao i njen otac. Nema se tu šta više za dodati.
Sofia Coppola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 00:16   #13
Cura je pametna, zgodna, fina, ma skoro savršena i ovakvo nešto u javnost može pustiti samo kakva poružna zloba, al toga svugdje ima. Njezin peh je taj što joj je ćale predsjednik, a urednik ovog šugavog portala primitivni voajer sklon školarkama.
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 00:17   #14
pazite što ovdje pričate, bar za vrijeme ovog mandata.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 00:21   #15
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
pazite što ovdje pričate, bar za vrijeme ovog mandata.
viš da je samo hvalimo.

za razliku od maje lene.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 00:23   #16
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
viš da je samo hvalimo.

za razliku od maje lene.
dupelizci.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 00:24   #17
Ma najrajše bih je totalka spljuvala jer joj se otac pokazao ko takva ljiga da je to nenormalno, al kad je mala fkt lijepa i pametna, ono nešto što bi trebalo više gurati u javnost čist da se djeca "isperu" od raznoraznih Ceca, Lena, Aleksa i inih i da se pokaže kak se može biti i lepa i pametna u paketu
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 00:29   #18
evo ja ću je popljuvat- što si nije uzela sobu u tom hotelu gdje je imala maturalnu. a ne ovako se drpat. ipak je preCjednikova kći.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 00:30   #19
bas je swatka

Quote:
fat_monster kaže: Pogledaj post
lijepo od njenih kolega sto su je uslikali i poslali fotku u index
tako mladi, a vec zavidni
kladim se da je frendica neka u pitanju
upravo tako... katastrofa
joolz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 01:34   #20
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Cura je pametna, zgodna, fina, ma skoro savršena i ovakvo nešto u javnost može pustiti samo kakva poružna zloba, al toga svugdje ima. Njezin peh je taj što joj je ćale predsjednik, a urednik ovog šugavog portala primitivni voajer sklon školarkama.
Što točno?
Nismo u srednjem vijeku i dobar dio ljudi na predsjednika više ne gleda kao na boga sunca - Ra već kao na čovjeka od krvi i mesa na vodećem položaju jedne omanje državice.

Njegova kći samim time isto nije neka uzvišena princeza koja kaka ružine latice, a suprotni spol promatra na isti način kao i vilin konjce.
Dečko i ona su se poljubili. Pa šta!
Sofia Coppola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:01.