Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2010., 02:42   #21
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
evo ja ću je popljuvat- što si nije uzela sobu u tom hotelu gdje je imala maturalnu. a ne ovako se drpat. ipak je preCjednikova kći.
kaže se predsjednikova
Euronymous is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 02:56   #22
Quote:
Euronymous kaže: Pogledaj post
lol, pa fizika na pmfu se upisuje samo ako ne uspiješ upisati matematiku , a matematiku ako ne uspiješ fer
Da, u pravu si, ali to je zbog posla, fizičari i matematičari nemaju toliko posla kao ferovci.

A mislim da je završit inžinjerski smjer fizike na pmf-u puno teže nego matematiku i FER.


Mislim da nije ni podcjenjena ni precjenjena nego da je to realna slika o njoj.
Zbilja, s obzirom da se po novinama potežu ella dvornik i maja lena, lana djeluje savršeno. I ljepo je vidjeti da ima normalnih i obrazovanih mladih ljudi.

Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ili kaj bi trebala, takvo nježno žensko čeljade ići studirat FER s onim muškim čudacima. vi ste nastrani.
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
fizičari su nad-ljudi, oni rulaju. jebeš matematiku, to i moja baba može studirat.
daj ne kaki...

Zadnje uređivanje Zlo_i_Naopako : 19.06.2010. at 04:11.
Zlo_i_Naopako is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 04:20   #23
Meni je Lana ok cura. Čini mi se prizemljena, pristojna i pametna. I lijepo odgojena.
I neka ostane takva.
__________________
Ever since I found out about Damon I have unrealistic and kinky expectations
Shoelover Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 04:26   #24
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
al kad je mala fkt lijepa i pametna, ono nešto što bi trebalo više gurati u javnost čist da se djeca "isperu" od raznoraznih Ceca, Lena, Aleksa i inih i da se pokaže kak se može biti i lepa i pametna u paketu
Zaboravila si kak mozak tinejdžera funkcionira.

Prije će popljuvat Lanu jer je "uštogljena, šminkerica, časna sestra, štreberica, dobrica i štajaznamkakvinazivi", (a to je sve tako NE COOOOL) nego što će skužit da treba bit pametan i dostojanstveno se ponašat...

Slažem se da ti je dobra ideja, ali ne znam kakva bi bila realizacija...

Jebemu, sramota me kad se sjetim svojih tinejdžerskih dana, koja sam budaletina bila...
Zlo_i_Naopako is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 04:33   #25
Mislim da je Lana odlična pička.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 05:06   #26
Prelijepo nevino stvorenje, lice anđela. Vjerojatno jako inteligentno čedo, ali ova drpačina, naučit će je da se opameti...Ali ona mi je i dalje tak slatkiš mali pametni.Ostale kučke ljubomorne, nećete uništit njenu reputaciju, svi smo se mi žvalili na matiralnoooojjjj!!!!!!!
bob_manijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 08:42   #27
Meni je ovo slika koje se ona nebi trebala sramiti a niti njen otac. Svi znamo što mladi rade, ljube se i hvataju za guzicu, ta nije mala u celibatu. Vodi koliko toliko norman život i tako bi trebalo biti.
__________________
Kad ti je teško, pogledaj kroz prozor. Vidjet ćeš, i s drugih prozora gledaju.
.točka. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 13:15   #28
Quote:
Euronymous kaže: Pogledaj post
kaže se predsjednikova
A zašto uopće stalno govorite predsjednička kćer, pa on više ne drži tu funkciju, ili je to neka fora koju ja ne razumijem
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 14:07   #29
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Ma najrajše bih je totalka spljuvala jer joj se otac pokazao ko takva ljiga da je to nenormalno, al kad je mala fkt lijepa i pametna, ono nešto što bi trebalo više gurati u javnost čist da se djeca "isperu" od raznoraznih Ceca, Lena, Aleksa i inih i da se pokaže kak se može biti i lepa i pametna u paketu
Potpis. Stari je katastrofa, ali ovo fakat nije ok.
Nego, jel to taj Pašalićev sin s njom? Nešto sam načula na traču, pa pitam...
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 16:12   #30
Slatka i simpatična cura, uz sve to, izgleda, i pametna i svestrana, žao mi je što će je naši medijski lešinari odsad pratit u stopu i svrstavat u istu kategoriju npr. s malom Begovićkom od koje je ova miljama daleko.
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 16:13   #31
Quote:
ginger kaže: Pogledaj post
Slatka i simpatična cura, uz sve to, izgleda, i pametna i svestrana, žao mi je što će je naši medijski lešinari odsad pratit u stopu i svrstavat u istu kategoriju npr. s malom Begovićkom od koje je ova miljama daleko.
Slažem se!

Samo sam čula da nije toliko wunderkind za fiziku koliko se priča, al dobro, manje bitno.
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 16:19   #32
Quote:
Euronymous kaže: Pogledaj post
kaže se predsjednikova
ne kužiš ti forumaške fore.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 17:09   #33
Jako mi je zgodna i djeluje bistro.
Ne razmišljam baš nešto puno o njoj
Ariane is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 17:13   #34
Quote:
poli_salama kaže: Pogledaj post
Slažem se!

Samo sam čula da nije toliko wunderkind za fiziku koliko se priča, al dobro, manje bitno.
sigurno je prepisivala od kolege na natjecanju , a stari je ispravlja test
nina2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 17:32   #35
Pa recimo da je do sada nitko ni čuo ni vidio na državnom iz fizike. Sad ove godine iznenadna ekspresija talenta. Slučajnost ili ne, pojma nemam.
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 17:52   #36
Quote:
poli_salama kaže: Pogledaj post
Pa recimo da je do sada nitko ni čuo ni vidio na državnom iz fizike. Sad ove godine iznenadna ekspresija talenta. Slučajnost ili ne, pojma nemam.
Lažeš.

Ženski jal je nenadmašan.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 18:06   #37
Ako lažu oni koji to tvrde, lažem i ja.

Ali, može se sve to provjeriti na stranicama HFD pa ako te baš toliko zanima, samo daj.
PollyS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 18:33   #38


Moze mi netko objasniti kako mu to stoji ova desna ruka
Megich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 18:34   #39
Quote:
poli_salama kaže: Pogledaj post
Ako lažu oni koji to tvrde, lažem i ja.

Ali, može se sve to provjeriti na stranicama HFD pa ako te baš toliko zanima, samo daj.
a zašto bi ona uopće morala ići na državno iz fizike, wtf?
kaj si tak opterećena?

ajnštajn je imao 1 iz matematike i fizike, a njegovi učitelji u osnovnoj školi su rekli njegovim roditeljima da im se mali čini malo defektan.

možeš biti inteligentan i ako ne ideš na državno iz fizike , a nipošto ne moraš biti wunderkind u životu... niti itko za nju ne priča da je wunderkind.

nije dosta biti normalan, pametan, zgodan, marljiv, nego još moraš ići na državno iz fizike??? bez veze.
(tebi izgleda nije dosta, pa se onda ti baci na državno iz fizike i fasciniraj naciju.)

Quote:
poli_salama kaže: Pogledaj post
Pa recimo da je do sada nitko ni čuo ni vidio na državnom iz fizike. Sad ove godine iznenadna ekspresija talenta. Slučajnost ili ne, pojma nemam.
ne radi se kod nje o nikakvoj iznenadnoj ekspresiji, mala je naprosto odličan đak čitavog života i kaj to tebe tak boli!? mala uči, pametna je, marljiva i to je to....

nego se kod tebe radi o iznenadnoj ekspresiji ljubomore.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 18:46   #40
Quote:
poli_salama kaže: Pogledaj post
Ako lažu oni koji to tvrde, lažem i ja.

Ali, može se sve to provjeriti na stranicama HFD pa ako te baš toliko zanima, samo daj.
Što, tebe zanima samo širenje neistinitih tračeva?
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:45.