Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2010., 18:47   #81
Bradica je OK. Brada je retro.
Kamena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 19:40   #82
Da li sam ja jedina kojoj glatko izbrijano lice doslovno unisti lice, posebno bradu
Volim kad ima bradu a i odgovara mi za moje lice tako da ugodno s korisnim
_mrkvica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 08:38   #83
Brada od 2-3 dana je ok,ako je tip taman.One žute brade me
podsjećaju na vilenjačke.
Ipak najviše volim kad je svježe obrijan,ali je moj dragi lijen,
pa se prisili na brijanje 3 puta tjedno.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 17:39   #84
Pa situacija se bitno mijenja, ovisno o tome dotiče li mene ta brada ili samo uživam u pogledu. Ako samo gledam, onda mi je baš lijepo za vidjeti onu od nekoliko dana, ali ako me ta ista brada bode po licu, e onda je to druga stvar.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 10:18   #85
volim klasičnu višednevnu bradu al opet to ne stoji svakome s obzirom na oblik glave i boju i debljinu dlake tu muškarci često griješe u procjeni pa znaju izgledati i nakaradno jer forsiraju nešto što im majka priroda nije dala.
ali organski ne podnosim stilizirane bradice a la jacques i velečasni sudac to mi je trešeraj teški i turn off
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 12:06   #86
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Pa situacija se bitno mijenja, ovisno o tome dotiče li mene ta brada ili samo uživam u pogledu. Ako samo gledam, onda mi je baš lijepo za vidjeti onu od nekoliko dana, ali ako me ta ista brada bode po licu, e onda je to druga stvar.
O da
Neka je, samo nek me ne dira.
Hugholina Grant is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 18:40   #87
tzv. trodnevna brada mi je , a ove bradurine mi nisu baš nešto.

primjera radi (i usporedbe):





meni puno bolje izgleda na prvoj slici. :beardlover:
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 20:08   #88
meni je najljepše kad je muškarac obrijan. nekako mi tada njegovo lice dođe do izražaja jer ga u protivnom brada skriva.
mogu još preći preko brade par dana stare (jer se lice još vidi), mada mi je kod tih brada najgore što grebu :/
__________________
♥ ♥ ♥ ♥ ♥
(●̮̮̃•̃) (●̮̮̃•̃)
/█\ ♥/█\

Zadnje uređivanje -Antonija- : 01.11.2010. at 20:19.
-Antonija- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 18:53   #89
brada - definitivno da, ma može i jednomjesečna, bring it on

samo da je prava, a ne ono imam-19-godine-i-4-dlake-po-faci-pa-ih-puštam-da-izgledam-kul.
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 01:22   #90
Quote:
denisv kaže: Pogledaj post
e, recimo da je ovo pitanje za nježniji spol , dakle; smatrate li bradu na muškarcu odrazom njegove neurednosti ili seksi imidžom Voli te li skroz izbrijane ili malkice zapuštene ili previše zapuštene, recimo brada od jedno mjesec dana
Mislim, Brad Pitt je recimo neko mjerilo ili malkice više

Ak' je topic bio brišite
Obozavam bradu od par dana.
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 09:46   #91
Trodnevna savršena
Ne volim kad je friško obrijan
KimmyKey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 02:48   #92
Brada mi je seksi.
Ako je naravno pravilno oblikovana i održavana neko duže vrijeme. A ne svaka dva dana (ovisno koliko brzo raste) mijenjati oblik, izgled, blabla.
__________________
Tattoos aren't meant for everybody and they're too goddamn good for some people. (L.T.)
Lacaille is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 17:35   #93
brada je seksi
posebno ona od 4,5 dana
Rebel Yell is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 17:54   #94
Ima li ko od vas ovakvih problemAa.Dakle brada mi naraste vrlo gusta,posebno na nekim mjestima,al strsi,kolika god bila jednostavno ne pada dole,pa onda parim kao jez kad gledate sa strane.Bas mi je zao jer imam dobru bradu,ali je jebeno preostra.Moze li se to ikako promijeniti?
Mighty Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 11:32   #95
moze. obrij se

dragi ima jako gustu i jaku bradu i super mu stoji ona dvo-tro-cetverodnevna, no ful mu je osijedila zadnjih mjeseci pa mi to izgleda poprilicno neuredno, posebno za posao koji radi. a dosta je lijen i ne da mu se stalno brijat pa vodimo borbe oko toga
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 23:05   #96
Quote:
Rebel Yell kaže: Pogledaj post
brada je seksi
posebno ona od 4,5 dana
Yes please Kad usporedis frajera sa/bez brade, to mi je kao recimo muskarac/djecak... Ne vrijedi mozda za sve i svakoga, ali u pravilu te od par dana su mi :klap:
Red0Bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 03:43   #97
Quote:
Mighty Red kaže: Pogledaj post
Ima li ko od vas ovakvih problemAa.Dakle brada mi naraste vrlo gusta,posebno na nekim mjestima,al strsi,kolika god bila jednostavno ne pada dole,pa onda parim kao jez kad gledate sa strane.Bas mi je zao jer imam dobru bradu,ali je jebeno preostra.Moze li se to ikako promijeniti?
Moj decko izgleda kao Wolwerine zbog duzine kad je ne njeguje,tj kad je frisko oprana ili kad se tek probudi. Al on ima neko svoje ulje sto stavlja i fenira bradu da bi izgledaa uredno.

Moj sef ima jos malo duzu bradu od njega, isto fenira
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 14:14   #98
samo skracujem bradu i obrijao bih se samo kad bi me poslodavac doslovno natjerao na to, a onda bih trazio i novi posao
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 14:17   #99
Ne volim duge bradurine. Trodnevna, i još ako ima pokoju sijedu mi je privlačna.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 14:23   #100
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Ne volim duge bradurine. Trodnevna, i još ako ima pokoju sijedu mi je privlačna.
oko solufa
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:41.