Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2010., 09:50   #41
Kod njih sam našla metalne (valjda aluminijske) kutije za brašno, šećer, kavu... te stvari. Odlične, cijena povoljna. Ja zadovoljna!
Prije dvije godine uzela sam dvije staklene zdjele, jedna velika, za voće, druga manja (isti oblik i boja) za sitnu lovu. Kad sam kod kuće bolje prepipala, pri pranju, naišla na oštar rub koji može posjeći prste pa moram biti pažljiva. Inače, dobro izgledaju i služe svrsi.
Uzela sam i grabilicu za juhu (kutlaču, jel' ), veću i manju, s time da mi je velilka počela hrđati nakon 2 godine. Vjerujem da nije rostfrei odnosno inox, bar ne jako kvalitetan. Iako je cijena bila smiješna, pa razmatram da uzmem novu. Ili da dam 5x više u nadi da neću svakih par godina u kupnju novog pribora za jelo?
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 12:35   #42
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
Kad sam kod kuće bolje prepipala, pri pranju, naišla na oštar rub koji može posjeći prste pa moram biti pažljiva.
Pa pošmirglaj malo brusnim papirom da ne bude tako oštro. Imala sam neke zdjelice kojima je onaj rub postolja bio oštar, pošmirglala i nikakvih problema.
__________________
Evil needs candy too.
Pravim se da problem ne postoji.
lanya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 13:36   #43
Quote:
lanya kaže: Pogledaj post
Pa pošmirglaj malo brusnim papirom da ne bude tako oštro. Imala sam neke zdjelice kojima je onaj rub postolja bio oštar, pošmirglala i nikakvih problema.
Hvala, nisam se toga sjetila za staklo!
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 03:47   #44
ja volim kupovat valjda na svakom mjestu na kojem sam bila pa tako i u O.

al uglavnom svijece, podmetace za case, okvire za slike, magnetice i slicne stvari, kozmetiku tamo nikad ne kupujem i nikad ne bih (iz istog razloga koji su neki vec naveli, ne jer sam snob/nesto nego jednostavno ne djeluje mi bas pouzdano )
ali stvarno ima predobrih i jeftinih stvari, tako da za offertissimu
najdraza mi je ona na tresnjevci, a za dubravu sad sad tek saznala na prethodnoj stranici.
__________________
Obožavam jednostavna životna zadovoljstva. Ona su posljednja utočišta nas kompliciranih.
miss shopaholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 11:30   #45
U Dubravi je ogromnaaa i prostrana, na Aveniji, mislim da je stanica Konjščinska, preko puta one zgradetine gdje su Bipa, Lantea, Benetton...
GiRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 17:56   #46
imala sam bas u planu veceras prosetat do ove O.na tresnjevci, ali mislim da cu onda prebaciti to za sutra i proci do dubrave pogledati, sad se bas veselim
__________________
Obožavam jednostavna životna zadovoljstva. Ona su posljednja utočišta nas kompliciranih.
miss shopaholic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 17:41   #47
Pih, kod mene je Ofertissima već isfurana (možda ponajviše jer imam do dotične deset minuta )
Stvarno, nađe se dosta korisnih stvari za dosta malu cijenu - potrošna roba više manje... uostalom ni ne očekujem neku kvalitetu...nađe se i pi*darijica za kakav poklon...a dotična gospodična koja je popljuvala papuče (neć' ja sad tu prozivat' ) - udobnije i toplije nisam imala (kineska aroma se prolufta )
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 11:13   #48
Jaooo, hvala vam, cure! Često sam prolazila kraj ovog dućana, ali sam po aromi koja je dopirala iznutra zaključila da je to običan kineski pa se nisam približavala.
Otišla sam neki dan nakon što sam vidjela topic i kupila:

- dva paketa kemijskih olovaka
- fora tanjuriće
- nakit
- ukrasne svjećice
- igračke za psa
- vrećice za smeće
- spužvice za suđe
- nekoliko sitnica za poklone

I to sve za pedesetak kuna!
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 14:38   #49
Talking

Quote:
Anubisova Robinja kaže: Pogledaj post
a dotična gospodična koja je popljuvala papuče (neć' ja sad tu prozivat' ) - udobnije i toplije nisam imala (kineska aroma se prolufta )


Kaj fakat?

Jer sam kupila jedne koje su tako mirisale i tri sam ih dana kupala u kanti punoj vode i omekšivača, i opet zasmrdjele kad se osušile, na kraju sam ih bacila!

Nisu bile kupljene u O. Možda se sad okuražim, fala na
GiRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 15:12   #50
Kod mene u kvartu se bas otvorila nova i to dosta velika i neki dan sam dovukla doma hrpu plasticnih posuda koje su ok i lavor koji je puknuo pri prvoj upotrebi. I takodjer papuce koje su mi super za sada. Jel netko zna kakve su im dusice (svjecice jel) posto su duplo tanje od klasicnih pa da ne gore bas pol sata?
__________________
''Ja sam samo jedan obični, samouki, ravničarski depresivac, promene vremena prevrću se u mojim očima kao lepeze i da sam bio pametan da overavam svoja ludila, možda bih danas mnogo bolje kotirao kod kolega zvaničnih šizoida.''
Winter_Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 16:13   #51
Quote:
GiRL kaže: Pogledaj post


Kaj fakat?

Jer sam kupila jedne koje su tako mirisale i tri sam ih dana kupala u kanti punoj vode i omekšivača, i opet zasmrdjele kad se osušile, na kraju sam ih bacila!

Nisu bile kupljene u O. Možda se sad okuražim, fala na
Istina, moje su se proluftale nakon tjedan dana - a nisam ih namakala...možda ti je tu bila greška - to ti je ko pesek: kad je mokar, nema šanse da miriši


Quote:
Winter_Lady kaže: Pogledaj post
Jel netko zna kakve su im dusice (svjecice jel) posto su duplo tanje od klasicnih pa da ne gore bas pol sata?
Ja kupovala - men' su dobro poslužile...mislim da ti nije stvar u debljini - već o vrsti voska što se trajanja gorenja tiče
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 00:38   #52
Najbolja Offertissima je ona na Volovcici mali prostor ali imaju sve sto trebas a sto je najbolje djelatnice su super uvjek usluzne,prijatne,ljubazne.Tamo kupujem najvise kozmetiku i kemiju jer je super za ne povjerovati.Sada imaju i nakit ma Offertissima je raj za nas
stubic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 01:02   #53
Slažem se sa STUBIC i ja kupujem na Volovčici...offertissima je općenito raj za šopingholičare s manjim materijalnim mogućnostima. Zaista jeftine stvari za dom a i kvaliteta je sasvim ok za te cijene. Najviše kupujem ukrase i nakit, a prodavačice su super i uvijek spremne pomoći što se danas baš često i ne može naći...offertissima rocks
malaaaa22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 01:11   #54
Quote:
njetočkanezvanova kaže: Pogledaj post
I mene kod Kineza muče ta bojila i otrovna ljepila. Bio je nekakav dokumentarac o kancerogenim stvarima koje koriste pri izradi.
A ima kineske robe, ali ima dosta i talijanskog a čak sam našla i proizvode made in Kroejša lijepa naša , sad imam podmetače za čaše made in Kroejša za 5kn i super su!
malaaaa22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 01:17   #55
Thumbs up

Quote:
malaaaa22 kaže: Pogledaj post
A ima kineske robe, ali ima dosta i talijanskog a čak sam našla i proizvode made in Kroejša lijepa naša , sad imam podmetače za čaše made in Kroejša za 5kn i super su!
ima dosta robe iz turske ,spanjolske, italije, hrvatske, kine (naravno) ali za te novce je vise nego kvalitetno. Lakovi za nokte po 15 dana ostaju bez da se skidaju super su......
stubic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 09:08   #56
Quote:
stubic kaže: Pogledaj post
ima dosta robe iz turske ,spanjolske, italije, hrvatske, kine (naravno) ali za te novce je vise nego kvalitetno. Lakovi za nokte po 15 dana ostaju bez da se skidaju super su......
15 dana? Ti to ozbiljno? Radiš išta po kući (pereš posuđe, kupatilo, podove...) ili tako izdrže samo ako pereš ruke?
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 21:18   #57
naravno da radim ali vjeru kvaliteta je kvaliteta .......pa valjda koristis rukavice kad peres podove i kupaonu i njih mozes da kupis tamo nisu skupe a dobre su
stubic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 21:22   #58
Ma daj, da 15 dana držim ruke u zraku i ništa ne dotičem, ne bi mi lak izdržao.
Osim ako nisam bila kod autolakirera il nešto.
__________________
Evil needs candy too.
Pravim se da problem ne postoji.
lanya is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 22:40   #59
probaj nisam vam ja kriva sto ne vjerujete.........kako da znate dali je istina ako ne provjerite
stubic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 09:08   #60
Ok, ako tako tvrdiš.... Meni je to do sada bilo nemoguće s bilo kojim lakovima koje sam koristila. Probam pa vidim...
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:10.