Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2006., 11:37   #1
Jeste li ljubomorni kad vas partner gleda druge?

Jeste li ljubomorni kad vaš partner obožava nekog glumca/glumicu, gleda druge dečke/cure po cesti itd. Mislite li da smije to raditi? I ako mislite da smije, je li vas ikada zabrinulo što su svi ti dečki/cure koje vaš partner gleda totalno različiti od vas i pitate li se onda što s vama radi ako se zapravo pali na totalno drugačiji tip?
Ulalala is offline  
Old 26.07.2006., 12:03   #2
Moj dragi ne obožava ni jednu glumicu, a ni ja glumca. Oboje se okrenemo na ulici za lijepim osobama oba spola i ne vidim zbog čega bi me smetalo da pogleda dobru žensku. Nas dvoje veže daleko više od izgleda da bi me to ugrozilo. Činjenica jest da je on zbog nekog razloga odabrao mene, a( i ja njega) i da je sa mnom ostao. Ne vidim razloga da razbijam glavu s nekim razlozima ili ljubomorom. Ljubomora me ne bi spasila ako bi me on jednom prestao voljeti. Uostalom ne bi ni željela da pored sebe imam osobu koja me ne voli i ostaje sa mnom iz osjećaja dužnosti ili navike, radije bi da ode. Mislim da si ti vrlo mlada osoba kad te muče takve stvari. Želim ti da stekneš sigurnost u sebe i osjećaj vlastite vrijednosti.
Cordelia is offline  
Old 26.07.2006., 12:07   #3
Inače sam jako ljubomoran ali na to se više sprdam nego što sam ljubomoran, no moram priznati da se znam zapitati kakav ukus ima kad veli za nekog lika da je zgodan i meni je lik užasno ružan, odmah se pitam jel sam ja ružan ko taj lik i ako nisam zakaj je samnom kad ima totalno drukčiji ukus u muškima!
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Old 26.07.2006., 12:17   #4
Quote:
Ulalala kaže:
Jeste li ljubomorni kad vaš partner obožava nekog glumca/glumicu, gleda druge dečke/cure po cesti itd. Mislite li da smije to raditi? I ako mislite da smije, je li vas ikada zabrinulo što su svi ti dečki/cure koje vaš partner gleda totalno različiti od vas i pitate li se onda što s vama radi ako se zapravo pali na totalno drugačiji tip?
Ma daj, molim te. Ziher si jos mlada
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Old 26.07.2006., 12:34   #5
A ti nikog ne pogledaš?
Tinchi is offline  
Old 26.07.2006., 12:38   #6
Quote:
Tinchi kaže:
A ti nikog ne pogledaš?


ovo je mala curica. nemaš zašto biti ljubomorna ako te on voli.
ljubomora je samo za nesigurne ljude
diksx is offline  
Old 26.07.2006., 12:43   #7
Quote:
diksx kaže:

ovo je mala curica. nemaš zašto biti ljubomorna ako te on voli.
ljubomora je samo za nesigurne ljude
Ne bi se bas slozia,kazu da ljubomora proizlazi iz strasti tako da oni koji nisu ljubomorni nisu ni strastveni.Jebes muskarca kojemu ne smeta ako mu cura gleda drugoga.
__________________
Quote:
normalan nick kaže:
jebate led kume triba si ga ubit odma :mad:

ja iman pasa i volin životinje al baš zato ne mogu podnijet te glupe pse, to triba odma likvidirat bez puno filozofije.
maestro is offline  
Old 26.07.2006., 12:54   #8
Quote:
maestro kaže:
Ne bi se bas slozia,kazu da ljubomora proizlazi iz strasti tako da oni koji nisu ljubomorni nisu ni strastveni.Jebes muskarca kojemu ne smeta ako mu cura gleda drugoga.
gle, za mene je normalno da se dragi okrene za dobrom kokom, nebi bio normalan ako se nebi okrenuo.
uvijek ima ljepši od ljepšeg i bolji od najboljeg.
eto ja imam toliko povjerenje u njega da nisam ljubomorna.
ja znam da on voli mene, a uvijek će se naći zgodnija od mene i normalno je da će se okrenuti za njom.
Bog nam je dao oči da gledamo
diksx is offline  
Old 26.07.2006., 12:55   #9
Quote:
Tinchi kaže:
A ti nikog ne pogledaš?
Gledam i znam koliko ozbiljne namjere imam s takvima...
Znam da je bolje ne raditi drugima što ni ja nebih voljela da meni netko radi,
ali recimo da sam ja uvijek dobra a dečko me zezne onda bih se ojećala kao budala... uvijek volim biti 'u plusu', tipa - da me netko prevario, pa što, ja sam njega već triput... znam da nije baš lijepo od mene...ali nemogu si pomoć.
Najgore je što se nemože imat garancija za vjernost od drugoga pa mi ništa drugo ne preostaje nego takvo ponašanje. A znam da svi dečki gledaju i druge zgodne cure (neki i masturbiraju na njih, barem iz mojeg iskustva s tipovima) tak da... ne vjerujem u vjernost
Ulalala is offline  
Old 26.07.2006., 12:57   #10
Quote:
maestro kaže:
Ne bi se bas slozia,kazu da ljubomora proizlazi iz strasti tako da oni koji nisu ljubomorni nisu ni strastveni.Jebes muskarca kojemu ne smeta ako mu cura gleda drugoga.
Slazem se potpuno, odmah treba samarcinu zalijepiti seljacino.

Pa nek gleda zaboli me, znas postoje lijepi ljudi koji privlace pozornost a to ne znaci odmah da ce se ona pojebati s nekim. I ja gledam druge djevojke/zene i to cak komentiram s djevojkom (i ona se slaze ako valjaju). Ne znaci i da mi se svidjaju toliko da cu zavrsiti s njima. Jebote pa nismo slijepi ako smo zajedno.
Ti si maestro vjerojatno nesigurni slabic
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Old 26.07.2006., 13:01   #11
:klap: :klap: :klap:
Quote:
listopad kaže:
Slazem se potpuno, odmah treba samarcinu zalijepiti seljacino.

Pa nek gleda zaboli me, znas postoje lijepi ljudi koji privlace pozornost a to ne znaci odmah da ce se ona pojebati s nekim. I ja gledam druge djevojke/zene i to cak komentiram s djevojkom (i ona se slaze ako valjaju). Ne znaci i da mi se svidjaju toliko da cu zavrsiti s njima. Jebote pa nismo slijepi ako smo zajedno.
Ti si maestro vjerojatno nesigurni slabic
:klap: :klap: :klap: :klap:
diksx is offline  
Old 26.07.2006., 13:02   #12
Quote:
listopad kaže:
Slazem se potpuno, odmah treba samarcinu zalijepiti seljacino.

Pa nek gleda zaboli me, znas postoje lijepi ljudi koji privlace pozornost a to ne znaci odmah da ce se ona pojebati s nekim. I ja gledam druge djevojke/zene i to cak komentiram s djevojkom (i ona se slaze ako valjaju). Ne znaci i da mi se svidjaju toliko da cu zavrsiti s njima. Jebote pa nismo slijepi ako smo zajedno.
Ti si maestro vjerojatno nesigurni slabic
Pa budalo tko je govoria o jebanju,moja cura dok je samnom nece buljiti u druge tipove i to je to,a i ja iz nekog postovanja necu napasati oci na drugim komadima dok je ona pored mene.Ti samo bulji jer ti je cura vjerovatno toliko ruzna da je i ne mozes gledati dulje od dvi sekunde.Da ja sam slabic i pickica,je li ti sad lakse internet muskarcino?
__________________
Quote:
normalan nick kaže:
jebate led kume triba si ga ubit odma :mad:

ja iman pasa i volin životinje al baš zato ne mogu podnijet te glupe pse, to triba odma likvidirat bez puno filozofije.
maestro is offline  
Old 26.07.2006., 13:04   #13
Quote:
Ulalala kaže:
Gledam i znam koliko ozbiljne namjere imam s takvima...
Znam da je bolje ne raditi drugima što ni ja nebih voljela da meni netko radi,
ali recimo da sam ja uvijek dobra a dečko me zezne onda bih se ojećala kao budala... uvijek volim biti 'u plusu', tipa - da me netko prevario, pa što, ja sam njega već triput... znam da nije baš lijepo od mene...ali nemogu si pomoć.
Najgore je što se nemože imat garancija za vjernost od drugoga pa mi ništa drugo ne preostaje nego takvo ponašanje. A znam da svi dečki gledaju i druge zgodne cure (neki i masturbiraju na njih, barem iz mojeg iskustva s tipovima) tak da... ne vjerujem u vjernost
Procitaj ovo sta si napisala,sta sam ja upa u kutak za osmase ili sta?
__________________
Quote:
normalan nick kaže:
jebate led kume triba si ga ubit odma :mad:

ja iman pasa i volin životinje al baš zato ne mogu podnijet te glupe pse, to triba odma likvidirat bez puno filozofije.
maestro is offline  
Old 26.07.2006., 13:06   #14
Quote:
maestro kaže:
Pa budalo tko je govoria o jebanju,moja cura dok je samnom nece buljiti u druge tipove i to je to,a i ja iz nekog postovanja necu napasati oci na drugim komadima dok je ona pored mene.Ti samo bulji jer ti je cura vjerovatno toliko ruzna da je i ne mozes gledati dulje od dvi sekunde.Da ja sam slabic i pickica,je li ti sad lakse internet muskarcino?
Istina, koj kurac bu ona kraj mene ili ja kraj nje gledao druge likove, naravno da smeta, smeta mojoj ženi kad ja gledam i smeta meni kad ona gleda i ne vidim ništa tu čudno ili zakaj bi netko trebao biti pičkica zbog toga !!!
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Old 26.07.2006., 13:11   #15
Quote:
Ulalala kaže:
Gledam i znam koliko ozbiljne namjere imam s takvima...
Znam da je bolje ne raditi drugima što ni ja nebih voljela da meni netko radi,
ali recimo da sam ja uvijek dobra a dečko me zezne onda bih se ojećala kao budala... uvijek volim biti 'u plusu', tipa - da me netko prevario, pa što, ja sam njega već triput... znam da nije baš lijepo od mene...ali nemogu si pomoć.
Najgore je što se nemože imat garancija za vjernost od drugoga pa mi ništa drugo ne preostaje nego takvo ponašanje. A znam da svi dečki gledaju i druge zgodne cure (neki i masturbiraju na njih, barem iz mojeg iskustva s tipovima) tak da... ne vjerujem u vjernost
Ti si fakat tuka kako možeš izvaliti ovakvu glupost, nemožeš imati garanciju za vjernost, pa ne kupi se to u dućanu nego se stekne, ti se malo pojebeš tek toliko da te on već nije zvarao !! Curo ova prva rečenica ti nikako ne stoji nakon ovog ispod!
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Old 26.07.2006., 13:11   #16
Quote:
Toto kaže:
Istina, koj kurac bu ona kraj mene ili ja kraj nje gledao druge likove, naravno da smeta, smeta mojoj ženi kad ja gledam i smeta meni kad ona gleda i ne vidim ništa tu čudno ili zakaj bi netko trebao biti pičkica zbog toga !!!
Da, iz poštovanja, al znaš da bude gledala čim te nebude kraj nje. Di je tu smisao? Zvuči dvolično...
Ulalala is offline  
Old 26.07.2006., 13:13   #17
Quote:
Toto kaže:
Istina, koj kurac bu ona kraj mene ili ja kraj nje gledao druge likove, naravno da smeta, smeta mojoj ženi kad ja gledam i smeta meni kad ona gleda i ne vidim ništa tu čudno ili zakaj bi netko trebao biti pičkica zbog toga !!!
Toto pusti ove nabrijane klince,tu na forumu izigravaju cool frajere a doma bacaju drkicu na meksicke sapunice .A o razmisljanju ove cure gore je glupo i raspravljati,mislim da zbog takvih cure zovu droljama.
__________________
Quote:
normalan nick kaže:
jebate led kume triba si ga ubit odma :mad:

ja iman pasa i volin životinje al baš zato ne mogu podnijet te glupe pse, to triba odma likvidirat bez puno filozofije.
maestro is offline  
Old 26.07.2006., 13:13   #18
Quote:
Ulalala kaže:
Da, iz poštovanja, al znaš da bude gledala čim te nebude kraj nje. Di je tu smisao? Zvuči dvolično...
Stvar je u tome što nisi sljep i moraš gledati ali ja ZNAM i vjerujem da moja žena ne gleda druge likove po cesti !
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Old 26.07.2006., 13:15   #19
Quote:
Ulalala kaže:
Gledam i znam koliko ozbiljne namjere imam s takvima...
Znam da je bolje ne raditi drugima što ni ja nebih voljela da meni netko radi,
ali recimo da sam ja uvijek dobra a dečko me zezne onda bih se ojećala kao budala... uvijek volim biti 'u plusu', tipa - da me netko prevario, pa što, ja sam njega već triput... znam da nije baš lijepo od mene...ali nemogu si pomoć.
Najgore je što se nemože imat garancija za vjernost od drugoga pa mi ništa drugo ne preostaje nego takvo ponašanje. A znam da svi dečki gledaju i druge zgodne cure (neki i masturbiraju na njih, barem iz mojeg iskustva s tipovima) tak da... ne vjerujem u vjernost


O da ovo piše jako mlada osoba. Pretpostavljam između 16 i 20. Nema garancije za vijernost, ali ako se ne usudiš nekome dati svoje povjerenje ne možeš ni ostvariti kvalitetnu vezu. Naravno time riskiraš da ponekad pogriješiš i budeš i povrijeđena, ali bez tog rizika ne ide. Ili to ili ćeš vječno biti nezadovoljna i u strahu umjesto da uživaš u vezi. I vjeruj mi više samopoštovanja ima u tome kad si iskrena u vezama (ako on nije to je njegova mana i sramota ne tvoja), nego u činjenici da si ti njega prevarila prije nego on tebe, veza nije međusobno nadmetanje. Što ako on tebe i nema namjeru prevariti? Ako zbog besmislene sumnje uništiš vezu u kojoj ti je moglo biti dobro, a sve pod motom bolje ja njega prije nego on mene (i ne samo kad je u pitanju sexualna prevara). Što to onda govori o tebi?
Cordelia is offline  
Old 26.07.2006., 13:16   #20
Quote:
Ulalala kaže:
Da, iz poštovanja, al znaš da bude gledala čim te nebude kraj nje. Di je tu smisao? Zvuči dvolično...
Joj ljudi ajde da vam malo nacrtam neke stvari.Svi smo mi od krvi i mesa i svi mi slinimo za komadima suprotnog spola(neki i istog).Vecina nas je i spremna na prevaru u odredjenim okolnostima tako da ode nema svetaca.Ipak bitno je razlikovati normalnog muskarca koji nije ravnodusan kad kraj njega prodje dobra treba i iskompleksiranog teenagera koji bulji u sve sta ima sise i to dok sece sa curom ispod ruke.
__________________
Quote:
normalan nick kaže:
jebate led kume triba si ga ubit odma :mad:

ja iman pasa i volin životinje al baš zato ne mogu podnijet te glupe pse, to triba odma likvidirat bez puno filozofije.
maestro is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger