Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2014., 17:08   #21
E pa ne može. Ne daju nam važne utakmice, nećemo ni prijateljske!
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:13   #22
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
a ček Latnoamerikanci oni šta igraju dok su kod Europljana kvalifikacije za Euro? neku Copa America ili kak se to zove,nisam upućena u njihova natjecanja Jer ako to igraju onda se i oni moraju čuvat
Kolko sam ja upućena, mislim da oni uopće ne igraju kvalifikacije za Copa Americu s obzirom da ima neusporedivo manje južnoameričkih zemalja, a sudjeluju sve južnoameričke zemlje i mislim pokoja iz CONCACAF zone (ako dobiju pozivnicu organizatora) i ako se ne varam čini mi se da se Copa America održava svake 2. godine, a ne svake 4. ko europsko. Ali nemojte me držati za riječ.

Nego da i ja se slažem s vama, Argentina nam fakat nije bila potrebna. HNS fakat zna odabrati prave protivnike, za prijateljsku prije Italije su mogli izabrati nekog nogometnog liputanca, a već kad su dogovorili susret s Argentinom glupo bi bilo da igramo s B postavom samo da se Modrić, Mandžo, Raketa i ostali čuvaju. Nadam se da će onda za Argentinu igrati Messi jer mi onda ta prijateljska ne bu nimalo bila interesantna ak će i jedni i drugi igrati s rezervnom postavom.

Nego večeras se nastavlja Liga prvaka, uvjerljivo najjači sraz večeras je Roma-Bayern, a sutra Liverpool-Real.

I da, da ne zaboravite u subotu u 18:00 je najveći svjetski derbi tzv. El clasico, prijenos je na Sportklubu 1

Ajmo Barca
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:16   #23
Imate procjene za večeras? Ja sam se kladila na Bayern, ali što se utakmica više bliže to imam jači feeling da sam pogriješila
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:25   #24
Ja se nadam da Roma to dobiva , u svakom slučaju utakmica će biti odlična.
I uz Chelsea protiv Maribora .
Nisam znala da Bebek sudi na utakmici Bate Borisova i Šahtara, aj super .

Vidim da je netko pitao za klađanje i ne, fakat nisam fan .
Ne sjećam se jesam li se u životu okladila, ali stvarno pratim sport i sve. Ne volim to miješanje novca i sporta, na osobnoj razini .
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:28   #25
Jao, meni bi bilo drago da Maribor bude senzacija i da prođu nekim čudom dalje.

A gle, nije meni to bitno zbog novca, jednostavno to nekad napravim da mi bude zanimljivije pratiti kad mi nema nekog osobnog favorita danas sam stavila 10 kn za 7 parova, dobitak 200 kn. Bit će mi super pratiti, ako izgubim 10 kn mi je nebitno, ako dobijem 200 kn u džepu, počastim sebe i dečka Cinestarom/večerom/nečim
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 21:13   #26
Da, ima i to svoje prednosti.
Roma gubi 3:0, dobro si odlučila

Ajme, već su 5 golova primila. Ovom se nisam nadala.
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 21:43   #27
Quote:
volpebianca kaže: Pogledaj post
Imate procjene za večeras? Ja sam se kladila na Bayern, ali što se utakmica više bliže to imam jači feeling da sam pogriješila
nisi očito će Roma ponovit povjest,ono kad ju je Manchiser rabio 7:1 na Old Trafordu
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 21:44   #28
O maj gad, 5 golova na poluvremenu 'bem ga talijani, ocekivala sam nesto ravnopravniju igru protiv sugavog bayerna, ali ovo je stvarno bruka, bez obzira sto je bayern jaca ekipa. Rudi Garcia totalno ofulao postavku i taktiku, netipicno za njega.


shaktar 6 golova na poluvremenu


jedva cekam pregled utakmica, pala su vec 23 gola i past ce ih sigurno jos... milina.
europe11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 22:14   #29
Žao mi je Rome, uz Napoli i Fiorentinu jedini talijanski klub koji mi je simpa. A Totti što stariji to zgodniji samo nažalost bio je skroz neprimjetan, jedino ga je kamera ulovila možda jednom ili dvaput u prvom poluvremenu dok stoji na terenu
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 22:53   #30
Kakva večer, koliko golova!!
+200 kn u mojem džepu
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 20:29   #31
Ubrzo Liverpool-Real samo se nadam da će tekma biti izjednačena, a ne golijada samo s jedne strane ko sinoć jer bu mi onda tekma bila skroz negledljiva.

Navijam za Liverpool naravno s obzirom da Real nemrem smisliti.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 20:33   #32
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Ubrzo Liverpool-Real samo se nadam da će tekma biti izjednačena, a ne golijada samo s jedne strane ko sinoć jer bu mi onda tekma bila skroz negledljiva.

Navijam za Liverpool naravno s obzirom da Real nemrem smisliti.
Pazi kako pišeš! Sad će ti doći Maminjo i pitat na koji Real misliš

Hala Madrid!!!
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 21:17   #33
Koji loš komentator!!

Real zabije drugi gol - "Potpuni muk na tribinama osim na strani Madridskih REALA" !?
"Ponovno je zaspala obrana Reala"
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 22:06   #34
Quote:
volpebianca kaže: Pogledaj post
Koji loš komentator!!

Real zabije drugi gol - "Potpuni muk na tribinama osim na strani Madridskih REALA" !?
"Ponovno je zaspala obrana Reala"


Lijepo igra Real , (mislim na Real Madrid )
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 23:29   #35
Quote:
volpebianca kaže: Pogledaj post

Real zabije drugi gol - "Potpuni muk na tribinama osim na strani Madridskih REALA" !?

a tek pauza od pola minute u rečenici



Kikica , Benzema čak dva ubacio.
neka su nabili Liverpool, ja njih pak nemrem smislit

i Mandžo je zabio :klap:
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 23:42   #36
odlična tekma, super su bili Realovci zamalo Ronaldo dostigao Raula

i mene uvijek iznova fascinira to kad vidim engleze(navijače) kako su blizu terena smješteni i svi su fer i korektni,brate da je to kod nas tako svi bi završili u bolnici

bravo za Mandžu
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 00:21   #37
Real ocekivano, sa 50% snage su ih pojeli. Zao mi je Liverpula koji mi je drugi najdrazi klub, ali zbog glupe transfer politike ce igrati ove sezone ligu sampiona i boga pitaj kad vise, a taman sam pomislila da se vracaju na stare staze. Umjesto da se gradila igra oko Suareza, oni ga prodase i dovedose par precjenjih flopova.



talijani se ponovo brukaju u Evropi, Juve sve izvjesnije leti u LE valjda bar Roma prodje dalje.


dortmund u bundeski cini mi se tek bod iznad zone ispadanja, a u LS gaze, mogli bi dogurat daleko... i drago mi je sto se Gundogan napokon vratio na teren poslije skoro 2 godine, meni jedan od drazih igraca.



i da jos jednom pomenem koliki je ovaj Hames promasaj, ne vrijedi ni pola one cifre, a kamo li 80 miliona jos gore sto prodase Di Mariu kojeg ne bi mjenjala za tri Hamesa.
europe11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 21:09   #38
Krama veličanstveni.
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 21:14   #39
Taman sam došla pitati šta nitko ovdje niije pratio Rijeku negdje na internetu?
Super su bili, i teoretski sve 4 momčadi imaju priliku ići dalje.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 21:43   #40
Čestitke Rijeci nisam gledala, ali mi je drago kaj je pobijedila.

Dinamo je fakat luzerski klub, taj ne bu prezimio u Europi sljedećih 100 godina sve mi se čini.

A kaj se tiče tekme Liverpool-Real, hebote ne znam kak je Liverpool mislio da bu neš napravio u Ligi prvaka i Premiershipu, bez pravih pojačanja izostat će i pravi rezultati, ak su Lovren, Lallana i Balotelli pojačanja onda stvarno. Nadam se da je Lovren požalio kaj je ošo iz Southamptona, s obzirom da mu je bivši klub u samom vrhu eng. lige, Sunderlandu su dali 8 komada dok se Liverpool muči, a da nisu imali Suareza lani ne bi uopće ostali u igri za naslov do zadnjeg kola.

A Real ne volim baš zato kaj su oduvijek kupovali sve najveće zvijezde čak i ako im nisu bili potrebni, a slabo su ulagali u vlastite igrače, a nekima su upropaštene karijere prelaskom u Real, Owen i Kaka su najpoznatiji primjeri, a sve mi se čini da bu isto bilo i s Jamesom.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:52.