Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2008., 17:27   #1
Zakon ljubavi (2008)

Da li ovo znaci da necemo gledati vise sapunica od AVA, na hrt-u?
Inace ova sapunica ima 185 epizoda
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 17:37   #2
NAKON što je prekinula odnose s Hrvatskom televizijom, produkcijska kuća AVA okrenula se Novoj TV i u hotelu Westin predstavila prvi veliki projekt kojeg rade u suradnji s najgledanijom hrvatskom komercijalnom TV postajom. Riječ je o sapunici "Zakon ljubavi" koja će se početi prikazivati ove jeseni i na tržištu, prema riječima njezinih kreatora, postaviti nove, više standarde. Za njezinu promociju na jednom su se mjestu okupila (prema nekim anketama i top listama) tri najmoćnija čovjeka u hrvatskim medijima - Tonči Huljić, Roman Majetić i Siniša Svilan.

"Mi smo najveća privatna produkcija i ovaj smo puta napravili iskorak u tehničkom, ali i u sadržajnom smislu. Svakom serijom napravili smo iskorak što po formatu, što po sadržaju. Ovo je jedan mix žanrova i nema sumnje da se radi o najboljoj seriji dosad. AVA se sada odlučila smjestiti na Novoj TV, jer već nekoliko godina imamo dobru komunikaciju", rekao je Tonči Huljić najavljujući novu sapunicu koja će imati 185 nastavaka, a počela se snimati još krajem lipnja.

Veljača je opet u igri, Alića više nitko ne želi

Glavne zvijezde nove serije bit će glumci koji su u nekoliko proteklih godina postali zaštitna lica AVA produkcije - Zijad Gračić, Vanessa Radman, Filip Juričić i Helena Minić. Uz njih, u "Zakonu ljubavi" pojavit će se i Dolores Lambaša, dosad poznata tek po vezama s Ivom Gregurevićem i Franom Lasićem, te Lucija Šesto iz propalog sitcoma "Zauvijek susjedi". Roman Majetić otkrio je kako je scenarij za novu sapunicu nastao neplanirano: "Napravili smo tri scenarija i na kraju odlučili sva tri spojiti. Ovo je brža i dinamičnija priča od svih dosadašnjih".

Scenarij za novi projekt, kao i većinu dosadašnjih, potpisuje Majetićeva bivša djevojka Jelena Veljača, koja se ni u ovoj seriji neće pojavljivati pred kamerama. Sapunicu će režirati Nikola Ivanda, sin Branka Ivande, dekana Akademije dramskih umjetnosti koji se u fokusu interesa našao zbog navodnog incidenta s glumcem Božidarom Alićem. "Najveću mušku glumačku divu u Hrvata" u novi projekt zbog svega što je učinio u prošlom nisu zvali.
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 17:59   #3
Evo nekih pojedinosti:
http://www.net.hr/film-glazba/page/2...5/0129006.html
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 18:46   #4
" a priča će pratiti i dogodovštine petero studenata koji žive zajedno, zbog čega je serija dobila radni naziv Cimeri. Serija će se prikazivati svaki dan od ponedjeljka do petka, prije Dnevnika Nove TV."
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2008., 21:10   #5
Uh, još su ju dobro smjestili. Već sam mislila da će je staviti u 2 ujutro. Ah, još jedno smeće od AVA-e, koje ću vjerojatno gledati....
__________________
Love is all you need.
summer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 02:32   #6
Quote:
summer123 kaže: Pogledaj post
Uh, još su ju dobro smjestili. Već sam mislila da će je staviti u 2 ujutro. Ah, još jedno smeće od AVA-e, koje ću vjerojatno gledati....
Ja cu takodje vrlo verovatno gledati . Sta cu, kada volim telenovele bez titlova .

Citao sam da ce i beogradska lepotica Bojana Ordinacev glumiti u ovom projektu. Fino, fino. Zna li neko da li ce AVA dalje saradjivati sa PINKom? AVA u Srbiji snima takodje telenovelu "Zaustavi vreme", koja ce se emitovati pocetkom nove sezone... a koliko znam i PINKova "Ljubav i mrznja" ce dalje trajati.

Na spisku glumaca nema Ksenije Pajic. Kakva je to domaca telenovela, a da ne glumi Ksenija Pajic? To je "osudjeno" na propast! HOCU KSENIJU!!!

Ima li vec topic o novoj sapunici, koja ce ici na HRT, nakon raskida sa AVA produkcijom? Snima Ring Multimedija i imace 105 epizoda.

Bogami... kako je na Balkanu krenulo... jos malo pa cemo nadmasiti Televisu i Globo .
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 06:37   #7
Quote:
Shadow_Weaver kaže: Pogledaj post
Ja cu takodje vrlo verovatno gledati . Sta cu, kada volim telenovele bez titlova .

Citao sam da ce i beogradska lepotica Bojana Ordinacev glumiti u ovom projektu. Fino, fino. Zna li neko da li ce AVA dalje saradjivati sa PINKom? AVA u Srbiji snima takodje telenovelu "Zaustavi vreme", koja ce se emitovati pocetkom nove sezone... a koliko znam i PINKova "Ljubav i mrznja" ce dalje trajati.

Na spisku glumaca nema Ksenije Pajic. Kakva je to domaca telenovela, a da ne glumi Ksenija Pajic? To je "osudjeno" na propast! HOCU KSENIJU!!!

Ima li vec topic o novoj sapunici, koja ce ici na HRT, nakon raskida sa AVA produkcijom? Snima Ring Multimedija i imace 105 epizoda.

Bogami... kako je na Balkanu krenulo... jos malo pa cemo nadmasiti Televisu i Globo .
Ne brini!!!!!!!!!!! Pojavice se u 20-oj epizodi kao u ratkajevima. Docice kao majka nekog cimera
Ana88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 19:44   #8
Quote:
Ana88 kaže: Pogledaj post
Ne brini!!!!!!!!!!! Pojavice se u 20-oj epizodi kao u ratkajevima. Docice kao majka nekog cimera
Ah, znaci tako .

Vec sam se zabrinuo... to ne bi moglo biti ni "T" od telenovele, ako nema Ksenije Pajic. Ako nje nema, za neme kao da nema nikoga .
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 14:27   #9
Izgleda da ce se i na novoj prikazivati "zaustavi vrijeme"!
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 00:35   #10
I ja bih voljela da glumi Pajićka,ali zajebi sve,kad glavnu ulogu ima Vanessa Radman <33
vanessa_92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 01:24   #11
Quote:
Halliwell kaže: Pogledaj post
Izgleda da ce se i na novoj prikazivati "zaustavi vrijeme"!
Jeli da? Pa bilo je i za ocekivati da ce Majetic pokusati da plasira "Zaustavi vreme" i na hrvatskom trzistu. Nova TV je svoje vreme emitovala i "Jelenu", tako da sam i tipovao na tu televiziju kao potencijalnog kupca prava za emitovanje. "Ljubav i mrznja" nije prikazana u Hrvatskoj, jer nju Pink producira sam. Pink ce, kako stvari stoje, uskoro imati svoju hrvatsku verziju. Pa ce verovatno i gledaoci u Hrvatskoj moci da gledaju "Ljubav i mrznju".

Quote:
vanessa_92 kaže: Pogledaj post
I ja bih voljela da glumi Pajićka,ali zajebi sve,kad glavnu ulogu ima Vanessa Radman <33
Ma Pajiceva je zakon - kada se ona pojavi u kadru... bolje neka svi ostali beze! Ta zena ima harizmu, kakvu retko ko ima. Njen stil glume, njena pojava... ma sta da objasnjavam, kada svi znaju da je Ksenija jedna od najkvalitetnijih glumica na ovim prostorima! Ako se Ksenija Pajic u ovoj telenoveli pojavi - uspeh je zagarantovan.

Ali da mi je znati ko "gura" tu Radmanovu ?! On je susta suprotnost svega sto sam naveo za Pajicevu... Radmanova nema harizmu, nema dobru dikciju... nemogu da razumen zasto se bas ona pojavljuje vec u trecoj telenoveli zaredom? U Hrvatskoj ima toliko drugih kvalitetnih, ambicioznih, mladih glumica, koje tek treba otkriti... a oni celo vreme forsiraju zenu, koja nema potencijala da postane balkanska Gabrijela Spanic!
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 11:00   #12
Quote:
Halliwell kaže: Pogledaj post
Izgleda da ce se i na novoj prikazivati "zaustavi vrijeme"!
Otkud ti to? Da bar ne, dajem ruku u vatru da ne bi bila dobra gledanost.


Ksenija Pajić je kraljica sapunica! Šteta da je nema... Kako bi bilo idealno da ona i Radmanica glume suprotstavljene likove
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 19:08   #13
Quote:
m_m kaže: Pogledaj post
Otkud ti to? Da bar ne, dajem ruku u vatru da ne bi bila dobra gledanost.
Zasto mislis da bi bila losa gledanost? Na osnovu cega?

Koliko znam, "Jelena" je imala izuzetno dobar rejting na Novoj TV.

A s obzirom na to, da narod uvek voli da zna sta se zbiva "s one strane Save"... uveren sam da bi "Zaustavi vreme" bila itekako gledana u Hrvatskoj. Pogotovo na Novoj TV, jer je taj kanal poznat po tom zanru.

Ja naravno neznam kakva je "Zaustavi vreme", cak ni promo fotke nisam video. Po imenima glumaca se moze zakljuciti, da je dobar miks... ima mladjih, ali i starijih. Znajuci da je Majetic uvek producirao dobre telenovele, uopste ne sumnjam da ce i ova srpska telenovela biti dobra. Ne bi se on upustao u "eksperimente" i otvarao ispostavu u Beogradu da nije bio 100% siguran da je to dobitna kombinacija.

Majetic ce sigurno, kao i kod svake prethodne telenovele pokusati da je plasira u celoj bivsoj nam drzavi.

Quote:
m_m kaže: Pogledaj post
Ksenija Pajić je kraljica sapunica! Šteta da je nema... Kako bi bilo idealno da ona i Radmanica glume suprotstavljene likove
Meni bih Radmanova bila najdraza, kada bi peglala ves ili prala sudove... ta zena nema talenta.

Imali negde da se vidi neke promo fotke sa seta, glumaca ili neki zanimljivi novinski clanak o "Zakonu ljubavi" ili o onoj drugoj "Sve ce biti dobro"?
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 14:40   #14
Evo pogledajte prilog:
http://dnevnik.hr/showbizz/film-tv/g...-novoj-tv.html
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2008., 18:53   #15
Quote:
zepina kaže: Pogledaj post
E, bas ti hvala!

Juce sam citao neki novinski clanak o "Zakonu ljubavi"... bile su i prve fotke sa seta. Izgleda mi dobro.

Mislim da je ovo prva AVA-ina telenovela, u kojoj glume i sarajevski glumci. Beogradski su glumili jos u "Villa Mariji". Bas lepo... bice zanimljivo videti neka nova lica. A sto je Bojana Ordinacev bila lepa u prilogu... a nije ni bila nesto ekstra doterana... kakva je tek kada je u punoj montazi .
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 21:31   #16
Ma bez sumnje ovo će biti odlična telenovela, samo šteta puno epki....
A i sviđa mi se što će glumiti ona srpska glumica koj je glumila i u NINI onu tajnicu....
A da ne govorim da će glumiti Vanessa Radman i Dolores Lambaša, što mi je posebno drago... Jer mi je vanesa u svakoj seriji predobra a dolores se pokazala u dobrim namjerama...
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 19:06   #17
Quote:
Shadow_Weaver kaže: Pogledaj post
Jeli da? Pa bilo je i za ocekivati da ce Majetic pokusati da plasira "Zaustavi vreme" i na hrvatskom trzistu. Nova TV je svoje vreme emitovala i "Jelenu", tako da sam i tipovao na tu televiziju kao potencijalnog kupca prava za emitovanje. "Ljubav i mrznja" nije prikazana u Hrvatskoj, jer nju Pink producira sam. Pink ce, kako stvari stoje, uskoro imati svoju hrvatsku verziju. Pa ce verovatno i gledaoci u Hrvatskoj moci da gledaju "Ljubav i mrznju".



Ma Pajiceva je zakon - kada se ona pojavi u kadru... bolje neka svi ostali beze! Ta zena ima harizmu, kakvu retko ko ima. Njen stil glume, njena pojava... ma sta da objasnjavam, kada svi znaju da je Ksenija jedna od najkvalitetnijih glumica na ovim prostorima! Ako se Ksenija Pajic u ovoj telenoveli pojavi - uspeh je zagarantovan.

Ali da mi je znati ko "gura" tu Radmanovu ?! On je susta suprotnost svega sto sam naveo za Pajicevu... Radmanova nema harizmu, nema dobru dikciju... nemogu da razumen zasto se bas ona pojavljuje vec u trecoj telenoveli zaredom? U Hrvatskoj ima toliko drugih kvalitetnih, ambicioznih, mladih glumica, koje tek treba otkriti... a oni celo vreme forsiraju zenu, koja nema potencijala da postane balkanska Gabrijela Spanic!

Ti onda nisi dobro upućen u njezinu reputaciju.U Hrvatskoj je sve
popularnija,publika ju voli,bila je proglašena najboljim likom u Ratkajevima..
a njezina dikcija je odlična,budući da je 20 godina živjela u Njemačkoj,
zato tišina!
vanessa_92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2008., 20:29   #18
Quote:
vanessa_92 kaže: Pogledaj post
Ti onda nisi dobro upućen u njezinu reputaciju.U Hrvatskoj je sve
popularnija,publika ju voli,bila je proglašena najboljim likom u Ratkajevima..
a njezina dikcija je odlična,budući da je 20 godina živjela u Njemačkoj,
zato tišina!
Skolovana glumica ne bi smela imati takvu dikciju... bilo gde da zivi.

Stvar ukusa... meni nije bila neka ekstra glumica.

A gde je to Radmanova proglasena za najomiljeniji lik u Ratkajevima? Jeli to bio neki reprezentativni izbor?
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 02:22   #19
Quote:
Shadow_Weaver kaže: Pogledaj post
Skolovana glumica ne bi smela imati takvu dikciju... bilo gde da zivi.

Stvar ukusa... meni nije bila neka ekstra glumica.

A gde je to Radmanova proglasena za najomiljeniji lik u Ratkajevima? Jeli to bio neki reprezentativni izbor?

Da,ali ona je završila akademiju u Njemačkoj.I s obzirom da je tamo
živjela 20 god,odlična priča hrvatski.Osim toga,njeno to malo "felšanje"
njoj daje poseban čar.
A pogledaj naše glumice što su akademiju završile ovdje u Zagrebu
i cijeli život ovdje žive-počevši od Veljače koja (iako nemam ništa protiv nje,
poštujem ju kao glumicu i scenaristicu) priča kao krepana mačka,Helene
Minić koja priča kao da je navinuta i ona odvratna Tamara Garbajs Šintić(
jel joj tak ide prezime?ma koga briga!) koja priča koda je na samrti.

a Vanessa je bila proglašena best u Ratkajevima u jednoj forum.hr anketi,
potraži malo ovdje negdje.Još je bio intervju s njom u Gloriji i pitali
su je dali joj to laska...
vanessa_92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 05:53   #20
Quote:
vanessa_92 kaže: Pogledaj post
Da,ali ona je završila akademiju u Njemačkoj.I s obzirom da je tamo
živjela 20 god,odlična priča hrvatski.Osim toga,njeno to malo "felšanje"
njoj daje poseban čar.
A pogledaj naše glumice što su akademiju završile ovdje u Zagrebu
i cijeli život ovdje žive-počevši od Veljače koja (iako nemam ništa protiv nje,
poštujem ju kao glumicu i scenaristicu) priča kao krepana mačka,Helene
Minić koja priča kao da je navinuta i ona odvratna Tamara Garbajs Šintić(
jel joj tak ide prezime?ma koga briga!) koja priča koda je na samrti.

a Vanessa je bila proglašena best u Ratkajevima u jednoj forum.hr anketi,
potraži malo ovdje negdje.Još je bio intervju s njom u Gloriji i pitali
su je dali joj to laska...
Sve to stoji, sto si navela za ostale glumice. Ali za Vanesinu dikciju ti nemogu dati za pravo. Vanesa je se tek kao srednjoskolka preselila u Nemacku. Znaci, ona je odrasla u Hrvatskoj. Kako neko moze tako brzo zaboraviti maternji jezik? Valjda je redovno dolazila u Hrvatsku na odmor, obilazila rodjake, pa i na kraju krajeva je i kod kuce sa roditeljima govorila nase. A koliko je sada vec aktivna kao glumica u Hrvatskoj, a njena dikcija se uopste ne poboljsava.

Ispocetka, mi to uopste nije smetalo... ali kada sada, nakon dve godine vidim, da ona jos uvek ima taj izraziti nemacki akcenat... . Trebala je raditi na dikciji. U "Obicnim ljudima" sam jos mislio... "Okej, zena je iz inostranstva... s vremenom ce doraditi dikciju... i Penelope Kruz u francuskim filmovima ima spanski akcenat...". Cak sam je i branio, kada bio neko kritikovao njen govor. Vanesa uvek glumi u Hrvatskim telenovelama, dok Penelope Kruz tek tu i tamo snimi neki film u Francuskoj, pa joj se akcenat moze i oprostiti.

PS.: Procitao sam intervju za Gloriju .
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:19.