Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Play liste

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2006., 11:54   #21
e pa sad ja tebe nisam ništa skontao, tko koga baca i tak to, reci što ti nije jasno pa ću ti objasnit.
dnk2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2006., 13:09   #22
Quote:
dnk2001 kaže:
e pa sad ja tebe nisam ništa skontao, tko koga baca i tak to, reci što ti nije jasno pa ću ti objasnit.
prile, niko nikog ne baca to bi ti tribalo bit jasno pročitaj još jednom pa možda ubereš koja je šema

ae, reka si ka da se razumiš u te trance šeme i ka da imaš pun kuratz pojma pa bi te molija da nam malo pričaš o tom svjetskom fenomeni, jeli mi pari ka da si čovik koji je vidija svita a ne neka zatucana seljačina te da nam svojon elokevncijon proširiš obzore, to te molin.

e sad svi koji su rekli da to što slušaš nije trance nemaju pojma!!!

to što ti slušaš je uplifting trance i ako pogledaš svugdje u svijetu osim u našoj šugavoj državi je to glazba br1. no dobro, već godinama slušam likove koji kao briju na neki underground i nemaju pojma za ništa drugo. svi se nazivaju vrsnim znalicima elektronske glazbe a neznaju što je komercijala a što nije.


ja sluša diđej bobu a bome i skutera i oni švapski trance "Wir brauchen Bass" i te šeme. Jebate to mi je prva liga a ne ove underground kurtze šta ni oni sami koji to slušajnu neznaju šta slušaju, samo da mogu reć da slušaju nešta šta niko drugi nema, onda su ka kul ako me razumiš.

ae ja san se malo raspisa jer me stvarno zanima taj fenomen uplifting trancea
__________________
Quote:
mwm kaže: kaže:
U biti, u pravu si. Ova tema je izgubila svaki smisao.
Pošto nema pravilnika ni zakona koji će točno odrediti proceduru smjenjivanja moderatora, osim odluke onog koji ga je i postavio, nema smisla da se oko toga prepiremo.
Zatvaram temu.
Prile baca na Mirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2006., 15:58   #23
Quote:
dnk2001 kaže:
u našoj šugavoj državi[/URL]
steraj se, retaju

u srbiju po mogućnosti. da vidiš šta je šuga. nije ti ni daleko, vidim.
malo, malo san maka! is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2006., 19:11   #24
Quote:
dnk2001 kaže:
e sad svi koji su rekli da to što slušaš nije trance nemaju pojma!!!

to što ti slušaš je uplifting trance i ako pogledaš svugdje u svijetu osim u našoj šugavoj državi je to glazba br1. no dobro, već godinama slušam likove koji kao briju na neki underground i nemaju pojma za ništa drugo. svi se nazivaju vrsnim znalicima elektronske glazbe a neznaju što je komercijala a što nije.

glazba za mase ..kuruza ilte shit.....i nije uplifting trance nego shugavi euro trance....a kad vec ides o necem raspravljat daj se bar obrazuj do tada odjebi....

i ak ti ne vidis/shvacas da su tjesto, pvd, armin van buren, ferry corsten i slicni dj-i komercijalni onda si uz to i paglu....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 07:58   #25
Quote:
Dwarf980 kaže:
glazba za mase ..kuruza ilte shit.....i nije uplifting trance nego shugavi euro trance....a kad vec ides o necem raspravljat daj se bar obrazuj do tada odjebi....

i ak ti ne vidis/shvacas da su tjesto, pvd, armin van buren, ferry corsten i slicni dj-i komercijalni onda si uz to i paglu....
fino si to ubra
lito je u gradu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 03:41   #26
Quote:
Prile baca na Mirka kaže: Pogledaj post

ja sluša diđej bobu a bome i skutera i oni švapski trance "Wir brauchen Bass" i te šeme.
Ja mislim da ti nemas pravo išta znat o ikakvome tranceu ak slusas scootera, jebote. Ak ak brijes srat o nekom "undergroundu" mogo si barem jedno ime navest, al ocito nista ne znas.

Napomena: Astral projection nema nikakve veze sa psy tranceom jer je to cisti goa trance...

Ak neko oce slusat pravi psy nek si skine od IM-a(infected mushroom za one manje upoznate kao sto je Prile) album Converting Vegeterians. Ima 2 CDa na tom albumu, Trance side i The Other side. Vi prosudite koji je psychodelic.
__________________
Ne slušaj narodnjake... Umri prirodnom smrću.

FuckBarbie
FuckBarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 07:19   #27
markus schulz je kralj, makar on vise producira laganini mjuzu

i tomtron & liesegang su cista prziona, boli me njonjo jesu li oni trens ili goa. njih uvijek slusam u autu i rulja me gleda ko da sam zadnja seljacina (sto i nije daleko od istine). :S
keke is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 19:06   #28
qlimax.
to ti je hardcore trance.
jebeno.
pogledaj na you tube-u.
ili trazi na googlu
da.
__________________
čovjek bez ljubavi je kao kobasica bez graaha.
ja sam kobasica s punooo graha...
vampirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 19:21   #29
Quote:
FuckBarbie kaže: Pogledaj post
s.

Napomena: Astral projection nema nikakve veze sa psy tranceom jer je to cisti goa trance...
brijes liq AP je upocetku bio GOA a goa je jebeno psihodelicna glazba ne sva ali u principu to je ISKONSKA PSIHODELIJA PSYTRANCE SCENE !
kasnije je AP postao jednostavno nesto sto se moze definirati kao ASTRAL TRANCE !
npr dancing galaxy & another world albumi !

Quote:
FuckBarbie kaže: Pogledaj post
Ak neko oce slusat pravi psy nek si skine od IM-a(infected mushroom za one manje upoznate kao sto je Prile) album Converting Vegeterians. Ima 2 CDa na tom albumu, Trance side i The Other side. Vi prosudite koji je psychodelic.
IMO 17 X je psihodelicniji i bolji CD2 !
tu su vec naveliko zabrijali sa preseravanjem i plasticnom ispoliranom produkcijom!
psihodelije tu ima svega u promilima !
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 22:32   #30
Quote:
FuckBarbie kaže: Pogledaj post
Ak neko oce slusat pravi psy nek si skine od IM-a(infected mushroom za one manje upoznate kao sto je Prile) album Converting Vegeterians. Ima 2 CDa na tom albumu, Trance side i The Other side. Vi prosudite koji je psychodelic.
a goa nije psy trance? koje sve budalaštine tu neću pročitat pa to je strava. Jel ti znaš povjest te glazbe i kad je ta glazba nastala i pod utjecajem koje glazbe? ak neznaš onda nemoj srat.

Daj se saberi :rolajz:

da si nabrojala prva dva albuma IMa onda bi mogla reć da se radi o psy-u al converting je obićno komercialno smeće.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 18:42   #31
a pa jbg,normalono da su komercijala kad su uber slushljivi,,,,,,,,,
wilmma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 20:21   #32
ak je to slušljivo onda imaš problema sa ušima
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 20:33   #33
Quote:
kpt. Willard kaže: Pogledaj post
al converting je obićno komercialno smeće.
i šta bi kao trebao biti onaj "other side"?
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 19:33   #34
Exclamation

Quote:
kpt. Willard kaže: Pogledaj post
ak je to slušljivo onda imaš problema sa ušima
MISLILA SAM NA TIESTA I NA DYKA,,,,,,GET IT?
wilmma is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.04.2007., 09:42   #35
auuuu, sad te beren
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 12:03   #36
nekom uberslusljivo nekog tjera na proljev ...ima nas svakakih !

np crop circles -different species
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 18:29   #37
Quote:
Goachild kaže: Pogledaj post
nekom uberslusljivo nekog tjera na proljev ...ima nas svakakih !

np crop circles -different species
uber slusljiwe stwari su komercijala zato sto ih slusa jako puno ljudi,a ako ih slusa puno ljudi to znaci da su to stwari za siroke mase,a to znaci DA JE LIJEPO NE SLUSATI KOMERCIJALU I NE SPADATI U SIROKE MASE
wilmma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 18:37   #38
ne opterecujem se tim slusam sto mi se svida ne zelim biti kul al valjda to jesam po defaultu ..al eto nekako mi ne pase muzika koja cilja na siroke narodne mase i vrvi plitkim emocijama i nije iskrena poput onog sto slusam "
soreeeey
__________________
there is no satisfaction... whatever ..at any time ...there is only a queer divine ..dissatifaction a blessed
unrest that keeps us marching and makes us more alive than the others ...
Goachild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 20:38   #39
BassHuntera za precjednika!
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 23:48   #40
Quote:
Goachild kaže: Pogledaj post
ne opterecujem se tim slusam sto mi se svida ne zelim biti kul al valjda to jesam po defaultu ..al eto nekako mi ne pase muzika koja cilja na siroke narodne mase i vrvi plitkim emocijama i nije iskrena poput onog sto slusam "
soreeeey
namoj bit glupi tupi zatucani nihilista i procitaj jos par puta moj post pa mozda shvatis sta san tila rec,,,ne pokusavaj okrenut situaciju kao da ti se suprotstavljam jer ne cinim to, prihvati da trenutno dijelimo isto misljenje!!!
wilmma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:57.