Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2007., 23:06   #21
khm ja bas i nisam uz obroke uzimala ali sta sad
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 20:39   #22
Umrijet ćeš
Hedera is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 15:22   #23
Od danas ih počinjem piti. Doduše radi upale moram prvih 5-6 dana 2 puta dnevno pa 4 tjedna 1 dnevno. Iza toga kako hoću, ali mi je ginekolog rekao da je preporučljivo popiti jednu kutiju mjesečno, ne mora se svaki mjesec. Budem ih konzumirala osim ako ne budem imala neke nuspojave.

Znači da nešto pojedem prije uzimanja?
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 17:28   #24
probajte i acidosalus proizvode. prirodni su, nešto doduše skuplji, ali vrlo efektni. također, za održavanje flore preventivno je trusit jogurte svaki dan (lgg, acidofil...). zgodna alternativa, i jeftina, je tampon namočit u lgg i 2sata ga nosit.
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 18:49   #25
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Od danas ih počinjem piti. Doduše radi upale moram prvih 5-6 dana 2 puta dnevno pa 4 tjedna 1 dnevno. Iza toga kako hoću, ali mi je ginekolog rekao da je preporučljivo popiti jednu kutiju mjesečno, ne mora se svaki mjesec. Budem ih konzumirala osim ako ne budem imala neke nuspojave.

Znači da nešto pojedem prije uzimanja?
Ja ih pijem nekih 20 dana,od sutra počinjem sa trećom kutijom.Prvih 6 dana sam pila po dvije tablete zbog bakterija koje imam,a nastavila sam sa jednom na dan.Ne znam do kad ću ih piti,ali mislim da ću duže vrijeme.
Popijem svaki dan oko 11h i pojedem nešto prije toga.
Ennola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 21:30   #26
Quote:
claudine kaže: Pogledaj post
zgodna alternativa, i jeftina, je tampon namočit u lgg i 2sata ga nosit.
jesam ja ovo dobro razumijela? namočit tampon u lgg jogurt i stavit si ga?
kak poslije smrdi pi*da?
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 16:33   #27
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
jesam ja ovo dobro razumijela? namočit tampon u lgg jogurt i stavit si ga?
kak poslije smrdi pi*da?
to je bolje ne radit jer ak je netko sklon candidi ne moze tu pomoc lgg kultura jer se gljive najedu laktoze i namnoze se

radije kupi prolife ampule ili neke druge probioticke kulture i to uzimaj oralno,a za dolje je dobro mazat se sa pavlovicevom masti jer sadrzi malo borne kiseline a to ubija gljivice...sretno
majchy_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 21:06   #28
Gdje se kupuje Lactacyd (u ljekarni?) i koliko cca košta?
Te Prolife ampule dođu nešto kao Lactogyn ili kako?
Pingvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 23:56   #29
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
jesam ja ovo dobro razumijela? namočit tampon u lgg jogurt i stavit si ga?
kak poslije smrdi pi*da?
ne smrdi.

Kultura laktobacila može se unijeti u rodnicu i putem običnog malog tampona namočenog u LGG jogurt. Tampon ostaviti u rodnici kroz 2 sata.
http://www.poliklinika-harni.hr/teme...01_candida.asp


lactogyn mi je super. popila samo jednu kutiju doduše ali
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 02:54   #30
Quote:
majchy_m kaže: Pogledaj post
to je bolje ne radit jer ak je netko sklon candidi ne moze tu pomoc lgg kultura jer se gljive najedu laktoze i namnoze se

radije kupi prolife ampule ili neke druge probioticke kulture i to uzimaj oralno,a za dolje je dobro mazat se sa pavlovicevom masti jer sadrzi malo borne kiseline a to ubija gljivice...sretno
o bornoj smo nedavno negdje (mislim da topic kandida ili candida) zakljucili da je jako stetna
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 22:01   #31
Quote:
emilly1 kaže: Pogledaj post
Nakon toga pocela sam koristiti Lactacyd - femina, sredstvo za intimno pranje, i sto je jako bitno bez sapuna. To tako dobra stvar da ucinak primjetis odmah i budes nasmijan kao s reklame
Gdje se moze kupiti?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 22:29   #32
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Gdje se moze kupiti?
dm
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 15:44   #33
taj lactogyn pijem cesto...iskreno ne znam je li bas pomaze, al mislim da ne moze naskodit. a za one gljivicne infekcije dobro dodje kao nadopuna tretmanu, al sam od sebe ne moze nista zalijecit. cula sam da je za to dobro namocit tampon u kantarionovo ulje i ostavit par sati, al meni su svejedno dosle. inace sam im jako sklona, pa netko tko je manje, nek proba cisto preventivno jer drugima oko mene djeluje. p.s. je li te tange stvarno toliko poticu te gljivicne infekcije, to nisam znala, a stalno ih nosim...?
stellaa0407 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 14:02   #34
ja unazad mjesec dana, a i više,stalno osjećam neugodan svrbež i peckanje dolje,a do moje drage ginekologice je nemoguće doći na red za manje od tri mjeseca pa me zanima hoće li mi bar taj Lactogyn pomoći bar da lakše "preživim" to razdoblje do dogovorenog termina?
Blair Waldorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 18:34   #35
ja sam to probala i mogu reći da je ok. ali s obzirom da 15 tableta dođe 70 kn prebacila sam se na chewable acidophilus (100 tableta 90 kn) koje imaju isto djelovanje...barem ja ne primjećujem nikakvu razliku.
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 18:35   #36
Quote:
Pingvich kaže: Pogledaj post
Gdje se kupuje Lactacyd (u ljekarni?) i koliko cca košta?
Te Prolife ampule dođu nešto kao Lactogyn ili kako?
prolife je probiotik, znači to je kultura koja se nalazi u jogurtu...isto kao i chewable acidophilus
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2008., 18:39   #37
Quote:
Blair Waldorf kaže: Pogledaj post
ja unazad mjesec dana, a i više,stalno osjećam neugodan svrbež i peckanje dolje,a do moje drage ginekologice je nemoguće doći na red za manje od tri mjeseca pa me zanima hoće li mi bar taj Lactogyn pomoći bar da lakše "preživim" to razdoblje do dogovorenog termina?
lactacigin je mrak,mene je spasio,slobodno ga uzmi,neće ti škoditi,on je dodatak prehrani
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 13:11   #38
ja sam baš bila bolesna (gripa + upala sinusa) i pila sam antibiotike i naravno da sam odmah imala problema dolje. kupila sam lactogyn i pila po 2 kapsule na dan (tako piše da se pije poslije antibiotika) i evo sad mi je super.
stvarno djeluje.
preporučam
__________________
... She lies and says she's in love with him, can't find a better man...
She dreams in color, she dreams in red, can't find a better man...
Korny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2008., 21:02   #39
Ja isto pijem Lactogyn već 2 mjeseca i fakat mi je pomogao-nema više peckanja i iscjetka.
GiRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2008., 14:48   #40
ja sam se tog lactogyna napila i nikakve koristi nisam imala
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:17.