Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2010., 17:53   #2381
Quote:
gljivek kaže: Pogledaj post
odoh ja sutra

recite jel se isplati u h&m u seiersbergu ili da idem odmah u centar????

ima li koji h&m u centru osim onog kod mcdonaldsa ajmo rec na pocetku shopping ulice znate vec..???
ja isto vise volim odmah u centar, ali opet - to sam ja

mcdonalds je tamo na jakominiplatzu, tamo je h&m br.1. i zara, h&m br.2 je na hauptplatzu. ni 5 min. setnje od prvog.
ugodan shopping, i javi cega ima
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 15:10   #2382
Quote:
gljivek kaže: Pogledaj post
odoh ja sutra

recite jel se isplati u h&m u seiersbergu ili da idem odmah u centar????

ima li koji h&m u centru osim onog kod mcdonaldsa ajmo rec na pocetku shopping ulice znate vec..???
želimo detaljno izvješće!
Marija_Kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 17:44   #2383
ja idem sutra! can`t wait!
Marija_Kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 21:44   #2384
preeeeekrasnooooo je bilooo puno lijepis stvari..stavit cu sve u "sto ste si danas kupili" topic ima super cijena super robice..malo zeza nedostatak velicina ali slozi se nesto
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 21:54   #2385
e ovo za plaćanje maestrom, nije zabin al je maestro, definitivno najbolja stvar, skidaju po srednjem tečaju!
mislim da više neću kupovat velike količine eura, nego lagano s maestrom.

hm-čini mi se da je sniženje više ljetnih stvari nego zimskih, zapravo ovo je 1. put da je bilo toliko ljetnih stvari na vješalicama. nisam baš bila oduševljena (dosta je stvari bilo onak lagano izvučeno), al našla sam par stvari zbog kojih se stvarno isplatilo ići.
csila.csila is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 01:33   #2386
ja večeras došla iz Graza. bila sam u West Centru, Ikei i Seiersbergu. obišla sam obadva H&M-a, Zaru, Bershku, Ann Christine i još par trgovina (nije uopće bilo gužve, začudo). sniženja nisu pretjerana, mislim da sam po tim cijenama mogla kupit slične stvari i u Zg-u...
kupih: četiri košulje-tunike (14,95€, 19,95€, 2×16,95€; H&M i Ann Christine), zimsku jaknu, narukvice i svečaniju majcu kratkih rukava (29,98€, 4,95€, 14,95€; H&M), šal (6,99€; Zara), majcu kratkih rukava sa fora slikicom (4,95€; Ann Christine), tri velike Milke i još par sitnica!
sve u svemu, zadovoljna i mirna par mjeseci sa šopingom!
Marija_Kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 14:23   #2387
Pozdrav ekipi. Imam jedno pitanje. Planiram sutra u Graz u Ikeu i zanima me ima li tamo kakav pult gdje se može ispuniti obrazac za povrat poreza ili nema?? Ako nema, gdje bih to mogao obaviti???
Chosma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 15:37   #2388
Ne treba ti pult, to zatražiš da ti ispune na blagajni ako nema posebnog puta
__________________
All Is One
Krijes Sedam is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 15:10   #2389
Quote:
Chosma kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipi. Imam jedno pitanje. Planiram sutra u Graz u Ikeu i zanima me ima li tamo kakav pult gdje se može ispuniti obrazac za povrat poreza ili nema?? Ako nema, gdje bih to mogao obaviti???
To se radi u Westu u globalrefundu, info za one koji vole bezgotovinsko plaćanje - u ikei ima blagajna di se sami poslužujete i na njoj naravno nema gužve
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 16:03   #2390
Ali se mora platiti karticom, na toj blagajni kes ne primaju.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 19:19   #2391
Quote:
gljivek kaže: Pogledaj post
Ljudi nemojte me zadaviti ako ovo negdje pise ..ugl ja uvijek idem Autoturistom pa bi tako i sada. Vodila bi i sisterku da nisam solo, al ona ima 15 godina. Zna li itko jel moram radit neku potvrdu za nju?
HM here I come..nadam se da me neces razocarati...
ne moraš...
samoborka09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 19:34   #2392
Bok curke, za koji vikend bi u graz po prvi puta pa bi voljela cuti neke savjete: da li je pametnije radi guzve otici petkom, i da li snjiženja jos traju? na stranici od h&m-a vidim da jos ima snizenih stvari ali ne znam kakvo je stanje po ducanima?
mariia_mariia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 20:02   #2393
ja sam dosad uvijek išla autoturistom no nedavno sam naletila na agenciju croatia express (vidjela reklamu na gl. kolodvoru) a agencija je navodno u praškoj... uglavnom sve je isto i cijena i stanice, samo što ovaj bus za razliku od autoturista kreće nazad u 5 što je super jer ipak je sat i pol dosta, uvijek mi na kraju fali još pola sata...

evo proguglala sam: http://www.zug.hr/index.php?lang=hr&article_id=575
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 20:24   #2394
Quote:
mariia_mariia kaže: Pogledaj post
Bok curke, za koji vikend bi u graz po prvi puta pa bi voljela cuti neke savjete: da li je pametnije radi guzve otici petkom, i da li snjiženja jos traju? na stranici od h&m-a vidim da jos ima snizenih stvari ali ne znam kakvo je stanje po ducanima?
Ako ikako mozes, idi radnim danom. Puno su manje guzve, neki ducani rade duze...
Snizenja jos traju, ali mislim da se bas vise ne moze naci nesto posteno medju tom robom.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 20:34   #2395
hvala bila sam u beču 19.12 i bila su snizenja, ali mi uopce nije bilo do prekopavanja jer su se ljudi doslovno grabali...pa bih sada recimo cetvrtak ili petak s dragim. u koji centar je najbolje ici, i ako zelimo i u centar koliko je to udaljeno?
mariia_mariia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 20:45   #2396
Čitao sam u novinama da je u H&M nađeno dosta,barem 90% umjetnog pamuka od deklariranog!
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 21:12   #2397
Nije umjetni nego GMO. Ne brini, nece te pojest.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 21:42   #2398
Quote:
mariia_mariia kaže: Pogledaj post
hvala bila sam u beču 19.12 i bila su snizenja, ali mi uopce nije bilo do prekopavanja jer su se ljudi doslovno grabali...pa bih sada recimo cetvrtak ili petak s dragim. u koji centar je najbolje ici, i ako zelimo i u centar koliko je to udaljeno?
Ja sam bila u grazu vec 3 puta u zadnjih 2 mjeseca.
Zadnji put prosli tjedan i sve sto valja je vec razgrabljeno.
Idite u seiersberg i west, oni su vam odmah usput kad dolazite. Do centra nije daleko, ali za prvi puta zna biti malo spetljano za snaci se. Ako imate navigaciju ili sprehate njemacki, nemate brige!
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 22:09   #2399
inace sam brza sto se tice sopingiranja pa sam mislila ako uspijemo uhvatiti vremena da pogledamo centar. a kakvo je stanje u ljubljani, mariboru kakav je tamo soping, h&m...
mariia_mariia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2010., 22:13   #2400
Quote:
mariia_mariia kaže: Pogledaj post
Bok curke, za koji vikend bi u graz po prvi puta pa bi voljela cuti neke savjete: da li je pametnije radi guzve otici petkom, i da li snjiženja jos traju? na stranici od h&m-a vidim da jos ima snizenih stvari ali ne znam kakvo je stanje po ducanima?
evo, ja bila prije 2 dana... stanje sa sniženjima je takvo da se da naći nešto ok robe, ali jako ovisi što ti se sviđa i koje veličine nosiš... ali, čak i ako ne nađeš ništa na popustu, nova kolakcija je krasna
odi radnim danom
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:31.