Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2024., 21:27   #10541
Quote:
Orada kaže: Pogledaj post
Uzela sam klasičan Pillow Talk, u full size ali i u travel size,da ga imam u maloj torbici kad sam vani ili na putu. Još sam uzela i puder u kamenu - ima odlične recenzije ali meni nije ništa spektakularno, srećom uzela sam ga u trevel size pa nije velika šteta. I još sam uzela pillow talk maskaru. Ta maskara mi je top i mislim da ću je ponoviti kad potrošim.
Eto kako je završila kupovina samo jednog ruža
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2024., 10:37   #10542
Quote:
mili vanili kaže: Pogledaj post
Može preporuka high end ruža koji bi mi zamijenio ovaj Wet N Wild - MegaLast Matte Lip Color - 1440E: Sand Storm, a da je postojaniji i da se može isprobati u Zagrebu?
Lancome L'Absolu Rouge Cream - nijansa French Tea

U Mulleru (barem u Ri) imaju samo mat varijantu kao tester, al ja sam mislim s Notina uzela Cream (sjajnu) varijantu i taj je ovaj sa slike gore. Jako udoban ruz, ne isusi i traje dosta dugo
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2024., 13:10   #10543
Ima li netko preporuku za olovku za usne ali da je stvarno dugotrajna? Probala sam ovdje preporučenu essence ali se skida relativno brzo i to nejednoliko. Cijena nebitna, ali zbog nijanse mi je bitno da mogu probati u zg
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2024., 15:10   #10544
Nemaju više fizički dućan, al nyx su mi jako dobre, u rangu mac-a a triput jefitnije

CT dugo drzi al meni je premekana, vise volim suhe
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2024., 19:28   #10545
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Ima li netko preporuku za olovku za usne ali da je stvarno dugotrajna? Probala sam ovdje preporučenu essence ali se skida relativno brzo i to nejednoliko. Cijena nebitna, ali zbog nijanse mi je bitno da mogu probati u zg
da kupujem olovku (trenutno ne koristim) uzela bih mufe aqua lip liner
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 11:15   #10546
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
da kupujem olovku (trenutno ne koristim) uzela bih mufe aqua lip liner
Samo muller u zg drži?
Tražim preporuke i nekih koje se ne moraju šiljiti
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.