Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2013., 23:10   #221
Ubuduće za otvaranje teme čiji je jedini cilj postavljanje pitanja ide direktni ban.
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 23.02.2013., 14:19   #222
Molio bih sve forumaše da ubuduće ne quotaju svoje postavljene oklade, kako bi napisali jesu li pogodili ili promašili. Od danas će moderatori sve oklade, postavljene na specijaliziranim temama, po završetku utakmica označavati zelenom, odnosno crvenom bojom, ovisno o ishodu.
Tsigalko 11 is offline  
Old 23.02.2013., 14:21   #223
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Molio bih sve forumaše da ubuduće ne quotaju svoje postavljene oklade, kako bi napisali jesu li pogodili ili promašili. Od danas će moderatori sve oklade, postavljene na specijaliziranim temama, po završetku utakmica označavati zelenom, odnosno crvenom bojom, ovisno o ishodu.
Dobra ideja moran priznati
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is offline  
Old 23.02.2013., 14:22   #224
svaka čast ako ti se to da radit
marsovacc is offline  
Old 23.02.2013., 14:25   #225
Bravo Tsigi, uživaj u poslu


Šalim se, i ja ću se uključiti : D
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 23.02.2013., 14:40   #226
Ma nije problem, 10-15 minuta dnevno.
Tsigalko 11 is offline  
Old 06.04.2013., 16:19   #227
Može li se otključati chat topic forum.hr lige i kupa?
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Old 06.04.2013., 16:23   #228
Može, ako se neće nastaviti više puta ponovljena rasprava.
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 02.05.2013., 12:12   #229
https://www.forum.hr/showthread.php?t=443720

Rasprave o martingaleu i sličnim načinima igre (i o kojima je previše puta raspravljeno) se neće dopuštati ni tolerirati.
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 31.05.2013., 14:27   #230
Quote:
Gradinata Nord kaže: Pogledaj post
Ne bi htio spamat u topicu o tenisu pa da vas tu pitam.. Simon - Querrey.. nesto me full vuce na over 38.5. Misljenje?
Sramotno ali istinito, malo sam ispao iz stosa sto se tice kladjenja na tenis pa da malo refresham vijuge.. Ovo me vuce na temelju nekih proslih vremena.
Ne znam zašto svi misle da su pitanje za mišljenje spam na temama po pojedinim sportovima.

Cilj foruma i jest razmjena mišljenja, tako da te teme nisu namijenjene samo pisanju parova, bez ikakve diskusije. Dapače, rasprava je poželjna, sve dok je konstruktivna.

Dakle, ako pitaš mišljenje za neki meč, napiši ukratko (možeš i naširoko, nije problem) svoje mišljenje o tom meču i pitaj za mišljenje ostale forumaše.
Tsigalko 11 is offline  
Old 23.11.2013., 12:52   #231
Pošto se u zadnje vrijeme na pdf-u pojavio veliki broj onih kojima kladionice limitiraju uloge na 5 kuna (eura), primorani smo, pri svakom budućem spominjanju limitiranja i traženja pomoći u takvim slučajevima, zatražiti i slikovni dokaz za to isto limitiranje, pošto ne vjerujemo da postoji toliki broj ljudi koji konstantno ostvaruju dobit na kladionici.
Tsigalko 11 is offline  
Old 06.01.2014., 21:59   #232
Pošto se često javljaju forumaši i pitaju kolege u kojim su kladionicama odigrani neki parovi i gdje su pronađeni određeni koeficijenti, molio bih vas da uz oklade dodate i o kojim je kladionicama riječ, jednostavnije je za sve. Nije obvezno, nego samo preporuka, al' bilo bi lijepo da se pridržavate.

Ostalo ostaje isto kao prije, koeficijent uz okladu je obvezan, kako bambus ne bi trebao švrljati po internetu i tražiti koefe utakmica odigranih prije 20 dana, kako bi ih unio u svoju tablicu.
Tsigalko 11 is offline  
Old 01.04.2014., 07:28   #233
Poštovani, ukoliko je vaša oklada ostala neoznačena (dobitno ili gubitno), molim Vas da ne quotate vlastitu analizu i pišete kako je oklada završila, već pošaljite pm nekom od nadležnih moderatora. Postoji mogućnost da je post ostao nezamijećen, preskočen ili jednostavno nije nađen rezultat pa molim za razumijevanje.
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:46.