Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2017., 11:17   #61
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Prilično sam uvjerena da griješiš, spirala zla pojede sve pred sobom, i dobre ljude iskrivi i ošteti. A baš nikada ne donese ništa dobro. Nikome.
Dapače, jednoga dana kada budeš, budemo, zbrajali, samo dobro će biti važno i vraćeno.
Bilo bi super da je tako.....ali nažalost nije.....
__________________
“Mijenjajte mišljenje, zadržite principe. Mijenjajte listove, zadržite korjen.”
rogaland is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 11:23   #62
Quote:
rogaland kaže: Pogledaj post
Znaš one ljude što grijehe peru prvom klupom do oltara? Često sam tamo, sjednem, ponekad i klečim, gledam u popa i upijam energiju oprosta. I moram priznati da djeluje. Nakon mise samo gledam kog zajebat.

Pa normalno da bi joj zagorčavao život. Pa šta se udavala za mene?
Djeca su mala ...ne kuže ...ako ih slučajno to bude mučilo u pubertetu, platim psihologa ili će se već navući na travu ...pa ce biti kul....a ja cu biti u njemačkoj....nebum ni porimjetio....
A sa druge strane ako se i zaljubim tek onda ću joj zagorčavati život ...nemre njena veza biti bolja od moje.....
Ja se stvarno nadam da se zezas.
Osim toga, koliko mi je poznato, grijeh se oprasta samo ako ga ne cinis vise ili jos bolje-planiras ponoviti cim izadjes iz crkve
Jbg, vasa veza i brak nisu bili dobri, umjesto da iz toga nesto ne naucis i promjenis obrazac(jer su u svakoj vezi oboje uglavnom krivi za raspad) - nece ti ni drugi biti puno bolji.
Mozda sam ja glupa(jer se kod nas kaze da su dobar i budala rodjena braca), ali ja bih bila sretna kad bi moj bivsi bio sretan u drugoj vezi ili braku. Jednostavno- mi nismo bili dobri jedno za drugo i to je to. Nikakav psiholog, psihijatar ne moze rijesiti potpuno obrasce koji su nauceni u porodici.
Previse to vremena traje, a i tek krhotine duse se ne mogu polijepiti(baci pogled na psihokauc i "otrovne roditelje").
Zar je puno lakse biti u otrovnom odnosu nego biti prijatelj nekom sa kim si dijelio krevet?
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 14:13   #63
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Ja se stvarno nadam da se zezas.
Osim toga, koliko mi je poznato, grijeh se oprasta samo ako ga ne cinis vise ili jos bolje-planiras ponoviti cim izadjes iz crkve
Jbg, vasa veza i brak nisu bili dobri, umjesto da iz toga nesto ne naucis i promjenis obrazac(jer su u svakoj vezi oboje uglavnom krivi za raspad) - nece ti ni drugi biti puno bolji.
Mozda sam ja glupa(jer se kod nas kaze da su dobar i budala rodjena braca), ali ja bih bila sretna kad bi moj bivsi bio sretan u drugoj vezi ili braku. Jednostavno- mi nismo bili dobri jedno za drugo i to je to. Nikakav psiholog, psihijatar ne moze rijesiti potpuno obrasce koji su nauceni u porodici.
Previse to vremena traje, a i tek krhotine duse se ne mogu polijepiti(baci pogled na psihokauc i "otrovne roditelje").
Zar je puno lakse biti u otrovnom odnosu nego biti prijatelj nekom sa kim si dijelio krevet?

Ozbiljan sam...ko pičija gripa
__________________
“Mijenjajte mišljenje, zadržite principe. Mijenjajte listove, zadržite korjen.”
rogaland is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 14:59   #64
eh....da sam bio hrabar i da sam ju pozvao na kavu, pa makar se osramotio....nebi iša za njemačku ....stvarno lepa žena...ebem ti sebe
__________________
“Mijenjajte mišljenje, zadržite principe. Mijenjajte listove, zadržite korjen.”
rogaland is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:59.