Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2017., 00:34   #7941
Danas (jučer) uzela ovu haljinu, C&A, predivna mi je, podsjeća me na prerafaelitske slike iz nekog razloga i zaljubljena sam , uživo i obučena naravno još puno ljepša... ne mogu naći nigdje na netu pa sam ovako slikala..
I ova crna "krznena" stola- šal, također C&A.





I ovu haljinu/ tuniku u lidlu, super je, topla
Hellcat is offline  
Old 25.11.2017., 11:45   #7942
Hell super si stvari ugrabila! Ustvari ti se potajno divim kako uvijek u tom c&a nađeš neke dobre komade. Ja uvijek uđem puna entuzijazma pa izađem praznih ruku

Nakupovalo se toga i previše ovaj tjedan pa idem redom, sve mango i mngoutlet.

haljina vesta top hoodie haljina košulja suknja traperice


FatGlow is offline  
Old 25.11.2017., 12:00   #7943
nastavak

sportski grudnjak
top
sportski top
trenirka
sportski top
hlače/tajice - uzela i sive i crne
mokasine
mužu kožnjak
suknja
hlače (nema slike zbog ograničenja foruma)





FatGlow is offline  
Old 25.11.2017., 17:13   #7944
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Hell super si stvari ugrabila! Ustvari ti se potajno divim kako uvijek u tom c&a nađeš neke dobre komade. Ja uvijek uđem puna entuzijazma pa izađem praznih ruku
Hvala . Ma, baš treba naletiti u pravo vrijeme, zadnjih 3-4 puta nisam ništa našla, a jučer skroz neplanski pronašla ovo. A i lakše je vjerojatno uhvatiti nešto ovdje u manjem gradu, ja barem jednom tjedno odem dolje zaviriti, ili netko od mojih nešto treba pa onda idem i ja, jer to je sve na jednom potezu jako blizu u Bj., Muller, C&A, Lidl, Jysk... tako da, minimalno jednom tjedno se ide dolje .
A i potražnja ovdje za takvim malo finijim stvarima primijetila sam da i nije baš neka, npr. neke baš lijepe, kak bi se reklo malo ekskluzivnije haljine i stvari koje ja odmah zgrabim, znam poslije vidjeti mjesecima u dućanu da nitko ne kupuje, čak i na sniženje dođu. Više se kupuje neki basic.... Ali dobro, super za mene ja volim ubosti ono što i mene prvo "ubode" u oči, u pozitivnom smislu naravno


Stvarno si puno toga lijepog kupila, pogotovo Zara jakna na prethodnoj str., baš je raskošna .
Hellcat is offline  
Old 25.11.2017., 17:37   #7945
Majketi Fatglow di ti staje vise doduse ne zaostajem puno, 5 haljina, suknja i bodi isto sve s Manga. Raspistoljila sam se neplanirano i ne znam ni di cu ista od toga nosit ali ponijelo me, vi me ovde zarazite.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Old 25.11.2017., 20:24   #7946

Mango
dadls81 is offline  
Old 26.11.2017., 10:33   #7947


The hut danas ima dodatnih 30% na outlet, ima nešto hunterica i cambridge satchel co dosta jeftino
jopko_bopko is online now  
Old 26.11.2017., 12:53   #7948
Quote:
TheSpy kaže: Pogledaj post
Asos

Pamucne majice, tog uvijek treba
http://us.asos.com/asos/asos-the-ult...0Items%20Image

Ove majice sam nedavno narucila i katastroficne su došle. Jednoj je sav otisao, drugoj je ovratnik sav na hero..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Old 26.11.2017., 22:09   #7949
Dugo nisam ništa kupila, ali sam ovaj vikend dobila

__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Old 27.11.2017., 01:12   #7950
Quote:
mateichh kaže: Pogledaj post
Ove majice sam nedavno narucila i katastroficne su došle. Jednoj je sav otisao, drugoj je ovratnik sav na hero..
Ajme stvarno Ovdje na temi su bas bile hvaljene i zato sam ih i uzela zbog preporuka... vidjecu kakve ce biti...
TheSpy is offline  
Old 27.11.2017., 07:27   #7951
Te basic bijele majice su meni najbolje u H&M-u, mrzim kad mi se nakon 2 pranja svi savovi iskrive i ne mozes ih posteno opeglati.
coralicious is offline  
Old 27.11.2017., 10:09   #7952
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Te basic bijele majice su meni najbolje u H&M-u, mrzim kad mi se nakon 2 pranja svi savovi iskrive i ne mozes ih posteno opeglati.
još bolje su u kiku na muškom odjelu.
isprobano!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 27.11.2017., 11:17   #7953
Uh, ja sam presitna za bilo sto s muskog odjela.
coralicious is offline  
Old 27.11.2017., 11:35   #7954
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Uh, ja sam presitna za bilo sto s muskog odjela.
Meni su odlične s muškog dječjeg odjela (Kik). Čvrstih su šavova i kvalitetnog, nerastezljivog pamuka, 15-ak kn
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Old 27.11.2017., 12:39   #7955
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Uh, ja sam presitna za bilo sto s muskog odjela.
imaju i male brojeve
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 27.11.2017., 12:58   #7956
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Majketi Fatglow di ti staje vise doduse ne zaostajem puno, 5 haljina, suknja i bodi isto sve s Manga. Raspistoljila sam se neplanirano i ne znam ni di cu ista od toga nosit ali ponijelo me, vi me ovde zarazite.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Sin mi je velikodušno prepustio pola svog ormara al i tam je već gužva
Rješavam se i dosta toga 'starog' u zadnje vrijeme pa si dozvoljavam


Najbolje je preskakati čitanje foruma, jer to je zlo
FatGlow is offline  
Old 27.11.2017., 14:39   #7957
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Sin mi je velikodušno prepustio pola svog ormara al i tam je već gužva
Rješavam se i dosta toga 'starog' u zadnje vrijeme pa si dozvoljavam


Najbolje je preskakati čitanje foruma, jer to je zlo
Gdje se rješavaš viška? Da zavirim malo
NinaDrv is offline  
Old 29.11.2017., 16:26   #7958
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post

Napokon sam našla pernatu zimsku jaknu s kojom sam u potpunosti zadovoljna
Još je ljepša uživo i jedva čekam da zazimi da ju mogu nositi

zara

jos jednom hvala sto si linkala ovu zivotinju od jakne! danas stigla i izgleda kao jakna od 300 eura ne 100! (moja, hvala bogu, 80 na snizenju )

zaljubila sam se! mislila sam da ce mi L bit mala, al ok je, uvucem se fino i ne izgledam kao debeli monstrum
Bebwy is offline  
Old 29.11.2017., 18:08   #7959
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
jos jednom hvala sto si linkala ovu zivotinju od jakne! danas stigla i izgleda kao jakna od 300 eura ne 100! (moja, hvala bogu, 80 na snizenju )

zaljubila sam se! mislila sam da ce mi L bit mala, al ok je, uvucem se fino i ne izgledam kao debeli monstrum
Baš mi je drago Najbolja jakna! Ja sam svaki dan ko paunica u njoj :klap:

I super si prošla sa popustom :
FatGlow is offline  
Old 30.11.2017., 11:17   #7960
Maloprije mi kćer šalje poruku da je srela tatu i da nosi ogromnu Zara vrećicu... izgleda da mi je ove godine rođendan malo uranio, stigla crna životinja iz Zare (nadam se)...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:11.