Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 21:15   #421
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Koliko je streljiva potroseno u ove cetiri epizode? Jedno tri vagona? Ok.

Ova sezona je zasad dno dna, ocijena 1. Najgore dosad.
Ljudi tražili akciju, ljudi dobili akciju. A to je najlakše izvesti sa puno puškaranja. Nema veze šta do Amazonki nisu imali ni jedan metak, mi bi sad trebali zamisliti da su tamo oteli par šlepera oružja i municije.

Slažem se sa ocjenom, četiri ovakve ep za redom je stvarno previše.
Čini mi se po nekim naznakama da će sljedeća biti malo bolja...

Edit: ajd, nisu samo od Amazonki dobili...Rick i draga su nešto skupili u onoj epizodi sa stupidnim CGI bambijem...sjećate se bambija
ani08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 23:27   #422
Quote:
atoni kaže: Pogledaj post
Da bas, koji komenar. Sezona na farmi je bila odlična. A ovo vrijeđanje interligencije mi diže tlak na 200.
Uz prvu. druga sezona bila je najrealniji dio serije.Što možeš napraviti u apokalipsi nego se maknuti sa strane, negdje gdje ima zemlje i vode.
I ona stalno napeta atmosfera, nikad nisi znao kad će netko iskočiti iz šume, bunara ili štale.To je ono što je seriju činilo sjajno.
A ovdje se svelo na onu 100 zombija, a kilava djeca.
__________________
Pizvo:
Zbrda zdola si pohvatao par pojmova iz mojih vrlo kompleksnih postova i stvorio sliku mog argumenta koja je posve pogrešna.
Hrvojeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 05:14   #423
Konacno Negan. Prva epizoda koja nije losa. Nista spektakularno, ali nije smece od epizode, rekao bi prosjecno dobra. Nakon one prve 4, malo olaksanje. U pitanju je bio i neki helikopter na nebu, ciji je neam pojma. Jos tri epizode do pauze, a imas osjecaj da je sa ovom epizodom tek sezona pocela nekako, one prve 4 kao da ih i nema. U sljedece tri dali ce konacno poceti nesto ozbiljnije vidjet cemo. Cini se da Rick i Daryl ne racunaju vise na kingdom i ezekiela. Dobra igra Gabriela da proba doprijeti bar malo do Negana, nisu pretjerali da ne ispadne pre naivno i Negan kao preglup, nekako je ispalo ok. Gabriel je sada kod Saviorsa doveo ga Negan, sta ce bit sa njim vidjet cemo.
WCPatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 23:13   #424
Čim se Negan vrati, ovo barem malo bolje izgleda
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 23:26   #425
Quote:
WCPatka kaže: Pogledaj post
rekao bi prosjecno dobra.
to ti je varka jer su ti prve 4 snizile kriterije i inteligenciju vjerojatno

Quote:
canca kaže: Pogledaj post
Čim se Negan vrati, ovo barem malo bolje izgleda
ona scena zblizavanja sa svecenikom je za ubit se. negan se otvorio. pred smrcu. iako znamo od prve sezone kak se izvuc iz takve situacije. ajmo prvo malo dramit.
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 23:44   #426
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
to ti je varka jer su ti prve 4 snizile kriterije i inteligenciju vjerojatno
Vrlo lako moguce. Ali bi se mogli sloziti da je ova bolja od prve 4. Ne ocekujem da ce dalje biti bolje, ali eto vidjet cemo jos te tri sto su ostale do zimske pauze.
WCPatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 09:17   #427
jos tri epizode .. ajde da i to vidimo kako ce ih razvuci..

Helikopter mislim da je od Neganovaca...cak sam misljenja da ima on jos zaliha ljudstva i oruzja , neki as u rukavu

P.S sta je GEbrijelu..neka groznica ?

P.S zasto je Judjin pogledao onako "Speglanog" nakon sto je vidio otisak crvene boje ne prstu ?
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 10:07   #428
Nis spesl epizoda... Razvlace ga, i razvlace

Poslano sa mog Vivax Point X551 koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 11:37   #429
Quote:
rass kaže: Pogledaj post
jos tri epizode .. ajde da i to vidimo kako ce ih razvuci..

Helikopter mislim da je od Neganovaca...cak sam misljenja da ima on jos zaliha ljudstva i oruzja , neki as u rukavu

P.S sta je GEbrijelu..neka groznica ?

P.S zasto je Judjin pogledao onako "Speglanog" nakon sto je vidio otisak crvene boje ne prstu ?
Mislim da nije jer bi imao neki vokitoki da se javi da rastjera zombače dok je bio zatvoren s bogojavljenikom.

Ili glumi ili se razbolio od crijeva i izmeta, a to dosad nismo vidjeli, ali smo čuli od Negana neku poluopasku.

Judjin je imao taj pogled jer je Speglani oslikavao figuričice, a ovo na palcu mu je od jedne njegove svježe obojene pa je skužio tko kopa jam pod Neganom i krade oružje.

I tak... Glup kraj epizode, Rick mi ide sve više na živce, Negan je osvježenje, ne znam zašto ovo gledam još.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 12:00   #430
Niti ja neznam zašto gledam. Mislim da ću do kraja ovih par epizoda i odustajem kao što sam još prije odustao od Fear .
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 12:14   #431
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Niti ja neznam zašto gledam. Mislim da ću do kraja ovih par epizoda i odustajem kao što sam još prije odustao od Fear .
fear je navodno posto boljo od walking dead, ova nova sezona, tako sam cuo od prijatelja koji gleda..

mislim da cu bolje to pocet, prva sezona je ok bila
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 12:18   #432
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
fear je navodno posto boljo od walking dead, ova nova sezona, tako sam cuo od prijatelja koji gleda..

mislim da cu bolje to pocet, prva sezona je ok bila
Tamo su mi svi likovi iritantni, nemre to spasiti niti bolja radnja.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 12:20   #433
Ili Gabriel fejka ili stvarno planiraju nešto prčkati oko toga da se može zarazili i ovako. Nije bezveze ono Neganovo pitanje zna li za neki takav slučaj. Samo...u petoj sezoni, kad je Sasha malo podivljala ubijajući walkere, istim nožem je porezala Abrahama i njemu ništa nije bilo, jasno se vidi.

Helić sigurno nije Neganov, netko treći je u igri. On je spomenuo samo rpg koji je na nekom drugom mjestu a ona Regina nekakvu "fat lady", to je valjda M50.
Kad smo već kod nje...jesam li dobro skužila da je ona vođa onog outposta di je Rick našao bebu?
ani08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 12:24   #434
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Tamo su mi svi likovi iritantni, nemre to spasiti niti bolja radnja.
Poanta i je da krepaju svi, u walking dead negan trenutno najvise fun i Trevor..ostali su pateticni.. Onaj rick, bahh...Fali mi Shaun, to je bio kralj, izivljavo se na andrei, i na rickovoj zenici.. Kralj..

Poslano sa mog Vivax Point X551 koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 12:28   #435
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
fear je navodno posto boljo od walking dead, ova nova sezona, tako sam cuo od prijatelja koji gleda..

mislim da cu bolje to pocet, prva sezona je ok bila
Kad su spomenuli onaj crossover Fear/TWD išla sam pogledati zadnju epizodu Feara samo da vidim koji su likovi tamo u igri, onda sam pogledala predzanju, pa predpredzadnju i tako naopako još nekoliko Prijatelj ti je dobro rekao, uopće nije loša ta zadnja, treća sezona Feara.
ani08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 12:35   #436
Quote:
ani08 kaže: Pogledaj post
Kad su spomenuli onaj crossover Fear/TWD išla sam pogledati zadnju epizodu Feara samo da vidim koji su likovi tamo u igri, onda sam pogledala predzanju, pa predpredzadnju i tako naopako još nekoliko Prijatelj ti je dobro rekao, uopće nije loša ta zadnja, treća sezona Feara.

da, to cu u jednoj veceri, mogao bih danas, kad dodjem iz druge...

__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 19:33   #437
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
meni je na pocetku bila super.
Ja sam seriju poceo pratiti negdje kad su bile zadnje tri epizode 2 sezone. Tada sam citao malo o seriji posto sam se bio nabrijao na Romera i one druge filmove tipa '28 days later'.. I onda dok sam cekao negdje predzadnju epizodu 2 sezone poceo sam gledati seriju od pocetka. Onda sam cekao trecu sezonu i tako redovno pratio. Prva sezona mi je bila, valjda i ostala nenadmasna. Druga sezona mi je bila dosadna, ne losa, nego sve to su mogli staviti u pola manje epizoda, prvi put da sam osjetio dosadu kod serije. Treca sezona, zatvor i guverner mi je bila ok, nije bila dosadna. I negdje od 4 sezone sam osjetio da se serija odjednom pocela urusavati, jos mi je terminus bio ok, brutala kad ih kolju iznad one kade.. A onda od 5 sezone koma i tako sve gore i gore. Velika steta.

Fear iako ne preferiram spin off spike, Fear nije lose zamisljen, problem je sto je na pocetku lose gluma, a i efekti, ali zamisao nije losa. Treca sezona je na razini twd u boljim danima, po svemu. Dali ce tako ici dalje vidjet cemo. Zbog trece sezone mislim da ti se isplati poceti gledati Fear. Prve dve moras vidjet da mozes pratiti radnju i likove njihove pizdarije, jebiga. Da su gluma i efekti bili bolji mozda bi i s vremenom nadmasila twd. Vidjet cemo 4 sezonu, treba biti negdje u 4 mjesecu ako se ne varam.
WCPatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 17:59   #438
meni je ovo bilo bezveze, ovih pet epizoda su mogli staviti u tri
sta me briga sto je negan varao zenu, kako sokantno
ajd rick i negan sami cijelu epizodu
ali svecenik ne mogu ga smisliti ni kad je u grupi a kamoli sa vecom minutazom
nadam se da ce ga negan koknuti
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 14:17   #439
Gdje je nestala ona ekipa sa smetljista?

Inace, sve isto kao i dosadasnjih sezona. Kamilica i razvlacenje kroz sezonu pa ce u zadnjoj epizodi bit shit show i sto stvari ce se dogodit, plus neki masivni cliffhanger na mid seasonu i kraju.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 08:38   #440
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Gdje je nestala ona ekipa sa smetljista?

Inace, sve isto kao i dosadasnjih sezona. Kamilica i razvlacenje kroz sezonu pa ce u zadnjoj epizodi bit shit show i sto stvari ce se dogodit, plus neki masivni cliffhanger na mid seasonu i kraju.
Ide sad Rick kod njih...sam...sa par polaroid sličica...ide im dati još jednu priliku da ga zahebu
ani08 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:04.