Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2017., 12:04   #41
Navika i lepo telo nisu dovoljni da ostanes sa njim!
On te cak i ne postuje, inace ne bi sve prepustao tebi, da padas od umora, a on da gleda tv, druzi se i ide sam na more!

To nije porodica!

Nemas nikakve koristi od njega, sada, znaci bice ti bolje kada jedna usta manje budes hranila i kada ne budes stalno gledala u osobu koja te iritira!

Kako moze biti dobar otac ako sve oko dece radis ti?
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 12:52   #42
[QUOTE=ankka25;64291635
Ide s dečkima 6 dana na more....nek se provede i razmisli što želi. Nikad mu ne branim da nekamo ide, ako ga nešto veseli neka uživa....ali i mene vesele neke stvari a on u njima ne želi sudjelovaat.[/QUOTE]

Ko financira taj njegov "provod" sa dečkima?

Znaš kaj? Meni je uvijek žao kad netko ostane bez posla ili je nezaposlen,jer sam i sama dobila otkaz nakon 100 godina u istoj firmi.
Znam kakvo je stanje sa poslovima kod nas.Pogotovo ak si prešao neke godine.
I nisi loš čovjek ako nemaš love.

Ali ovo kaj ovaj tvoj radi mi je
Znači doma je,a ti sve radiš oko kuće i djece.Dolaziš sa posla i još sve obavljaš dok on kaj?Hladi jaja?
I još te ignorira kao ženu...
Ovo kaj on ide na ljetovanje sa dečkima neću ni komentirat.
Jesi ti njemu mama ili žena?
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 13:53   #43
Wow, a šta će dečko upisati?
On se ponaša kao razmaženi teenager, a ti kao popustljiva mama - može sve dok se ne drogira i nije u lošem društvu?
Kada si napisala da ide sa dečkima na more -pomislila sam da ide sa vašim klincima. Pa rekoh - možda je kao otac stvarno posvećen...
Da naglasim -ja jesam za to da se izađe i solo sa društvom, pa eto i odmor solo, ali se očekuje da je i kući posvećen, makar djeci. Ne znam, najbolje ti je da skontas da li ti je dovoljan taj brak za van, ili ne. Pomislila sam prvo da je depresivan ili tako nešto, ali depresivni nisu oni koji sa ženom i djecom čume i ćute, a sa prijateljima sve 5.
Šta je sa tvojim prijateljima, da li iko zna kako se osjećaš? Ja sam godinama držala sve za sebe, da bi se prošle godine odlučila za psihoterapiju, jer sam mislila da ću flipnuti. Bukvalno sam rekla (kao u šali ) da imam porodični burn out. Osnova je u postavljanju granica, ti si svoje sve srušila. Novo postavljanje traži da budeš konsekventna, biće ti poprilično teško jer si do sada i ti išla linijom manjeg otpora - bilo ti je lakše sve preuzeti sve na sebe, nego se izboriti za poštovanje. Samo da bi imala nazovi mir doma.
Usput, djeca vide više nego što i misliš. Misliš da ne primjete da mama i tata spavaju u različitim sobama, da skoro ne komuniciraju?
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 21:16   #44
Quote:
ankka25 kaže: Pogledaj post
Prevarila bi ga....u smislu da me neko malo "napuni" emocijama, ali se previše bojim posljedica. Ako on to sazna, sve će se zakačit na to. Ja ću ispast kuja i razaračica obitelji, a to što ja njemu već godinama pričam neće biti važno. Ne znam dali malo ljubavi i pažnje s nekim vrijedi riskirati pa čak i ovako loš brak.
Ako bi ti prevara zaista pomogla i ako ti to treba, ucini to za sebe. I potrudi se jako da se ne sazna. A ako se sazna, ima i gorih stvari u zivotu. Bitno je da oprostis sebi, i budes dobra i blaga prema sebi, pa ces i tudje neutemeljene kritike lakse podnositi. Ljudi ce uvijek kritizirat i osudjivat. Ili ces biti kuja ili jadna zenica koja samo prigovara i gnjavi kul muzjaka. Jedino pazi na djecu, to je bitno, ostalo ne toliko.

Znam da je prevara ruzna i moze jako nastetiti prevarenoj strani, ali je isto tako i ljudska i ljudi cesto bacaju same moralne floskule kad bezpogovorno osudjuju istu.
Meni je osobno puno ruznije to sto tvoj suprug bez ikakve potrebe da ti ista objasni i bez potrebe da ti olaksa, te potpuno ignorira i gleda hladno kako se mucis. Pa sta to nije bescutnije sto puta od prevare? Pa jebem ti za prevaru bar moras imati nekakve emocije, za ovo drugo moras biti bas bescutni seronja.

Ne mislim da je tvoj suprug kompletno los covjek, ocito ga ljudi vole a i dobar je otac. Niti mislim da je jedini krivac za los brak. Prestao te je voljeti, to si osvijesti maksimalno. Ali cak ni to sto mu vise nije stalo ne opravdava takvo pizdunsko ponasanje.

Zato, brini za sebe i svoje trenutke srece.
Brak, ako zeli, neka sad spasava on, ti si svoje dala. Sretno!
barefoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 23:51   #45
Quote:
barefoot kaže: Pogledaj post
Ako bi ti prevara zaista pomogla i ako ti to treba, ucini to za sebe. I potrudi se jako da se ne sazna. A ako se sazna, ima i gorih stvari u zivotu. Bitno je da oprostis sebi, i budes dobra i blaga prema sebi, pa ces i tudje neutemeljene kritike lakse podnositi. Ljudi ce uvijek kritizirat i osudjivat. Ili ces biti kuja ili jadna zenica koja samo prigovara i gnjavi kul muzjaka. Jedino pazi na djecu, to je bitno, ostalo ne toliko.

Znam da je prevara ruzna i moze jako nastetiti prevarenoj strani, ali je isto tako i ljudska i ljudi cesto bacaju same moralne floskule kad bezpogovorno osudjuju istu.
Meni je osobno puno ruznije to sto tvoj suprug bez ikakve potrebe da ti ista objasni i bez potrebe da ti olaksa, te potpuno ignorira i gleda hladno kako se mucis. Pa sta to nije bescutnije sto puta od prevare? Pa jebem ti za prevaru bar moras imati nekakve emocije, za ovo drugo moras biti bas bescutni seronja.

Ne mislim da je tvoj suprug kompletno los covjek, ocito ga ljudi vole a i dobar je otac. Niti mislim da je jedini krivac za los brak. Prestao te je voljeti, to si osvijesti maksimalno. Ali cak ni to sto mu vise nije stalo ne opravdava takvo pizdunsko ponasanje.

Zato, brini za sebe i svoje trenutke srece.
Brak, ako zeli, neka sad spasava on, ti si svoje dala. Sretno
!
Upravo to. Svi su uprli objasnjavati zeni da pod obavezno i u najkracem mogucem roku mora izbacit lika iz kuce a ona je samo dosla po ove rijeci. Nije valjda blesava da njega izbacuje iz kuce jer tko je jedini dovoljno dobar osim majke/oca da cuva djecu dok se drugi smuca i zabavlja okolo.
Na taj nacin ce ih jos vise poticati da se druze i uspostave jos bolji odnos.
Samo ti upregni njega s tim klincima a ti u zivot
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 13:49   #46
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Nije dobro, ali bar bi se negde ''olaksala'' ;-)
Ne vidim da bi njega nesto pogodina prevara, sem sto bi mu ego bio poljuljan.
Svojim ponasanjem i jeste zasluzio da ga prevari.

...
nitko nije zaslužio da ga se prevari, niti iznevjeri na bilo koji način
pri tom mislim da je autoričin muž nju iznevjerio ako je istina ovo što piše jer uvijek ostavljam prostora da priča možda izgleda drugačije s njegove strane
ne mislim da autorica laže nego da je, moguće, toliko okupirana vlastitim razočaranjem da joj nije ni na kraj pameti zapitati se da li je ičim doprinijela takvoj situaciji
ono što je sasvim jasno i istinito je da je frustrirana i umorna
takvoj ženi je dovoljna mrvica pažnje da se "navuče" na drugog muškarca, a to neće samo povrijediti ego njenom mužu nego će ga vrlo vjerojatno probuditi iz letargije
a takvo bolno buđenje će donijeti i drame sa sobom
tako da uisitinu ne kužim savjete da se "ispuca" kroz drugog muškarca
osim što je destruktivno za obitelj ni njoj samoj neće pomoći da ostane uljuljana u perspektivu da je samo muškarac može učiniti sretnom
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 14:17   #47
Nisam govorila o muskarcu, nego o seksu!

Zasluziio je da bude prevaren jer ga ne zanima ni brak, ni zena, ni da vise radi, ni da ucestvuje u kucnim poslovima, ni zenine reci da joj je lose u braku! Ne, na sve to on ode sa prijateljima na more!
Naravno da je zasluzio d abude prevaren, a to uopste ne mora da sazna.
A onda i ostavljen!

Zasto bi prevara bila losija od svega sto on(ne)radi?!
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 20:02   #48
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
nitko nije zaslužio da ga se prevari, niti iznevjeri na bilo koji način
pri tom mislim da je autoričin muž nju iznevjerio ako je istina ovo što piše jer uvijek ostavljam prostora da priča možda izgleda drugačije s njegove strane
ne mislim da autorica laže nego da je, moguće, toliko okupirana vlastitim razočaranjem da joj nije ni na kraj pameti zapitati se da li je ičim doprinijela takvoj situaciji
ono što je sasvim jasno i istinito je da je frustrirana i umorna
takvoj ženi je dovoljna mrvica pažnje da se "navuče" na drugog muškarca, a to neće samo povrijediti ego njenom mužu nego će ga vrlo vjerojatno probuditi iz letargije
a takvo bolno buđenje će donijeti i drame sa sobom
tako da uisitinu ne kužim savjete da se "ispuca" kroz drugog muškarca
osim što je destruktivno za obitelj ni njoj samoj neće pomoći da ostane uljuljana u perspektivu da je samo muškarac može učiniti sretnom
Naravn da svaka priča ima dvije strane. Ovo je moj pogled na situaciju. On se nije izjasnio osim što je rekao da mu je dobro ( dal je to istina ili nije ne znam ). Činjenica je da dolazimo iz dva potpuno različita svijeta. Njegovi su se bavili poljoprivredom, ni na more nisu otišli dok su moji bili visokoobrazovani i putovali svijetom, skijali i imali totalno drugu briju od njegovih. Njega je očito ta različitost kod mene privlačila, no št je stariji teži tom tipu braka kakav imaju njegovi roditelji ( njegova mama je kućanica, starog se sluša jer je najpametniji na svijetu, zajedno su u vrtu i to su im jedini izljevi nježnosti ). Ja to NE ŽELIM. Da li prigovaram? Prigovaram! Da li ga tlačim ponekad da odemo na neki put, koncert, kazalište? Tlačim. On to ništa ne želi. Imam frendicu s kojom tu i tamo odem van, odem u kazalište...al nije to to...želim svog muža, želim provoditi vrijeme sa svojim mužem. Danas me zvao, bili su u konobi na večeri. Sve je to divno i krasno al fakat se nemogu sjetiti kad je on mene odveo na večeru...ma ni za godišnjicu, valentinovo, rođendan...Ne znam...zvuči li to površno? Što se prijevare tiće, nisam taj tip...uvijek sam se čudila ženama koje to mogu no sad sam se našla u vrlo sličnoj situaciji. Naime dečko ( nije oženjen ) je išao samnom u srednju. Našli smo se ( ekipa iz srednje ) prije kakvih pola godine i zaiskrilo je ponovno ( jer smo se snimali u srednjoj ). Nakon toga mi je počeo slati poruke i bla, bla, bla....govorit mi svakakve lijepe stvari, razgovarat preko tih poruka samnom razgovarat!!! Na momente si mislim ma život je jedan, iskoristi to, provedite noć zajedno, napuni se malo emocijama, bit će ti poslije žao....S druge strane kad bi se to dogodilo, da li bi mogla mužu pogldati u oči, ne bi li me pekla savjest? Mislim ne znam zašto je danas to toliki tabu jer mislim da ljudi to rade na veliko samo ih večina to dobro skriva....Ma ne znam...kad bi se bar malo pokrenuo, ne bi ni pomišljala na neko punjenje ljubavlju.
ankka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 23:41   #49
Quote:
ankka25 kaže: Pogledaj post
Naravn da svaka priča ima dvije strane. Ovo je moj pogled na situaciju. On se nije izjasnio osim što je rekao da mu je dobro ( dal je to istina ili nije ne znam ). Činjenica je da dolazimo iz dva potpuno različita svijeta. Njegovi su se bavili poljoprivredom, ni na more nisu otišli dok su moji bili visokoobrazovani i putovali svijetom, skijali i imali totalno drugu briju od njegovih. Njega je očito ta različitost kod mene privlačila, no št je stariji teži tom tipu braka kakav imaju njegovi roditelji ( njegova mama je kućanica, starog se sluša jer je najpametniji na svijetu, zajedno su u vrtu i to su im jedini izljevi nježnosti ). Ja to NE ŽELIM. Da li prigovaram? Prigovaram! Da li ga tlačim ponekad da odemo na neki put, koncert, kazalište? Tlačim. On to ništa ne želi. Imam frendicu s kojom tu i tamo odem van, odem u kazalište...al nije to to...želim svog muža, želim provoditi vrijeme sa svojim mužem. Danas me zvao, bili su u konobi na večeri. Sve je to divno i krasno al fakat se nemogu sjetiti kad je on mene odveo na večeru...ma ni za godišnjicu, valentinovo, rođendan...Ne znam...zvuči li to površno?
vrlo mlada si ušla u vezu, vrlo mlada si postala majka i tek sad, kad su djeca veća, postaješ svjesna sebe i svojih potreba
nitko nije kriv što ste se razvili u osobe koje više ne pašu jedno drugom ali bi se, ipak, krivicom moglo nazvati to što ste odavno odustali jedno od drugog
pretpostavljam da ste se zbog straha odbijali suočiti s istinom nego ste se prepustili nadi da će se dogoditi čudo, da će onaj drugi shvatiti da se mora mijenjati da bi usrećio partnera
jer vi ste oboje nesretni - zar misliš da on može biti sretan i zadovoljan takvom situacijom?
zaboravili ste komunicirati i tvoji prigovori su napadi od kojih bježi u šutnju
pitala sam te ranije voliš li ga, postoji li išta za čim čezneš još uvijek
nisi odgovorila pa, pretpostavljam, da je i to odgovor

Quote:
Što se prijevare tiće, nisam taj tip...uvijek sam se čudila ženama koje to mogu no sad sam se našla u vrlo sličnoj situaciji. Naime dečko ( nije oženjen ) je išao samnom u srednju. Našli smo se ( ekipa iz srednje ) prije kakvih pola godine i zaiskrilo je ponovno ( jer smo se snimali u srednjoj ). Nakon toga mi je počeo slati poruke i bla, bla, bla....govorit mi svakakve lijepe stvari, razgovarat preko tih poruka samnom razgovarat!!! Na momente si mislim ma život je jedan, iskoristi to, provedite noć zajedno, napuni se malo emocijama, bit će ti poslije žao....S druge strane kad bi se to dogodilo, da li bi mogla mužu pogldati u oči, ne bi li me pekla savjest? Mislim ne znam zašto je danas to toliki tabu jer mislim da ljudi to rade na veliko samo ih večina to dobro skriva....Ma ne znam...kad bi se bar malo pokrenuo, ne bi ni pomišljala na neko punjenje ljubavlju.
ne, ne izgledaš kao takav tip
da jesi, ne bi ti trebalo ohrabrenje ovdje
napravila bi to i bollo bi te dupe tko što misli i kako se osjeća
i mrvica pažnje ti je bila dovoljna da zaiskri, da se prepustiš - izgorila bi
sredi sebe najprije; ljubazno mu prepusti dio brige o djeci i odmakni se od doma
ako možeš i otputuj negdje
i ako vam je razvod jedina opcija, potrudite se da to bude ljudski na dobrobit cijele obitelji
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 12:45   #50
Quote:
ankka25 kaže: Pogledaj post
Naravn da svaka priča ima dvije strane. Ovo je moj pogled na situaciju. On se nije izjasnio osim što je rekao da mu je dobro ( dal je to istina ili nije ne znam ). Činjenica je da dolazimo iz dva potpuno različita svijeta. Njegovi su se bavili poljoprivredom, ni na more nisu otišli dok su moji bili visokoobrazovani i putovali svijetom, skijali i imali totalno drugu briju od njegovih. Njega je očito ta različitost kod mene privlačila, no št je stariji teži tom tipu braka kakav imaju njegovi roditelji ( njegova mama je kućanica, starog se sluša jer je najpametniji na svijetu, zajedno su u vrtu i to su im jedini izljevi nježnosti ). Ja to NE ŽELIM. Da li prigovaram? Prigovaram! Da li ga tlačim ponekad da odemo na neki put, koncert, kazalište? Tlačim. On to ništa ne želi. Imam frendicu s kojom tu i tamo odem van, odem u kazalište...al nije to to...želim svog muža, želim provoditi vrijeme sa svojim mužem. Danas me zvao, bili su u konobi na večeri. Sve je to divno i krasno al fakat se nemogu sjetiti kad je on mene odveo na večeru...ma ni za godišnjicu, valentinovo, rođendan...Ne znam...zvuči li to površno? Što se prijevare tiće, nisam taj tip...uvijek sam se čudila ženama koje to mogu no sad sam se našla u vrlo sličnoj situaciji. Naime dečko ( nije oženjen ) je išao samnom u srednju. Našli smo se ( ekipa iz srednje ) prije kakvih pola godine i zaiskrilo je ponovno ( jer smo se snimali u srednjoj ). Nakon toga mi je počeo slati poruke i bla, bla, bla....govorit mi svakakve lijepe stvari, razgovarat preko tih poruka samnom razgovarat!!! Na momente si mislim ma život je jedan, iskoristi to, provedite noć zajedno, napuni se malo emocijama, bit će ti poslije žao....S druge strane kad bi se to dogodilo, da li bi mogla mužu pogldati u oči, ne bi li me pekla savjest? Mislim ne znam zašto je danas to toliki tabu jer mislim da ljudi to rade na veliko samo ih večina to dobro skriva....Ma ne znam...kad bi se bar malo pokrenuo, ne bi ni pomišljala na neko punjenje ljubavlju.
Nemoj nikako da varas muza......neces time nista dobiti,bices posle samo jos praznija i sto se kaze posle "neces ga moci lako gledati u oci"......ako vec hoces u tom pravcu,bolje se razvedi pa onda nalazi nove momke,ljubavnike,muzeve ili sta vec....

Inace,taj decko sto bi ti "skidao zvezde sa neba",sa kojim mozes da razgovaras itd,itd,to radi samo zato da bi mogao da te odvuce u krevet

Ali meni nije jasno kako to da tvom muzu ne nedostaje sex mesecima?....da li je on postao neki aseksualni lik?.......ili da li si sigurna da on sex ne dobija mozda na nekim drugim mestima ili kako vec?
Zrakomlatski is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 21:33   #51
Ne znam, meni se čini da te muž više ne voli i da od tuda proizlazi većina, ako ne svi vaši problemi.
Ne želi se seksati, ne želi s tobom razgovarati, ne želi s tobom provoditi vrijeme i ne upućuje ti nikakvu lijepu riječ ili nježnost.
Ali mu iz nekih njegovih razloga vjerojatno nije do nalaženja nekog novog i rastave, pa ti zato govori da je njemu dobro i da po njegovom nemate problema.
Teško će ti on otvoreno priznati svoj manjak interesa, ako želi (a očito želi) održati formalnost bračne zajednice. Pogotovo ako se uzme u obzir da mu je iz tvojih "monologa" jasno kako ti nisi poput njega (želiš nešto više od braka na papiru).
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 17:55   #52
Quote:
Zrakomlatski kaže: Pogledaj post
Ali meni nije jasno kako to da tvom muzu ne nedostaje sex mesecima?....da li je on postao neki aseksualni lik?.......ili da li si sigurna da on sex ne dobija mozda na nekim drugim mestima ili kako vec?
To i mene zanima? Pogotovo u nekoj takvoj varijanti kao što je "na more s dečkima 6 dana"... Ne kažem da je to sigurno neka kombinacija s nekom ženom sa strane, ali zašto ne bi mogla biti? Kako on može biti bez sexa mjesecima, ako se ne sexate? Jesi li mu rekla da i ti trebaš sex?
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 18:27   #53
Quote:
Cota kaže: Pogledaj post
Uz malo komunikacije sve se to može ispravit. Potrebno je da vas dvoje sjednete na neki način jedan nasuprot drugoga i iskreno kažete šta vas tišti. Priča vam je klasična. Skupilo se nezadovoljstva s jedne i druge strane, upali ste u začarani krug iz kojeg ne znate izaći. Ti tražiš tako malo, on možda još i manje, ali s vrimenom niste naučili komunicirati jedno s drugim i ne znate prepoznat šta onom drugome treba. Ajde, nemoj odustat, provaj se malo poniziti pred njim, naći način kako da on tebe uistinu sasluša, razumije tvoje riječi, prihvati ih i tek onda da odgovor.
Molim?????Ona da se ponizi pred njim???Ona treba naći način??Dobar vic
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 10:28   #54
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Molim?????Ona da se ponizi pred njim???Ona treba naći način??Dobar vic
Joj, pa kako ne kužiš - ona kao drugotna, treba sve učiniti da se prvo riješi svih očekivanja i želja (lobotomija bi mogla pomoći ) te da onda blago klimajući glavom (ne prejako - da ne bi djelovala prijeteći ) odjezde zajedno u suton, gdje će mu ona poslije posla i kuhanja, masirati umorne nožice (znaš kako može doći do problema sa krvotokom kada po cijeli dan ležiš na kauču). Možda će mu se poslije svega i dić'.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 13:19   #55
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Molim?????Ona da se ponizi pred njim???Ona treba naći način??Dobar vic
To je to. Ja ti kažem kako mislim da treba postupit. Moje razmišljanje je da svatko od nas uvijek mora poći od sebe, pokušati uvidjeti svoje pogreške i propuste, te ih pokušati ispraviti. Znam da nije moderno reći nekome oprosti.
A ovo o lobotomiji je žalosno. U Splitu je prošle godine razvedeno 466, a sklopljeno 779 brakova. Jel misliš da je tvoja, moja, Matina mater napravila lobotomiju ili je poštovala svoga partnera i ostala s njim kad je bilo teško odgajati zajednički svoju djecu, ili je preko mobitela kukala kako je njoj teško i kako je nitko ne voli. Naravno, nisu ni naši očevi nosili ove perike, puštali brade, slikali se i cili dan provodili po kladionama.
Je lipo na internetu, možeš napisat svakakvu pizdariju.
Cota is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:02   #56
Quote:
Cota kaže: Pogledaj post
To je to. Ja ti kažem kako mislim da treba postupit. Moje razmišljanje je da svatko od nas uvijek mora poći od sebe, pokušati uvidjeti svoje pogreške i propuste, te ih pokušati ispraviti. Znam da nije moderno reći nekome oprosti.
A ovo o lobotomiji je žalosno. U Splitu je prošle godine razvedeno 466, a sklopljeno 779 brakova. Jel misliš da je tvoja, moja, Matina mater napravila lobotomiju ili je poštovala svoga partnera i ostala s njim kad je bilo teško odgajati zajednički svoju djecu, ili je preko mobitela kukala kako je njoj teško i kako je nitko ne voli. Naravno, nisu ni naši očevi nosili ove perike, puštali brade, slikali se i cili dan provodili po kladionama.
Je lipo na internetu, možeš napisat svakakvu pizdariju.
Dragi/a moja, moji roditelji su bili u braku 38 godina, i za to vrijeme su prošli puno više pizdarija nego ti i ja. .I nisu bukvalnoni dana (sem kada je mama bila u porodilistu) spavali u odvojenim krevetima, niti je moj tata ležao na kauču dok je mama padala sa nogu. Nikad nisam čula da je jednu uvredu rekao mami, ma ni iz zezanja...a ni ona njemu. A vjeruj, moja stara ne bi trpila kojekakve gluposti , te se "ponižavala" pred onim koji je već ponižavaju. Tako da - svako dobro
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 21:04   #57
evo ja se nalazim u slićnoj situaciji i ni sam više nisam pametan kako riješiti problem. probao sam pričom ali ne ide. kad spomenem rastanak onda počinje ono sa suzama. djeca su već velika i polako planiram gas od partnerice koja se ponaša kao tvoj suprug. ovo s morem si ne mogu ni zamisliti. nikada u životu ne bih bez djece i žene išao nikud, a ne na more i to 6 dana, al' si kontam da bi moja supruga to ladno napravila. probaj popričati s njim, stavi karte na stol, pa ako ide ide,a ako ne daj gas. vjeruj mi bit ćeš puno sretnija i sama nego s takvim čovijekom.
ci-pele is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.