Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2017., 11:28   #1
What the Health (2017)

What the Health je dokumentarni film koji govori o utjecaju zapadnjačke prehrane na zdravlje ljudi i planeta. Ispituje na koji se način industrije mesa, mlijeka, i farmaceutska industrija svim silama bore kako bi držale zakone na svojoj strani profita, i u koje su to organizacije upletene. Zašto su liječnici needucirani o ulozi hrane? Nije li Hipokrat rekao da će liječnik budućnosti ljude liječiti pravom hranom? Bolesti 'zapadnog svijeta' poput bolesti krvožilnog sustava, dijabetesa tipa 2 i raznih rakova korijene vuku upravo u prehrani i načinu života, a mnoge se mogu spriječiti, usporiti pa i okrenuti promjenom prehrane prema onoj temeljenoj na cjelovitim biljnim namirnicama. Njegova visoka ocjena govori o njegovoj kvaliteti, a već je nebrojeno mnogo ljudi ponukao na promjenu prehrane prema veganstvu


http://www.imdb.com/title/tt5541848/?ref_=nv_sr_1
__________________
...Za bolji svijet
Empire of dirt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 21:14   #2
Pogledao sam dokumentarac i ono. Sva hrana je otrovna i najbolje je ne jesti baš ništa.
automation is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 21:32   #3
Haha, veganska hrana nije hrana.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 20:45   #4
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Haha, veganska hrana nije hrana.
Ne razumijem. Znači li to da voće, povrće, žitarice, mahunarke, gljive i orašasti plodovi za tebe nisu hrana? Što si ti, tigar, neka mačka, hijena?
__________________
...Za bolji svijet
Empire of dirt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 16:01   #5
Eye opening!

Odlican! Gledam upravo... u tranziciji sam prema vegan. Vidjet cu kako ce ici. Crveno ne jedem vec godinama, bijelo i ribu tu i tamo.. a izbjegavam i mlijecno koliko mogu (kravlje sam zamijenila sa raznim biljnim napitcima).

Neki ce nakon odgledanog odmahnuti rukom, kao jos jedan "trend", a drugi ce se ipak zamisliti. Na kraju krajeva postoji zdravija alternativa za sve... zdravo za nas, za zivotinje, za okolis.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 23:43   #6
ako ne pojedem meso ja sam gladan
blago vama kad mozete tako
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:27.