Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2006., 15:50   #61
Quote:
Mr Smoogj kaže:
Jesi sigurna da nisi Anto Đapić? To je poštapalica Ante Đapića.
KOJI FILMAŠ!!!!!HE HE HE!!!!
SEPTIC JAM is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 23:07   #62
Quote:
Serse_Cosmi kaže:
ja ne mogu vjerovat da devedestminutno sjedenje starceka na kosilici ljudi nazivaju remek djelom
Puno papati zelenja još...
Bebika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 00:06   #63
da, bas zelenje papam
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 00:06   #64
ekšli, ja sam rješenje cjelokupne misterije zvane David Lynch. Naime, sve do Mulholland Drive-a mi je Lynch bio teški preserator. Ono, tuko bi se sa svim njegovim fanovima bez pol beda. I onda sam vidio Mulholland Drive koji mi je bio totalno bogojavljenje i totalno preokrenuo shvaćanje cjelokupnog Lyncha. Tak da vam ja lepo kažem - deca, sam trebate naletit na neki VAMA upućen Lynchov film i on će vam objasniti sve ostale.


Idem se sad samozadovoljavat
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 00:12   #65
inače, Dune nemrem smislit organski, al nisam ga gledao nakon bogojavljenja pa je moguće da bi sad imao drugačuije mišljenje.
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 00:12   #66
Quote:
Vajta kaže:
i tko ne misli upravo tako može si sad odmah pucati u glavu, bez imalo grižnje savjesti.
a najbolji bend ti je, predmnijevam, Tokyo Hotel?



__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 00:14   #67
Quote:
sad but true kaže:
ekšli, ja sam rješenje cjelokupne misterije zvane David Lynch. Naime, sve do Mulholland Drive-a mi je Lynch bio teški preserator. Ono, tuko bi se sa svim njegovim fanovima bez pol beda. I onda sam vidio Mulholland Drive koji mi je bio totalno bogojavljenje i totalno preokrenuo shvaćanje cjelokupnog Lyncha. Tak da vam ja lepo kažem - deca, sam trebate naletit na neki VAMA upućen Lynchov film i on će vam objasniti sve ostale.
Isključi "Fire walk with me" iz jednadžbe.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 00:17   #68
joj, jebote, stara me prekinula sdok sam to gledao i zaboravio nastaviti

al odlično mi jhe bilo ono Lynchovo sprdanje sa gledateljima koji pokušavaju skužiti skrivene poruke u njegovim filmovima - ono kad pokušavaju odgonetnuti što ona žena u crvenoim zapravo znači
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 03:53   #69
Quote:
sad but true:
Naime, sve do Mulholland Drive-a mi je Lynch bio teški preserator.
Vrili?
A ona Isabella Rossellini koja više ne zna osjetit ljudskog dodira ako ju ne tučeš i mučiš. (A ako pomisliš da joj je nemoguće parirati, Lynch izvuče Patriciu Arquette i skine ju dok Robert Loggia nadgleda iz fotelje, uh!) Kronologija boli, završno s ovim Mulhollandom.
Pojro, kaj si ti takav stoik?
Tinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 04:11   #70
idi spavat jebote, dobit ćeš bore a takvu te nemrem ženit

primjeti da sam imao bogojavljenje i iznenadni preokretu mišljenja

a kaj ja znam jebote, meni je nekad dolvoljna jedna jebena gesta nekog lika da mi uništi ili popravi film tak da sam prilično u kurtzu
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 04:48   #71
Quote:
sad but true:
idi spavat jebote, dobit ćeš bore a takvu te nemrem ženit
Brus, nesanica. A i moram dat svoj obol modernoj kozmetici.


Quote:
primjeti da sam imao bogojavljenje i iznenadni preokretu mišljenja
Uh, opaka stvar, ta bogojavljenja. (Jel to ko i oprost mogu negdje kupit, ili? )
Tinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 11:17   #72
Quote:
sad but true kaže:
inače, Dune nemrem smislit organski, al nisam ga gledao nakon bogojavljenja pa je moguće da bi sad imao drugačuije mišljenje.
Malo sam sumljicava u vezi sa tim. Naime, isto tako sam i ja mislila jos posle prvog bogojavljenja, te sam probala jos jednom pogledati Lost Highway. To, medjutim, nije pomoglo. Osecaj krajnje nelagodnosti je bio nepodnosljiv i atmosfera kao u uzavrelom kotlu je uzimala maha i nije se moglo nista protiv toga. Mada sam, gledajuci Mulholland Drive, dodatno osvezila neizostavnu bliskost sa njim. To je kao kada te neko sasvim nepoznat vodi najsurovijim stazama, svasta se, usput, desava, a ti znas da ocekuje od tebe da ga pratis; sve vreme znas da bi mogao da predje tu granicu podnosljive neprijatnosti, tako da na kraju filma imas vise poverenja u njega nego u rodjenog brata.
K
drth09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 14:30   #73
mrzim ga ali tako me privlači
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 14:33   #74
Quote:
drth09 kaže:
Malo sam sumljicava u vezi sa tim. Naime, isto tako sam i ja mislila jos posle prvog bogojavljenja, te sam probala jos jednom pogledati Lost Highway. To, medjutim, nije pomoglo. Osecaj krajnje nelagodnosti je bio nepodnosljiv i atmosfera kao u uzavrelom kotlu je uzimala maha i nije se moglo nista protiv toga.
Identično kod mene. Ja sam na pola filma jednostavno morao izaći iz kina, jer to više nisam mogao izdržati. Imam ga već jedno mjesec dana doma na DVD-u i pogledat ću ga, jebo ga ja, ali još skupljam hrabrosti.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 16:22   #75
jel to izašlo kod nas na devedeju? ja imam samo neki fullscreen rip koji mi se baš i ne-hoće gledati.
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 16:35   #76
Quote:
sad but true kaže:
jel to izašlo kod nas na devedeju? ja imam samo neki fullscreen rip koji mi se baš i ne-hoće gledati.
Ovo što ja imam je sprženo duplo britansko izdanje, mada mi se čini da sam vidio i naše, ali prije dosta vremena.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2006., 12:24   #77
Quote:
Flemming kaže:
Blue Velvet je čak i previše realističan... Možda mi se zato i svidio.
prosto me fascinira kako izvrce smisao naizgled jednostavnih i banalnih tekstova romanticnih `evergreen` pesama 50`ih... candy coloured clown that called the Sandman tiptoes to my room every night... ...i ne samo ovih, vec prakticno svih vidova veoma formalnih svakodnevnih dijaloga.


verovatno jedna od najsokantnijih scena u istoriji filma kada jeffry boumont sakriven u plakaru posmatra sadistu frenka kako nasilnicki postupa sa dorothy prilicno je luda, medjutim kontekst u kom se odvija to silovanje je meni (koliko god to cudno zvucalo) krajnje prijatan. cini mi se da je nasilje na planu jezika uvek nesto sto iskljucuje onu vrstu nasilja koje bi moglo postojati u stvarnosti u svom najbanalnijem obliku.

mmm...sta u vezi s tim filmom jos... otprilike milion stvari

e, da... njihove dragocene drugarske setnje ulicama predgradja

Sandy: Jeffry, are you a detective or a pervert?
Jeffry: Well, that`s for me to know and you to find out...

drth09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 19:09   #78
pogledao netko inland empire??

impresije?
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 15:33   #79
od silnih ''Blue Velveta'', ''Twin Peaksa'' i Mullholand Drivea'', zaboravili ste na ''Dune''(Dina-pješčani planet)- predobar njegov film
i ''Wild At Heart'' je odličan
ivtau is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 16:06   #80
njegova izvrsna serija TWIN PEAKS bila je davno...
slatkica SHERILYN FENN mi je genijalna u toj seriji.
a prelijepa u BOXING HELENA koji potpisuje JENNIFER LYNCH
DAVIDOVI filmovi su mozda malo 'preuvrnuti' za moj ukus, ali pohvale za originalnost
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:44.