Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2017., 16:59   #10101
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Pa sta si ocekiva protiv nantesa, pick szegeda, vardara i lowena koj su svi 2 klase iznad zg???

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Ček malo a celje može u gostima dobit Kiel, pod drugim trenerima su mogli skidat skalpove?


Pa neka izgube od svih njih ali neka izgube sa 1 ili 2 razlike pa da su pokazali neku igru, a ne da u 15 minuti prvog dijela gube 4-5 razlike (karikiram).

Nakon one zadnje utakmice možeš samo TV ugasit nakon 3 promašena napada i ko zna koliko sjebanih kontri i tehničkih pogrešaka.

Da krila ne vuku kontre ne bi imala nijednu drugu zadaću.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 14.11.2017., 11:38   #10102
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Ček malo a celje može u gostima dobit Kiel, pod drugim trenerima su mogli skidat skalpove?


Pa neka izgube od svih njih ali neka izgube sa 1 ili 2 razlike pa da su pokazali neku igru, a ne da u 15 minuti prvog dijela gube 4-5 razlike (karikiram).

Nakon one zadnje utakmice možeš samo TV ugasit nakon 3 promašena napada i ko zna koliko sjebanih kontri i tehničkih pogrešaka.

Da krila ne vuku kontre ne bi imala nijednu drugu zadaću.
Kiel bez duvnjaka je teski ocaj...

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 14.11.2017., 12:44   #10103
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Pa sta si ocekiva protiv nantesa, pick szegeda, vardara i lowena koj su svi 2 klase iznad zg???

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Očekuje se poneki skalp velikana doma, minimalni porazi uz dobru igru u gositma i lagano riješavanje ekipa koje su objektivno slabije.

Ono što se sada igra je strašno, protiv velikana se do poluvremena gubi po 10 razlike, pa se onda na kraju to spusti na prihvatljivih 6, a sa slabijima se čupaju neki X.

Roster je dosta dobar, ali osim Mandalinića su svi tako raštimani da je to negledljivo. Ja Zlaju ne pamtim ovako lošeg, a gledam ga već 100 godina.
__________________
Arnoux je najbrži vozač...za jedan krug. Za cijelu utrku je jednostavno preglup - Alain Prost
BigSaint is offline  
Old 14.11.2017., 19:18   #10104
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Kiel bez duvnjaka je teski ocaj...

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
jel pobjeda u gostima kod bundesligaša, je, stoga i da su teški očaj dobili su.
Već sam objasnio gore kaj mislim oko igre i rezultata, jednostavno ako nemaš pobjedu i imaš samo dva boda a već je počeo drugi period grupne faze neki bog ne valja
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 15.11.2017., 03:24   #10105
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
jel pobjeda u gostima kod bundesligaša, je, stoga i da su teški očaj dobili su.
Već sam objasnio gore kaj mislim oko igre i rezultata, jednostavno ako nemaš pobjedu i imaš samo dva boda a već je počeo drugi period grupne faze neki bog ne valja
Znam i sam da ne valja al jbg nije zg ta klasa da se drzi u ovim jacim grupana lp.

Triba zsgreb pothitno u one losije grupe iako niti znam kako doc do tamo. Bsr bi bili konkurentniji.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 15.11.2017., 11:38   #10106
Quote:
Marin Mišura kaže: Pogledaj post
Znam i sam da ne valja al jbg nije zg ta klasa da se drzi u ovim jacim grupana lp.

Triba zsgreb pothitno u one losije grupe iako niti znam kako doc do tamo. Bsr bi bili konkurentniji.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
a gle, imaju idelanu priliku bit u ovakvoj grupi, PPD je lošiji ali bože moj ima jaču momčad nego prošlu godine (po mojem mišljenju) koja bi usotalom trebala bit uigranija.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 15.11.2017., 11:42   #10107
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
a gle, imaju idelanu priliku bit u ovakvoj grupi, PPD je lošiji ali bože moj ima jaču momčad nego prošlu godine (po mojem mišljenju) koja bi usotalom trebala bit uigranija.
Ma koju jacu momcad? Izgubili su prvog golmana Stevanovica, obrambeno jako bitnog Cingesara, Markoskog i Miklavcica koji je vec dugo ozlijeden, a Zagreb je zadnjih godina sve i dobivao preko obrane, sad ta obrana izgleda smijesno.
Napadacki su doveli tog Markovica koji vise steti nego doprinosi, ima ponesto tekmi di je zabijao 7/9, no vecina ih je nesto tipa 2/7. Pavlovic je tu jako bitan napadacki, on je takoder ozlijeden, Bicanic neprepoznatljiv...ja mislim da je ovaj Zagreb slabiji barem 30% nego lani zbog te obrane.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 15.11.2017., 13:29   #10108
Mandalinic u Fuchse Berlin

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
zagreb4ever is offline  
Old 15.11.2017., 14:12   #10109
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Ma koju jacu momcad? Izgubili su prvog golmana Stevanovica, obrambeno jako bitnog Cingesara, Markoskog i Miklavcica koji je vec dugo ozlijeden, a Zagreb je zadnjih godina sve i dobivao preko obrane, sad ta obrana izgleda smijesno.
Napadacki su doveli tog Markovica koji vise steti nego doprinosi, ima ponesto tekmi di je zabijao 7/9, no vecina ih je nesto tipa 2/7. Pavlovic je tu jako bitan napadacki, on je takoder ozlijeden, Bicanic neprepoznatljiv...ja mislim da je ovaj Zagreb slabiji barem 30% nego lani zbog te obrane.
Mislia san pitat vec davno, sta je s pavlovicem ? Dokad je izvan pogona?

Za divnjaka ovi konentatori na areni kazu pocetkom prosinca..

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 15.11.2017., 14:41   #10110
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Ma koju jacu momcad? Izgubili su prvog golmana Stevanovica, obrambeno jako bitnog Cingesara, Markoskog i Miklavcica koji je vec dugo ozlijeden, a Zagreb je zadnjih godina sve i dobivao preko obrane, sad ta obrana izgleda smijesno.
Napadacki su doveli tog Markovica koji vise steti nego doprinosi, ima ponesto tekmi di je zabijao 7/9, no vecina ih je nesto tipa 2/7. Pavlovic je tu jako bitan napadacki, on je takoder ozlijeden, Bicanic neprepoznatljiv...ja mislim da je ovaj Zagreb slabiji barem 30% nego lani zbog te obrane.
pa marković je izvan forme.
Izgubili su stevanovića kao što su i skoro svake godine gubili golmane.
Ranije su gubili također igrače jer od toga žive.

Ali kad imaš vorija, kontreca koj inemre boga pogodit, krila koja ne služe ničemu osim kontri onda se zapitaš.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 15.11.2017., 15:16   #10111
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
pa marković je izvan forme.
Izgubili su stevanovića kao što su i skoro svake godine gubili golmane.
Ranije su gubili također igrače jer od toga žive.

Ali kad imaš vorija, kontreca koj inemre boga pogodit, krila koja ne služe ničemu osim kontri onda se zapitaš.
Pa ajde objasni po cemu je zg jaci nego lani?

Ne zna se jos kad se pavlovic vraca, iza prvenstva tek mozda. Dule ce uskoro u pogon.

Pa Zagreb bez Mandalinica nece naslov u Premijerki uzet
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 15.11.2017., 15:29   #10112
Quote:
zagreb4ever kaže: Pogledaj post
Mandalinic u Fuchse Berlin

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Jos i ovo sad...
Mandalinic bi vjerojatno ionako isao ca, ali na kraju sezone. Ocito Gobac vidio da nema nis od sezone pa cemu cekati.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 15.11.2017., 15:29   #10113
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Pa ajde objasni po cemu je zg jaci nego lani?

Ne zna se jos kad se pavlovic vraca, iza prvenstva tek mozda. Dule ce uskoro u pogon.

Pa Zagreb bez Mandalinica nece naslov u Premijerki uzet
Pa po čemu je zagreb slabiji nego ostalih godina kad uvijek nekoga prodaju?
Imaju dva reprezentativna centra, solidna krila, zdravog Mandalinića kaj nisu imali prošlih sezona, ali su imali druge pucaće.
Trebaju imat oba Markovića ( pojma neam zakaj nisu u formi).

U redu imaju ozlijeđenih kao i prošlih sezona i to je maltene normalno stanje u klubu.
I uvijek u zagrebu netko iskoči, ove godine Vuglač.

Vori, Kontrec, Vuglač, Bičanić, Horvat, D. Marković, Ž. Marković, Mandalinić
Pa daj me nemoj zezta da po imenima nisu jaki.
Kolko ovih imena igra u svojim reprezentacijama ili ima vrlo dobru reputaciju?
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 15.11.2017., 15:48   #10114
Povlačim se iz rasprave.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 15.11.2017., 15:58   #10115
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Povlačim se iz rasprave.
kaj sad, ajde ne jebi
Razuvjeri me
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 15.11.2017., 20:08   #10116
Pa golim okom je vidljivo. Sta se treba tu prepucavat tri stranice.
Erozija rukometa na klupskoj razini ide dalje.
Zagreb je uostalom najvise kriv za to.

Za koju godinu kad ne budu ni ehf lp zanimljivi onda cemo na konacni ukop
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 15.11.2017., 21:06   #10117
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Pa golim okom je vidljivo. Sta se treba tu prepucavat tri stranice.
Erozija rukometa na klupskoj razini ide dalje.
Zagreb je uostalom najvise kriv za to.

Za koju godinu kad ne budu ni ehf lp zanimljivi onda cemo na konacni ukop
budemo žene malo više pratili u međunarodnim natjecanjima ako išta
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 15.11.2017., 22:07   #10118
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
budemo žene malo više pratili u međunarodnim natjecanjima ako išta
Je, one isto briljiraju
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 16.11.2017., 22:25   #10119
Quote:
since1981 kaže: Pogledaj post
Nimes veceras skinuo pariza..
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Odlicna ekipa, stvarno izgledaju bolesno ove sezone. Imat ce Pariz posla s njima i Montpellierom u ligi
Nimes i dalje šamara, ne bih ni znao za njih da su tako dobri da nisam ovdje čitao
Maloprije skinuli Toulouse na teškom gostovanju. Mene iznenadila ogromna kvota live kod neriješenog rezultata pa se odigralo za siću:



27:29 završilo, sad su na 8 pobjeda i jednom porazu i izjednačeni su s PSG-om. Montpellier je bolji jer nema poraza već 1 remi
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"

Zadnje uređivanje tomi : 16.11.2017. at 22:36.
tomi is offline  
Old 17.11.2017., 00:34   #10120
Tomi, i dalje lovis value ha
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:21.