Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2007., 17:05   #41
__________________
"Jedan razgovor sa mudrim čovjekom vrijedi više od mjeseci učenja iz knjige."
sussana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 18:23   #42
zaljubljena sam u Heidi...ustvari želim biti Heidi
__________________
Živjela ljubav ne idem bez tebe!
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 22:05   #43
Quote:
ikas kaže: Pogledaj post
zaljubljena sam u Heidi...ustvari želim biti Heidi
ja isto!

baš me zanima koliko im je trebalo vježbe za ovako nešto-meni su savršeni, pogledaj samo te pokrete-nevjerojatno!
__________________
"Jedan razgovor sa mudrim čovjekom vrijedi više od mjeseci učenja iz knjige."
sussana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 22:23   #44
http://www.youtube.com/watch?v=_C0Gz...elated&search=
opet oni, inače rodaci i partneri od djetinjstva, malo sam proguglala , sa ovim su osvojili prvo mjesto

Inače kakav je to ples, swing, nije mi poznato a neda mi se više tražit
__________________
Živjela ljubav ne idem bez tebe!
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 12:41   #45
bavim se plesom otkad znam za sebe....plesala sam ritmiku,disko dance ,hip hop,standardne i lat.am...ali moja najveca ljubav je AKROBATSKI ROCK AND ROLL,,,,koji plešem i dalje,ma nisu bitne godine....rekreativno nikada nije kasno(dobro ja sam natjecatelj i dalje),pa plešu ženske i sa 26...
__________________
Što te ne ubije učini te jačim
gillera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 14:32   #46
Quote:
ikas kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=_C0Gz...elated&search=
opet oni, inače rodaci i partneri od djetinjstva, malo sam proguglala , sa ovim su osvojili prvo mjesto

Inače kakav je to ples, swing, nije mi poznato a neda mi se više tražit
Pa nisam ni ja baš puno čula o ovom plesu ali izgleda jako zanimljiv, mislim da nema određeni stil i korake.
__________________
"Jedan razgovor sa mudrim čovjekom vrijedi više od mjeseci učenja iz knjige."
sussana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 14:36   #47
Quote:
gillera kaže: Pogledaj post
bavim se plesom otkad znam za sebe....plesala sam ritmiku,disko dance ,hip hop,standardne i lat.am...ali moja najveca ljubav je AKROBATSKI ROCK AND ROLL,,,,koji plešem i dalje,ma nisu bitne godine....rekreativno nikada nije kasno(dobro ja sam natjecatelj i dalje),pa plešu ženske i sa 26...
To je jako brzi ples imislim da je potrebo početi od malena za takav ples
dok za tango i valcer možda i netreba toliko rano početi, ali neznam ...možda

jesi se natjecala ikada
__________________
"Jedan razgovor sa mudrim čovjekom vrijedi više od mjeseci učenja iz knjige."
sussana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 15:07   #48
Jesam,natjecala sam se skoro u svim plesovima koje sam navela...ali najuspješnije u akrobatskom...natjecatelj sam u plesu od 1999.,a u akrobatskom od 2000.god....puno je natjecanja i dobrih rezultata iza mene,ali trenutno imam malih problema sa koljenom tako da jednostavno ne znam što u novoj sezoni...
__________________
Što te ne ubije učini te jačim
gillera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 15:14   #49
evo pogledajte Hrvate u akrobartskom na svj.prv.
http://youtube.com/watch?v=RDI7NsDBCdY
i još malo akrobatskog,ali ne Hrvati,ali vrijedi pogledati-po meni najjači
http://youtube.com/watch?v=BituhMYqja4
__________________
Što te ne ubije učini te jačim
gillera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 15:44   #50
meni su Kelkope kao ansambl mrak...zenske su mrak!!!!!!

seka plese u njihovim mladim redovima Kelkopicama, a ja krecem od jeseni...mtv jazz dance
__________________
Avanture i poutovanja - blog
gljivek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 17:32   #51
zar su to stvarno Hrvatski plesači na prvom videu!
Baš lipo, super plešu! Problem je samo što se ples jako malo promovira, ja nisam ni znala da postoje, šteta što HRT neprikazuje ovakva natjecanja!

Koliko puta tjedno vježbaš, i izgleda jako zahtjevan ples?
kako uspiju ovo s okretom u zraku i prevrćanjem iznad i ispod nogu......jako interesantno!
__________________
"Jedan razgovor sa mudrim čovjekom vrijedi više od mjeseci učenja iz knjige."
sussana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 18:20   #52
Quote:
sussana kaže: Pogledaj post
zar su to stvarno Hrvatski plesači na prvom videu!
Baš lipo, super plešu! Problem je samo što se ples jako malo promovira, ja nisam ni znala da postoje, šteta što HRT neprikazuje ovakva natjecanja!

Koliko puta tjedno vježbaš, i izgleda jako zahtjevan ples?
kako uspiju ovo s okretom u zraku i prevrćanjem iznad i ispod nogu......jako interesantno!
da da plesači iz Petrinje...treninzi su od 4-6 puta tj po 1.5h...u mom klubu!to ti se dugo vježba,počinje se u dvorani kada si zavezan sa nekim špagama,a onda kad vježbaš bez toga moraš imat dobrog i jakog partnera,povjerenja u njega i naravno dobar i snažan skok i to je to...
__________________
Što te ne ubije učini te jačim
gillera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 19:07   #53
Quote:
gillera kaže: Pogledaj post
da da plesači iz Petrinje...treninzi su od 4-6 puta tj po 1.5h...u mom klubu!to ti se dugo vježba,počinje se u dvorani kada si zavezan sa nekim špagama,a onda kad vježbaš bez toga moraš imat dobrog i jakog partnera,povjerenja u njega i naravno dobar i snažan skok i to je to...
to je super, zanči 4-6puta tjedno, onda se moraš potpuno posvetiti tome (dok si mlad) jer sumljam da ljudi s poslom i obavezama mogu odlaziti na te treninge.
Dali vam fali partnera, znam da kod latino plesova uvjek fali muškaraca?
Dali se morate čega odricati,prehrana i to, jer vidim da je to jako zahtjevan ples,moraš biti snažan!
__________________
"Jedan razgovor sa mudrim čovjekom vrijedi više od mjeseci učenja iz knjige."
sussana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 19:16   #54
I ja sam jedna plesačica.Ali se bavim baš sportskim plesom već 7 godina, ali trenutno stagniram jer nemam partnera.Trenirala sam sa mnogim trenerima poput: Norbert Sommogy, Nicolas Qesnoit,Andrej Škufca, Katarina Venturini,Rdae Janjić,ismet Čamdžić,Fredi i Danijela Novak,Carol Mc Raild , Michael Stillianos i mnogim drugim.Plesala sam u klubu Fredi ZG.Bila sam višestruka državna prvakinja u 10 plesova, latinu i standardu.......
__________________
Nije sramota pasti, sramota je ne dići se.....
_Mamba_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 19:56   #55
Quote:
sussana kaže: Pogledaj post
to je super, zanči 4-6puta tjedno, onda se moraš potpuno posvetiti tome (dok si mlad) jer sumljam da ljudi s poslom i obavezama mogu odlaziti na te treninge.
Dali vam fali partnera, znam da kod latino plesova uvjek fali muškaraca?
Dali se morate čega odricati,prehrana i to, jer vidim da je to jako zahtjevan ples,moraš biti snažan!
ja sam uvijek imala partnera,ali zanimljivo jedno vrijeme je bilo više dečki nego cura...odricanja ima,pogotovo u prehrani...ja se svako ljeto zdebljam,ali kada počnu treninzi vratim staru kilažu....na kraju sezone je najbolja linija ali onda opet dođe ljeto...
__________________
Što te ne ubije učini te jačim
gillera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 20:33   #56
Quote:
_Mamba_ kaže: Pogledaj post
I ja sam jedna plesačica.Ali se bavim baš sportskim plesom već 7 godina, ali trenutno stagniram jer nemam partnera.Trenirala sam sa mnogim trenerima poput: Norbert Sommogy, Nicolas Qesnoit,Andrej Škufca, Katarina Venturini,Rdae Janjić,ismet Čamdžić,Fredi i Danijela Novak,Carol Mc Raild , Michael Stillianos i mnogim drugim.Plesala sam u klubu Fredi ZG.Bila sam višestruka državna prvakinja u 10 plesova, latinu i standardu.......
wow

Pa zar je tako teško naći partnera,čula sam da mnoge plesačice traže partnera?
Koji ti je ples naj od Latino plesova, meni je CHA CHA super
__________________
"Jedan razgovor sa mudrim čovjekom vrijedi više od mjeseci učenja iz knjige."
sussana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 20:05   #57
Smile

Quote:
sussana kaže: Pogledaj post
wow

Pa zar je tako teško naći partnera,čula sam da mnoge plesačice traže partnera?
Koji ti je ples naj od Latino plesova, meni je CHA CHA super
Da teško je.Jedino ako se koji par rastane pa onda pokupiš tog partnera ili ako se pojavi neki početnik, ali meni je to katastrofalno jer se moram spuštat u niže kategorije ( to mi se desilo 3 puta i više ne želim), a postoji treća mogućnost da se pojavi partner iz inozemstva ( kao što se to desilo u mojem slučaju).
Moj najdraži ples je samba, jer je prva, energična, brza i nekako kad je čujem odmah mi se pleše i počnem drmat kukovima.
__________________
Nije sramota pasti, sramota je ne dići se.....
_Mamba_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 20:24   #58
Quote:
_Mamba_ kaže: Pogledaj post
Da teško je.Jedino ako se koji par rastane pa onda pokupiš tog partnera ili ako se pojavi neki početnik, ali meni je to katastrofalno jer se moram spuštat u niže kategorije ( to mi se desilo 3 puta i više ne želim), a postoji treća mogućnost da se pojavi partner iz inozemstva ( kao što se to desilo u mojem slučaju).
Moj najdraži ples je samba, jer je prva, energična, brza i nekako kad je čujem odmah mi se pleše i počnem drmat kukovima.
e i meni je samba bila...i jive isto ...kod nas je bilo puno partnera pa sam čak mogla i birat,al izabrala baksuza za ples
__________________
Što te ne ubije učini te jačim
gillera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 12:25   #59
Quote:
electro cute kaže: Pogledaj post
jel znate dal se u zg može ići na balet, onak rekreativno, ko u običnu plesnu školu? curu mi zanima, a na netu nema ničeg.
Imas dosta plesnih studija gdje drze pocetni balet za odrasle npr. Liberdance, Kelkope, Tala.....

Inace, mislim da nikad nije kasno za ples.
Sugababe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 16:15   #60
evo ja sam se bas upisala u fredi na tecaj...ovaj tjedan mi pocinje...pa poslije kolko sam shvatila mozes u neku rekreacijsku grupu...gdje kao usavrsavas svoje plesne vjestine ili mozes se natjecat....
*mala plava* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:59.