Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2008., 11:30   #61
veeeliki grudnjaci

u king crossu ima marc&spencer ducan s velikim izborom grudnjaka,ja nosim 75DD velicinu,i sve grudnjake kupujem tamo,imam ih u svim bojama,izuzetno kvalitetni i cvrsti
anaconda1975 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 13:40   #62
da, ali koja je cijena?
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 13:54   #63
Grudnjaci

Neznam ima li vec ova tema, u brzom pregledu je ja nisam nasla, ako postoji molim da je moderatori premjeste, hvala!

Ovako, a sada k mojem problemu.... Nemogu nikako naci grudnjak koji bi mi pasao!!!!!
Imam dosta velike sise (kosarica C ili cak D ako su mali modeli), a u stuku bi mi trebalo cak i 70, ali za sad prolazi 75 (na zadnjoj kopcici)
Osim toga, kod mene kosarice nesmiju biti onako "plosnate", vec poprilicno okrugle, kao da kupujem one cipkaste (koje ne zelim jer mi nikako ne stoje, ruzni su mi i ne daju mi sisama oblik kakav ja zelim da imam). Jer ako su tako "plosnati" onda mi se kroz dan klizu prema gore, pa to jaaaako cudno i ruzno izgleda ako imam neku pripijenu majcu obucenu..
Osim toga mi sise nisu bas podjednake velicine pa mi obicno pase kosarica koju kupim na jednoj, a ne pase na drugoj (ili je premala ili prevelika).
Sto se tice push upa, ne dolazi u obzir jer mi inace sise napravi jos vece, a s gornjeg djela grudnjaka izlaze......

Zato ja sad imam pitanje, zna li mozda tko gdje se mogu nabaviti grudnjaci po mjeri?
Hvala!
__________________
"Sve se moze, ako se hoce"
dejci is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 14:15   #64
probaj u women's secretu.. meni su tamo najbolji..
ako ti grudnjaci kliznu prema gore znači da ili su ti košarice male ili ti je obujam prsa manji od obujma grudnjaka.. isto vrijedi i za "izlaženje kroz gornji dio grudnjaka"- premalen grudnjak; bez obzira da li je pushup, s košaricama ili bez..
molim
TijesnaKoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 14:21   #65
ne razumijem ovo što si napisala za okruglo i plosnato.
vidim da si u Austriji... a da probaš H&M? ne znam, ja sam dosta izbirljiva po pitanju grudnjaka, i teško mi je naći grudnjak koji mi paše, a nosim 85 C/D (ovisno o tipu grudnjaka), i moram ih dosta isprobati da nađem koji mi paše, a tamo sam našla par dobrih.
u Hrvatskoj znam da ima obrta koji rade kupaće po mjeri, mislim da rade i rudnjake
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 14:38   #66
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
teško mi je naći grudnjak koji mi paše, a nosim 85 C/D (ovisno o tipu grudnjaka)
e ja sam mislila da kužim te brojeve al zadnju put sam se zbunila malo.. imam jean iz wmn secreta i piše 85D.. reko ok... idem ja dalje probavat.. i sve 85D veliko provam 85Cmalo.. uzmem jean 85B taman... koj k?.. 85 kolko sam shvatila bi trebao bit obujam a ABCD veličina košarice?? ili?
TijesnaKoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 14:52   #67
nemam pojma
imam peticu..a sad koji je broj i slovo,ovisi o prozvođaču
obično pokupim sve oko 80- 85 i C/D i odem u garderobu, rijetko kad su dva ista da mi pašu..
mislim da slova pokazuju oblik žičica(košarica)- ovisno kako ti grudi stoje, jesu u širinu i sl.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 14:54   #68
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ne razumijem ovo što si napisala za okruglo i plosnato.
vidim da si u Austriji... a da probaš H&M? ne znam, ja sam dosta izbirljiva po pitanju grudnjaka, i teško mi je naći grudnjak koji mi paše, a nosim 85 C/D (ovisno o tipu grudnjaka), i moram ih dosta isprobati da nađem koji mi paše, a tamo sam našla par dobrih.
u Hrvatskoj znam da ima obrta koji rade kupaće po mjeri, mislim da rade i rudnjake
To ti znaci kosarica, npr prije kad sam jos bil au razvoju, ni ja nisam primjecivala razliku izmedu toga, ali sad kad mi se velicina (nadam se) ustabiljila i nadam se da nece jos vise rasti, sam pimjetila jako veliku razliku. Npr plosnati za mene znaci kad kosarice nisu nesto bas "dubole", npr nisu kao kugla vec kao elipsa izduzena prema gore. Meni trebaju bas okrugle, jer imam takav oblik prsiju, ako kupim te "plosnate" stisnut ce mi sise i iznad grudnjaka ce malo visjeti van, a s profila ce to izgledati kao da sam stavila neku tanku trakupo sredini grudi. Nisam sad u zadnje vrijeme isla bas puno u H&M, ali danas idem u Seiesberg pa cu pogledati ako nesto nadem.
Nije meni toliko problem da bi bila izbirljiva u boji, cickarijama i sl grudnjaka, meni je najveci problem naci pravi br, pa makar on bio i jednobojni, ali s tankim naramenicama da ljeti mogu nositi i majcice na rucice, a opet onakav da ima onu normalno malo deblju stjenku (ne push up) da se npr ne vide skroza bradavce kao kod obicnih platnenih i cipkanih.
Sad sam tek skuzila da sam komplicirana, ali samo zelim normalan grudnjak, a nikako da ga nadem i da mi rase
__________________
"Sve se moze, ako se hoce"
dejci is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 14:58   #69
Quote:
TijesnaKoza kaže: Pogledaj post
e ja sam mislila da kužim te brojeve al zadnju put sam se zbunila malo.. imam jean iz wmn secreta i piše 85D.. reko ok... idem ja dalje probavat.. i sve 85D veliko provam 85Cmalo.. uzmem jean 85B taman... koj k?.. 85 kolko sam shvatila bi trebao bit obujam a ABCD veličina košarice?? ili?
Pa koliko sam ja skuzila to bi prema toj teoriji moralo tako biti, ali sam i sama primjetila da u praksi nije 100% tako. Npr, ako kupujem 75D i mozda mi nije dobar, ali mi je zato bolji 80C (u kosaticama), jedino sto onda opet moram mamu muciti da mi taj obujam prsnog kosa skrati jer inace mi nista ne znaci kad leti oko mene, a nemaju 7-8 kopcica da mogu regulirati obujam, vec samo 3 .
__________________
"Sve se moze, ako se hoce"
dejci is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 15:00   #70
sad te razumijem, meni je slično, najčešće mi je teško naći grudnjak u koji mogu sve strpati, da se tako izrazim. ili mi je košarica na pol cice, pa onda pika, ili je prefutrano..mislim šta će mi to, treba mi nešto ne pretanko a da drži na mjestu..našla sam u Lisci prije nekih pol godine. nisu sportski, drže i ima moja veličina..sad sam mirna neko vrijeme
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 15:11   #71
Quote:
dejci kaže: Pogledaj post
Pa koliko sam ja skuzila to bi prema toj teoriji moralo tako biti, ali sam i sama primjetila da u praksi nije 100% tako. Npr, ako kupujem 75D i mozda mi nije dobar, ali mi je zato bolji 80C (u kosaticama), jedino sto onda opet moram mamu muciti da mi taj obujam prsnog kosa skrati jer inace mi nista ne znaci kad leti oko mene, a nemaju 7-8 kopcica da mogu regulirati obujam, vec samo 3 .
TijesnaKoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 15:16   #72
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
sad te razumijem, meni je slično, najčešće mi je teško naći grudnjak u koji mogu sve strpati, da se tako izrazim. ili mi je košarica na pol cice, pa onda pika, ili je prefutrano..mislim šta će mi to, treba mi nešto ne pretanko a da drži na mjestu..našla sam u Lisci prije nekih pol godine. nisu sportski, drže i ima moja veličina..sad sam mirna neko vrijeme
Ok, hvala ti!
Pgledat cu i ja prviput kad cu biti u blizini lisce, pa makar ga platila i 300kn, ali mi je bitno da mi pase i da ne izlazi zica ili se potrga naramenica kao kod dosadasnjih za 100-150kn
__________________
"Sve se moze, ako se hoce"
dejci is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 15:17   #73
spojila sam teme o grudnjacima u jednu skupnu. ako se bas ispostavi da nam trebaju zasebne - jedna o naramenicama, jedna o kosaricama, jedna o cemugod - mozemo ih razdvojiti. ali zasada neka bude ovako. nadam se da vam je tako okej
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 16:00   #74
ja nosim 75c i uvijek kupujem grudnjake u lisci i bez problema nadjem veličinu čak i na sniženjima i super sam zadovoljna veličinom..
sinkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 16:02   #75
Quote:
dejci kaže: Pogledaj post
Ok, hvala ti!
Pgledat cu i ja prviput kad cu biti u blizini lisce, pa makar ga platila i 300kn, ali mi je bitno da mi pase i da ne izlazi zica ili se potrga naramenica kao kod dosadasnjih za 100-150kn
pa i u lisci ih možeš naći za tu cijenu, obično su od 150 do 200 kn, ovi skuplji su ti itako oni koje ne neosiš ispod odjeće...
sinkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 21:01   #76
Quote:
dejci kaže: Pogledaj post
Pa koliko sam ja skuzila to bi prema toj teoriji moralo tako biti, ali sam i sama primjetila da u praksi nije 100% tako. Npr, ako kupujem 75D i mozda mi nije dobar, ali mi je zato bolji 80C (u kosaticama), jedino sto onda opet moram mamu muciti da mi taj obujam prsnog kosa skrati jer inace mi nista ne znaci kad leti oko mene, a nemaju 7-8 kopcica da mogu regulirati obujam, vec samo 3 .
ako si u austriji pogledaj još u c&a. oni znaju imat stvarno veliki izbor grudnjaka. kad san trudna bila, tamo san kupila par skroz pristojnih, velikih s mekim košaricama.
moj savjet ti je jedino da paziš da grudnjak nije previše izrezan. onda ti i tih prelijeva sisa neće bit.
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 07:58   #77
Ok, sad cu se stvarno morati baciti na potragu. Nadam se da cu naci nesto sto ce mi i pasati.....
Hvala vam svima na odgovorima!
__________________
"Sve se moze, ako se hoce"
dejci is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 19:30   #78
meni najviše od grudnjaka odgovara Sielei....one s gelom...imaju glatke i čipkaste....već godinama samo te kupujem jer su mi odlični za svaki dan...

također obožavam donje rublje od etama ...imaju mi puno ljepše stvari od VS (barem onoga što sam vidjela u zg trgovini)....prije par dana sam si kupila ovaj komplet

__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 01:24   #79
e ja sam u palmersu nasla grudnjak (pukom srecom) na neki fazon da sve izgleda kao da je iz jednog dijela, i posto muku mucim s grudnjacima odmah sam ga u svim bojama kupila. jes skupo, al kad pretrazis citav grad i ne nadjes nista uzimas bilo sta!!!

inace ja nosim 75C al neki mi mogu i 80B iako rjedje....80C mi je vec veliko a 75B super malo. cudna stvar,
panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 10:42   #80
pierre cardin

ima li gdje u zg-u kupit grudnjake pierre cardin? čula sam da su super, a nisu preskupi...
chatou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:10.