Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2008., 16:10   #141
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Dinamo prosjecno: 7706
Hajduk prosjecno : 6882

link

Ne razumijem otkud vam podatak da Hajduk ima vecu posjecenost gledatelja od Dinama.
I otkud vam hrabrost da tvrdite da lazem.

sezona 2006/07
nevolja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 16:13   #142
Ta statistika je samo za utakmice HNL-a. Bez europskih utakmica

Tko je kriv Hajduku, neka i on pusta besplatno navijace na stadion.

Sad serete, kad sam rekao da Dinamo ima vecu posjecenost rekli ste da lazem. Kad vam pokazem da sam u pravu, serete o tome koliko kosta karta za utakmicu. Sto je slijedece, reci cete da Dinamo ima vise gledatelja jer sudac sudi za Dinamo ?
Zbilja vas ne razumijem. Ja se samo drzim cinjenica.

Uostalom, ti su brojevi toliko mizerni , da bi klubovi mogli slobodno igrati u skolskim dvoranama.

Besmislena rasprava.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 16:31   #143
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Dinamo prosjecno: 7706
Hajduk prosjecno : 6882

link

Ne razumijem otkud vam podatak da Hajduk ima vecu posjecenost gledatelja od Dinama.
I otkud vam hrabrost da tvrdite da lazem.
pa nije ni cudno da vam Mamic i Bandic prodavaju fore
Cuj nabijen ti tu HNS-Statistiku na kurac i to crveno beli,cudi me da nisu ni ukrali u gostima:

Hajduk 8250
Dinamo 6531


Najjace mi kad na Utakmici protiv Varteksa u vecernjem pise prvo 6.000 pa 8.000 pa povisili na 9.000 a ja ti garantiran da ih je bilo vise od 10.000 100%
spalato78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 16:34   #144
Daj mi neki link za to.
Ne vjerujem ti.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 16:37   #145
Quote:
ajjace mi kad na Utakmici protiv Varteksa u vecernjem pise prvo 6.000 pa 8.000 pa povisili na 9.000 a ja ti garantiran da ih je bilo vise od 10.000 100%
E pa jebi ga, na sluzbenim hajdukovim stranicama pise oko 9000, a ti se mozes kleti koliko god hoces da je bilo 56327896157846510758932790 gledatelja.

link
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 16:41   #146
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
E pa jebi ga, na sluzbenim hajdukovim stranicama pise oko 9000, a ti se mozes kleti koliko god hoces da je bilo 56327896157846510758932790 gledatelja.

link
9.000 koji su uredno platili,a masa je onih koji ulaze na mukte,pa na svakoj nasoj europskoj je 3-4.000 vise u stadionu nego se proda karte

btw 7706 od toga nisu platili mozda 2.000 u prosjeku kartu!
i da ne zaboravin koliko je ono Zagreb veci i tako to.....


STOP dosta vise mirit kurce definitivno su nasi veci
spalato78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 16:45   #147
Pise pred oko 9000 gledatelja, ne pred 9000 gledatelja koji su platili kartu.

Daj nemoj frizirati podatke jer cu ja poceti tvrditi da je na zadnjoj Zagrebovoj utakmici bilo 60 000 gledatelja al' su se oni koji broje zajebali pa su izbrojali 3000.

Nemoj se ljutiti na mene ali meni su sluzbene hajdukove stranice vjerodostojnije od tebe.

A kad smo kod mjerenja kuraca, cak nase zenske imaju vece kurce nego vi u splitu. Pogledaj samo Janicu Kostelic !
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 17:13   #148
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Dinamo prosjecno: 7706
Hajduk prosjecno : 6882

link

Ne razumijem otkud vam podatak da Hajduk ima vecu posjecenost gledatelja od Dinama.
I otkud vam hrabrost da tvrdite da lazem.
koliko je tu besplatnih utakmica, te izbaci. i reci ćija je statistika?

plus su zadnjih godina imali derbi više u zagrebu, i cca 10-tak besplatnih utakmica.

od neovisene hrvatske hajduk je skoro sve godine ima najveću prosjećnu posjećenost.
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 17:19   #149
Nemam pojma cija je, to je prva na koju sam naletio na netu. Ako ti imas "bolju" daj link.

A sto se tice besplatnog ulaska. kave to ima veze s icim osim sa zaradom kluba ?
Na stadionu je bilo toliko i toliko ljudi, kakve veze ima koliko su platili kartu ?

Sad mi jos spomenite koji koliko uci sude za Dinamo, koliko jeHajduk osvojio prvenstava u bivsoj drzavi i slicno.

U redu, Dinamo daje besplatne karte pa zato ima vise gledatelja na utakmici. Nema problema, tom tvrdnjom samo potvrdujete ono sto i ja govorim : Dinamo ima vise gledatelja na utakmici.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 17:20   #150
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
A kad smo kod mjerenja kuraca, cak nase zenske imaju vece kurce nego vi u splitu. Pogledaj samo Janicu Kostelic !
jel znaš ti odakle je ona?

druga stvar šta navija za dinamo?
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 17:27   #151
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Nemam pojma cija je, to je prva na koju sam naletio na netu. Ako ti imas "bolju" daj link.

A sto se tice besplatnog ulaska. kave to ima veze s icim osim sa zaradom kluba ?
Na stadionu je bilo toliko i toliko ljudi, kakve veze ima koliko su platili kartu ?

Sad mi jos spomenite koji koliko uci sude za Dinamo, koliko jeHajduk osvojio prvenstava u bivsoj drzavi i slicno.

U redu, Dinamo daje besplatne karte pa zato ima vise gledatelja na utakmici. Nema problema, tom tvrdnjom samo potvrdujete ono sto i ja govorim : Dinamo ima vise gledatelja na utakmici.

tebi fali zrno mozga u glavi.

vjerovatno je to statistika sn( dinaomvog glasila) pa tu pamet soliš.

jer razumiš ti da su ćak te sn izbacile prije poćetka prvenstva statistiku di je od svih natjecanja samo u dva dinamo ima više gledataelja od hajduka( 2006-2007 i još jedna godina).

ne možete se vi s nama na tom planu uspoređivat.

da je rezultat kakvih-takvih bilo bi svita svaku pun k,dok ste vi u banani.

kobase i karte - bogati
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 17:30   #152
Quote:
spalato78 kaže: Pogledaj post
9.000 koji su uredno platili,a masa je onih koji ulaze na mukte,pa na svakoj nasoj europskoj je 3-4.000 vise u stadionu nego se proda karte

btw 7706 od toga nisu platili mozda 2.000 u prosjeku kartu!
i da ne zaboravin koliko je ono Zagreb veci i tako to.....


STOP dosta vise mirit kurce definitivno su nasi veci
da ne kažen kad ode nas pukne da će nas otić u zagreb bez greške 5000.

ka šta je bilo ima par godina, na jugu 5000 plus zapad.

ne možete se vi s nama na ton planu uspoređivat.
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 17:32   #153
Pa dobro, onda onda mi daj neki link koji ima "tocnu" statistiku.
Ja samo pokazujem ono sto sam pronasao, a po tome sto sam ja pronasao Dinamo ima vise gledatelja nego Hajduk.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 17:34   #154
jesi za tu sezonu 2006-2007.
al i tu bi spušili da ni besplatnih. šta je sramota za prvaka. al tebi to ne dopire do mozga.

jebote nama na kikiriki dođe 20 000 njima na ajaxa i on nešto kaki.
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 17:38   #155
Znaci li to da nemas "lijepsu" statistiku.

Slazem se s tobom. Da nema besplatnih karata, kobasica i cega sve ne Hajduk bi imao vise gledatelja, ali besplatnih kjarata, kobasica i ostalog ima, pa Dinamo IMA vise gledatelja. Bas me briga zasto ima vise gledatelja, po statistikama ima.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 17:40   #156
ima samo za 2006-2007 i još jednu godinu, a u ostalin van nije ni to pomoglo.

onda ti je omjer 10%-90%.

ajde nećemo kvarit više temu.
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 17:47   #157
samo da kažem da besplatne karte itekako utječu na posjećenost.lani recimo protiv osijeka,besplatan ulaz,10 tisuća ljudi.a protiv zagreba,u polufinalu kupa,ulaz se plaćao,oko 3 tisuće ljudi.pa sad ti vidi.
__________________
'Problem je u našim duboko ukorijenjenim dinaroidnim kompleksima prema svemu što nije motika'
Passenger_57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 18:26   #158
Pa dobro majku mu jel' netko brani Hajduku da dijeli besplatne karte ?
Naravno da besplatne karte utjecu na posjecenost, al' ovdje se pricalo o tome koliko ljudi ima na kojem stadionu, a ne zasto je posjecenost tolika kolika je.Bas me briga sto bi Hajduk imao 650657892347532890789789085329075084367 ljudi na kup utakmici protiv Junaka kad bi dijelio kobasice i besplatne karte. Cinjenica je da ne dijeli kobasice umotane u besplatne karte i nema vise gledatelja na stadionu od Dinama, pa mu shodno tome i ne treba veci stadion nego Dinamu . A uostalom ovi stadioni kakvi su sada su otprilike pet puta veci nego sto treba i Dinamu i Hajduku zajedno.
A sad fakat dosta o tome (barem od mene), postaje degutantno.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 18:30   #159
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Pa dobro majku mu jel' netko brani Hajduku da dijeli besplatne karte ?
Naravno da besplatne karte utjecu na posjecenost, al' ovdje se pricalo o tome koliko ljudi ima na kojem stadionu, a ne zasto je posjecenost tolika kolika je.Bas me briga sto bi Hajduk imao 650657892347532890789789085329075084367 ljudi na kup utakmici protiv Junaka kad bi dijelio kobasice i besplatne karte. Cinjenica je da ne dijeli kobasice umotane u besplatne karte i nema vise gledatelja na stadionu od Dinama, pa mu shodno tome i ne treba veci stadion nego Dinamu . A uostalom ovi stadioni kakvi su sada su otprilike pet puta veci nego sto treba i Dinamu i Hajduku zajedno.
A sad fakat dosta o tome (barem od mene), postaje degutantno.
Da brani im. I to im brane navijači. I Hajduk je prošle sezone htio dati besplatan ulaz na neke utakmice, ali su se navijači pobunili protiv toga.
pc_arhe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 22:03   #160
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Pa dobro majku mu jel' netko brani Hajduku da dijeli besplatne karte ?
hajduk ne dobija love koliko i dinamo...mora klub od nečeg živit...
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.