Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: treba li zatvoriti ovu temu?
Da 24 45.28%
Ne 22 41.51%
Svejedno mi je 7 13.21%
Glasovatelji: 53. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2009., 16:59   #421
a što se tiće nibirua ja se s tim previše ne zamaram jer ionako će se nešto desit 2012. bilo to nibiru ili nešto drugo. barem po mayama. ako će to biti nibiru moći ćemo već znati 15.5.2009. uskoro
biceps is offline  
Old 05.05.2009., 15:19   #422
http://www.youtube.com/watch?v=xuXhztsP36I

Sta kazete na ovo?
Shadowh86 is offline  
Old 05.05.2009., 16:56   #423
Quote:
Shadowh86 kaže: Pogledaj post
Fake
Jack07 is offline  
Old 09.05.2009., 10:20   #424
The discovery of a 2- to 3-kilometre-wide asteroid in an orbit that goes backwards has set astronomers scratching their heads.
It comes closer to Earth than any other object in a 'retrograde' orbit, and astronomers think they should have spotted it before.
The object, called 2009 HC82, was discovered by the Catalina Sky Survey in Arizona on the morning of 29 April.

Svakih čuda ima neznanih ali češ po glavi nije neki problem još ....What we see in the video?

Who am I is offline  
Old 12.05.2009., 11:39   #425
još 3 dana...
CottonEyeJoe is offline  
Old 12.05.2009., 17:45   #426
Planet X / Nibiru 2012 Flyby Scenarios

Ne znam ja ništa - to oni ...

ali jedno je sigurno - youtube je napredovao, ovaj HD je predobar
i da - ugasite svjetlo

2009 Report
Who am I is offline  
Old 13.05.2009., 08:21   #427
Quote:
Who am I kaže: Pogledaj post
The discovery of a 2- to 3-kilometre-wide asteroid in an orbit that goes backwards has set astronomers scratching their heads.
It comes closer to Earth than any other object in a 'retrograde' orbit, and astronomers think they should have spotted it before.
The object, called 2009 HC82, was discovered by the Catalina Sky Survey in Arizona on the morning of 29 April.

Svakih čuda ima neznanih ali češ po glavi nije neki problem još ....What we see in the video?

dis ovo pročitao???
SHOGO is offline  
Old 13.05.2009., 08:36   #428
Quote:
SHOGO kaže: Pogledaj post
dis ovo pročitao???
Uzmeš npr. ovu rečenicu i tutneš u search googy googla

The discovery of a 2- to 3-kilometre-wide asteroid in an orbit that goes backwards has set astronomers scratching their heads.

i voilà;

The Spaceguard Centre & Observatory

Nearby asteroid found orbiting sun backwards

itd....
Who am I is offline  
Old 13.05.2009., 08:48   #429
pa ne kužim sad kaj je ono snimljeno kraj sunca...čini mi se fake ali ko će ga znat...uostalom kaj to ne bi vidli svi s te polutke...ili samo ameri...i kako se to ne vidi sada????
SHOGO is offline  
Old 13.05.2009., 08:51   #430
Quote:
SHOGO kaže: Pogledaj post
...i kako se to ne vidi sada????
Bilo, pa prošlo

Ovdje ti je dio odgovora;
The asteroid is now far beyond Mars, but its orbit periodically brings it fairly close to Earth. "It should have been easily observable in 2000," says Marsden. "I'm puzzled by the fact that we haven't seen it before, because it should have been moderately bright on several occasions. We just missed it."
s jedne od onih stranica! itd. itb.

Zadnje uređivanje Who am I : 13.05.2009. at 08:58.
Who am I is offline  
Old 13.05.2009., 12:10   #431
Quote:
biceps kaže: Pogledaj post
a što se tiće nibirua ja se s tim previše ne zamaram jer ionako će se nešto desit 2012. bilo to nibiru ili nešto drugo. barem po mayama. ako će to biti nibiru moći ćemo već znati 15.5.2009. uskoro
Zašto misliš da bi 15.5.2009 trebao biti najbliže zemlji??

A uostalom; imam nekakvu slabiju astronomsku opremu i 3CCD kameru, tako da ću biti u pripravi. A ako se ništa nedogodi na taj dan, bar čemo se podsprdno izrugivati ekipi koja u to vjeruje
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Old 13.05.2009., 12:18   #432
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da bi 15.5.2009 trebao biti najbliže zemlji??
...A ako se ništa nedogodi na taj dan, bar čemo se podsprdno izrugivati ekipi koja u to vjeruje ..
To misli zato što ima pogrešne informacije?!

A ako se ništa ne dogodi (a što to?) ti ćeš se i ovako i onako izrugivati sa svakim koji ne vjeruje u drugi (Isusov) dolazak. Zar nije tako
Who am I is offline  
Old 13.05.2009., 12:44   #433
Quote:
Who am I kaže: Pogledaj post
To misli zato što ima pogrešne informacije?!

A ako se ništa ne dogodi (a što to?) ti ćeš se i ovako i onako izrugivati sa svakim koji ne vjeruje u drugi (Isusov) dolazak. Zar nije tako
Pa nije uredu da mi stavljaš riječi u usta, a uostalom pitanje nije bilo namjenjeno tebi.

A tko uostalom i ima prave informacije o planetu koji najvjerojatnije nepostoji?? Čovjek se barem usudio izreći datum, i to treba poštivati.

btw. stavio sam kameru punit
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Old 13.05.2009., 18:06   #434
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
A ako se ništa nedogodi na taj dan, bar čemo se podsprdno izrugivati ekipi koja u to vjeruje
da.. nesto slicno kao sa tvojim www3..
__________________
".. and sometimes I'll just bring out those funny noises that feel good too me." - B.B. King
deeejay is offline  
Old 13.05.2009., 19:01   #435
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
Pa nije uredu da mi stavljaš riječi u usta, a uostalom pitanje nije bilo namjenjeno tebi.

A tko uostalom i ima prave informacije o planetu koji najvjerojatnije nepostoji?? Čovjek se barem usudio izreći datum, i to treba poštivati.
Riječi si sam napisao, nisam ih ja nigdje stavio

Nije u redu izrugivat se ni s čim ni s kim ako se ne razumije o čemu se želi pričati, bar donekle ozbiljno (koliko god nekome tema izgledala neozbiljno)!
A tebi je ova uglavnom prilika da se sprdaš. Dok priču o planetu X, Y, ... ili štogod imalo veze s povijesnim činjenicama tipa Sumer, Anunnaki, Maya, itd. koristiš i na drugim temama uglavnom s podsmjehom. Ili se to samo tako čini.
Drugim riječima - "Nibiru" je svuda oko nas. I vjera i religijske dogme isto tako.
Hm
U redu, možemo (i jesmo) većinom i većina ironični, takva su nam i vremena, ali i za to bi valjda trebalo imati dozu obzira i tolerancije prema neistomišljenicima, bez prevelikog ciničnog podsmjeha. Nitko ne tvrdi niti uzima priču oko Nibiru zdravo za gotovo. Ali tema dozvoljava raspravu.

A ti slobodno promatraj nebo, ako uloviš koji vedar dan, pardon - noć. To je nekako sve rijeđe, bar kod nas u gradovima. Možda nešto i sine, niotkud

E da, tko ima prave informacije - ne o planetu X,Y ili Z? O bilo čemu važnom što se ovdje tako "ozbiljno" raspravlja. Nema nitko!
3. svjetski - pih. Nibiru i svi asteroidi i komete su mačji kašalj za sav nuklearni arsenal kojim se šepure od Izraela do Kine! Možda ga čuvaju za nekog "trećeg", još nevidljivog neprijatelja ... hm... možda neko ima informaciju o tome. Ali pravu
Who am I is offline  
Old 14.05.2009., 12:43   #436
budemo vidili sutra? ako uopće neko objavi
vinss is offline  
Old 14.05.2009., 13:10   #437
odgovor NASA-inog stručnjaka za pitanj nas malih primitivnih čovjećuljaka u svezi planeta X
http://astrobiology.nasa.gov/ask-an-...stion/?id=2759
__________________
Negdje sto puta daleko...
uuffoo is offline  
Old 14.05.2009., 23:05   #438
I to su odgovori

Indikativne su te zamjene teza i skakanje samom sebi u usta - kako bi se reklo po domaći.
Prvo, izvjesni David M. senior scientist (ovo bi valjda trebalo ulijevati strahopoštovanje? nda) citira Wikipediu jer on zapravo nema pojma odakle taj naziv i što bi trebao značiti a onda nastavlja o nepostojećem objektu, pa kaže;

Most of the entries on the Internet about Nibiru are false. Wikipedia has it correct when they write that "Nibiru is a name in Sumerian, Babylonian astrology associated with the god Marduk, generally accepted as referring to the planet Jupiter." The rest is a hoax, including all the "stuff" questioner #! found on the internet. Questioners #2 and #3 mention the astronomical observatory at the South Pole, but I assure you these astronomers are not looking at Nibiru. The Antarctic is a great place for astronomical infrared and short-wave-radio observations, and it also has the advantage that objects can be observed continuously without the interference of the day-night cycle. If the questioner really thinks that Nibiru is visible in the daytime in the southern hemisphere, they are very confused; this sort of statement is obviously false.

Ma on uvjerava!? Ma moš' mislit "veličine"!
Govori (ono što ne zna ali je pročitao na Wiki) da Nibiru NE postoji a onda u nastavku opetovano naglašava da astronomi NE traže Nibiru. Pa kako bi ga tražili ako NE postoji?!? Ali prate druge objekte - koji im btw. izleću takvom brzinom iz Kuipera da ih ne stignu niti snimiti!?? (gore sam već postao kako se češu po glavicama pametnima, svrbi ih pamet, valjda!?)

Ali ako netko misli da je nešto (što ni oni sami ne znaju) vidljivo danju na južnoj hemisferi onda je taj totalno zbunjen. Svi su dakle zbunjeni, ali oni nikako. Njima sve noći provedene na Antarktici ne pomažu da pohvataju sve što "leti" svemirom.
Aleluja i hvala takvim astronomima!

bolje piti :kokachai: nego čitati takve smiješne demantije

Zadnje uređivanje Who am I : 14.05.2009. at 23:11.
Who am I is offline  
Old 15.05.2009., 08:50   #439
i danas je dan 15 iima kaj za vidjeti
__________________
Negdje sto puta daleko...
uuffoo is offline  
Old 15.05.2009., 09:21   #440
evo došao je i taj 15 i di je sad taj nibiru ajde pokažite ga di vam je sad
biceps is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:23.