Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: treba li zatvoriti ovu temu?
Da 24 45.28%
Ne 22 41.51%
Svejedno mi je 7 13.21%
Glasovatelji: 53. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2009., 23:31   #581
Quote:
Ockham's razor kaže: Pogledaj post
Hallooooo, od kud si ti tresnuo, ja čovjeka cijenim zbog njegova stava iako pojma nemam da li je "drugi dolazak" alegorija ili nešto drugo , kaj ti moram dati potvrdu da sam ateist, zapravo po tvojoj klasifikaciji čak Illuminati iz katoličke familije, ali ti to ionako ne bi shvatio , sad sam došao s puta gdje sam se bavio problemima koji su za tebe svjetlosnim godinama daleko i malo sam umoran , ali ako vjeruješ Z. Sitchinu umirao sam od smijeha čitajući 7. poglavlje 12. planeta. Čujemo se sutra , dajte ljudi proučavajte stvari malo šire, pa nemreš otvorit bilo koju knjigu i reć to je to - istina ??????
A ja mislim da ti i nisi nešto pismen.
To je jedno, drugo - ova tema je za tebe i tvoje poimanje isto tako daleko, ako ne i dalje.
Drago mi je da su ti "tvoji" problemi daleko od mene, a tebi tako blizu. Baš dobro.
Čudno je stoga, uz tako prevažno bavljenje problemima, kako samo uspijevaš i stigneš baviti se nečim što nije na tvom level-u?! Na temi Misterije?!
Pokušavaš dokučiti ali ti .. tja... ne ide. Bavi se ti svojim problemima na pristojnoj svjetlosnoj udaljenosti i ne trollaj po temi. To ti je moja poruka i tom "tvom" idolu. Ili postaj negdje drugdje pa da se vidi što ti toliko dobro znaš. Jasno, pod ovim kloniranim nickom. A ne originalnim Trollu!

I ti malo proučavaj pojavnosti oko sebe otvorenog uma, a stvari drži za sebe i kod sebe.
I da, ipak bi mislim mnogi voljeli vidjeti formulu za "drugi dolazak". Ti to sigurno možeš. Ako ne - pitaj "prijatelja", neka ti pomogne!

Zadnje uređivanje Who am I : 24.06.2009. at 23:37.
Who am I is offline  
Old 25.06.2009., 12:36   #582
Quote:
Who am I kaže: Pogledaj post
A ja mislim da ti i nisi nešto pismen.
To je jedno, drugo - ova tema je za tebe i tvoje poimanje isto tako daleko, ako ne i dalje.
Drago mi je da su ti "tvoji" problemi daleko od mene, a tebi tako blizu. Baš dobro.
Čudno je stoga, uz tako prevažno bavljenje problemima, kako samo uspijevaš i stigneš baviti se nečim što nije na tvom level-u?! Na temi Misterije?!
Pokušavaš dokučiti ali ti .. tja... ne ide. Bavi se ti svojim problemima na pristojnoj svjetlosnoj udaljenosti i ne trollaj po temi. To ti je moja poruka i tom "tvom" idolu. Ili postaj negdje drugdje pa da se vidi što ti toliko dobro znaš. Jasno, pod ovim kloniranim nickom. A ne originalnim Trollu!

I ti malo proučavaj pojavnosti oko sebe otvorenog uma, a stvari drži za sebe i kod sebe.
I da, ipak bi mislim mnogi voljeli vidjeti formulu za "drugi dolazak". Ti to sigurno možeš. Ako ne - pitaj "prijatelja", neka ti pomogne!

Ti možeš mislit što god hoćeš i ja ću te uvijek podržat da to kažeš, a to što se neću slagat s tobom to više nije moj problem.
A što se tiče moje pismenosti si u pravu, ja nisam diplomirao na hrvatskim studijima ili književnosti, a ako ti smeta moj "kaj" ili slični zagrebačko-zagorski izrazi e baš mi je drago-svoje nedam tuđe neću-kužiš.
Primjetio sam da ti i tebi slični kad se pokušava razgovarat argumentirano onda počinje vrijeđanje, pogledaj si malo slične engleske ili američke forume, bez obzira na tvrdnje uglavnom uvijek ostaje izvjesna doza poštovanja prema suparniku bez obzira koliko gluposti napisao.
Drugo , a zašto da ne sudjelujem baš na ovom forumu, to mi je malo dijametralni pomak od mog posla, s kolegama o toj temi ne mogu debatirat ako se u svemu slažemo.
Koliko sam primjetio ljude zanima ta glupa priča o Nibiru jer ne znaju, što sad, Endimion17,UBERSOLDAT i ostali skupa sa mnom ne smiju reć o tome ništa jer samo ti i tebi slični znate istinu? Oprosti, ali mislim čemu ovaj tvoj dodatak:
"If we don't believe in freedom of expression for people we despise, we don't believe in it at all."
Oprosti ali da "ne daj bože" da živimo u doba inkvizicije, za ubersoldata kažeš da je vjernik, ja već dugo nisam ni agnostik već ateist, mislim da je Endimion17 tu negdje, usput njega posebno cijenim, stvarno je dečko dobar i kako bi rekao Samuel Langhorne Clemens sigurno nije dozvolio da njegovo školovanje utiče na njegovo obrazovanje, ti bi nas sve na brzinu stavio na lomaču.

A ta tvoja priča o subliminalnim porukama baš ne pali kod svih,ak si stručnjak na tom dijelu trebao bi znati i zašto.

Usput za forume ovog tipa mislim da bi smo se svi trebali izjašnjavat što jednostavnije jer hrvatska baš i nije zemlja znanja, a školovanje u njoj je nažalost sve lošije.

No tema je Nibiru i Z. Sitchin kaj te je povrijedilo što sam rekao o 7. poglavlju knjige, da na tvoju žalost kako god to promatrao niti jedna hipoteza jednostavno ni sa puno mašte se ne može posložit, ali radije bih , ako već negdje nije da ti Endimion to objasni.
Gle i fizičari su samo ljudi, nedavno je jedan izrekao bedastoću kako se u komet zaletio NLO-o da spasi Zemlju.

Zapravo hoćeš mi decidirano reći ti veruješ u Nibiru ili ne, jer sam stekao dojam da lebdiš negdje između teorije superstruna i vedanske filozofije, a to je jako zgodno uzmeš od svega pomalo i dobili smo svijet u kojem je baš sve moguće.

Ne moj samo zaboravit da sve što te okružuje i djelo je ljudskih ruku, plod je mukotrpnog rada znanosti, a ne nekih neponovljivih eksperimenata ili čuda.
Priznajem da svjet nije savršen, ali to je problem jer čovjeka nije stvorio bog kao svoju sliku i priliku već evolucija, ali meni je 21.st. draže od kamenog doba.

PS: Malo je duži tekst,ali mislim da će ti odgovarati proučavanje moje nepismenosti.
Ockham's razor is offline  
Old 25.06.2009., 14:36   #583
Joj šta ga komplicirate bezveze..
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Old 25.06.2009., 15:07   #584
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
Joj šta ga komplicirate bezveze..
Apsolutno se slažem s tobom, mislim da je glavna stvar Nibiru, Z.Sitchin i Sumerani i koncentrirajmo se na temu.
Zato se ovo mjesto zove forum.
Rasprava za svakog može biti produktivna, ako se ne prijeđu granice civilizirane rasprave.
Ockham's razor is offline  
Old 25.06.2009., 15:27   #585
Evo jedan link
__________________
The total intelligence on the planet is a constant; the population is growing
gretel is offline  
Old 25.06.2009., 16:35   #586
Quote:
Who am I kaže: Pogledaj post
Čuj balavče, zanima me jedino do kad će tvoja vrijeđanja prolaziti bez sankcija.
Sve drugo, uključujući knjige i rasprave koje te ne zanimaju je nevažno!
No comment ! ! !
Ockham's razor is offline  
Old 25.06.2009., 17:20   #587
Quote:
Ockham's razor kaže: Pogledaj post
No comment ! ! !
Di je gornji post od Who am I , nije provokacija ali ako je to obrisao administrator volio bih da se to vrati, mene to ne vrijeđa.
Forum sve više izgleda kao Sabor HR, tko nije sa mnom taj je protiv mene.
Ockham's razor is offline  
Old 26.06.2009., 16:17   #588
Quote:
biceps kaže: Pogledaj post
Mogu zaključiti i sa 100%-tnom sigurnošću reći da će Nibiru 2012.g. ipak doći.
To se može zaključit po tome što je upravo dolazak Nibiru-a rezultat današnje svjetke krize i koju svi osjećamo. Kriza će sve do dolaska Nibiru-a stagnirati ili će još nešto biti veća što je bliže 2012.-toj g.
Kako svjetka kriza može utjecati na kretanje planeta?
Po zasluzi...lakše onda srušiti Mjesec na zemlju ili kao i Nicholasu Cageu, ispaliti superbaklju sa Sunca. A onda ispočetka.

Svjetska kriza nastala je zbog ljudske bahatosti i ničega drugoga. Sama kriza je kazna. Ne treba planetoid.
HudiClark is offline  
Old 29.06.2009., 03:44   #589
Quote:
biceps kaže: Pogledaj post
Mogu zaključiti i sa 100%-tnom sigurnošću reći da će Nibiru 2012.g. ipak doći.
To se može zaključit po tome što je upravo dolazak Nibiru-a rezultat današnje svjetke krize i koju svi osjećamo. Kriza će sve do dolaska Nibiru-a stagnirati ili će još nešto biti veća što je bliže 2012.-toj g.


Radi ovakvih se i nadam smaku svijeta...
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=h5F2K2nYHqs
isplati se ovo vidjeti!
buz17 is offline  
Old 29.06.2009., 12:14   #590
I kako sve te tlapnje imaju veze ima s Nibiru - temom?!

.
Who am I is offline  
Old 30.06.2009., 11:04   #591
nibiru odlazi u zaborav...prešao je datum viđenja,nema nikakvih dokaza i amen...

good by
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Old 30.06.2009., 11:06   #592
Quote:
CottonEyeJoe kaže: Pogledaj post
nibiru odlazi u zaborav...prešao je datum viđenja,nema nikakvih dokaza i amen...

good by
a koji je to datum viđenja bio...
300 is offline  
Old 30.06.2009., 11:19   #593
Quote:
300 kaže: Pogledaj post
a koji je to datum viđenja bio...
svakih mj dana oko 15og
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Old 30.06.2009., 15:05   #594
čak ako i kasni onda ko danas, 30.

pogledaj par stranica prije, pa ćeš naći-ne sjećam se točno
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Old 30.06.2009., 15:51   #595
Nista, receno je da ce se Nibiru vidjet 19. svibnja 2009. godine iz Europe. Sad je kraj lipnja. Ja ga jos nisam vidio. A vi?
Phlegma is offline  
Old 30.06.2009., 18:57   #596
Quote:
Phlegma kaže: Pogledaj post
Nista, receno je da ce se Nibiru vidjet 19. svibnja 2009. godine iz Europe. Sad je kraj lipnja. Ja ga jos nisam vidio. A vi?
da čuo sam to,da bi se trebao vidjeti iz Europe,al ništa od toga...očito sve manje šanse da će doći 2012. blizu Zemlje......al ne brinite,ima tu šanse da nas srede u 2012. il rat,il prirodne katastrofe ili novi ciklus kojeg su predvidjeli Maye,ne gubite nadu...
300 is offline  
Old 30.06.2009., 23:45   #597
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
svakih mj dana oko 15og
nibiru = menga
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Old 30.06.2009., 23:52   #598
ako se Nibiru zabije u Jupiter onda će pocrkat svi Nibirijanci i neće nes moć spasit nego ćemo još mi njih morat spašavat
Gutaperka is offline  
Old 01.07.2009., 02:04   #599
Od svih ponuđenih ''dokaza'' o postojanju Nibirua koje sam gledao, nisam još vidio niti jedan konkretan, svi su neki ili lako pobivi ili bazirani na vjerovanju. Lako je bazirati nešto na vjerovanju, zato se traže konkretni dokazi. Ima li tko tako nešto za ponuditi?
__________________
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike
Omega Phoenix is offline  
Old 01.07.2009., 02:07   #600
Quote:
biceps kaže: Pogledaj post
Mogu zaključiti i sa 100%-tnom sigurnošću reći da će Nibiru 2012.g. ipak doći.
To se može zaključit po tome što je upravo dolazak Nibiru-a rezultat današnje svjetke krize i koju svi osjećamo. Kriza će sve do dolaska Nibiru-a stagnirati ili će još nešto biti veća što je bliže 2012.-toj g.
Po čemu se može neporecivo zaključiti da je baš Nibiru rezultat krize?
__________________
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike
Omega Phoenix is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:46.