Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2009., 02:42   #1
"Ista si kao ONA"

Naime, decko mi je nakon godinu dana veze rekao u pripitom stanju, da sam "bas, bas, po svemu ista kao ONA" (njegova bivsa ofkors, za kojom je umirao par godina, a ona se udala jel, za drugog).. Mene to jos uvijek ubija u pojam, pogotovo nakon sto sjedimo u drustvu i neka pjesma "koja ga pogodi" pocne, a svi ga jarani ono sazaljivo gledaju.. Ne znam vise ni sama sta da mislim, ni kako da mu se obratim, al ako sam svo ovo vrijeme njezina zamjena, onda stvarno.. Zene.. kakve bi bile vase reakcije, i da li biste samo mogli preci preko ovoga?
patishpanja is offline  
Old 22.10.2009., 03:40   #2
Svaki put kad tebi tako nešta kaže, ti mu reci da je papak i jadnik.
Ragnarök is offline  
Old 22.10.2009., 04:44   #3
A kad nije pripit, ti njemu reci da je isti, baš isti kao tvoj tata
Ma znaš, oni su ti svi vječna djeca. Evo ja u drugom braku, pa nema tu baš previše razlike između njih. Il sam ja magnet za budale
dina2404 is offline  
Old 22.10.2009., 07:15   #4
Quote:
dina2404 kaže: Pogledaj post
Il sam ja magnet za budale
Sama si sebi odgovorila.
Ragnarök is offline  
Old 22.10.2009., 08:10   #5
postoje stvari koje čovjek nikada ne smije izgovoriti.

danas je život izgubio na vrijednosti, izgubljeno je poštovanje između ljudi pa stoga dolazi do pomicanja granica dobrog ukusa.

on ga je definitivno prešao, no granicu postavljaš ti, a ne ja.

nešto tako grubo a ujedno i glupo izrečeno je rak rana koja jako teško zacjeljuje, ako uopće ikada i zacijeli.

ako tako stvari stoje, a nisi rekla previše podataka, dali je to recimo samo jedan ili možda čak prvi kiks pa bi mu se dalo oprostiti, no ako tako stvari stoje između vas dvoje....
izotonik69 is offline  
Old 22.10.2009., 08:14   #6
Quote:
dina2404 kaže: Pogledaj post
A kad nije pripit, ti njemu reci da je isti, baš isti kao tvoj tata
Ne kužim čemu taj "zub za zub" mentalitet. Ako smo već mi kreteni, morate li bit i vi? (kužim, zezaš se, no jako često se ide upravo tim pristupom "ajd da vidimo tko će koga više povrijediti")
__________________
This forum requires that you wait 30 seconds between searches. Please try again in 34 seconds.
TrashHarvester is offline  
Old 22.10.2009., 08:17   #7
Quote:
patishpanja kaže: Pogledaj post
Naime, decko mi je nakon godinu dana veze rekao u pripitom stanju, da sam "bas, bas, po svemu ista kao ONA" (njegova bivsa ofkors, za kojom je umirao par godina, a ona se udala jel, za drugog).. Mene to jos uvijek ubija u pojam, pogotovo nakon sto sjedimo u drustvu i neka pjesma "koja ga pogodi" pocne, a svi ga jarani ono sazaljivo gledaju.. Ne znam vise ni sama sta da mislim, ni kako da mu se obratim, al ako sam svo ovo vrijeme njezina zamjena, onda stvarno.. Zene.. kakve bi bile vase reakcije, i da li biste samo mogli preci preko ovoga?

mogu li i kuronje odgovort il je samo za zemske???

nedaj mu picke i recimu da ces se i ti po svemu sudeci uskoro isto udati.


ako si njemu zamjena meni neces biti...samo mi se javi


pozz
♥ boner ♥ is offline  
Old 22.10.2009., 08:25   #8
Nađi si pravog dečka,ovaj je plačpička
loncu poklopac is offline  
Old 22.10.2009., 08:29   #9
Quote:
patishpanja kaže: Pogledaj post
Naime, decko mi je nakon godinu dana veze rekao u pripitom stanju, da sam "bas, bas, po svemu ista kao ONA" (njegova bivsa ofkors, za kojom je umirao par godina, a ona se udala jel, za drugog).. Mene to jos uvijek ubija u pojam, pogotovo nakon sto sjedimo u drustvu i neka pjesma "koja ga pogodi" pocne, a svi ga jarani ono sazaljivo gledaju.. Ne znam vise ni sama sta da mislim, ni kako da mu se obratim, al ako sam svo ovo vrijeme njezina zamjena, onda stvarno.. Zene.. kakve bi bile vase reakcije, i da li biste samo mogli preci preko ovoga?


Jel ti to mene zajebavas ???? Ajde vidi :
https://www.forum.hr/showthread.php?t=490337&page=3
toconja is offline  
Old 22.10.2009., 09:06   #10
Dobro je, niko jos nije rekao da sam ja placipicka

-izotonik69 jeste, prvi i jedini mu je to kiks, inace stvarno mu nema ravnoga koliko se prema meni dobro odnosi.. zato sam i pitala Da li presutjeti ili ipak nekako preci preko toga..

-dina2404 ne ide, obozava mog oca, shvatio bi to kao kompliment

Ne znam raja, mozda i ja previse dramim, al sinoc mi je stvarno doslo preko glave.. Jebate, k'o da ja nisam imala veza prije njega Haman da kad musko voli pa izgubi, to je katastrofa da joj nema ravne, a zensko, ma to je vec proci, nista bitno..
patishpanja is offline  
Old 22.10.2009., 09:22   #11
uf, mislim da ne bih to mogla žvaknuti...
čak bi se vjerojatno i potrudila, ali na kraju ipak ne bih mogla
Žulaj is offline  
Old 22.10.2009., 09:41   #12
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
uf, mislim da ne bih to mogla žvaknuti...
čak bi se vjerojatno i potrudila, ali na kraju ipak ne bih mogla
Također.

Pogotovo onaj dio gdje on žaluje na neke pjesme, a prijatelji ga sažalno gledaju!

Koljem za puno manje.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 22.10.2009., 09:42   #13
Pijan govori što trijezan misli. Bit ćeš uvijek br. 2 bez obzira koliko on (ili ti) šutio o tome.
__________________
Askhole - A person who constantly asks for your advice, yet ALWAYS does the complete opposite of what you told them to do.
doopeen is offline  
Old 22.10.2009., 09:44   #14
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Također.

Pogotovo onaj dio gdje on žaluje na neke pjesme, a prijatelji ga sažalno gledaju!

Koljem za puno manje.
užas...
Žulaj is offline  
Old 22.10.2009., 10:00   #15
Quote:
patishpanja kaže: Pogledaj post
-izotonik69 jeste, prvi i jedini mu je to kiks, inace stvarno mu nema ravnoga koliko se prema meni dobro odnosi.. zato sam i pitala Da li presutjeti ili ipak nekako preci preko toga..

ako je prvi, ne znači i zadnji. kako god, nekako se najispravniji način čini da sjedneš s njime i otvoreno mu to kažeš. svaka sekunda kako vrijeme dalje ide, udaljuje svrsishodnost razgovora u svezi toga a u tebi ziaziva sve više gorčine. imaš li tabletu za mučninu kojom ćeš spriječiti tu gorčinu tijekom nastavka veze, ili ćeš naprosto htjeti čiste račune, sama procijeni.

no puno veza puca jer se sve gura pod tepih. izaberi...
izotonik69 is offline  
Old 22.10.2009., 10:01   #16
pa ono, zapitaj se možeš li živjeti cili život pitajući se jel on s tobom samo jer si bila najsličnija njoj?

a da nađeš nekoga kom si ti original?
__________________
:)
smile4me is offline  
Old 22.10.2009., 10:02   #17
Quote:
patishpanja kaže: Pogledaj post
Naime, decko mi je nakon godinu dana veze rekao u pripitom stanju, da sam "bas, bas, po svemu ista kao ONA" (njegova bivsa ofkors, za kojom je umirao par godina, a ona se udala jel, za drugog).. Mene to jos uvijek ubija u pojam, pogotovo nakon sto sjedimo u drustvu i neka pjesma "koja ga pogodi" pocne, a svi ga jarani ono sazaljivo gledaju.. Ne znam vise ni sama sta da mislim, ni kako da mu se obratim, al ako sam svo ovo vrijeme njezina zamjena, onda stvarno.. Zene.. kakve bi bile vase reakcije, i da li biste samo mogli preci preko ovoga?
Mozes li dati vise nekih informacija, u kojem kontekstu je recene ? jeli izazvano nekom gestom/izjavom ili je iz cista mira ? kakv je inace prema tebi ? kakva si ti prema njemu ? kakva je bila njegova bivsa ?

Po meni, ko ti je god odgovorio nesto ovdje a da nezna odgovor na bar neka od ovih pitanja je neozbiljno...jer neke osude, predrasude, savjeti (ostavi ga, odsjeci mu kitu i slicno) su zaista bezveze, znaci, ti nama informacije mi tebi pokusamo dati odgovore....
dis is offline  
Old 22.10.2009., 10:05   #18
Katastrofa.
U stilu one "kad ja nisam s onom koju volem" ;patetika:

Not good.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 22.10.2009., 10:07   #19
a jooj, ostavi se tok majmumčića, kaj će ti takav koji slini za nekom kozom a ne primjećuje ljepoticu kraj sebe... ni ne zaslužuje te...
uostalom nikad ne bi dopustila da me se uspoređuje sa bivšom ma kakva ona bila
ja
nisam ničija zamjena
__________________
cijela samod stakla
katjaa is offline  
Old 22.10.2009., 10:12   #20
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Katastrofa.
U stilu one "kad ja nisam s onom koju volem" ;patetika:

Not good.
Da, tako sam i ja to zamislila...

...i sakrila pogled pod velom...

:reže žile:


Mala, mani se kretena.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger