Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2013., 01:27   #41
Ja se iskreno nadam da Penelope Cruz neće biti u ovome nastavku.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 01:33   #42
Mnogi se nadamo da nece uopce ni bit nastavka.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 22:10   #43
Ja se jedino nadam kako će glavni negativac ovaj puta napokon imati papigu koja govori.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 02:49   #44


*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 12:10   #45
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Ja se jedino nadam kako će glavni negativac ovaj puta napokon imati papigu koja govori.
Brbljivu papigu je već imao onaj nijemi u prva tri filma. Moguće da ćemo ju vidjeti u petom kada izvuku Jackov brod iz boce.
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 01:23   #46
Radujem se petom nastavku. Samo mi objasnite zašto i zašto i ZAŠTO toliki hejt na pirate? ZAŠTO ljudi govore da drugi, treči i četvrti nastavak ne valjaju? Priča je čisto solidna, nema nikakvih komplikacija i razbijanja glave. Odličan film i odlična franšiza.
popay4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 01:38   #47
Quote:
popay4 kaže: Pogledaj post
Radujem se petom nastavku. Samo mi objasnite zašto i zašto i ZAŠTO toliki hejt na pirate? ZAŠTO ljudi govore da drugi, treči i četvrti nastavak ne valjaju? Priča je čisto solidna, nema nikakvih komplikacija i razbijanja glave. Odličan film i odlična franšiza.
Nije stvar u priči, nego u tome što je jedino prvi POTC bio duhovit i zabavan, a ostali nisu, dok je četvrti sa dosadnom Penelope Cruz bio zaista naporan i isforsiran.

Iako franšiza još zarađuje, u SAD-u sve manje, drugi dio je tamo zaradio preko 400 milijuna, zahvaljući hypeu i tome što je prvi POTC bio odličan, dok je četvrti jedva dosegao 200 milijuna, znači spašavaju ga strana tržišta.

Nadam se da će za peti dio vratiti Orlanda i Keiru zajedno s Jackom i Barbossom i napraviti film sličan prvome.
lavko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 02:06   #48
Quote:
popay4 kaže: Pogledaj post
Radujem se petom nastavku. Samo mi objasnite zašto i zašto i ZAŠTO toliki hejt na pirate? ZAŠTO ljudi govore da drugi, treči i četvrti nastavak ne valjaju? Priča je čisto solidna, nema nikakvih komplikacija i razbijanja glave. Odličan film i odlična franšiza.
Mozda jer je prica cetvrtog filma toliki trash da nije mogla biti veci?


Mnogi koji cujem da su ga gledali su se doslovno prisilili da ga odgledaju do kraja koliko je dosadan.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 09:49   #49
Možda to ovisi u ukusu. Meni nije bio dosadan, dapače bio je i zabavan i definitivno ću ga uskoro opet pogledati.
popay4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 10:29   #50
Quote:
lavko kaže: Pogledaj post
Nije stvar u priči, nego u tome što je jedino prvi POTC bio duhovit i zabavan, a ostali nisu, dok je četvrti sa dosadnom Penelope Cruz bio zaista naporan i isforsiran.
Duhovit i zabavan; pa ne može sve biti humor, mora biti i nešto ozbiljnosti. Osobno mislim da drugi dio sa Jckovom tragičnom smrću nije mogao bolje završiti. Nego što je to bilo toliko dosadno sa Penelopom?

Quote:
lavko kaže: Pogledaj post
Iako franšiza još zarađuje, u SAD-u sve manje, drugi dio je tamo zaradio preko 400 milijuna, zahvaljući hypeu i tome što je prvi POTC bio odličan, dok je četvrti jedva dosegao 200 milijuna, znači spašavaju ga strana tržišta.
Zar je bitno koliko utrži u Americi sve dok sveukupno zarađuje preko milijardu?

Quote:
lavko kaže: Pogledaj post
Nadam se da će za peti dio vratiti Orlanda i Keiru zajedno s Jackom i Barbossom i napraviti film sličan prvome.
Izgleda da će se Orlando vratiti.

http://disneywords.co/upcomingdisney/?pid=389

Osobno mi se to ne sviđa, ali čekat ću da pogledam film. Keira je već rekla da su joj tri filma bila dosta i previše, te da joj čak "nisu odgovarali". Mislim, kolko đubre moraš biti da pljuješ po frašizi koja je od tebe napravila zvijezdu.

Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Mozda jer je prica cetvrtog filma toliki trash da nije mogla biti veci?
A ti bi u priču stavio što? Neke političke intrige? Zamjenjenu djecu ko u nekoj sapunici? Sviđalo se to tebi ili ne, priča četvrtog filma se savršeno uklapa u svijet Pirata.
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 15:58   #51
Nije sad da je sve osim prvog bilo totalno smeće.
Ajde, da malo pohvalim drugi film gdje se desila po meni najbolja scena u čitavoj franšizi - onaj povratak Jacka na brod nakon što je ko zadnja pičkica pobjegao čamcem bio je epski.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 18:31   #52
Quote:
popay4 kaže: Pogledaj post
Možda to ovisi u ukusu. Meni nije bio dosadan, dapače bio je i zabavan i definitivno ću ga uskoro opet pogledati.
Jedan si od rijetkih koji tako misli, a cuo sam prilicno dosta misljenja.

Quote:
TomislavM kaže: Pogledaj post
A ti bi u priču stavio što? Neke političke intrige? Zamjenjenu djecu ko u nekoj sapunici? Sviđalo se to tebi ili ne, priča četvrtog filma se savršeno uklapa u svijet Pirata.
Nebi u pricu stavio nista, jer prvobitno nebi dalje uopce ni planirao nastavak.
Trilogija sa Johnnyem i Orlandom je bila cisto dovoljno i dobra, zabavna. Ovo je dalje samo forsiranje fransize jer mnogi fanovi Johnny D. vole gledat njegovu ulogu kapetana Jacka, bez obzira sta je scenarij cisti trash.
Zarada je jedini njihov motiv za snimanje...
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 21:27   #53
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Nebi u pricu stavio nista, jer prvobitno nebi dalje uopce ni planirao nastavak.
Trilogija sa Johnnyem i Orlandom je bila cisto dovoljno i dobra, zabavna. Ovo je dalje samo forsiranje fransize jer mnogi fanovi Johnny D. vole gledat njegovu ulogu kapetana Jacka, bez obzira sta je scenarij cisti trash.
Zarada je jedini njihov motiv za snimanje...
A zar se inače filmovi snimaju iz dobrote redateljevog srca? I što je to u scenariju trash, objasni nam što ti ne valja.

Nego, pogledaj slijedeći filmić pa nam reci da li je trebao biti snimljen ili ne.

http://www.youtube.com/watch?v=aveyFHukyW4
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 21:56   #54
Kaj mi ne valja? Ukratko - sve. Casting je bezveze, scenarij je bezveze, a vrhunac filma par morskih sirena... wow
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 23:03   #55
pitanje jedno, nevezano strogo za temu...


Gdje kupiti SVE dijelove pirata s kariba? mali nećak me izluđuje, želi ih, ali originalne, ne skinute filmove...
__________________
Svatko ubija onoga koga voli. Netko gorkim pogledom, netko riječju laskavom... Netko voli premalo, netko previše...Netko kupuje, a netko prodaje.
žana guja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 23:18   #56
Quote:
žana guja kaže: Pogledaj post
pitanje jedno, nevezano strogo za temu...


Gdje kupiti SVE dijelove pirata s kariba? mali nećak me izluđuje, želi ih, ali originalne, ne skinute filmove...
ima se može se, a?

Šta fali skinutim filmovima, ista je kvaliteta, što bi davao/la pare? A imaš ih verovatno po tisak media centrima, oni imaju dosta originalnih blockbustera.
__________________
Daily Comic Mind
yoda33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 08:58   #57
Quote:
žana guja kaže: Pogledaj post
pitanje jedno, nevezano strogo za temu...


Gdje kupiti SVE dijelove pirata s kariba? mali nećak me izluđuje, želi ih, ali originalne, ne skinute filmove...
Jednom sam ih vidio u onom cd shopu u pothdoniku a imaš ih i u nekoj superknjižari u Avenue Mallu.
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 13:30   #58
možda ih ima kupiti u algoritma. vidio sam da tamo imaju dosta blockbustera..
__________________
prestani lagat ovaj napaćeni narod...
krimtim33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2013., 19:05   #59
Quote:
TomislavM kaže: Pogledaj post
A zar se inače filmovi snimaju iz dobrote redateljevog srca? I što je to u scenariju trash, objasni nam što ti ne valja.

Nego, pogledaj slijedeći filmić pa nam reci da li je trebao biti snimljen ili ne.

http://www.youtube.com/watch?v=aveyFHukyW4
Ok hvala sto si nam objasnio, sad molim te pusti druge da uzivaju u mozebitnom petom dijelu ovog "smeca".
19_____86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 10:49   #60
Premijera filma je pomaknuta za ljeto 2016.

http://www.hollywoodreporter.com/new...-beyond-625570

A izronili su i prvi detalji radnje.

http://www.bleedingcool.com/2013/09/...-about-anyway/

Dakle, imat ćemo neke vudu vještice, neku znanstvenicu kao Jackovog partnera, umjesto Orlanda i Keire ćemo imati neki mladi par sa farme, glavni negativac će biti duh nekog britanskog vojnika (ili mornara) koji u savezu sa Barbossom provodi neku svoju osvetu, a film će završiti nadovezujući se na mit o Bermudskom trokutu.
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:50.