Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2017., 09:51   #221
Quote:
Movie kaže: Pogledaj post
Ma je li ovo netko suptilno u razgovoru rekao da je Benedict bio loš Dr. Strange?
Nije bilo loš, ali je uloga kao i film, zaboraviš ga dan nakon što si ga pogledao.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 11:01   #222
Quote:
Movie kaže: Pogledaj post
Ova je uloga stvorena za preglumljavanje, a Benedict je savršeno dozirao svaki aspekt lika.
U osnovi je ponovio Sherlocka, što je i sam rekao u jednom razgovoru, jer su likovi karakterno slični.
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 11:32   #223
Karakterno su slično samo 1/4 filma, dok je kirurg, iza je druga priča. Inače, Strange je u stripovima Tony Stark broj dva.
__________________
ok
Movie is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 12:50   #224
Quote:
Movie kaže: Pogledaj post
Inače, Strange je u stripovima Tony Stark broj dva.
To su primijetili i screen junkies

https://www.youtube.com/watch?v=Ffc6y_yzOU8

"Have you ever watched Iron man on weed?"
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 18:54   #225
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
To su primijetili i screen junkies

https://www.youtube.com/watch?v=Ffc6y_yzOU8

"Have you ever watched Iron man on weed?"
Hahaha, genijalni su!
__________________
ok
Movie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 00:41   #226
ovaj mladanački moderno duhoviti "brzi" film je odličan izbor kao nekakav spidermanov priključak avengers univerzumu. doduše, to se već i moglo naslutiti u zadnjem captain america, to da će spiderman biti jedan tipični teenager s svim svojim mušicama. zabavio me, svi glumci su odlični, svidio mi se i dašak prvog robocopa u filmu jer su me ovi negativci nekako svojim ponašanjem i izgledom podsjetili na upečatljive negativce iz tog odličnog filma. akcijske scene su raznovrsne i kao takve su prva liga.

djelovi s vršnjacima i vršnjakinjama iz škole su mi prejaki :klap:

Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 09:13   #227
dobar film...za razliku od onog govneta transformera od neki dan
murof7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 23:19   #228
Govance od filma za djecu...za kog snimaju takva sranja bože me sačuvaj

Poslano sa mog D5503 koristeći Tapatalk
__________________
Čitanje kvari vid, dobro vide samo nepismeni
Rock in Rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 14:55   #229
Čisto zabavan film, ima dobrih baza, Rober Downey Jr. baš diže te Marveloe filmove. Sviđa mi se da je sve na nekoj nižoj razini, nitko ne spašava svijet itd.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 10:36   #230
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Čisto zabavan film, ima dobrih baza, Rober Downey Jr. baš diže te Marveloe filmove. Sviđa mi se da je sve na nekoj nižoj razini, nitko ne spašava svijet itd.
Stoji, ali kažem, ovo je bio više "Iron Kid" nego "Spiderman".
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 13:35   #231
Jbg, meni je to s odjelom isto malo bezveze.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 16:37   #232
ok film, mali je odlican
malo previse iron mana i tih stvari, avengers
nije ni mracan film, opustis se, gledas i brzo zaboravis

najjace mi je bilo penis parker

na pocetku kako se snima kamerom je genijalno
i vjerodostojan je ovoj generaciji klinaca koji se stalno slikaju i snimaju
fora mi je sto se borio u svom odijelu
dobro su odijela ali stavrno je pretjerano s tim mogucnostima
mislim da su se suzdrzavali s nekim stvarima, ovo je kao pocetak, nije bilo previse spektakularnih akrobacija, mali je dosta na zemlji
vjerujem da se ce to doci u nastavcima

znam da je ovo izzvakano, ali bas mi fali sto ne znamo kako je postao spiderman, sam pocetak

fora sto je samo zove may
svi je tako zovu
jos je ona stalno u topicima
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 20:16   #233
Quote:
coconutmilk kaže:
najjace mi je bilo penis parker
Really, girl?
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 20:43   #234
pa sta, to i kak se on snima su mi najbolji dijelovi filma
i kako prijatelj otkrije da je on spiderman, i may isto na kraju
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 01:32   #235
Quote:
Star-Lord kaže: Pogledaj post
Ne hvala .

Ma nisam rekao da je loš film, dobar je film, možda i najbolji Peter Parker i Spiderman kao spiderman, naprosto mi se ne sviđa cijela ona tehnologija koju ima u odjelu od Starka, mislim da to nije potrebno, ne da mislim, nego znam da nije.

Spiderman je Spiderman upravo jer ne treba te dodatke nekako me malo to živciralo iskreno, i ta njegova priča sa onom A.I. dok je sam sa sobom, skoro da dobiješ dojam da Iron Man Junior, skoro kažem, jer kako rekoh spašava sve super izbor glumca za Peter Parkera tako da zadržava opet tu notu Spidermana.

Što se tiče pojavljivanja Starka u filmu, to je zakon, Tony Starka/Robert D.Juniora i igara, nego eto..., nekako mi je to smetalo oko te tehnologije u odjelu, ono dok gleda kroz masku itd..., doslovno eto kao da Iron Man gleda.
U potpunosti se slažem sa ovim.
Generalno, film mi je dobar, zabavan, skroz opušten. Bolji mi je od svih dosad Spider-Mana i najbolji je cast za tog lika. Tako da, Tom Holland je definitivno Spider-Man! I nadam se da će ostati još dugo tako. Barem bi trebao po svim planovima koje imaju. Tonya nije bilo previše da bi se reklo da je kakti ukrao film nego baš onoliko koliko i treba. A i lijepo je bilo vidjeti po prvi put u samostalnom filmu interakciju i komunikaciju ta dva lika. Vulture mi je isto ispao skroz zanimljiv villain. Vizualno pogotovo. Akcijske scene mi nisu bile nešto atraktivne i spektakularne, nego čisto ok. No, uvjerljivo dio koji mi je najviše smetao i koji bi izbacio je to kako je šlampav/blesav u vezi te silne tehnologije koju mu je dao/predstavio Stark. Jednostavno, mogli su drugačije to nekako realizirati. Tipa da je Peter sam izradio to svoje odijelo u njegovom laboratoriju i izmislio sve te razne inovativne web kombinacije koje se mogu ispaljivati kako bi pokazalo njegovu inteligenciju i snalažljivost jer je on sam po sebi takav. Doduše, to su pokazali u 5 minuta u CA: CW, al' svejedno. A ako su već htjeli pokazati tu šeprtljavost, onda kroz neposlušnost i nesporazum njega i te njegove Karen. Karikiram haha. Al' dobro, nebitno sad. Čeka se part 2. A prije toga Avengers i vjerojatno pravi Iron Spider, zbog drugačijeg odijela, yay.
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2018., 01:18   #236
Glupo pitanje, da li je potrebno odgledati Captain America: Civil War da bi se ovaj film "shvatio"?
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2018., 04:37   #237
Ne bi bilo zgorega pogledati, ima dosta referenci na taj film.
Osim toga, neš ti štete pogledat jedan od najboljih MCU filmova.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2018., 14:49   #238
Ok, pogledaću. Još jedno pitanje. Da li je potrebno odgledati prethodna dva Captain Americe da bi se Civil War shvatio?
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2018., 14:57   #239
Spider-Man (2017)

Ne moraš ali bih ti preporučila pogotovo The winter soldier, odličan film.
Bitno je da shvatiš odnos Capa i Buckyja, ovako ti možda neće biti jasan njihov odnos, ako samo pogledaš Civil War.
__________________
Slažem se i da je matematika puno više filozofija nego egzaktna znanost - BBast
Cikola is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2019., 04:54   #240
Meni je amazing spider man odlican bio i ne razumijem cemu sad izmisljanje s ovim novim glumcima i drukcijom pricom iako se holland odlicno snasao u ovoj ulozi i lezi mu to,dobar je bio i u avangersima novim.al osobno spider man zasebno kao film mi je bio bolji amazing spiderman 1 i 2

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
fran.ivanovic1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:50.