Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2017., 20:07   #21
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Zar misliš da ćeš imati više sexa ako se rastaneš? Da, svi su ludi za rastavljenom ženom sa dvoje djece i stajat će u redu da budu s tobom.
Daj se uozbilji i shvati da bez stana i sa tako malo novaca nećeš moći živjeti s djecom. Valjda si svjesna što im sve treba ili želiš odgojiti dvoje nesretne djece kojima toliko toga nedostaje u životu. I sama kažeš da nemaš nikoga svog tko ti može pomoći.
Kad sam pričao da me ne pale starije koke onda su me na nekim sličnim temama starije koke razapele, a i poneki muškarci jer starije koke su iskusne i znaju što žele u krevetu, unatoč borama, kreditu i vremenu koje čini svoje. Ne vjerujem u tu teoriju, i kad vidim svoju ekipu rastavljenih koji su dotaknuli 50te i dalje sline za mladim ženama u sexualnom smislu svjesni da o ničem ozbiljnom sa njima ne mogu pričati. Ne kažem jebača se uvijek može naći ako žena ok izgleda i želi sex ali živjeti u filmovima i iluzijama zaista nema smisla. Živjeti sa 4000kn i plaćati najam stana je život kakav ni najgorem neprijatelju ne bih poželio, a da ne govorim o djeci koja će u dućanu željno gledati autić ili čokoladu od 10 kuna a mama neće imati para da kupi dok se druga djeca igraju mobitelima i skupim igračkama. Ma 10 godina nejebanja ne bih mijenjao za jedan takav pogled svog djeteta...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 20:33   #22
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Kad sam pričao da me ne pale starije koke onda su me na nekim sličnim temama starije koke razapele, a i poneki muškarci jer starije koke su iskusne i znaju što žele u krevetu, unatoč borama, kreditu i vremenu koje čini svoje. Ne vjerujem u tu teoriju, i kad vidim svoju ekipu rastavljenih koji su dotaknuli 50te i dalje sline za mladim ženama u sexualnom smislu svjesni da o ničem ozbiljnom sa njima ne mogu pričati. Ne kažem jebača se uvijek može naći ako žena ok izgleda i želi sex ali živjeti u filmovima i iluzijama zaista nema smisla. Živjeti sa 4000kn i plaćati najam stana je život kakav ni najgorem neprijatelju ne bih poželio, a da ne govorim o djeci koja će u dućanu željno gledati autić ili čokoladu od 10 kuna a mama neće imati para da kupi dok se druga djeca igraju mobitelima i skupim igračkama. Ma 10 godina nejebanja ne bih mijenjao za jedan takav pogled svog djeteta...



Ljudi ne shvaćaju (u ovom slučaju žena) da potrebe djece moraju biti ispred njenih. Autorica misli samo na svoju guzicu (tj. p... jer joj fali sexa), a to što će djeci faliti kruha, nju se ne tiče.
Zašto imate djecu ako svoje potrebe stavljate ispred njihovih?
Autorice, da si ti imućna žena koja ima svoj stan, plaću od 10.000 kuna, mogla bi se rastati bez problema. Ovako jedi što si skuhala.
Nemoj radi svojih potreba zajebati vlastitoj djeci život.
Na to si trebala misliti prije nego što si ih rodila.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 20:38   #23
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
[/B]

Ljudi ne shvaćaju (u ovom slučaju žena) da potrebe djece moraju biti ispred njenih. Autorica misli samo na svoju guzicu (tj. p... jer joj fali sexa), a to što će djeci faliti kruha, nju se ne tiče.
Zašto imate djecu ako svoje potrebe stavljate ispred njihovih?
Autorice, da si ti imućna žena koja ima svoj stan, plaću od 10.000 kuna, mogla bi se rastati bez problema. Ovako jedi što si skuhala.
Nemoj radi svojih potreba zajebati vlastitoj djeci život.
Na to si trebala misliti prije nego što si ih rodila.
Ako se dobro sjećam, ti si malo iskusnija i već sam na par mjesta vidio tvoj (po meni dobar) pogled na svijet.

Žao mi je što nema mlađih više takvih

OT

Ljudi danas tako olako brinu za svoju guzicu,a da ne misle o djeci,ponavljam djeci,ali i obitelji općenito !

Želimo imati sve danas,a imamo i previše
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 20:41   #24
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
[/B]

Ljudi ne shvaćaju (u ovom slučaju žena) da potrebe djece moraju biti ispred njenih. Autorica misli samo na svoju guzicu (tj. p... jer joj fali sexa), a to što će djeci faliti kruha, nju se ne tiče.
Zašto imate djecu ako svoje potrebe stavljate ispred njihovih?
Autorice, da si ti imućna žena koja ima svoj stan, plaću od 10.000 kuna, mogla bi se rastati bez problema. Ovako jedi što si skuhala.
Nemoj radi svojih potreba zajebati vlastitoj djeci život.
Na to si trebala misliti prije nego što si ih rodila.
tu ti sad ide ona priča da dijete mora prije svega imati zadovoljne roditelje i roditelje koji ne žive u nesuglasicama. i da djeca osjete kad kod roditelja nešto ne štima. i da je uvijek bolji razvod nego loš brak i bla bla....to sam oduvijek smatrala bulšitom. ako doma ne lete tanjuri i starci si nisu na pasmater...djeci je bolje s njima nego kad imaju tatu na jednoj adresi, mamu na drugoj, vozikanja i nesuglasice između (odjednom) sretno razvedenih i zadovoljnih roditelja. moš mislit.
miffy13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 20:41   #25
Ne može.

Ja sam sama, s većom plaćom pa mi pola ode na stan i režije. I to sam super ubola.
__________________
Over thinking, over analyzing, separates the body from the mind.
Poison Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 20:48   #26
Mozda bi se trebala smiriti i odluciti kad budes hladne glave, ne sada dok ti emocije luduju.
Ako ti nije tako lose u braku, nemoj srljati i izazivati nevolje. Osim ako si dosla do ruba kad vise ne mozes izdrzati.
Osim toga, trebala bi s muzem razgovarati o svojoj odluci.
Komunikaciju ne treba izbjegavati. A to ce i njemu biti prilika da se izjasni i da ti vidis na cemu si.
Jer pretpostavljam da su uloge obrnute, on bi vec poludio i poduzeo neke korake da dobije ono sto zeli.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 09:09   #27
Quote:
miffy13 kaže: Pogledaj post
tu ti sad ide ona priča da dijete mora prije svega imati zadovoljne roditelje i roditelje koji ne žive u nesuglasicama. i da djeca osjete kad kod roditelja nešto ne štima. i da je uvijek bolji razvod nego loš brak i bla bla....to sam oduvijek smatrala bulšitom. ako doma ne lete tanjuri i starci si nisu na pasmater...djeci je bolje s njima nego kad imaju tatu na jednoj adresi, mamu na drugoj, vozikanja i nesuglasice između (odjednom) sretno razvedenih i zadovoljnih roditelja. moš mislit.
Djeca uvijek osjete kad nešto ne štima, jer je djeci sigurnost prioritet i svaki poremećaj u odnosima doživljavaju kao gubitak pažnje, ljubavi i sigurnosti.
To se naročito desi kada djeca prolaze kroz bolan razvod. To je velika trauma za svako dijete, naročito ukoliko je u osjetljivom razdoblju odrastanja. Spomenuti ću ti samo Edipa, baš sam jučer bio na kavi sa jednom samohranom majkom koja si je poželjela i dobila sina, dečko sad ima 17 godina. Taj odnos je duboko bolestan, edipovski do srži u kojem majka u nedostaku izražaja sexualnosti prema muškarcu doslovno flerta sa vlastitim sinom. Grozno za gledati, ona toga nije svjesna niti zna što radi svom djetetu.
Mislim da je jednako grozno i traumatično za dijete kada ode u školu i nosi iskidane patike dvije godine jer mama nema para za više i dok ga druga egoistična djeca zlostavljaju zbog toga, mama se bavi poslom i borbom za preživljavanje pa nema vremena da se brine o djeci, ona gledaju televiziju čekajući da mama dođe s posla i traume drže u sebi. Grozno.
Kad se sve zbroji, ako par ima samo problem da se ne jebe, mislim da za to djeca ne trebaju znati niti ih se to tiče. Roditelji mogu biti svjesni problema ali i potrebe da zaštite djecu od svega toga znajući da je njihov odgoj prioritet...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 09:44   #28
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Djeca uvijek osjete kad nešto ne štima, jer je djeci sigurnost prioritet i svaki poremećaj u odnosima doživljavaju kao gubitak pažnje, ljubavi i sigurnosti.
To se naročito desi kada djeca prolaze kroz bolan razvod. To je velika trauma za svako dijete, naročito ukoliko je u osjetljivom razdoblju odrastanja. Spomenuti ću ti samo Edipa, baš sam jučer bio na kavi sa jednom samohranom majkom koja si je poželjela i dobila sina, dečko sad ima 17 godina. Taj odnos je duboko bolestan, edipovski do srži u kojem majka u nedostaku izražaja sexualnosti prema muškarcu doslovno flerta sa vlastitim sinom. Grozno za gledati, ona toga nije svjesna niti zna što radi svom djetetu.
Mislim da je jednako grozno i traumatično za dijete kada ode u školu i nosi iskidane patike dvije godine jer mama nema para za više i dok ga druga egoistična djeca zlostavljaju zbog toga, mama se bavi poslom i borbom za preživljavanje pa nema vremena da se brine o djeci, ona gledaju televiziju čekajući da mama dođe s posla i traume drže u sebi. Grozno.
Kad se sve zbroji, ako par ima samo problem da se ne jebe, mislim da za to djeca ne trebaju znati niti ih se to tiče. Roditelji mogu biti svjesni problema ali i potrebe da zaštite djecu od svega toga znajući da je njihov odgoj prioritet...
slažem se, u potpunost
miffy13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 09:52   #29
Nije mi jasan tvoj muz. Pa kakav je to muskarac koji u 30-tim nema potrebu za sexom, kazes sigurna si da ne vara, znaci ne prazni se sa strane.
Da se bas tako ohladio od tebe, da ga uopce ne privlacis vise zasigurno bi radio nesto sastrane, ovako sumnjam da on ima nekih problema sa psihom.

I moj savjet sta se tice raskida, daj prije u cetiri oka porazgovarajte, da si zena i da imas prirodne potrebe i da sex 3 puta godisnje nije normalna stvar.

A sta se tice ovog da ces otici sa djecom na stan, nebi ti preporucio nikako, neces imati vremena za sebe, pogotovo ako nemas baka i djed servis, onda si osudjena nakon posla na rintanje po kuci, nece tu bas biti vremena za neki izlazak, ustvari kako bi i izasla nekamo ako su ti djeca sama u stanu, djeca od 3 i 5 god nikako nemogu ostat sama kod kuce.
Govorim to iz vlastitog iskustva jer mene je zena napustila i sad sam sa svoje dvoje djece sam.
Nema se tu vremena za izlaske ili takvo sto, jedino sta ti preostaje posto se nemozes skitati po vani vecerima i nocima je nac nekog preko interneta. E sad koliko je to dobra opcija trazenja partnera neznam, neki nemaju nista protiv dok se drugi protive tome.

Ono sta ti je najbitnije zasad od svega je otvoreni razgovor sa muzem o tome sa cime nisi zadovoljna.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 10:06   #30
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Djeca uvijek osjete kad nešto ne štima, jer je djeci sigurnost prioritet i svaki poremećaj u odnosima doživljavaju kao gubitak pažnje, ljubavi i sigurnosti.
To se naročito desi kada djeca prolaze kroz bolan razvod. To je velika trauma za svako dijete, naročito ukoliko je u osjetljivom razdoblju odrastanja. Spomenuti ću ti samo Edipa, baš sam jučer bio na kavi sa jednom samohranom majkom koja si je poželjela i dobila sina, dečko sad ima 17 godina. Taj odnos je duboko bolestan, edipovski do srži u kojem majka u nedostaku izražaja sexualnosti prema muškarcu doslovno flerta sa vlastitim sinom. Grozno za gledati, ona toga nije svjesna niti zna što radi svom djetetu.
Mislim da je jednako grozno i traumatično za dijete kada ode u školu i nosi iskidane patike dvije godine jer mama nema para za više i dok ga druga egoistična djeca zlostavljaju zbog toga, mama se bavi poslom i borbom za preživljavanje pa nema vremena da se brine o djeci, ona gledaju televiziju čekajući da mama dođe s posla i traume drže u sebi. Grozno.
Kad se sve zbroji, ako par ima samo problem da se ne jebe, mislim da za to djeca ne trebaju znati niti ih se to tiče. Roditelji mogu biti svjesni problema ali i potrebe da zaštite djecu od svega toga znajući da je njihov odgoj prioritet...
Kaj samo djeca rastavljenih roditelja hodaju u potrganim tenisicama?
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 11:23   #31
Imam 2 male djece (8 i 7 g) i jedno odraslo zaposleno, u svojoj sam kući, imam auto, pa jebeno teško financijski živim s puno boljom plaćom nego što je ti imaš. I nisam se rastala zbog sebičnog nedostatka sexa nego zbog nasilja i prijetnji po život djeci i meni.
Umjesto rastave odite radije bračnom savjetniku, a ne da djeci uništavate život.
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 11:52   #32
Autorice, ti ćeš naravno sama donijeti odluku, ali i moj bi ti savjet bio da se ne rastaješ. Taj novac koji ti zarađuješ nije ti dovoljan za tebe i tvoje dvoje djece. Jednostavno NIJE.

I dobro ti je netko napisao, kada doslovce ne budeš imala čime prehraniti djecu i sebe, ne budeš na seks mislila. To ipak nije potreba koja dolazi ispred hrane. Samo pazi da se ne zaletiš pa to naučiš na teži način.

Ne budeš imala, ma ne za čokoladu, nego za ništa. A pomisli samo na odjeću, obuću, školske izlete.... Horor.

A bome ja ne bih na tvojem mjestu baš računala na muževu dobru volju. S obzirom da sada plane kada spomeneš problem koji te muči, i očito nije spreman mijenjati vašu situaciju, možeš si misliti kako će surađivati s tobom ako se razvedeš od njega. A i pitanje je bi li uopće ti dobila djecu ako on ima svoju firmu i financijski je stabilniji.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 12:00   #33
Quote:
Salammbo kaže: Pogledaj post
Autorice, ti ćeš naravno sama donijeti odluku, ali i moj bi ti savjet bio da se ne rastaješ. Taj novac koji ti zarađuješ nije ti dovoljan za tebe i tvoje dvoje djece. Jednostavno NIJE.

I dobro ti je netko napisao, kada doslovce ne budeš imala čime prehraniti djecu i sebe, ne budeš na seks mislila. To ipak nije potreba koja dolazi ispred hrane. Samo pazi da se ne zaletiš pa to naučiš na teži način.

Ne budeš imala, ma ne za čokoladu, nego za ništa. A pomisli samo na odjeću, obuću, školske izlete.... Horor.

A bome ja ne bih na tvojem mjestu baš računala na muževu dobru volju. S obzirom da sada plane kada spomeneš problem koji te muči, i očito nije spreman mijenjati vašu situaciju, možeš si misliti kako će surađivati s tobom ako se razvedeš od njega. A i pitanje je bi li uopće ti dobila djecu ako on ima svoju firmu i financijski je stabilniji.
Nema on kaj suradjivati ili ne suradjivati. Na sudu se donese sudska odluka o placanju alimentacije i ukoliko se ne postuje postoje mehanizmi prisilne naplate.
S obzirom na sudsku praksu mislim da se ona nema cega bojati jer ce joj sud sigurno dodjeliti djecu kao sto se radi u skoro 90% slucajeva.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 12:02   #34
Autorice, postoji li mogućnost da, za početak odeš s djecom roditeljima, dok ne vidiš što i kako.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 12:08   #35
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
Imam 2 male djece (8 i 7 g) i jedno odraslo zaposleno, u svojoj sam kući, imam auto, pa jebeno teško financijski živim s puno boljom plaćom nego što je ti imaš. I nisam se rastala zbog sebičnog nedostatka sexa nego zbog nasilja i prijetnji po život djeci i meni.
Umjesto rastave odite radije bračnom savjetniku, a ne da djeci uništavate život.
Ma divno
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 13:03   #36
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Nema on kaj suradjivati ili ne suradjivati. Na sudu se donese sudska odluka o placanju alimentacije i ukoliko se ne postuje postoje mehanizmi prisilne naplate.
S obzirom na sudsku praksu mislim da se ona nema cega bojati jer ce joj sud sigurno dodjeliti djecu kao sto se radi u skoro 90% slucajeva.
Pa ako on ima svoju firmu, fino se prijavi na minimalac, pa da vidimo kolika je to alimentacija.

Ali pod suradnjom ne mislim na novac samo.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 13:42   #37
Quote:
Salammbo kaže: Pogledaj post
Pa ako on ima svoju firmu, fino se prijavi na minimalac, pa da vidimo kolika je to alimentacija.

Ali pod suradnjom ne mislim na novac samo.
A vidis to sam i previdio. Pa dobiti ce i pola te firme jer cisto sumnjam da je frajer napravio predbracni ugovor. Dakle zena je mirna jer ce uz alimentaciju imati jos i pola prihoda te firme.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 13:43   #38
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
A vidis to sam i previdio. Pa dobiti ce i pola te firme jer cisto sumnjam da je frajer napravio predbracni ugovor. Dakle zena je mirna jer ce uz alimentaciju imati jos i pola prihoda te firme.
A vidiš, meni pak to nije palo na pamet. Još će autorica naći korisnih savjeta na ovoj temi.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 13:47   #39
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
A vidis to sam i previdio. Pa dobiti ce i pola te firme jer cisto sumnjam da je frajer napravio predbracni ugovor. Dakle zena je mirna jer ce uz alimentaciju imati jos i pola prihoda te firme.
Teško smislit firmu s nula prihoda. Hoće li si i pola dugova uzeti?

Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
S obzirom na sudsku praksu mislim da se ona nema cega bojati jer ce joj sud sigurno dodjeliti djecu kao sto se radi u skoro 90% slucajeva.
Jer apsolutno se borimo protiv svih seksizama, osim nekih.

Al fakat se pitam koji je interes muških imati djecu, ako ih imaju 90% šanse izgubiti čim se nekome ćefne?
ZloPrase is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 14:17   #40
Quote:
ZloPrase kaže: Pogledaj post
Teško smislit firmu s nula prihoda. Hoće li si i pola dugova uzeti?



Jer apsolutno se borimo protiv svih seksizama, osim nekih.

Al fakat se pitam koji je interes muških imati djecu, ako ih imaju 90% šanse izgubiti čim se nekome ćefne?
A na zalost je tako. Statistika je neumoljiva i kaze da skoro u 90% slucajeva kod rastave braka sud djecu dodjeljuje majci.
Zasto je to tako ja nemam pojma ali to sad ni nije tema.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:48.