Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2007., 23:18   #21
Quote:
pizda kaže: Pogledaj post
Da li si taj glas cuo kad si aktivan? Na faksu, kad setas, bavis se sportom, seksas se?
Cini mi se da ga cujes samo kad legnes. Slicno se meni masu puta desilo i to uvijek prije spavanja. Ja takodjer prije spavanja svasta mislim, ponekad i koji sat. Tad se zna desit da sasvim glasno cujem svoje ime, ponekad me trgne koliko je jak zvuk. To pripisujem stanju izmedju sna i jave, tzv hipnogoskom stanju. Tada vidis i cujes stvari koje su totalno van onog o cemu si razmisljao. Po tome i znam da cu svaki cas zaspat.
Ne vidim zasto bi te to trebalo zabrinjavati, mozak se sukobljava sa snom koji dolazi i masu informacija o kojima razmisljas, sa druge strane.
Probaj manje razmisljati prije spavanja, usredotoci misli na disanje...
U svakom slucaju nije to nikakva bolestina, onaj ko se boji da bi mogao poluditi nikad nije poludio...
Hm definitivno najviše na to liči! Glas čujem samo kad legnem. I istina, nekada glas zna baš jako trgnuti, gotovo kao da mi se netko zaderao na uho. Osjećaš li i ti onu tišinu i nemogućnost da stvoriš ikakvu sliku u glavi?
scorpion667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:19   #22
to su ti obični zvučni snovi... mene nekad, osobito iz popodnevnog (polu)sna probudi glasan zvuk, koji ne dolazi izvana nego sam ga zapravo odsanjala... nakon njega, tišina sobe čini ti se "neprirodna" samo zbog kontrasta... a misli ne možeš u trenutku pribrati, kao što ih ni obično ni ne može pribrati osoba koja se trgnula iz sna... učenje, tenis, sviranje, problemi s curom.. čini se ko sasvim dovoljno dnevnih aktivnosti za pomalo "življe" snove... osim ukoliko još uvijek nisi dovoljno mlad da ti se ovo preobično objašnjenje ne sviđa
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:23   #23
Quote:
placebo kaže: Pogledaj post
to su ti obični zvučni snovi... mene nekad, osobito iz popodnevnog (polu)sna probudi glasan zvuk, koji ne dolazi izvana nego sam ga zapravo odsanjala... nakon njega, tišina sobe čini ti se "neprirodna" samo zbog kontrasta... a misli ne možeš u trenutku pribrati, kao što ih ni obično ni ne može pribrati osoba koja se trgnula iz sna... učenje, tenis, sviranje, problemi s curom.. čini se ko sasvim dovoljno dnevnih aktivnosti za pomalo "življe" snove... osim ukoliko još uvijek nisi dovoljno mlad da ti se ovo preobično objašnjenje ne sviđa
Ovakva su mi objašnjenja najdraža!
scorpion667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:31   #24
Quote:
scorpion667 kaže: Pogledaj post
Ma pisao sam ja doktorima na pliva zdravlje i jos nekim stranim ali nitko nista konkretno nije rekao (u stilu: pitaj ovog ili onog, ili otiđi na pregled). Al nebih uživo išao doktoru. Još bi mi rekli da sam lud . Kavu nikad ne pijem, kolu rijetko a u prirodi sam uvijek (igram tenis gotovo svaki dan, a i zivim na selu). Mislim da ću najprije pokušati s alternativnom medicinom (tamo se bar ne smiju . Inače sam aktivan. Idem na faks, igram tenis, sviram u bendu i pišem pjesme tako da se uvijek ustajem na vrijeme i idem spavati na vrijeme!
ići prvo kod njanja - velika greška. naravno da ti se tamo neće smijati. žele tvoj novac.
nemoj se igrati s tim stvarima. pravac kod doktora koji ima pravu diplomu, a ne kod nekog njonje koji će te "liječiti" protukletvama, običnom vodom i slično.
Ako te doktor ne bude ozbiljno shvaćao (a ima ih takvih, koji kažu "ma tebi je sve super, ne sekiraj se", jer su se nagledali pravih gadosti) inzistiraj na pregledu. Ponekad ih treba stisnuti, ali bar ćeš imati prave rezultate.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:36   #25
Quote:
scorpion667 kaže: Pogledaj post
Ovakva su mi objašnjenja najdraža!
A što nije u redu s mojim objašnjenjem?
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:37   #26
Quote:
placebo kaže: Pogledaj post
A što nije u redu s mojim objašnjenjem?
Sorry na tvojemu sam i mislio. Samo sam pritisno quote na krivome post-u
scorpion667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:41   #27



ma dobro, nema veze.. ja sam svoje ionako rekla
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:44   #28
pa da sam ja ti...pobjegao bi!
u piđami bi pobjegao van na ulicu.nebi se usudio it u krevetu
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:45   #29
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
meni se u pubertetu znalo događati to sa "zaustavljanjem misli". znao bih minutama i minutama buljiti u zid. bilo pa prošlo, i drago mi je zbog toga.
to ti se zove katatonija...
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 00:03   #30
Quote:
Kex Doomlich kaže: Pogledaj post
to ti se zove katatonija...
hvala mojim roditeljima, kuhinjskoj soli, kadi i električnom zvoncu što su me izvukli iz toga!
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 00:14   #31
Scorpion, nikakav doktor ti ne treba jer nisi bolestan.

Svako, doslovno svako, je pod utjecajem duhovnih bića.
Kad nam dođe nekakva intuicija ili predosjećaj ili inspiracija, to su ta bića koja nam na taj način pokušavaju nešto reći.


Ovo što se tebi događa nije uobičajeno, jer samo u rijetkim slučajevima ti utjecaji idu kroz uho. To nije dobar znak, ali ne mora biti ništa loše ako te glasovi ne forsiraju na nešto.
Ako osjetiš bilo koju vrstu forsiranja važno je da se odlučno usprotiviš. Jaka volja je jedini štit protiv takvih utjecaja.
Pićo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 00:36   #32
Quote:
scorpion667 kaže: Pogledaj post
Hm definitivno najviše na to liči! Glas čujem samo kad legnem. I istina, nekada glas zna baš jako trgnuti, gotovo kao da mi se netko zaderao na uho. Osjećaš li i ti onu tišinu i nemogućnost da stvoriš ikakvu sliku u glavi?
Pa to ti je to, najobicnije hipnogosko stanje, ko sto ti prelete neke bezvezne slike tako se zalomi i pokoji zvuk. Interesantno mi je da nikad nisam cuo nesto drugo osim svog imena. Valjda podsvijest kaze "dobro ..... mislis li ti spavat ili svirat kurcu?"
Sto se tice tisine i ostalog...pa tada sam obicno pred samim snom tako da je tisina i "prazan" mozak nekako normalno stanje...Da mi je taj dojam bio potenciran, bas i nije...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 00:51   #33
Quote:
pizda kaže: Pogledaj post
Pa to ti je to, najobicnije hipnogosko stanje, ko sto ti prelete neke bezvezne slike tako se zalomi i pokoji zvuk. Interesantno mi je da nikad nisam cuo nesto drugo osim svog imena. Valjda podsvijest kaze "dobro ..... mislis li ti spavat ili svirat kurcu?"
Sto se tice tisine i ostalog...pa tada sam obicno pred samim snom tako da je tisina i "prazan" mozak nekako normalno stanje...Da mi je taj dojam bio potenciran, bas i nije...
Ma i ja to mislim. Ali u zivotu mi se dogodilo toliko cudnih stvari (kao npr. ona s deja vu koja je izgledala kao da sam vidio u buducnost par sekundi - toga se i danas sjecam kao da je jucer bilo) da bih mogao popuniti cijeli forum pitanjima. Ovo mi je smetalo spavanju pa sam zato pitao!
scorpion667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 00:58   #34
Quote:
scorpion667 kaže: Pogledaj post
Nisam znao u koji bi forum ovo stavio pa sam odlucio ovdje. Muci me vec gotovo dvije godine ovaj problem.

Ljudi pomozite. Cesto kad odem spavati razmisljam o necemu prije nego zaspem (o bilo cemu, npr. o nekoj curi). Misli mi lutaju glavom i cini se kao da mi cijela hrpa misli luta po glavi.
A sada ono cudno, sto mi se dogodi otprilike jednom mjesecno. Dok razmisljam najednom neki glas izgovori moje ime (najcesce) ili neku rijec i sve mi misli odjednom stanu. Glas je uistinu cudan. Nekada se cini kao da je moj glas, a nekada kao da je nekakav zenski glas. Taj glas nikada ne zagalami vec rekne normalnim tonom, ali glasno. Sto je najcudnije taj glas ne dolazi od negdje kraj mene vec kao da je u mojoj glavi. Misli mi odjednom prestanu i osjecam strah. Pokusavam misliti na nesto drugo, zamisliti neku obicnu situaciju, zamisliti neku sliku, ali nemogu. Ta tisina koju stvori taj glas je nekako cudna, neprirodna, kao da sam u nekom mrtvome prostoru. Cujem samo kazljke sata i neke sitne zvukove u sobi (normalni zvukovi, npr. kao kad puse vjetar pa prozor pomalo zadrhti).
Pokusavam da ih ne cujem, ali ih ipak cujem. Nemogu vam opisati tu tisinu, kao da je suha, i kao da je svaki zvuk kraći nego inače. Nemogu vam opisati ni taj strah koji osjetim kad cujem taj glas. Jedne noci sam imao narukvicu iz međugorja koja je na sebi imala Gospine slike. Bila mi je cijeli dan na ruci i vec sam bio zaboravio na nju. Kada sam ocuo onaj glas i kada je pocela tisina poceo sam opet osjecati tu narukvicu na ruci (nije me stiskala vec sam jednostavno osjecao da mi je na ruci - iako sam bio potpuno zaboravio na nju). Pokrio sam se dekom preko glave i dok sam bio pod dekom otvorio sam oci. Vidio sam neku bijelu siluetu (otrilike velicine kao prst na ruci - ali ne obasjava prostoriju, vec je vise slicno onome kao kad gledate u svjetlo i zatvorite oci pa vidite nesto bijelo u sredini) kako se uzdize sve dok mi nije izasla iz vidnog polja. Mislio sam da se oci igraju samnom, ali sam shvatio da vec vise od 2 sata nisam vidio svjetla.
E sad... jesam li poceo gubiti razum ili sta vec? Zasto nekada ocujem onaj glas koji mi zaustavi sve misli? Zasto je ona tisina tako cudna (bilo me je i prije strah od nekih stvari ali tisina nikada nije bila ovakva). Jeli moguće da je ta tišina samo produkt moga straha? Jeli moguće da je ona bijela silueta zapravo samo igra očiju i drugi produkt moga straha? Nekada osjetim i hladnocu na nekome dijelu tijela iako mi je toplo i pod dekom sam. Jeli moguce da poslije toga glasa jednostavno samo radi moja mašta? Što god to bilo neda mi spavati i zato mi treba vaša pomoć. Jeli itko imao nekakvo slično iskustvo (to naglo zaustavljenje misli) i znate li neko mjesto na netu gdje bi mogao pronaći nešto o tome? Ima još jedna stvar na koju prije nisam obraćao pažnju (jer mi se nije činilo važno) - a to je da mi je se, nakon zadnje dvije noći nakon što mi se to dogodilo (za te zadnje 2 sam 100% siguran a prijašnjih se ne sjećam), obično dogodilo nešto dobro drugi dan (1. put sam sam se pomirio s curom nakon duge svađe, a drugi put samo položio ispit na faksu. Možda je slučajnost, ali tko će ga znati. Eto ako možete pomozite mi. Prije nisam obraćao pažnju na to ali sada me već počinje mučiti. Sreća da se ne događa često inače nebih nikada spavao! Unaprijed hvala!
Dok razmisljam najednom neki glas izgovori moje ime (najcesce) ili neku rijec i sve mi misli odjednom stanu.

Ta tisina koju stvori taj glas je nekako cudna, neprirodna, kao da sam u nekom mrtvome prostoru.

Momče,
Ovo što si ti napisao (da čuješ glas, da ti misli stanu, da se stvara neprirodna tišina) ja već punih 18 godina ostvarujem - s razlikom da se kod mene to odvija PO MOJOJ ŽELJI.
Dakle, ja sam u stanju da PO SVOJOJ ŽELJI ostvarim VIĐENJE ''siluete'' koju ''vidim'' PRED SOBOM kao Hologramsku sliku, dakle isto onako kako vidim čovjeka u svakodnevnom ophođenju s ljudima.
I ja s tom ''siluetom'' mogu da RAZGOVARAM, IZMJENJUJEMO MIŠLJENJA...
Također, ja SVOJOM ŽELJOM mogu u bilo kom momentu zaustaviti SVOJE MISLI da bi se našao u TIŠINI, koja se i ne može drugačije manifestirati već kao TIŠINA U Mrtvom prostoru - jer se spirit i nalazi u tom prostoru.

I da li si neko može uzeti za pravo da me promatra kao psiho-bolesnu osobu?
Istina, može si uzeti za pravo ali samo psiho-bolesna osoba - koja samu sebe proglašava zdravom.

Stoga ti preporučujem, ne dozvoli da tebe ZDRAVA ČOVJEKA, koji si po Prirodnoj INTELIGENCIJI za nekoliko kopalja ispred ovih koji ti ovdje na forumu davaju ''prijateljske'' savjete - po kojim savjetima bi te liječnici odmah strpali u bolnicu za umobolne.

No evo lično za tebe jedan tekst, kojeg čitaj polagano i razmisli o svakoj poruci koja će ti biti BLISKA.

ISTINA III.
Sasvim je sigurno da je čovjek od prvih dana kad su se u njegovom intelektu počele razvijati moći spoznaje postavljao pitanja: Kako je sve ''mrtvo'' oko nas postalo, kako su nastali živi organizmi, kako je nastao čovjek...?
Pa da pokušam ispravno da Prevedem informacije koje stižu do moje Materijalne svijesti - na koji bi se način u tekstovima koji slijede mogli naći odgovori na mnoga pitanja koje muče čovjeka od davnina.
Svakako, da li ćeš ti čitaoče prihvatiti taj odgovor kao pravovaljan to će jedino ovisiti od tebe, odnosno, u mnogome će ovisiti od tvog Duhovnog (Spiritualnog) razvoja.

Jedno da kažem.
Nije važno da li će se ovo nekom sviđati ili ne, odnosno, nije važno ni to da li će neko pomisliti da je informacija koja slijedi u najmanju ruku smješna - već je važno; da je tako.
Naime, povremeno, a katkad i često, do Svijesti svake inteligentne osobe stižu Impulsi koji u sebi nose kraće ili duže Poruke koje dolaze iz, nazovimo ga, Onostranog područja.
Usputna primjedba: Katkad te Impuls-poruke pojedinci mogu da ''u glavi'' registriraju kao šapat a šta više i kao čulni govor koji je veoma sličan govoru koji ostvaruju dvoje ljudi.
Jasno, ukoliko se čovjek bavi istraživanjem tajni koje izlaze iz granica znanosti – njegova Podsvijest i Svijest mogu da prevedu Impuls-Poruke koje stižu preko aure pa kroz čakre sve do moždanih stanica (dakle do Negdje) koje su ''zadužene'' da te Poruke prevedu i da to prevedeno ''pretvore'' u Misao koja ima svoj sadržaj – koji sadržaj je prepoznatljiv od strane umnog sistema, čija se djelatnost odlikuje po tome što sadržaju ''daje oblik Spoznaje''.
Nemojte da vas ovo zasmije jer ću vam kasnije iznijeti znanstveno dokazanu informaciju o ''moći'' stanica (ćelija), koje su ugrađene u tijelu živih bića, da prepoznaju njima prepoznatljive Impulse koje im šalju molekule proteina (bjelančevina).
Dakle, slobodno možete prihvatiti Informaciju da i stanice posjeduju moć prepoznavanja.

Znači, Poruke koje dolaze do Podsvijesti Podsvijest može registrirati i prevesti - a zatim prevod prenijeti do Svijesti čovjeka.
Svakako, koliko će prevod biti adekvatan onoj informaciji koja se nalazi u Poruci Onostranog područja to će ipak ovisiti od Duhovnog (Spiritualnog) razvoja čovjeka, odnosno, ovisit će od onih Vrijednosti u čovjeku, ali i van njegovog sistema, koje djeluju da Podsvijest bude aktivna.
Logički, tu nesmijemo zanemariti ni profesionalnu preokupaciju prevodioca.

A sad vas još moram obavjestiti da jedan broj mojih Informacija, koje će se ticati nekih Misaonih predstava i Postavki, neće biti adekvatne s onima koje su dosad prihvaćene od strane filozofa, filozofa metafizičara ili ezoteričara - ali i znanstvenika.

No da se razumijemo, ja nikom ne želim nametnuti moja izlaganja pod Moranje da se u njih vjeruje - jer postoje mnogi faktori koji djeluju na čovjekovu Svijest da li će u nešto vjerovati; ili ne.
I tu mnogi autori ne-znanstvenih ali i znanstvenih tekstova greše jer se u njihovim tekstovima, manje-više, može osjetiti prisustvo Moranja - što znači da u ono što iznose MORA SE vjerovati.

I još nešto.
Kod Zaključaka, koji će se odnositi na predmet određenog teksta (a koje Zaključke ću ja iznijeti), neću se služiti ''logikom filozofske nauke'', dakle dijalektičkom ili umstvenom metodom, već metafizičkom, dakle razumskom metodom.
Naime, umstvena metoda je metoda koju primjenjuju filozofi (što znači da je ona ljudska) – dok razumska metoda je ona (za koju narod kaže da je zdravo-seljačka) koju možemo prihvatiti i kao logiku Beskonačno-konačne prirode.
Na ovo, logika Beskonačno-konačne prirode, primjedba: Nemojte da pomislite kako je ova posljednja informacija glupa, jer poznato nam je da se svi filozofi i mnogi ne-filozofi slažu sa Postavkom; da priroda misli.

I, momče, još ću ti predložiti da pratiš moje zadnje postove, a naročito slijedeće, na Igra Brojkama koji imaju naslovAKO SE MOGU PREPOZNATI LJUDI KOD KOJIH SU SPIRITI OSTVARILI
MNOGO, VIŠE ILI MANJI BROJ REINKARNACIJA?
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 01:14   #35
Quote:
delija kaže: Pogledaj post
Dok razmisljam najednom neki glas izgovori moje ime (najcesce) ili neku rijec i sve mi misli odjednom stanu.

Ta tisina koju stvori taj glas je nekako cudna, neprirodna, kao da sam u nekom mrtvome prostoru.

Momče,
Ovo što si ti napisao (da čuješ glas, da ti misli stanu, da se stvara neprirodna tišina) ja već punih 18 godina ostvarujem - s razlikom da se kod mene to odvija PO MOJOJ ŽELJI.
Dakle, ja sam u stanju da PO SVOJOJ ŽELJI ostvarim VIĐENJE ''siluete'' koju ''vidim'' PRED SOBOM kao Hologramsku sliku, dakle isto onako kako vidim čovjeka u svakodnevnom ophođenju s ljudima.
I ja s tom ''siluetom'' mogu da RAZGOVARAM, IZMJENJUJEMO MIŠLJENJA...
Također, ja SVOJOM ŽELJOM mogu u bilo kom momentu zaustaviti SVOJE MISLI da bi se našao u TIŠINI, koja se i ne može drugačije manifestirati već kao TIŠINA U Mrtvom prostoru - jer se spirit i nalazi u tom prostoru.

I da li si neko može uzeti za pravo da me promatra kao psiho-bolesnu osobu?
Istina, može si uzeti za pravo ali samo psiho-bolesna osoba - koja samu sebe proglašava zdravom.

Stoga ti preporučujem, ne dozvoli da tebe ZDRAVA ČOVJEKA, koji si po Prirodnoj INTELIGENCIJI za nekoliko kopalja ispred ovih koji ti ovdje na forumu davaju ''prijateljske'' savjete - po kojim savjetima bi te liječnici odmah strpali u bolnicu za umobolne.

No evo lično za tebe jedan tekst, kojeg čitaj polagano i razmisli o svakoj poruci koja će ti biti BLISKA.

ISTINA III.
Sasvim je sigurno da je čovjek od prvih dana kad su se u njegovom intelektu počele razvijati moći spoznaje postavljao pitanja: Kako je sve ''mrtvo'' oko nas postalo, kako su nastali živi organizmi, kako je nastao čovjek...?
Pa da pokušam ispravno da Prevedem informacije koje stižu do moje Materijalne svijesti - na koji bi se način u tekstovima koji slijede mogli naći odgovori na mnoga pitanja koje muče čovjeka od davnina.
Svakako, da li ćeš ti čitaoče prihvatiti taj odgovor kao pravovaljan to će jedino ovisiti od tebe, odnosno, u mnogome će ovisiti od tvog Duhovnog (Spiritualnog) razvoja.

Jedno da kažem.
Nije važno da li će se ovo nekom sviđati ili ne, odnosno, nije važno ni to da li će neko pomisliti da je informacija koja slijedi u najmanju ruku smješna - već je važno; da je tako.
Naime, povremeno, a katkad i često, do Svijesti svake inteligentne osobe stižu Impulsi koji u sebi nose kraće ili duže Poruke koje dolaze iz, nazovimo ga, Onostranog područja.
Usputna primjedba: Katkad te Impuls-poruke pojedinci mogu da ''u glavi'' registriraju kao šapat a šta više i kao čulni govor koji je veoma sličan govoru koji ostvaruju dvoje ljudi.
Jasno, ukoliko se čovjek bavi istraživanjem tajni koje izlaze iz granica znanosti – njegova Podsvijest i Svijest mogu da prevedu Impuls-Poruke koje stižu preko aure pa kroz čakre sve do moždanih stanica (dakle do Negdje) koje su ''zadužene'' da te Poruke prevedu i da to prevedeno ''pretvore'' u Misao koja ima svoj sadržaj – koji sadržaj je prepoznatljiv od strane umnog sistema, čija se djelatnost odlikuje po tome što sadržaju ''daje oblik Spoznaje''.
Nemojte da vas ovo zasmije jer ću vam kasnije iznijeti znanstveno dokazanu informaciju o ''moći'' stanica (ćelija), koje su ugrađene u tijelu živih bića, da prepoznaju njima prepoznatljive Impulse koje im šalju molekule proteina (bjelančevina).
Dakle, slobodno možete prihvatiti Informaciju da i stanice posjeduju moć prepoznavanja.

Znači, Poruke koje dolaze do Podsvijesti Podsvijest može registrirati i prevesti - a zatim prevod prenijeti do Svijesti čovjeka.
Svakako, koliko će prevod biti adekvatan onoj informaciji koja se nalazi u Poruci Onostranog područja to će ipak ovisiti od Duhovnog (Spiritualnog) razvoja čovjeka, odnosno, ovisit će od onih Vrijednosti u čovjeku, ali i van njegovog sistema, koje djeluju da Podsvijest bude aktivna.
Logički, tu nesmijemo zanemariti ni profesionalnu preokupaciju prevodioca.

A sad vas još moram obavjestiti da jedan broj mojih Informacija, koje će se ticati nekih Misaonih predstava i Postavki, neće biti adekvatne s onima koje su dosad prihvaćene od strane filozofa, filozofa metafizičara ili ezoteričara - ali i znanstvenika.

No da se razumijemo, ja nikom ne želim nametnuti moja izlaganja pod Moranje da se u njih vjeruje - jer postoje mnogi faktori koji djeluju na čovjekovu Svijest da li će u nešto vjerovati; ili ne.
I tu mnogi autori ne-znanstvenih ali i znanstvenih tekstova greše jer se u njihovim tekstovima, manje-više, može osjetiti prisustvo Moranja - što znači da u ono što iznose MORA SE vjerovati.

I još nešto.
Kod Zaključaka, koji će se odnositi na predmet određenog teksta (a koje Zaključke ću ja iznijeti), neću se služiti ''logikom filozofske nauke'', dakle dijalektičkom ili umstvenom metodom, već metafizičkom, dakle razumskom metodom.
Naime, umstvena metoda je metoda koju primjenjuju filozofi (što znači da je ona ljudska) – dok razumska metoda je ona (za koju narod kaže da je zdravo-seljačka) koju možemo prihvatiti i kao logiku Beskonačno-konačne prirode.
Na ovo, logika Beskonačno-konačne prirode, primjedba: Nemojte da pomislite kako je ova posljednja informacija glupa, jer poznato nam je da se svi filozofi i mnogi ne-filozofi slažu sa Postavkom; da priroda misli.

I, momče, još ću ti predložiti da pratiš moje zadnje postove, a naročito slijedeće, na Igra Brojkama koji imaju naslovAKO SE MOGU PREPOZNATI LJUDI KOD KOJIH SU SPIRITI OSTVARILI
MNOGO, VIŠE ILI MANJI BROJ REINKARNACIJA?
Hm... kad si vec to spomenuo i meni je jednom uspjelo da sam stvorim neku "hologramsku" sliku na tren, ali je onda nestala. Vrlo zanimljiv tekst. Dosta mi stvari izgleda poznato. Pogledat cu i taj drugi. Hvala.
scorpion667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 01:54   #36
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ići prvo kod njanja - velika greška. naravno da ti se tamo neće smijati. žele tvoj novac.
nemoj se igrati s tim stvarima. pravac kod doktora koji ima pravu diplomu, a ne kod nekog njonje koji će te "liječiti" protukletvama, običnom vodom i slično.
Ako te doktor ne bude ozbiljno shvaćao (a ima ih takvih, koji kažu "ma tebi je sve super, ne sekiraj se", jer su se nagledali pravih gadosti) inzistiraj na pregledu. Ponekad ih treba stisnuti, ali bar ćeš imati prave rezultate.

scorpion667 kao sto rece covjek prvo napravis ovo
da se iskljuci tumor na mozgu ili slicne stvari
nece te zatvorit u umobolnicu nit ce ti se smijat

Pa onda ako zakljuce da si zdrav ko dren, prepusti se duhovnom vodstvu delije ovdje i vjezbajte zajedno vizualizacije zelja or whatever
Earthling is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 02:05   #37
Quote:
Earthling kaže: Pogledaj post

scorpion667 kao sto rece covjek prvo napravis ovo
da se iskljuci tumor na mozgu ili slicne stvari
nece te zatvorit u umobolnicu nit ce ti se smijat

Pa onda ako zakljuce da si zdrav ko dren, prepusti se duhovnom vodstvu delije ovdje i vjezbajte zajedno vizualizacije zelja or whatever
Hehe doktoru sam mislio svejedno otići!
scorpion667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 02:39   #38
Sad sam se fakin sjetila nabavi si šteker tj. switch!!!!!
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 02:47   #39
Quote:
outoftheblue kaže: Pogledaj post
Sad sam se fakin sjetila nabavi si šteker tj. switch!!!!!
haha
scorpion667 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 04:35   #40
Ne zajebavam se, lagana struja ne šteti mozgu, nisi gledo Genijalni um???????????
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:06.