Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2007., 14:40   #41
Quote:
DexCro66 kaže: Pogledaj post
A i ti si našla autoritet. Ako te takav lik može "spustiti na zemlju" onda možda i nisi za te stvari.
Zar ne vidiš da je to bolesnik koji mora odgovoriti na svaki post? Na nama pokušava liječiti svoje komplekse. Ignoriraj ga.
A čiji si ti troll da mi je znati..
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2007., 15:44   #42
i tako.....................
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 18:23   #43
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ajde, promišljanje o telepatiji, deja vu iskustvima i sličnom je još i ok, ali visak? curo, ti si zabrazdila u glupost. i to još s deset godina?
to je komad metala na koncu. miče se zato što lagano mičeš ruku.
...koji si ti kreten...
korinaema is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 18:29   #44
Quote:
korinaema kaže: Pogledaj post
...koji si ti kreten...
zašto vrijeđaš? argumentiraj ili šuti.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 18:39   #45
Quote:
dataX kaže: Pogledaj post
sličnost je zbilja nevjerojatna

endijev trenutni avatar:



mišak 90-ih:

Ajme endijeva krinka probijena.
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 19:08   #46
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
zašto vrijeđaš? argumentiraj ili šuti.
Endimione izadji iz ljushture, izadji medju ljude ili zivotinje, svejedno, ali izadji!
Nemoj da ti lokacija bude "iza zashtitnog zaslona". Shiri horizonte. Mlad si josh. Luchis testosteron kao lud, a rachunalo ti je jedini prijatelj. Ostavi se samozadovoljavanja i nadji si biche suprotnog spola. Mnoge spoznaje ce dochi same. Poslushaj sine Endimione, procvjetace ti um kao kritosjemenjacha.
__________________
E jebiga Skeptice, sam si rekao da je pozeljno svacije misljenje.
Covjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 19:39   #47
Quote:
Covjek kaže: Pogledaj post
Endimione izadji iz ljushture, izadji medju ljude ili zivotinje, svejedno, ali izadji!
Nemoj da ti lokacija bude "iza zashtitnog zaslona". Shiri horizonte. Mlad si josh. Luchis testosteron kao lud, a rachunalo ti je jedini prijatelj. Ostavi se samozadovoljavanja i nadji si biche suprotnog spola. Mnoge spoznaje ce dochi same. Poslushaj sine Endimione, procvjetace ti um kao kritosjemenjacha.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 19:54   #48
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Jebote, ti se smijesh a meni se plache!!!
__________________
E jebiga Skeptice, sam si rekao da je pozeljno svacije misljenje.
Covjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 20:04   #49
Quote:
Covjek kaže: Pogledaj post
Jebote, ti se smijesh a meni se plache!!!
a od čega, dobri Čovječe?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 00:10   #50
Quote:
vision6 kaže: Pogledaj post
Imam doma knjigu o bioenergetici, to mi je dao stari kad se prestao baviti time, ne znam iz kojeg razloga...ali navedene su samo metode nacina rada. On je recimo mami otkrio vanmaternicnu trudnocu koju ginekolog na ultrazvuku nije vidio pa toliko o glupostima.
Sta da ti kazem? Ti i tvoja obitelj imate "nadnaravne" sposobnosti i vjerovatno ce ih imati i tvoja djeca...:klap:

Ranu izvanmatericnu trudnocu i ultrazvuk ponekad ne otkrije.
VISAK NIKAKVU TRUDNOCU NE OTKRIVA ! ! ! ! ! !
gerbengoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 14:28   #51
mozda joj je stari s necim drugim otkrio tu izvanmaternicnu trudnocu
 
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 20:39   #52
Quote:
vision6 kaže: Pogledaj post
u svoje mozda "nadnaravne" sposobnosti?
Meni su razuvjerili pricama da su to sve gluposti, ali meni nije glupost kad sanjam nesto i to se dogodi, kad cujem u glavi glas osobe koja je daleko od mene i kad mi ta osoba potvrdi ono sto sam ja dozivjela, kad vidim minutu unaprijed u glavi film koji postane stvarnost, kad znam sto ce se i na koji nacin odvijati u sljedecih tjedan dana oko odredene situacije, kad viskom mogu pronaci stvari (to mi je bila glavna zajebancija dok sam imala 10ak godina) i dati sama sebi odgovore na pitanja u vezi dogadaja koji su se desili, ali jos ne znam njihov ishod (primjer idem na ispit, pitam da li cu ga proci visak ne zna, dan prije objave rezultata visak zna), kad procjenim osobu nakon 5 minuta razgovora, kad znam o cemu razmislja osoba koju bas i ne znam dobro, kad telepatski komuniciram sa kucnim ljubimcima (pod time mislim na psa recimo, on je u dvoristu ja sam u kuci, zelim da dode on dode sjedne i gleda me kao sta si me zvala), kad intenzivno mislim na odredenu osobu i ona se u tom trenutku javi telefonski ili sms-o..to znam da se vecini desava pa sam stavila kao zadnje.
I jesam li luda, u zabludi, ili je to sve normalno samo se ne dogada svima?
ne obaziri se na komedijase, oni i tako tu vole zabavljati druge a nemaju pija o cemu pricas. To je normalno i to znaci da percipiras vise i da imas u sebi nesto vise od obicne ofce
kundalini is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2007., 20:42   #53
Quote:
korinaema kaže: Pogledaj post
...koji si ti kreten...
to je svima vec jasno

no dobro nas zabavlja
kundalini is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 00:46   #54
Ja vjerujem u konstruirane iluzije.
__________________
ja sam ja pušač cancer man
dubravka* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 13:55   #55
Quote:
p-ste kaže: Pogledaj post
mozda joj je stari s necim drugim otkrio tu izvanmaternicnu trudnocu
kako, ne kužim?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 20:28   #56
Quote:
vision6 kaže: Pogledaj post
u svoje mozda "nadnaravne" sposobnosti?
Meni su razuvjerili pricama da su to sve gluposti, ali meni nije glupost kad sanjam nesto i to se dogodi, kad cujem u glavi glas osobe koja je daleko od mene i kad mi ta osoba potvrdi ono sto sam ja dozivjela, kad vidim minutu unaprijed u glavi film koji postane stvarnost, kad znam sto ce se i na koji nacin odvijati u sljedecih tjedan dana oko odredene situacije, kad viskom mogu pronaci stvari (to mi je bila glavna zajebancija dok sam imala 10ak godina) i dati sama sebi odgovore na pitanja u vezi dogadaja koji su se desili, ali jos ne znam njihov ishod (primjer idem na ispit, pitam da li cu ga proci visak ne zna, dan prije objave rezultata visak zna), kad procjenim osobu nakon 5 minuta razgovora, kad znam o cemu razmislja osoba koju bas i ne znam dobro, kad telepatski komuniciram sa kucnim ljubimcima (pod time mislim na psa recimo, on je u dvoristu ja sam u kuci, zelim da dode on dode sjedne i gleda me kao sta si me zvala), kad intenzivno mislim na odredenu osobu i ona se u tom trenutku javi telefonski ili sms-o..to znam da se vecini desava pa sam stavila kao zadnje.
I jesam li luda, u zabludi, ili je to sve normalno samo se ne dogada svima?
Možeš li komunicirati i sa mojim kućnim ljubimcima? Ili o čemu ja razmišljam sada - 20.30h ili o čemu ću razmišljati sutra u podne? Ili još jednostavnije - čime se trenutno (ovih dana) bavim. Ako pogodiš stajem u tvoju korist...

Isto vrijedi i za ostale vunderkinde sa nadsuperkozmičkimbožanskim i inim sposobnostima...
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2007., 23:55   #57
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ajde, promišljanje o telepatiji, deja vu iskustvima i sličnom je još i ok, ali visak? curo, ti si zabrazdila u glupost. i to još s deset godina?
to je komad metala na koncu. miče se zato što lagano mičeš ruku.
a ziher bi volio znati kakav je to feeling, a?
a jaaadaan... ti to ne mozes..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 00:03   #58
Quote:
gerbengoy kaže: Pogledaj post
Ranu izvanmatericnu trudnocu i ultrazvuk ponekad ne otkrije.
VISAK NIKAKVU TRUDNOCU NE OTKRIVA ! ! ! ! ! !


uglavnom, slozila bi se sa sonamom, ali obzirom na potencijal, stvarno mislim da bi bilo dobro da nades nekog mentora, a ako se ne varam (a znam da se ne varam), onda ces ga i naci kada dode vrijeme (ili on tebe)
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 00:21   #59
Quote:
Adonia kaže: Pogledaj post
a ziher bi volio znati kakav je to feeling, a?
a jaaadaan... ti to ne mozes..
ne može nitko. da može, bilo bi dokazano. taj visak svi miču svojom vlastitom rukom. dovoljni su i mali pomaci, ako su pravilne frekvencije. to se onda zove rezonancija, nešto o čemu ti nemaš previše pojma
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2007., 00:27   #60
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ne može nitko. da može, bilo bi dokazano. taj visak svi miču svojom vlastitom rukom. dovoljni su i mali pomaci, ako su pravilne frekvencije. to se onda zove rezonancija, nešto o čemu ti nemaš previše pojma
nije dokazano..? zanimljivo..
vidis, ja nisam znala nista o visku i kada ga je netko drugi micao preda mnom-mislila sam isto sto i ti.
a onda sam isla probati sama i shvatila sam je to moguce jer se meni "sam" micao.
a sebi zbilja nemam zasto lagati jer sam bila skepticna bas kao i ti i zeljela sam znati istinu. medutim, svejedno, i dok sam bila skepticna nisam radila budalu od sebe tvrdeci kako nesto ne postoji samo zato sto osobno to ne mogu dozivjeti ili ne razumijem.. ali svaka cast na hrabrosti/ludosti..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:29.