Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2007., 13:33   #21
Što kažete na gusare-kanibale-sotoniste kojima je hitno trebalo par ljudskih žrtava za Moloha i ekipu, pa makar i obične starkelje?
__________________
Neoriginalni ljudi kopiraju neoriginalne ljude, originalni kopiraju originalne.
sal_mirabilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 14:03   #22
ma ko zna di su zdimili
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 14:19   #23
hmmm...sve ovo podsjeca me na bermudski trokut

"Najpoznatiji, pak, događaj vezan uz Bermudski trokut - od kojeg, zapravo, i započinje moderna legenda - jest nestanak "leta 19". Zbilo se to 5. prosinca 1945. godine kad je pet mornaričkih bombardera misteriozno nestalo na rutinskom zadatku, a nestao je i avion upućen u potragu. Ukupno, bez traga je nestalo 27 ljudi."

Ima tih trokuta svuda po svijetu meni se cini
Alen@l5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 11:37   #24
Quote:
alenal5 kaže: Pogledaj post
hmmm...sve ovo podsjeca me na bermudski trokut

"Najpoznatiji, pak, događaj vezan uz Bermudski trokut - od kojeg, zapravo, i započinje moderna legenda - jest nestanak "leta 19". Zbilo se to 5. prosinca 1945. godine kad je pet mornaričkih bombardera misteriozno nestalo na rutinskom zadatku, a nestao je i avion upućen u potragu. Ukupno, bez traga je nestalo 27 ljudi."

Ima tih trokuta svuda po svijetu meni se cini
Ima i krugova, i kvadrata...
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 17:28   #25
Quote:
freudrick kaže: Pogledaj post
Česi...
Česi umiru ljetujući!
Hakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 17:32   #26
Quote:
Hakal kaže: Pogledaj post
Česi umiru ljetujući!
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 09:35   #27
Quote:
alenal5 kaže: Pogledaj post
hmmm...sve ovo podsjeca me na bermudski trokut

"Najpoznatiji, pak, događaj vezan uz Bermudski trokut - od kojeg, zapravo, i započinje moderna legenda - jest nestanak "leta 19". Zbilo se to 5. prosinca 1945. godine kad je pet mornaričkih bombardera misteriozno nestalo na rutinskom zadatku, a nestao je i avion upućen u potragu. Ukupno, bez traga je nestalo 27 ljudi."

Ima tih trokuta svuda po svijetu meni se cini

Uzrok: loša navigacija.
__________________
zašto autobusi voze u krug,
zašto ptice lete na jug?
Hrotbald is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 22:49   #28
Ponapijali se i utopili u slućaju ako nađu alkohol na brodu. Al ima još mogućnosti koje se moraju razmotriti prije aliena
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 23:12   #29
Quote:
No one kaže: Pogledaj post
Ponapijali se i utopili u slućaju ako nađu alkohol na brodu. Al ima još mogućnosti koje se moraju razmotriti prije aliena
Ponapijali se, macevali se, pa su opet pili i igrali se malih nukearnih podmornica.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2007., 01:16   #30
Quote:
Khor kaže: Pogledaj post
eto da, ljudi nestaju.... neznam dal je to odlika samo današnjeg svijeta ili je to i prije bila pojava

bila je i latinica na tu temu; nestanci s domaćih područja
ljudi odu bacit smeće i nema ih više nikad
tužno...nažalost je tako...
Top_Secret is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 18:34   #31
... e ima li neki način filtriranja postova pojedinih usera?
na rubu mi je zanimljiva grupa ali zaboga apsolutno svaki thread je zasran "šaljivcima" koji moraju srat budalaštine i tjerat kao neku šalu. nije mi jasno koga vraga čitaju baš svaki thread i moraju piskarat po baš svakom threadu ako im je, iz postova se to vidi, tema smiješna, blesava i naivna a oni koji bi o tome i razglabali su gomila naivaca koji vjeruju u bapske priče? šta ne čitaju podforum o nabrijavanju Seat Ibize nego se ovdje iz baš svakog threada moraju ismijavat i radit sprdačinu glupavim postovima koji se uglavnom sastoje od nekoliko priglupih riječi sprdačine i 17 smajlija koji se valjaju po podu? ima li negdje neka opcija kao kod news readera, filtirarnja postova od usera tog-i-tog jer ovaj podforum je inače nečitljiv.
__________________
hgfghfhgj
mjolnir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2007., 19:02   #32
Quote:
mjolnir kaže: Pogledaj post
... e ima li neki način filtriranja postova pojedinih usera?
na rubu mi je zanimljiva grupa ali zaboga apsolutno svaki thread je zasran "šaljivcima" koji moraju srat budalaštine i tjerat kao neku šalu. nije mi jasno koga vraga čitaju baš svaki thread i moraju piskarat po baš svakom threadu ako im je, iz postova se to vidi, tema smiješna, blesava i naivna a oni koji bi o tome i razglabali su gomila naivaca koji vjeruju u bapske priče? šta ne čitaju podforum o nabrijavanju Seat Ibize nego se ovdje iz baš svakog threada moraju ismijavat i radit sprdačinu glupavim postovima koji se uglavnom sastoje od nekoliko priglupih riječi sprdačine i 17 smajlija koji se valjaju po podu? ima li negdje neka opcija kao kod news readera, filtirarnja postova od usera tog-i-tog jer ovaj podforum je inače nečitljiv.
Ignoriraj ih!
A stvar je moderatora što će poduzeti.
Ili se obrati moderatoru s točnim postovima tih "šaljivdžija"!

Natrag na temu.
Ima tome nekoliko mjeseci,da sam gledala jednu emisiju (inoz.TV)upravo na temu tih tajanstvenih nestanaka na tlu Evrope.
Bilo je i gostiju kriminalista iz USA.
Obzirom na mnogobrojnost američke populacije i veličinu država,tamo su 99%
nestanaka lako objasnivi:naime,ljudi namjerno nestaju,te budu ponekad slučajno otkriveni tisuće km dalje. i godinama kasnije.45% padaju kao žrtve zločina,ali zadnjih godina sve češće(DNK+mrežna povezanost)budu identificirani.4o% su dobrovoljni bijeg i novi život(kriminalci,obiteljski problemi,
bijeg od nasilnika),5% psihički bolesnici koji gube sječanja ili uslijed rastrojenosti odlutaju stotine km ili čak kroz sve države USA.
Oko 9% su bjegunci povratnici.
A samo 1% su nestanci koji se nikakvim poznatim metodama nedaju objasniti.

U Evropi,ovisno o zemlji je situacija nešto drugačija,ali trend ide u amer smjeru.
Iznenađujuće ali istina 5o% ih nestaje dobrovoljno.
oko 25 % žrtve kriminalnih radnji(ropstvo,prostitucija i smrt)
Psihički problemi oko 2% a onda dolazi skoro 2o % ne definiranih nestanaka.
Neznam zašto?
Dali su ljudi starog kontinenta skloniji misterioznim tumačenjima ili kriminalistika ne ide pravim (trudom)smjerom.
No i evropski kriminalisti se slažu s ovih 1% nikako objašnjivih nestanaka.

Ali što su uopće neobjašnjivi nestanci?
Tu su u diskusiji bili toliko različitih mišljenja,da ni meni nije ništa izgledalo kao nekakvo dokazano stanje.
Naime slažu se da su tkz. svjedoci neobičnih pojava(mističnih,nadnaravnih)
koji su promatrali ili otkrivali takve nestanke,toliko nepouzdani da im nije za vjerovati.
Možda je to samo stav trezvenih ljudi kojima su zločini svakodnevnica.
Možda nedostaju metode ili saznanja koja bi objasnila uzroke i posljedice.
u svakom slučaju teorije izazivaju ljudsku maštu.
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:03.