Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Da li bi prodali dusu vragu? (Procitaj prvo text topica ako ima nejasnoca)
Da 18 23.68%
Ne 58 76.32%
Glasovatelji: 76. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2007., 23:09   #21
ja sam dusu vec prodao vragu,te opcije nemas u anketi
xtcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 00:38   #22
nebi vragu niš dala. a ovaj život si mogu napravit lijepim, ne treba mi za ti neka veća sila
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 01:06   #23
Nemam dušu, duša ima mene. Prema tome, ne odlučujem ja ni šta će sa mnom biti, a pogotovo ne sa dušom.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 10:48   #24
vidiš kak je pametan naš rie.da li prodati ono što ne postoji, onomu koga nema, i to još za velike pare? vrlo domišljato
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 10:52   #25
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
vidiš kak je pametan naš rie.da li prodati ono što ne postoji, onomu koga nema, i to još za velike pare? vrlo domišljato
A da, to sam procitao na onoj stranici http://www.muljaze-i-prijevare/najve...0-st/index.htm

Moras biti registrirani korisnik da se spojis na stranicu

Kad te pita username i password

User name ti je : rie
Password je: prodavanje Magle

M je veliko.


Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 12:11   #26
"There's no such thing as a free lunch..." - nekako sumnjam da bi takva nagodba bila čist posao!

Bi ste li vi kupili svoj Levi's od tipa koji zvanog Prevarant koji eto ide uokolo i bilo kome *tek tako* nudi bilo što što mu može pasti na (mudru) pamet, za uzvrat za tako nešto traži samo da mu nakon toga Služimo - a ne precizira kako mu se to točno "služi"!

Ne bih se htio poskliznuti na sitna (prije nevidljiva) slova na dnu ugovora - pa da zajedno sa koktel partijima, vilama, gliserima, smokin' hot latino komadima i brdima koke kao oproštajni darak dobijem i recimo paralizu tijela ispod obrva -

- a nakon tog iskustva da mi neodređenu količinu vremena Alien Facehuggerovi maleni rođaci energično ruju po unutrašnjosti dok visim negdje okačen na udicama, uvjeravajući se kako sve ovo mora bit samo teoretski, jer nije znanstveno dokazljivo...

Mislim da Seronjaa tu ima daleko najjači post - šta će ti vrag kad si i sam možeš učinit život sretnim taman kako i koliko ti treba!

A ako već treba (pro)davati dušu nekome, onda ju je bolje dati Bogu for free - zvuči mi daleko bolji deal čim on niti ne obećava, niti traži išta... samo da probaš biti ok čovjek dok si ovdje.
__________________
The Battle of the Line. Earth's final stand against the Minbari. The sky was full of stars. Every star an exploding ship. And each ship... one of ours.
"Hold the line... no one gets through, no matter what!"
Babylon 5
nikpalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 12:23   #27
ne bi prodao dušu.


alergičan sam na sumpor i lavu, pa ne bih htio biti u paklu
Obješeni čovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 13:50   #28
nikom ništa ne prodajem!
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 15:07   #29
naravno da bi,za bogatsvo,žene i luksuz na ovom svijetu,PA NARAVNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Syon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 16:39   #30
Vi bi sve nekud nadnaravno. Prodaja duše je malo premistificiran termin za nešto tako jednostavno i trivijalno kao što je bivanje đubretom.
Ne prodaje se ništa, samo se u zamjenu za neka zabranjena voća gaze vlastite moralne postavke. S vremenom se na to ogugla, ali ireverzibilno.
__________________
Neoriginalni ljudi kopiraju neoriginalne ljude, originalni kopiraju originalne.
sal_mirabilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 17:23   #31
Quote:
sal_mirabilis kaže: Pogledaj post
Vi bi sve nekud nadnaravno. Prodaja duše je malo premistificiran termin za nešto tako jednostavno i trivijalno kao što je bivanje đubretom.
Ne prodaje se ništa, samo se u zamjenu za neka zabranjena voća gaze vlastite moralne postavke. S vremenom se na to ogugla, ali ireverzibilno.
Vidis nisam nikada tako lgedao
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 21:45   #32
Quote:
sal_mirabilis kaže: Pogledaj post
Vi bi sve nekud nadnaravno. Prodaja duše je malo premistificiran termin za nešto tako jednostavno i trivijalno kao što je bivanje đubretom.
Ne prodaje se ništa, samo se u zamjenu za neka zabranjena voća gaze vlastite moralne postavke. S vremenom se na to ogugla, ali ireverzibilno.
sal, pa nije premistificirano. prodaja je samo metafora
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 21:52   #33
Jel pitanje inspirirano filmom MI NISMO ANĐELI 3? Glavni karakter je malo zbunjen kad se pojave anađeo i vrag jerbo je on dijete komunizma...
__________________
Zašto je Vatikan među prvima priznao Hrvatsku klikni na link i saznaj
OneManArmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 13:47   #34
neb prodala dušu...
jer ja jesam duša...
u biti....nebi...
__________________
Volim te. Ne mrzim te. Ne želim razgovarati s tobom.
° wild child ° is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.