Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2008., 17:58   #41
hvala puno na odgovorima,nadam se da će to sve upalit,a u krajnju ruku mogu nekoga u splitu angažirat da me ispiše pa nekako da mi pošalje dokumente....ugl dosta bi bilo živciranja,ma bit će sve ok(nadam se).thnx
ana-marija_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 18:18   #42
Sad mi je palo napamet da ne bi bilo loše da pitaš na svom faksu jel te može neko ispitati u tvoje ime, na način da mu daš punomoć baš u tu svrhu. Napravite punomoć kod bilježnika gdje piše da opunomoćuješ tu i tu osobu u svrh da te ispiše iz faksa i onda ne bi trebalo biti problema: kad dođe vrijeme ta osoba ode sa punomoći na faks, ispiše te i pošalje ti papire.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 00:17   #43
Quote:
wolfica kaže: Pogledaj post
Dakle udre se pečat da si ispisan na indeks, na maturalnu svjedodžbu,izvrsi se ispis u bazi studenata i vrate ti se svi dokumenti koje si predao prilikom upisa. .
Čekaj......te svjedodžbe dobivam natrag i s njima se mogu upisati na drugi faks???
Jer,nemam nijedan primjerak osim onog koji je kod glavnog tajnika.
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 10:28   #44
Quote:
fassgodard kaže: Pogledaj post
Čekaj......te svjedodžbe dobivam natrag i s njima se mogu upisati na drugi faks???
Jer,nemam nijedan primjerak osim onog koji je kod glavnog tajnika.
Pa, ako su ti svi papiri originalni na faksu, onda prilikom ispisa ih dobivaš natrag i s njima možeš na prijemni na drugi faks.
Ili, ako se ne želiš ispisati sa faksa dok ne saznaš jesi li upao na taj drugi faks, odeš do referade i tražiš da ti daju originale na korištenje zbog prijemnog, a njima napraviš obične kopije ako to traže dok im ne vratiš originale ili se dođeš ispisati.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 13:54   #45
Upisana sam na jedan fakultet, ali odustajem od njega, nisam dala ni jedan ispit, koristila sam samo studentska prava. Sada planiram ići probati na drugi i moram si podići dokumente za prijamni.

Budući da radim još uvijek preko studentskog servisa, zanima me, dali u trenutku mog ispisa sa fakulteta, meni prestaje i mogućnost rada preko ugovora ili bez obzira što više nisam na fakultetu, ugovor s sc-om traje do 9 mj?
Ivanka0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2008., 13:38   #46
Quote:
ana-marija_19 kaže: Pogledaj post
a što se dokumenata tiče-pa zar vi niste dobili odmah prvi dan faksa originale?mi smo uz indeks dobili sve dokumente natrag.
pa ostane kod njih ona zavrsna orginal svjedodzba o maturi...
Q83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 16:15   #47
Vezano za to, ja sam se ispisala s faksa
i sad moram po ugovor ali ne znam jel i dalje vrijedi to student servis ili ti ona članska...
__________________
Elen sila lumenn omentilmo
Lady Undómiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 16:34   #48
Quote:
Lady Undómiel kaže: Pogledaj post
Vezano za to, ja sam se ispisala s faksa
koliko vremena ti je trebalo da se ispišeš?
__________________
o
houpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 20:08   #49
e ovak... imam pitanjce...
ove godine upisujem faks... i sad, htjela bi na filozofski, i na još jedan. s tim da je prijamni i upis na taj drugi prije nego na filozofski koji bi radije htjela.
ako ja upadnem na taj drugi, i upišem ga... jel se mogu ja ispisat s tog, ako vidim da mogu upast na filozofski na smjer koji želim? jel se to može?
tinčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 20:31   #50
I mene zanima jel moguce se upisat ne fakultet i nakon par dana se ispisat i upisat na drugi....?
tomimo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 15:49   #51
ja se baš ovih dana... tj za tjedan dana namjeravam ispisati iz faksa u Zg i upisati drugi... samo da se vrate s godišnjeg brucošica sam, upisala sam pred mjesec dana... nadam se da nemaju neke pretjerane želje da mi rade problem od ispisa.... bar ne bi smjeli
iksd90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 16:00   #52
Quote:
iksd90 kaže: Pogledaj post
ja se baš ovih dana... tj za tjedan dana namjeravam ispisati iz faksa u Zg i upisati drugi... samo da se vrate s godišnjeg brucošica sam, upisala sam pred mjesec dana... nadam se da nemaju neke pretjerane želje da mi rade problem od ispisa.... bar ne bi smjeli
Ne brini nece nitko plakat. Bit ces ispisana ako to zelis.
efos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2009., 22:01   #53
hahahahahaha samo kad neće bit suza XD
iksd90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 09:17   #54
ako se zelite upisati na drugi fax taj fax ce vjerovatno zahtjevat da se ispisete iz prvog tek kad ste 100% postali clan tog drugog faxa.
AnteVoziStoju is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 12:34   #55
Quote:
AnteVoziStoju kaže: Pogledaj post
ako se zelite upisati na drugi fax taj fax ce vjerovatno zahtjevat da se ispisete iz prvog tek kad ste 100% postali clan tog drugog faxa.
zakaj? pa ti imash pravo studirati na dva faxa?
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 12:54   #56
Ni meni to nije baš jasno budući da svatko ko želi može studirati na dva fakulteta samo što se vjerojatno jedan mora plaćati budući da ćeš najvjerojatnije biti vanredan studend.
marxsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 19:34   #57
Ja sam danas bio da se ispišem....zamislite ....daju mi neku zamolbu da ispunim ( sta ih moram molit da me ispišu ) još me traže x-icu ( naravno izgubljena je ) još su ti tajnici tako glupavi ljudi , nervozni ne smiješ im se ni obratit ....sad sam preljut mogao bi ubit nekog...sutra ako se budi tako ponasali na*ebali su.....i da još moram platit 250 kn....javim sutra kako je bilo ako se danas ne ubijem.
1+1=11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 12:42   #58
priej dva dana sam se ispisao s prava, platio 150 kn, lupili mi zig u index, na svjedodzbu... blalbalbal... ali i dalje se mogu logirat na studomat, prijavit ispit, i tamo mi ka visoko učilište piše PFZ????!!! :O
WTF?
gildor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 12:49   #59
Quote:
gildor kaže: Pogledaj post
priej dva dana sam se ispisao s prava, platio 150 kn, lupili mi zig u index, na svjedodzbu... blalbalbal... ali i dalje se mogu logirat na studomat, prijavit ispit, i tamo mi ka visoko učilište piše PFZ????!!! :O
WTF?
I ostat će ti to, ništa se ne briše. Ja se još mogu ulogirat na studomat a ispisala sam se prije godinu dana. Piše mi bivši faks i da nemam pravo korištenja studomata na visokom učilištu.

Glavno da ti imaš onaj papir na kojem ti piše da su te ispisali. I ponesi si username i password za studomat kad budeš išao na upise jer ćeš koristit taj stari.

Zadnje uređivanje jackall : 14.07.2010. at 12:59.
jackall is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 12:54   #60
uff... puno ti hvala. Sad sam to cisto bzvze isao provjerit pa sam se zabrinuo, a mislim da ne bih prezivio jos jedan susret s nasom birokracijom, pogotovo ne po ovoj vrucini... Aha znaci moram uzet te podatke na upis sada opet. okej. thnx.
gildor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:35.