Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2004., 10:09   #21
Quote:
Crow Jane kaže:

Žena mora uvijek biti dotjerana i njegovana, i ne zapustit se - hodat po stanu u trenirki ( ), masne kose, zapuštene frizure i bez šminke, jer će onda njen mužjak definitivno tražit zbigecanu i finu damu vani.
tebi zuzi jelinek mozak popila???

btw... ako ja trebam hodat po kuci zbigecana non stop, e onda i moj darling treba hodat se erekcijom... non stop...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 10:15   #22
Quote:
Claire kaže:
ako ja trebam hodat po kuci zbigecana non stop, e onda i moj darling treba hodat se erekcijom... non stop...
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 10:19   #23
Quote:
Claire kaže:
tebi zuzi jelinek mozak popila???

btw... ako ja trebam hodat po kuci zbigecana non stop, e onda i moj darling treba hodat se erekcijom... non stop...

ja kad udjem u kuću prvo se skidam iz "Odore" ,osobito ne podnosim grudnjak!!!navlačim majicu bez rukava i njegove hlače od trenirke jer su mi udobnije...njemu se to čak jaaaaako sviđa.pa sad...
čak ne podnosim ni trunku šminke to sve skidam kad uletim u kuću.bljak...
pa kad se sredim oči mu ispadnu...a ne da sam stalno ista...di je tu efekt iznenađenja...to uopće nije uzbudljivo...
__________________
Ti si ono o čemu sanjam, ti si ono čemu se nadam..odvedi me u svijet svoj, pod zemlju, nebo, nije važno, sljedbenik sam tvoj..
injanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 11:08   #24
jebote cro-cutie, u kakvu si se to familiju udala

zaova ti je seljaca zesca

meni bi i oblacenje "roze jlo trenirkice" bilo izdrkavanje. no offence
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 11:09   #25
gdje je sad afrodita da vas pouchi kako treba po kuci izgledat
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 11:13   #26
Quote:
violent_femmes9 kaže:
zaova ti je seljaca zesca
pa iz zagreba je, ne?


selo moje malo
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 11:20   #27
Re: Uštirkane u kući....:D

Quote:
Cro-cutie kaže:
Sad - dali vi Hrvatice izgledate kao da ćete na modnoj pisti dok recimo kuhate večeru? Ili čistite školjku??

ni slučajno! dapače, zakleti sam protivnik i mrzitelj tih ulickavanja na krivim mjestima u krivo vrijeme. Nema veze čistim li wc ili idem u dućan po kruh - zna se kad se nosi trenirka, tenisice, a kad šminka, pete, nakit i ostalo.

Jedino što mi je važno je to da sam čista i uredna. Ne pada mi na pamet hodati po kući nakinđurena ko carica milica i valjda se mami obraćati sa Vi? brrr..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 11:32   #28
Re: Re: Uštirkane u kući....:D

Quote:
shree_kali kaže:
ni slučajno! dapače, zakleti sam protivnik i mrzitelj tih ulickavanja na krivim mjestima u krivo vrijeme. Nema veze čistim li wc ili idem u dućan po kruh - zna se kad se nosi trenirka, tenisice, a kad šminka, pete, nakit i ostalo.

Jedino što mi je važno je to da sam čista i uredna. Ne pada mi na pamet hodati po kući nakinđurena ko carica milica i valjda se mami obraćati sa Vi? brrr..
sve mi se čini da je moj stari jebo tvoju mamu...




__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 11:34   #29
Re: Re: Re: Uštirkane u kući....:D

Quote:
mrkenangelo kaže:
sve mi se čini da je moj stari jebo tvoju mamu...




mental picture koji NIKAKO nisam htjela
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 11:36   #30
ajme zenska je prava bitch ...majkemi,ja bi je izbacila kad bi mi dosla sa takvim spikama

a sto se tice sredivanja po kuci,meni ne smetaju ni one koje sa stiklama hodaju po stanu,a ni one koje izgledaju neuredno,nek hoda svatko kako oce
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 11:38   #31
Meni je to fejst bez veze....

NEma mi goreg nego kad dođem k nekome u goste, onak nenajavljeno i nađem žensku doma namazanu ko klauna....

Čemu šminka doma??? To je (ak je baš potrebno) samo za izlaske...


Inače, nisam ljubitelj šminke jer sam mišljenja da je ono ispod farbe pravo, a ne farba!!! Čovjek se ne zaljubljuje u farbu, nego u dušu i prirodno tijelo...

Naravno, po kući bi trebala biti barem donekle pristojno obučena, ili to napraviti nabrzaka kad gosti zvone na vratima
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 11:45   #32
Quote:
ROAD RUNNER kaže:

Inače, nisam ljubitelj šminke jer sam mišljenja da je ono ispod farbe pravo, a ne farba!!! Čovjek se ne zaljubljuje u farbu, nego u dušu i prirodno tijelo...
ili kako bi moj tajo rekao: "Ljubiti našminkanu žensku mi dođe isto kao ljubiti šnitu kruha i paštete"
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 11:56   #33
Quote:
shree_kali kaže:
ili kako bi moj tajo rekao: "Ljubiti našminkanu žensku mi dođe isto kao ljubiti šnitu kruha i paštete"
Mislim da bi se tvoj tajo i ja dobro slagali
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 11:58   #34
Quote:
Claire kaže:
e onda i moj darling treba hodat se erekcijom... non stop...
A kak drugačije može hodat
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 11:59   #35
Trenirke su super. I trapke su super. I sportske hlače su super i gore neka majica.
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 12:32   #36
Quote:
ROAD RUNNER kaže:


Inače, nisam ljubitelj šminke jer sam mišljenja da je ono ispod farbe pravo, a ne farba!!! Čovjek se ne zaljubljuje u farbu, nego u dušu i prirodno tijelo...

naravno, volis osobu kakva je . pa zato ne kuzim da bi ti sminka smetala at all?

ja se ne sminkam doma, boze sacuvaj!
a trenirkice imam sve jednu ljepsu od druge
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 12:39   #37
Quote:
lucija kaže:
A kak drugačije može hodat
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 12:42   #38
Quote:
Billi kaže:
naravno, volis osobu kakva je . pa zato ne kuzim da bi ti sminka smetala at all?
mrzim kad se ujutro sredim za posao, a za to mi treba minimalno 30 minuta, i našminkam se, a onda on počne slinit po meni i žnjarat me i sve razmaže... a malo je dovoljno...
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 12:43   #39
Quote:
mrkenangelo kaže:
shto se chudish?

pa Homo Erectus je jedan od najprimitivnijih pripadnika roda Homo, nashih evolucijskih predaka



...valjda je neki prezhivio do danas .
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2004., 12:47   #40
lucija kaže:
A kak drugačije može hodat
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.