Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2013., 18:11   #201
Quote:
Stane Dolanc kaže: Pogledaj post
To je općepoznata stvar, da se više ljudi uparilo odlascima na misu, nego odlascima u klubove.


believe, I said!!!
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 19:20   #202
Quote:
Difference kaže: Pogledaj post
Ako brak postane gori zatvor od zatvora , muški tek ste onda najebali
Zašto? Pa brak i jest stvoren zbog muškaraca.

Quote:
Asparaguz kaže: Pogledaj post
Kad bi me roditelji udali za nekog frajera, ne bih očekivala da ću se u njega zaljubiti, da će me nasmijavati niti da ćemo se poklapati u većini životnih stavova. Umjesto toga, pokušala bih živjeti s njim mirno i bez previše previranja, uz mnoge kompromise jer "tako to mora biti".

Kad si sama biram, očekujem da mi seks s njim ne bude samo obveza, da se smije mojim forama i ja njegovim i da se slaže sa mnom da je najbolje ostati kod kuće za Novu godinu. I onda, kad prestane to ispunjavati, osjećam se nesretno. Da, loše sam izabrala, ali ne zato što sam birala prema krivim kriterijima, nego zato što su mi očekivanja puno veća.

I valja se osvrnuti i na to da i muški čine istu grešku, ožene se glupačom koja ih prevesla. Ja sam nebrojeno srdaca slomila baš zato što sam bila kriva žena za nekoga, a on bi ipak navalio ko krmača na masnu torbu da baš mene ima.
Prvi pasus: to je upravo ono o čemu sam pisao.

Drugi pasus: potvrđuje prvi. Žene kada imaju previše slobode i slobodnoga vremena počinju razmišljati o pizdarijama.

Treći pasus: da, i muškarci su oboljeli. S jednom razlikom, većina njih prije ili poslije dođe k sebi.

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ako je broj muškaraca i žena podjednak - u svakom slučaju, dovoljno podjednak da ne bi bio uzrok velikom disbalansu, sve su frustracije i stresovi u oku frustriranoga i strešenoga.
Ne čitaš pažljivo. Uzmi da muškarci i žene predstavaljaju tvrtke i kupce. Muškarci su tvrtke koje nude svoje proizvode a žena su kupci. To što ima pribiližno isti broj trtki i kupaca ne znači ništa ako kupce ne zanimaju proizvodi koje tvrtke nude.

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Meni je poprilično gadljiva ovakva kupoprodajna retorika kad je riječ o emocionalnom partnerstvu, ali nek ti bude.
Shvati to kao metaforu. Duh vremena. Valjda možeš. Ma... siguran sam da možeš.

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Drugim riječima, zajednica bi trebala prisiljavati ljude u partnerstvo s onima koji nemaju ništa? Kako to zamišljaš u praksi: protusamački policijski odredi? Humanitarne akcije "Dajmo da jebu"??? Ti se šališ, reci da se šališ...
Ova tema nema puno stranica, pa si se mogao potruditi sve pročitati. Na više sam mjesta rekao da prvo ova civilizacija mora otići dođavola i da tek onda mogu nastupiti promjene. Ili, da nas čeka totalitarna distopijska budućnost sumanutoga individualizma o čemu su pisali već mnogi pisci u 20. st.

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Svaki život u zajednici podrazumijeva ograničavanje nekih individualnih sloboda - ali, ovdje ljudi iz nekih svojih razloga zagovaraju ograničavanje onih individualnih sloboda koje su svakome normalnom čovjeku temelj njegova postojanja.
Ne budi smiješan. Ono što je tebi normalno nije bilo normalno čovjeku u Antici ili srednjem vijeku.

Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post

Znači, sve se svodi na to tko je pobornik samoregulirajućeg slobodnog tržišta ili tko je pobornik da tržište bude regulirano...

Ne sviđa mi se teorija o "hipergamičnim" ženama kojima vladaju ćudljivi hirovi njihovih vagina, pa radi toga cijelo društvo pati i maltene civilizacija propada. Jer implicira da su žene niža bića , skoro kao nekakvi "podljudi" da bi ih trebalo odgajati jako strogo,(po mogućnosti u samostanima), trpati u tor, određivati stroga pravila i slično.

"Pravila" u odnosima među spolovima i danas postoje, samo su danas na djelu pravila za 21. stoljeće.
Vjerojatno se i u 17, 18 i 19. stoljeću ljudima činilo kako je sve to sa ženama nepravedno.
Figurativno rečeno, da.

Recimo ja uopće nisam spominjao hipergamiju. To je prejednostavno rješenje. Istina je da žene tome inkliniraju, ali u potki je još dublji i radikalniji psihološki mehanizam.

Ne, ne radi se o tome da je netko više a netko niže biće. Riječ je o evolucijskim i društvenim ulogama. Pazi, to je tema koja je od 1970-ih izrazito aktualna u feminističkim krugovima - zašto su žene u cjelini pasivne i mazohističke, to je nešto na što su sve feministice svijeta pokušale iznaći odgovor - nisu to negirale, jer to je činjenica. Njihov je odgovor taj da je to zato što tu tako odgajane tisućama godina. Moj je puno radikalniji i to u dva smjera - ne samo da su tako odgajane tisućama godina nego to vuku još iz doba dok smo bili majmuni i imali zajedničkoga pretka; no sve i da uzmemo tu klasičnu feminističku postavku zapanjuje naivnost njihovih stavova da se nešto što je bilo karakteristično tisućama godina može promijeniti samo zato što to tako "treba biti". Za crknut od smijeha.

Quote:
Asparaguz kaže: Pogledaj post
Posebno considering da je zapravo implikacija da su muškarci niža bića, "podljudi" koji neuspješno preklinju za tom vaginom, jer si, eto, ne mogu pomoći. Implikacija s kojom se također ne slažem.
Muškarci u prosjeku ipak imaju više testosterona i samime time živčaniji su bez pičke nego žene bez kurca. Iako, istina je, i tiha ženska frustriranost spolne nezadovoljenosti nije za šalu.

Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
Ti bi citav svijet podredio bujici tvojih spremija u jajima.
Kao i većina muškaraca. I što je loše u tome?

Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
sta je problem danas?
Ma nema problema. Sve je super.

Quote:
Stane Dolanc kaže: Pogledaj post
Što se tiče zagovaratelja ugovorenih brakova, preporučujem im da pročitaju novelu ili pogledaju film "Svoga tela gospodar," pa da osvijeste činjenicu da takva politika može jako naškoditi i muškarcima, a ne samo ženama.
Gledao sam film valjda jedno 10 puta. I, u čemu je problem? Samo pokazuje da je bolest prešla i na muške. Roža hramlje - ali inače je sasvim prosječna puca. I ne samo to - puca koja žudi za kurcem i koja bi jadnom Iveku dala sve što poželi, ali, ne, on bi kruha pored pogače i nateže onu staru raspuštenicu. Film je remek-djelo i svakom ga preporučujem da ga pogleda. A završni dio je nenadmašan, kada ona vapi i da je mlati, samo da je ne ignorira. Puno se tu o muško-ženskoj psihologiji može naučiti.
Kurtzius Kuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 19:29   #203
Kurtziuse, tvoj očaj je jako uočljiv iz onoga to pišeš. Ti zapravo misliš da bi ti (kao i tebi slični muškarci) imali mnogo više šansi kad bi roditelji određivali za koga će udati svoje kćeri. Ali ne razumeš da bi samo jako loši ili psihički nestabilni roditelji "dali" svoju kćer za nekog sa takvim vrednosnim sistemom ("žena je nesposobna odabrati", "dokona žena je opasna"). Zašto želiš ono što toliko ispod tebe (ženu, je l')?
cvonjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 19:33   #204
Quote:
Kurtzius Kuro kaže: Pogledaj post
no sve i da uzmemo tu klasičnu feminističku postavku zapanjuje naivnost njihovih stavova da se nešto što je bilo karakteristično tisućama godina može promijeniti samo zato što to tako "treba biti". Za crknut od smijeha.
Da, čoveče, potpuno zapanjuje naivnost ovih liberala i njihovog stava da se nešto kao što je npr. institucija ropstva, što je bilo karakteristično tisućama godina, može promijeniti samo zato što to tako "treba biti" . Jer, ono, stvari u društvu se nikad ne menjaju
cvonjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 19:43   #205
Što vi ovdje pokušavate reći? Da na svijetu ne postoje žene bez kriterija, da ne postoje žene koje su očajne, da ne postoje žene koje bi zaista bile s bilo kim samo da nisu same?

Stvarno to pokušavate reći? Ako da, onda se ili varate ili ste u teškoj zabludi. Ili licemjerni.

Svi oni (ili, barem većina) onih koji tvrde da žene moraju sniziti kriterije, oni koji to očekuju od žena - zar zaista želite reći da na ovom svijetu ne postoji žena koja bi bila s vama? Zaista? Ni jedna?

Laž. Jebena laž.

Licemjeri koji sami nisu spremni spuštati kriterije i biti s bilo kim, a s druge strane to ni više ni manje zahtijevaju od onih koje su sami odabrali prema - vidi ironije - svojim vlastitim kriterijima su jednostavno - licemjeri koji ne jebu ni ne ljude nit njih ljube jer su licemjeri. Nije problem u tome što ste niski, što nemate skupi auto, što ste ružni, što nemate trbušnjake, što ste puni bubuljica, a bogami ni u tome što ne znate spojiti pet smislenih riječi u jednu rečenicu. Problem je u tome što smrdite na licemjere. A taj smrad jako odbija.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 19:44   #206
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Opet iluzija izbora, ako je to sve ostvarivo zašto je toliko ljudi nezadovoljno, zašto ima toliko nesretnih samaca i toliko loših brakova i veza?

Stopa razvoda i posljedice koje ostavlja za sobom(materijalne i psihičke) te broj samaca i posljedice koje ostavlja(prije svega psihičke).
Blort, zalud ti to sve pitati, kad bi si ljudi priznali istinu umrli bi istoga trena.

Žene jednostavno kao spol ne mogu si priznati da je 150 godina njihove slobode odabira jednostavno izrodilo se u katastrofu. Ti si dosta mlađi do mene, ja sam u tvojim godinama bio idealist nad idealistima. No mladi poput tebe daju mi nadu da svijet ima budućnost.

Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Vrsta ljudi koji u današnje doba obnavljaju tradicionalan stil života su- vjernici.
Ali oni pravi, rigidni vjernici.
Teške predrasude. Ja niti sam katolik, niti sam kršćanin, niti sam vjernik u tradiocionalnom smislu.

To, naravno, ne znači da sa svim ljudim ne treba naći zajednički jezik.

Quote:
cvonjka kaže: Pogledaj post
Kurtziuse, tvoj očaj je jako uočljiv iz onoga to pišeš. Ti zapravo misliš da bi ti (kao i tebi slični muškarci) imali mnogo više šansi kad bi roditelji određivali za koga će udati svoje kćeri. Ali ne razumeš da bi samo jako loši ili psihički nestabilni roditelji "dali" svoju kćer za nekog sa takvim vrednosnim sistemom ("žena je nesposobna odabrati", "dokona žena je opasna"). Zašto želiš ono što toliko ispod tebe (ženu, je l')?
O čemu ti pričaš? Pa da imam kćer ja bih ju radije udao za nekoga s normalnim razmišljanjima poput Blorta ili Staneta (makar bih prvo s njim morao onak, baš prav muški popričati, iako je stariji od mene ), nego od horde ovdje "bijelih vitezova" koji obitavaju na forumu.

Zašto želim ženu? Pa zbog pičke. Nije li to očito.
Kurtzius Kuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 19:57   #207
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Što vi ovdje pokušavate reći? Da na svijetu ne postoje žene bez kriterija, da ne postoje žene koje su očajne, da ne postoje žene koje bi zaista bile s bilo kim samo da nisu same?

Stvarno to pokušavate reći? Ako da, onda se ili varate ili ste u teškoj zabludi. Ili licemjerni.

Svi oni (ili, barem većina) onih koji tvrde da žene moraju sniziti kriterije, oni koji to očekuju od žena - zar zaista želite reći da na ovom svijetu ne postoji žena koja bi bila s vama? Zaista? Ni jedna?

Laž. Jebena laž.

Licemjeri koji sami nisu spremni spuštati kriterije i biti s bilo kim, a s druge strane to ni više ni manje zahtijevaju od onih koje su sami odabrali prema - vidi ironije - svojim vlastitim kriterijima su jednostavno - licemjeri koji ne jebu ni ne ljude nit njih ljube jer su licemjeri. Nije problem u tome što ste niski, što nemate skupi auto, što ste ružni, što nemate trbušnjake, što ste puni bubuljica, a bogami ni u tome što ne znate spojiti pet smislenih riječi u jednu rečenicu. Problem je u tome što smrdite na licemjere. A taj smrad jako odbija.
A što je sa muškarcima?Imate li vi kriterije i koje? Visoke ili niske?Vidim da se trebam sramit što sam žensko.
sestana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 19:58   #208
Quote:
sestana kaže: Pogledaj post
A što je sa muškarcima?Imate li vi kriterije i koje? Visoke ili niske?Vidim da se trebam sramit što sam žensko.
Da mi je samo znati kako si ti shvatila moj post

Žensko sam. Pravo žensko. Sa sisama, guzicom i kriterijima.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 20:02   #209
Quote:
Stane Dolanc kaže: Pogledaj post
Naravno da vjerujem u to da sa 20 godina imaš puno više izbora nego sa 40. Što je još puno važnije, sa 20 godina imaš neusporedivo bolju poziciju izgraditi sebi status koji će dovesti do velike mogućnosti izbora, nego sa 40.
Nije valjda da si sa 40 godina groblje mislim metaforički
sestana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 20:25   #210
Jel tko pročitao Lauru Kipnis- Protiv ljubavi?
Ova je rasprava loš brak s zavađene strane, a nema seksa da ih pomiri. Zamislimo časak da je Kuro zapravo neki od onih tobože seksi likova iz turskih sapunica. Mnoga bi se ženska retorika raspala pri spajaju slike i tona, dok bi izrečeno palo u zaborav.
Let's face it: Kruno, u krivu si u jednome. Nisu žene te koje imaju nenormalno visoke kriterije naspram muškaraca. Podjednako je to, samo se priroda kriterija razlikuje. Ak je debela, teško. Ak je hroma, teško. Ak joj oko bježi, teško. Ma ako je bilo što zbog čega će ga frendovi sprdati, onda bolje da se ševuckaju u tajnosti da nitko ne zna, jel.
Opet se vraćam na svoj primjer: ja sam bila dijete s debelim naočalama i pomalo bucmasta. A glava mi bila puna onih nekih sapuničastih stremljenja koje imaju curice u tim godinama. I nije me htio nitko iako sam bila prosječna. To muško snižavanje kriterija događa se debelo poslije puberteta (kad su djevojke poput mene već nepovratno oštećene, šmrc), a i tada pod prisilom- ne mogu dobiti vagine od Pamele Anderson pa je dobra i ova prosječna. Ma daaaj.
Asparaguz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 20:30   #211
Quote:
Kurtzius Kuro kaže: Pogledaj post
Gledao sam film valjda jedno 10 puta. I, u čemu je problem? Samo pokazuje da je bolest prešla i na muške. Roža hramlje - ali inače je sasvim prosječna puca. I ne samo to - puca koja žudi za kurcem i koja bi jadnom Iveku dala sve što poželi, ali, ne, on bi kruha pored pogače i nateže onu staru raspuštenicu. Film je remek-djelo i svakom ga preporučujem da ga pogleda. A završni dio je nenadmašan, kada ona vapi i da je mlati, samo da je ne ignorira. Puno se tu o muško-ženskoj psihologiji može naučiti.
Ako si film gledao barem deset puta, kako ti je onda promaklo da su i Ivek i Roža nesretni, i da će biti nesretni do kraja života (jer u to doba i u toj sredini nije bilo razvoda)?

Quote:
sestana kaže: Pogledaj post
Nije valjda da si sa 40 godina groblje mislim metaforički
Imam malo više od 40 godina, ali ne smatram sebe grobljem, niti doslovno niti metaforički.
Stane Dolanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 20:33   #212
Ja se slažem sa darkićem .

Nema tog čovjeka (ili žene ) koji ne može naći nekog. Pitanje je samo jel mu dovoljno "bilo što" ili ipak ne.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 20:42   #213
Quote:
Kurtzius Kuro kaže: Pogledaj post
Zašto? Pa brak i jest stvoren zbog muškaraca.
Elaboriraj.
I usput, Ivek je budala. Kad sam bila upravo gorespomenuta bucmasta naočalasta curica, rasplakala me ta pripovijetka i mislila sam- eto, ona se pod prisilom našla u tom braku, ali da se nije udala za njega, ne bi se udala ni za koga, nikad- i život bi joj bio promašen. Isto kao moja baka koja je 25. dočekala neudana i bilo je skoro gotovo, ali eto, posrećilo joj se. Htjela se jako udati, ali nitko ju nije htio, jer nije imala tržišnu vrijednost, kao ni jadna Roža.
Ni ja dugo nisam imala tržišnu vrijednost pa sam onda pristala na figurativno mlaćenje (Vudri mili Ivek bješe moja mantra). I onda je došlo vrijeme moje vladavine, pa sam za Iveka vratila svima ostalima. Patetično, neintelektualno, nisko, malograđanski.
Asparaguz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 20:47   #214
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Što vi ovdje pokušavate reći? Da na svijetu ne postoje žene bez kriterija, da ne postoje žene koje su očajne, da ne postoje žene koje bi zaista bile s bilo kim samo da nisu same?

Stvarno to pokušavate reći? Ako da, onda se ili varate ili ste u teškoj zabludi. Ili licemjerni.

Svi oni (ili, barem većina) onih koji tvrde da žene moraju sniziti kriterije, oni koji to očekuju od žena - zar zaista želite reći da na ovom svijetu ne postoji žena koja bi bila s vama? Zaista? Ni jedna?

Laž. Jebena laž.

Licemjeri koji sami nisu spremni spuštati kriterije i biti s bilo kim, a s druge strane to ni više ni manje zahtijevaju od onih koje su sami odabrali prema - vidi ironije - svojim vlastitim kriterijima su jednostavno - licemjeri koji ne jebu ni ne ljude nit njih ljube jer su licemjeri. Nije problem u tome što ste niski, što nemate skupi auto, što ste ružni, što nemate trbušnjake, što ste puni bubuljica, a bogami ni u tome što ne znate spojiti pet smislenih riječi u jednu rečenicu. Problem je u tome što smrdite na licemjere. A taj smrad jako odbija.
Genijalan post, većina muških žele da spusti kriterije druga strana koja je ligama iznad njih umjesto da oni pogledaju oko sebe u svojoj ligi gdje bi našli žensku bez problema, znači ne trebaju čak ići ni ispod nego samo u svojoj, iako doduše sam svjedočila tome da velik broj ne želi ni ove iznad svoje lige nego tek daleko daleko iznad, i onda se žale, idiotski.
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 20:56   #215
Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
Genijalan post, većina muških žele da spusti kriterije druga strana koja je ligama iznad njih umjesto da oni pogledaju oko sebe u svojoj ligi gdje bi našli žensku bez problema, znači ne trebaju čak ići ni ispod nego samo u svojoj, iako doduše sam svjedočila tome da velik broj ne želi ni ove iznad svoje lige nego tek daleko daleko iznad, i onda se žale, idiotski.
Većina muških, kažeš? Vidim da je i tebi objektivnost jača strana.
Stane Dolanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 20:57   #216
Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
znači ne trebaju čak ići ni ispod nego samo u svojoj, iako doduše sam svjedočila tome da velik broj ne želi ni ove iznad svoje lige nego tek daleko daleko iznad, i onda se žale, idiotski.
Priča o ligama je jednostavno loša priča. Mislim da je bila tema o tome da sad ne ulazim u detalje, ali vjeruj mi, priča o ligama je loša priča. Guranje ljudi na silu u neke kalupe. Čemu to?

Ne mora nitko, pa ni muškarac, držati se neke lige. Zašto bi morao? Ako od ovih ovdje muškaraca tražimo da se drže neke lige onda radimo istu glupost kao i oni koji od žena zahtijevaju da spuste kriterije.

To što ti (ili ja) nekog smatraš prosječno izgledajućim, prosječno pametnim, prosječno ovo ili ono ne znači da on ne bi smio poželjeti nekoga koga ti ili ja smatramo natprosječnim. Svatko bira za sebe, ne mora se držati nikakve lige.

Jedino što mora je biti spreman prihvatiti tužnu činjenicu da ona koju je poželio ne mora poželjeti i njega. I jedino što tad mora je pustiti je na miru. Ne mora tražiti ružniju, očajniju, ovakvu, onakvu. I dalje ima pravo željeti ono što njemu paše.
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 21:05   #217
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Što vi ovdje pokušavate reći? Da na svijetu ne postoje žene bez kriterija, da ne postoje žene koje su očajne, da ne postoje žene koje bi zaista bile s bilo kim samo da nisu same?

Stvarno to pokušavate reći? Ako da, onda se ili varate ili ste u teškoj zabludi. Ili licemjerni.

Svi oni (ili, barem većina) onih koji tvrde da žene moraju sniziti kriterije, oni koji to očekuju od žena - zar zaista želite reći da na ovom svijetu ne postoji žena koja bi bila s vama? Zaista? Ni jedna?

Laž. Jebena laž.

Licemjeri koji sami nisu spremni spuštati kriterije i biti s bilo kim, a s druge strane to ni više ni manje zahtijevaju od onih koje su sami odabrali prema - vidi ironije - svojim vlastitim kriterijima su jednostavno - licemjeri koji ne jebu ni ne ljude nit njih ljube jer su licemjeri. Nije problem u tome što ste niski, što nemate skupi auto, što ste ružni, što nemate trbušnjake, što ste puni bubuljica, a bogami ni u tome što ne znate spojiti pet smislenih riječi u jednu rečenicu. Problem je u tome što smrdite na licemjere. A taj smrad jako odbija.
:facepalm ko kuća:
Totalno si krivo shvatila napisano i logika ti je u žešćoj banani.

Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
Genijalan post, većina muških žele da spusti kriterije druga strana koja je ligama iznad njih umjesto da oni pogledaju oko sebe u svojoj ligi gdje bi našli žensku bez problema, znači ne trebaju čak ići ni ispod nego samo u svojoj, iako doduše sam svjedočila tome da velik broj ne želi ni ove iznad svoje lige nego tek daleko daleko iznad, i onda se žale, idiotski.
Kad smo kod liga i objektivnih samoprocjena evo ti link.
http://dalje.com/hr-zivot/50-hrvatic...osjecno/194672
Teza ti je promašena jer vas većina(što link pokazuje) ima nerealanu percepciju samih sebe, pa tako puno tih za koje bi ti i slične tebi rekli da su iznad nečije lige jednostavno nisu.
I usput prosječnom muškarcu nije problem naći ženu koja mu se sviđa i s kojom bi mogao biti u vezi(druga je stvar što je to u praksi zbog raznih razloga teže izvedivo) tj muškarci se ne žale na manjak žena koje im se sviđaju dok se puno žena žali na to, što implicira da im velika većina muškaraca ne dolazi u obzir.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 21:07   #218
Quote:
darkić kaže: Pogledaj post
Priča o ligama je jednostavno loša priča.
Bespotrebno si nježna i obzirna.

Nazvati priču o ligama lošom je udjeljivanje ogromnog komplimenta. Priča o ligama je jednostavno - besmislica. Ogromna Kvaka 22.

Što određuje nečiju "ligu"? Jednostavno: "ligu" čine oni pripadnici poželjnog spola koje je naš ligaš u stanju osvojiti. Nijedna druga definicija ne prolazi: tko je taj tko će zabraniti uspješno uvezivanje proglašavajući uvezane pripadnicima različitih liga?

Prema tome, pričanje o ligama se svodi na izjavu kako čovjek treba tražiti partnera među onima koji mu jesu - potencijalni partneri?! Ojebote, koja dubokoumna konstatacija .
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
:facepalm ko kuća:
Totalno si krivo shvatila napisano i logika ti je u žešćoj banani.
E, kak' si ju sjebo, e - dotuk'o si ju argumentima, e...
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 21:14   #219
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post

E, kak' si ju sjebo, e - dotuk'o si ju argumentima, e...
Dvije riječi mjera i omjeri.
Pametnom dosta.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 21:21   #220
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
I usput prosječnom muškarcu nije problem naći ženu koja mu se sviđa i s kojom bi mogao biti u vezi(druga je stvar što je to u praksi zbog raznih razloga teže izvedivo) tj muškarci se ne žale na manjak žena koje im se sviđaju dok se puno žena žali na to, što implicira da im velika većina muškaraca ne dolazi u obzir.
Smatraš li ti sebe prosječnim muškarcem? Nije ti problem naći ženu koja ti se sviđa i kojoj se ti sviđaš? To je baš lijepo. Drago mi je zbog tebe. Lijepo je biti u vezi s nekim tko ti se sviđa i kome se ti sviđaš. Sigurno uživaš ko prase

Nego, tek sad shvaćam. Ti ovdje imaš misiju. Pomoći jadnim nesretnim ženama da izađu na pravi put i shvate što je dobro za njih. Prije sam mislila da si tu zbog sebe i svojih frustracija, ali tek sad uviđam koliko si zapravo dobrih namjera. Skoro pa Gandhi. Pišu li ti se ovi sati u volontersku knjižicu možda ili to radiš ženama onako iz čiste dobrote?
darkić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:18.