Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2004., 16:07   #41
BTW rekao mi je tip da se planira škola biljara u Gundulićevoj
kad ne znam, prošetaj pa vidi
Guzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 17:13   #42
Tko hvata BBC2, neka ga ukljuci sad. Na stolu je Ronny O'Sullivan (u polufinalu svjetskog prvenstva u snookeru), covjek radi strasne stvari...
__________________
Ponekad se korisno odmoriti.
lambik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 19:11   #43
Poslijepodnevna sesija je zavrsila, Ronny vodi 13-3 protiv Stephena Hendryja... Prvih nekoliko frame-ova ovog poslijepodneva je igrao kao u transu, zaista kao s neke druge planete. U zadnjih par mu je koncentracija malo pala, ali svejedno je izgubio tek zadnji frame... Veceras nastavak.
Detaljnije
__________________
Ponekad se korisno odmoriti.
lambik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 19:25   #44
Prije nekoliko godina sam bil opčinjen snookerom visili smo tri puta tjedno u mravu. Jel tko zna kak je sad tam, inače tam mi je bila ok atmosfera i nije bilo klinčadije! White je prava legenda, na njega smo se i zakačili kad smo počeli igrat!
Baš mi je drago kaj je eurosport kupio prava na prikazivanje snooker champa. Možda neko i kod nas dobije ideju da pokaže tak nekej za kojih 200-300 god!
__________________
Čik u oko, burek sa mesom.
Mr. Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 19:29   #45
Drugo polufinale
__________________
Ponekad se korisno odmoriti.
lambik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 20:54   #46
ovaj dott igra o-pa-ko.

snukao je jučer stevensa k'o veliki.
dobio je nekih 20 bodova u jednom frameu samo na snookere.

primijetio sam, gledajući nekoliko sessiona, stevens se ne snalazi baš najbolje kad je snukan.

moglo bi biti zanimljivo finale o'sullivan - dott.
prvi je agresivni snooker psycho, a drugi sjajni, smireni defanzivac.
__________________
... to je zato što vrijeme ide.
paški sir i vrhnje is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 23:08   #47
dott? nikad ga nisam vidio do ovog turnira...
ono, njegov (i stevensov, također) plasman u polufinale dođe kao iznenađenje turnira...

finale u nedjelju, ne znam točno kad. najvjerojatnije ujutro u 11. ili popodne. pojma nemam.
ali uvjeren sam da finalni frejm neće biti odigran prije ponedjeljka.
best of 35 se igra.

Quote:
Mozda nadjem negdje jebeni eurosport....
ahm.
ja slušam live audio stream sa eurosport weba
__________________
... to je zato što vrijeme ide.
paški sir i vrhnje is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 13:48   #48
S Hendry (Sco) 4-17 R O'Sullivan (Eng)



tko god mu bude protivnik u finalu, može samo očekivati gadni , yeah!

čovjek je izgubio svega 7 frejmova u zadnja dva meča.
__________________
... to je zato što vrijeme ide.
paški sir i vrhnje is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 03:11   #49
dott u finalu, yay!

i čovjek se čini sasvim down-to-earth:
"How do you stop a machine? If you can destroy someone like Stephen Hendry the way Ronnie did, what chance have I got? What's the worst thing that could happen? I lose 18-0 then go home with £125,000 in my pocket!"

__________________
... to je zato što vrijeme ide.
paški sir i vrhnje is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 08:45   #50
Video sam današnju Dotovu pobedu. Dosadan igrač. Davež.
Ali potivnik nije ništa napredovao od 1990., kada je umeo da pobedi Uajta...
__________________
već sam umro
samuraj92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 13:36   #51
meni se strahovito sviđa njegova defanzivna igra...

bio je gadan izvor frustracija kod svojih protivnika sa sjajnim (i mnogim) snookerima koje je igrao.


-----
mislim, vrag zna što očekivati od finala.
čitao sam članak na webu u kojem je pisalo kako je dott prije par mjeseci skoro odustao od snookera, a vidi ga sad - u finalu WC-a.
__________________
... to je zato što vrijeme ide.
paški sir i vrhnje is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 14:30   #52
Snooker i to ovakav gdje se igra "do 100" pobjeda ne omogućava iznenađenja kad ti s druge strane stoji O'Sullivan. Dott će uzeti lovu za poraz i svi sretni i zadovoljni.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 23:23   #53
Cijelo popodne i vecer smo imali obiteljsku posjetu, pa sam tek povremeno uspio baciti pogled na ekran. Svejedno, prvi put sam vidio O'Sullivana sa stapom u rukama tek u cetvrtom frame-u, pri 3-0 za Dotta! No, sad je vec 6-5...
__________________
Ponekad se korisno odmoriti.
lambik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 23:48   #54
6-6
__________________
Ponekad se korisno odmoriti.
lambik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 23:59   #55
bilo i 5-0 za dotta.

sutra prikovan za ekrane.
u baschieri na knežiji imaju big screen na kojem je uvijek eurosport.
__________________
... to je zato što vrijeme ide.
paški sir i vrhnje is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 06:31   #56
Osobno sam ih manje više sve pručio - Dott, O Sulivan, S. Hendry (legenda), Steve Davis ništa manja legenda. White je osvojio zadnji turnir na bliskom istoku i to u finalu dobio Huntera odličan meč šteta za Whajtia što je ispo u prvom krugu, valjda je pretje ro sa bjelim.
Inače naj profi faca mi je Andy Hicks - stav, potezi, izgled... šteta ispo prije dva kola. Rony je odličan izbacio Hendria (7 puta šampion) u polufinalu (stalno mlati jezikom) i mislim lagana prednost nad Dottom!
Dottu je ovo prvo finale a bogami ni u polufinalu nije nikad igrao, mislim svjetskom. Mislio sam da će ga Mathew Stevens izbacit u polufinalu ali mali se neda i eto ga u finalu.
Stvarno me to zarazilo i morat ču se ozbiljnije uključiti. Bilo bi super osnovat kakav Snooker savez u Cro.
Ponedjeljak nastavak finala navijam za Dotta, mali mi je simpa mada će mu biti jebeno teško dobit čupavca, no ništa nije nemoguče!!!!
pozdrav svima Snooker playerima moguče bacimo koj okršaj na 18 dobivenih ko u finalu he he !!
__________________
ko živ ko mrtav
Groboder is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 14:19   #57
Quote:
pozdrav svima Snooker playerima moguče bacimo koj okršaj na 18 dobivenih ko u finalu he he !!
well.. ja sam snooker wannabe player, pa eto..
ali 18 dobivenih?
are you nuts???

pa to bi igrali tjedan dana...
uz brejkove ne veće od 8, devet ako bi mi se posrećilo...
__________________
... to je zato što vrijeme ide.
paški sir i vrhnje is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 16:43   #58
O'Sullivan vodi 9-7:

R O'Sullivan (Eng) 9-7 G Dott (Sco)
34-71 (71) 9-77 (77) 0-108 (64) 0-97 0-61 (60) 100-0 (100) 63-17 87-0 (63), 87-0 (56), 0-59, 64-47, 78-0 (78), 0-87 (86), 68-48 (56), 68-1, 69-0

Nastavak je danas od 16h - 19h15 i 21h - 23h30 (barem na BBC2). Znaci, za 15 min...
__________________
Ponekad se korisno odmoriti.
lambik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 18:31   #59
Suljo nije normalan. Ostavis mu jednu laganini poziciju i prica o frame-u je zavrsena.
Sad je 12-8, Dott je u jednom frame-u napravio century, ali ostatak, vidi gore... Mislim da je Dott promasio previse relativno laganih udaraca da bi ovdje mogao bolje proci.
Usput, mislim da je moj najbolji frame ikad bio 17, dakle ni ja se nemam bas cime pohvaliti. Svejedno, turnir forumasa mi zvuci jako primamljivo; jos kad ne bih najveci dio godine bio na nekih 1400 km od ZG...
__________________
Ponekad se korisno odmoriti.
lambik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2004., 18:53   #60
e sad.. jedno pitanje glede centuryja.. to je break od 100 bodova, ali ne nužno da krene od 0, jel tako?

ono... dođe na stol sa 13 bodova, ode sa stola sa 120 i to je century break, također, rajt (mislim, trebao bi biti)?

[mislim, ovo jse sad čini kao jebeno glupo pitanje, ali želim bit ziher ]

šta je onda ton? često spominju i taj izraz...
sad, nisam siguran jel ton = century break ili je ton naprosto kad iz dva - ili više - ovećih brejkova igrači odu preko 100tke?

i još ne kontam točno razliku između foula i foul&miss. oke. miss je kad niš ne dotakne, ali ima tu još nekih sitnica nerazjašnjenih... u jednom meču je sudac za dva ista shota dosudio foul&miss, a za sljedeći samo foul (ili samo miss).
čitao sam negdje da to ovisi i o slobodnoj sudačkoj procjeni iliti koliko se igrač potrudio da pogodi kuglu koju gađa...
__________________
... to je zato što vrijeme ide.
paški sir i vrhnje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.