Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2021., 09:44   #1
Trebam savjet

Zanima me što vi mislite, cura mi non stop ima potrebu uljepšavati priče o dečku (srami se što je bila s njim jer nije baš dobar tip) s kojim je očajnički željela biti u vezi, no on ju je izigravao..s vremenom stalno nešto drugo, uvjerava me da je bilo tako pa za mjesec dana skužim da nije. Neke stvari su čista laž. Neke stvari su sitnice ali ima i većih stvari koje su njoj bile traumatične.. Stvari su većinom seksualne prirode..
Kak da ja gledam na to? Prošlost je pa je nebitno, ili nema povjerenje pa mora drugačije da bi ispala bolja ili je možda skužila iz mojih stavova da bi se ja povrijedio pa je to radila?

Uglavnom jako me to smeta, sad što god da je rekla dovodim u pitanje, igram se detektiva i moram stalno ispitivati da saznam istinu... (a možda i bolje da ne znam?) volim je jako i pati me kad ne možemo raspraviti ove stvari hladne glave, skupa smo pola godine imamo 27 god..
Matej32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 09:53   #2
još ga voli a ti si joj k-plus Freud. Kada odradi besplatnu terapiju sa tobom, otići će drugom frajeru.
I ja sam bio k-plus freud, nema tu kruVa. Uglavnom, tako će i o tebi uljepšavati.
Hodaj uspravno, sreća voli hrabre, bog je velik, budi svoj kada je je teško i sretno.
Pawrent is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 10:13   #3
Quote:
Matej32 kaže: Pogledaj post
igram se detektiva i moram stalno ispitivati da saznam istinu... (a možda i bolje da ne znam?)
U principu ti si samo setac, bilo bi cudno da ti je uopce dala..

Bivsi/drugi decki ne postoje , njih se spominje samo u nekoj zajebanciji, sve drugo je znak tvoje nesigurnosti i straha, vec tu si pao!
Iz ove kratke price rekao bi da je ona alfa widow, znaci ne ulazi puno vremena a kamoli novaca u nju.
Radi na sebi i gledaj druge opcije jer si ovu ukakio.
Helter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 10:40   #4
Quote:
Matej32 kaže: Pogledaj post
Zanima me što vi mislite, cura mi non stop ima potrebu uljepšavati priče o dečku (srami se što je bila s njim jer nije baš dobar tip) s kojim je očajnički željela biti u vezi, no on ju je izigravao..s vremenom stalno nešto drugo, uvjerava me da je bilo tako pa za mjesec dana skužim da nije. Neke stvari su čista laž. Neke stvari su sitnice ali ima i većih stvari koje su njoj bile traumatične.. Stvari su većinom seksualne prirode..
Kak da ja gledam na to? Prošlost je pa je nebitno, ili nema povjerenje pa mora drugačije da bi ispala bolja ili je možda skužila iz mojih stavova da bi se ja povrijedio pa je to radila?

Uglavnom jako me to smeta, sad što god da je rekla dovodim u pitanje, igram se detektiva i moram stalno ispitivati da saznam istinu... (a možda i bolje da ne znam?) volim je jako i pati me kad ne možemo raspraviti ove stvari hladne glave, skupa smo pola godine imamo 27 god..
kakav vam je sex?
doable is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 10:44   #5
Quote:
Pawrent kaže: Pogledaj post
još ga voli a ti si joj k-plus Freud. Kada odradi besplatnu terapiju sa tobom, otići će drugom frajeru.
I ja sam bio k-plus freud, nema tu kruVa. Uglavnom, tako će i o tebi uljepšavati.
Hodaj uspravno, sreća voli hrabre, bog je velik, budi svoj kada je je teško i sretno.
Me ne voli ga ni u kom slučaju

Quote:
Helter kaže: Pogledaj post
U principu ti si samo setac, bilo bi cudno da ti je uopce dala..

Bivsi/drugi decki ne postoje , njih se spominje samo u nekoj zajebanciji, sve drugo je znak tvoje nesigurnosti i straha, vec tu si pao!
Iz ove kratke price rekao bi da je ona alfa widow, znaci ne ulazi puno vremena a kamoli novaca u nju.
Radi na sebi i gledaj druge opcije jer si ovu ukakio.
A ona ih je i spominjala stalno, ja sam znao postaviti neka pitanja iz interesa i to je to

Quote:
doable kaže: Pogledaj post
kakav vam je sex?
Vrhunski, skoro svaki dan ako ja uspijem..jer imam malo vožnje do nje.. Inače se slažemo dobro
Matej32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 10:55   #6
Quote:
Matej32 kaže: Pogledaj post
Me ne voli ga ni u kom slučaju

A ona ih je i spominjala stalno, ja sam znao postaviti neka pitanja iz interesa i to je to
strah ju je da ti nećeš ispast isti takav pa ih preventivno spominje kao primjere. popričaj s njom o tome, reci da te oni ne zanimaju već vaša budućnost. njezina reakcija će ti puno toga reći

Quote:
Matej32 kaže: Pogledaj post
Vrhunski, skoro svaki dan ako ja uspijem..jer imam malo vožnje do nje.. Inače se slažemo dobro
odlično
zapamti da su zaljubljene žene ponekad nesigurne.
kao i muškarci, ne želimo izgubiti ono što nam se sviđa
doable is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 11:18   #7
Quote:
Matej32 kaže: Pogledaj post
Me ne voli ga ni u kom slučaju
Samo ga ne moze zaboraviti.

Quote:
Matej32 kaže: Pogledaj post
ja sam znao postaviti neka pitanja iz interesa i to je to
Sad malo mijenjas pricu

Quote:
Matej32 kaže: Pogledaj post
Inače se slažemo dobro
Sve je to ok, 27g... polako razmislja o bebici, ako si materijal za brak, zadrzat ce te,
ali ong zlocestog nece zaboraviti, jamcim ti.
Helter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 11:32   #8
Quote:
Matej32 kaže: Pogledaj post
Zanima me što vi mislite, cura mi non stop ima potrebu uljepšavati priče o dečku (srami se što je bila s njim jer nije baš dobar tip) s kojim je očajnički željela biti u vezi, no on ju je izigravao..s vremenom stalno nešto drugo, uvjerava me da je bilo tako pa za mjesec dana skužim da nije. Neke stvari su čista laž. Neke stvari su sitnice ali ima i većih stvari koje su njoj bile traumatične.. Stvari su većinom seksualne prirode..
Kak da ja gledam na to? Prošlost je pa je nebitno, ili nema povjerenje pa mora drugačije da bi ispala bolja ili je možda skužila iz mojih stavova da bi se ja povrijedio pa je to radila?

Uglavnom jako me to smeta, sad što god da je rekla dovodim u pitanje, igram se detektiva i moram stalno ispitivati da saznam istinu... (a možda i bolje da ne znam?) volim je jako i pati me kad ne možemo raspraviti ove stvari hladne glave, skupa smo pola godine imamo 27 god..
Ne kaže se uljepšava, nego laže

https://hr.wikipedia.org/wiki/La%C5%BE
strsuspect is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 11:36   #9
Quote:
Matej32 kaže: Pogledaj post
Uglavnom jako me to smeta, sad što god da je rekla dovodim u pitanje, igram se detektiva i moram stalno ispitivati da saznam istinu... (a možda i bolje da ne znam?) volim je jako i pati me kad ne možemo raspraviti ove stvari hladne glave, skupa smo pola godine imamo 27 god..
A zakej opce pricate o bivsem? Kog boli kurac za to?
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 11:54   #10
Quote:
Uglavnom jako me to smeta,
Zašto?

Quote:
sad što god da je rekla dovodim u pitanje,
Zašto?

Quote:
igram se detektiva i moram stalno ispitivati da saznam istinu...
Zašto?

Quote:
ne možemo raspraviti ove stvari hladne glave
Zašto?

Ne misliš li da do tih 'uljepšavanja' dolazi upravo zbog tvojih ispitivanja? Žena se boji tvoje osude odnosno vjerojatno se osjeća kao da je na sudu a po ovom kratku uvodnom postu, nije u krivu.
Potjeh. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 12:01   #11
Quote:
Matej32 kaže: Pogledaj post
Zanima me što vi mislite, cura mi non stop ima potrebu uljepšavati priče o dečku (srami se što je bila s njim jer nije baš dobar tip) s kojim je očajnički željela biti u vezi, no on ju je izigravao..s vremenom stalno nešto drugo, uvjerava me da je bilo tako pa za mjesec dana skužim da nije. Neke stvari su čista laž. Neke stvari su sitnice ali ima i većih stvari koje su njoj bile traumatične.. Stvari su većinom seksualne prirode..

Kak da ja gledam na to? Prošlost je pa je nebitno, ili nema povjerenje pa mora drugačije da bi ispala bolja ili je možda skužila iz mojih stavova da bi se ja povrijedio pa je to radila?



Uglavnom jako me to smeta, sad što god da je rekla dovodim u pitanje, igram se detektiva i moram stalno ispitivati da saznam istinu... (a možda i bolje da ne znam?) volim je jako i pati me kad ne možemo raspraviti ove stvari hladne glave, skupa smo pola godine imamo 27 god..
Vjerojatno jer se boji da ćeš o njoj imati loše mišljenje. Barem bih ja to tako interpretirala.
__________________
It’s not what you preach, it’s what you tolerate
mart28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 13:22   #12
Mislim da nema smisla toliko razmišljati o prošlosti, prvo jer je nepromjenjiva, pa je samo možeš uzeti ili ostaviti, skupa s učesnicima, a drugo jer je vrlo istinita stara narodna da ljudi mijenjeju mišljenje, a magarci NE!
Tako da vaš problem nije prošlost, nego obostrani neuspješni i apsurdni pokušaji da je promijenite, ona da ugodi tebi, a ti da postane kakva želiš. Oboje je uzaludan trud, jer ako nekome moraš farbati oblake u prvoj godini veze, to nema budućnosti, a prilično je logično da si joj dao povod da zaključi kako treba to činiti, kako ti je važno (i) ono što je bilo dok te nije niti poznavala.
Da se razumijemo, svatko ima pravo držati važnim što god mu padne na pamet, uključujući i prošlost curine bake na primjer, ali da je to baš pametno i razložno, ne nije! Naprosto uz neiminovne moguće razlike i neslaganja dvoje stranih ljudi, ti sada dodaješ još njih, a koji baš nisu neophodni. Pa smanjuješ ionako sitan postotak u jo manji.... Ne zvuči baš obećavajuće. Meni.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 13:59   #13
Ne znam zašto imaš potrebu čačkati po njenoj prošlosti, nešto je u pozadini toga, ne poznam te niti mogu procijeniti što je, možda te smeta što je prije tebe imala nekoga, a možda si jedan od onih likova koji žele posjedovati ženu, znati sve njene male prljave tajne itd.

Uglavnom, na tvom mjestu ne bih se zamarala bivšima, jer oni i njen odnos s njima ne znače apsolutno ništa za vašu vezu koja može biti svjetlosnim godinama drukčija. Nastaviš li s tim ponašanjem samo si sabotiraš mogućnosti za uspješni ishod.

Uostalom, ne možeš očekivati da ti netko tako na početku istrese cijeli svoj život i svega čega se srami i podastre na tvoju evaluaciju. Svatko od nas je radio stvari u životu kojima se ne ponosi. Povjerenje se gradi s vremenom i u okruženju gdje nema straha od osude ili potencijalne kazne. Ako se stvori takvo okruženje, istina će sama izaći na vidjelo.

Suma summarum, na tvom mjestu bih prestala s detektivskim ponašanjem i usredotočila se na „zdravlje“ same veze, radila na tome da kvalitetno provodite svoje zajedničko vrijeme, da se pazite, mazite, tu ste jedno za drugo, a onda će sve ostalo s time spontano doći. To ti je i cilj, zar ne?
bubuljica_na_nosu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 14:20   #14
Odnos iz snova.

Cura koja je, pazi, ocajnicki htjela bit s nekim random mlatimudanom, laze tipu s kojim je sada, raspravlja s njim o traumama koje joj je ovaj priustio, ovaj se igra detektiva.....ali....

Sex je vrhunski. Mos mislit.

Skupa ste pola godine, umjesto da se skacete jedan po drugome ti se igras detektiva a ona cvili o pitajboga cemu i kome.

Mani se coravog posla, nit te voli, nit te zeli, nit ce se to promijenit.
akbugger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 14:36   #15
Quote:
akbugger kaže: Pogledaj post
Odnos iz snova.

Cura koja je, pazi, ocajnicki htjela bit s nekim random mlatimudanom, laze tipu s kojim je sada, raspravlja s njim o traumama koje joj je ovaj priustio, ovaj se igra detektiva.....ali....

Sex je vrhunski. Mos mislit.

Skupa ste pola godine, umjesto da se skacete jedan po drugome ti se igras detektiva a ona cvili o pitajboga cemu i kome.

Mani se coravog posla, nit te voli, nit te zeli, nit ce se to promijenit.
Veli čuveni vidovnjak.....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 14:47   #16
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Veli čuveni vidovnjak.....
Ne treba biti vidovnjak, slucaj za pocetnike jebace.
Helter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 15:04   #17
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Veli čuveni vidovnjak.....


"Non stop ima potrebu uljepsavat price o bivsem..."

A kad ne prica o seksualnim traumama koje joj je priustio tip koji nije bio dobar, ali ona je ocajnicki zeljela bit s njim, seks je....vrhunski.

akbugger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 15:07   #18
Quote:
akbugger kaže: Pogledaj post


"Non stop ima potrebu uljepsavat price o bivsem..."

A kad ne prica o seksualnim traumama koje joj je priustio tip koji nije bio dobar, ali ona je ocajnicki zeljela bit s njim, seks je....vrhunski.

Mislim da je ovo rješenje
https://www.forum.hr/showpost.php?p=8...postcount=6281
Ne bu pričala, samo fućkala

@Autor, pa daj popričaj s curom, reci joj da malo smanji tugu za bivšim, to nikad nije privlačno.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 15:57   #19
Quote:
Matej32 kaže: Pogledaj post
Me ne voli ga ni u kom slučaju


A ona ih je i spominjala stalno, ja sam znao postaviti neka pitanja iz interesa i to je to


Vrhunski, skoro svaki dan ako ja uspijem..jer imam malo vožnje do nje.. Inače se slažemo dobro
Jesi ju upoznao na Tinderu? Veoma čudno to što cura želi pričati o bivšem, to žene obično ne rade, ako su ušle u novu vezu u kojoj je seks vrhunski, kako ti pričaš. Ne vidim nikakvu logiku.

Pokušavam vratiti film u kojim situacijama sam samoinicijativno novom, ili još i friškom, dečku pričala o bivšem. Te situacije su jako rijetke, a ako su se desile, bile su jer sam podsvjesno htjela tog tipa odjebati od sebe i nisam ga uzimala za ozbiljno.

Quote:
bubuljica_na_nosu kaže: Pogledaj post
Uostalom, ne možeš očekivati da ti netko tako na početku istrese cijeli svoj život i svega čega se srami i podastre na tvoju evaluaciju.
Tako to ide u Tinder svijetu, što prije sve ispitati, da se može glatko prijeći na sljedeću u katalogu.
pals is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 21:08   #20
Quote:
pals kaže: Pogledaj post
Jesi ju upoznao na Tinderu?
Jesi ti svjesna da u svakom drugom postu spominjes tinder i upoznavanje prek neta u najdebilnijim mogucim kontekstima?

Vara te decko? Sigurno je tinder!

Cura prica o bivsem? Sigurno je tinder?

Ghostala te je? Tinder!

Lik je mamin sin? TINDER STO POSTO!

Jel shvacas da su se iste stvari dogadjale i prije tindera i upoznavanja prek neta i da su ljudi na tinderu isti oni koje upoznajes vani?
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger