Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2011., 10:45   #1
Razumijem vaše probleme s torbicama!

Dobar dan.

Svi smo to vidjeli, nazočili toj nelagodnoj sceni, kad žena treba naći ključeve od, recimo, auta u svojoj torbici. I onda krene kopanje po torbici. I kopa li ga ona, kopa, vadi van vlažne maramice, karmin*, vodu, novčanik, cigarete, mobitel, drugi mobitel, parfem, kaput, mladunče zebre, sve na svijetu. I tek nakon par godišnjih doba, uz pokvarenu frizuru i potpunu izbezumljenost, nalazi ključeve. Onda se odveze i izazove par prometnih nesreća u tih 500 metara do doma, no to je već druga tema.

Uglavnom, danas mi je zvonio mobitel. Koji, kao i sve ostale zemaljske potrepštine, držim u džepu. I sunce mu njegovo, prtljao sam po tom džepu toliko dugo da sam na kraju morao sve povaditi van i još nisam stigao odgovoriti na poziv! Došlo mi je da si zapalim glavu i onda tak sa zapaljenom glavom trčim u krug od muke.

Tako da sam vam želio poručiti: budite jake, niste jedine na svijetu kojima se događaju tragedije s traženjem ključeva!

*srbizam korišten da bi se suptilno naznačilo da i ja imam veliki penis!
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 10:49   #2
Drago mi je da razumiješ naše probleme koje imamo sa traženjem stvari po torbici. A nadam se i da si svjestan toga da nama sve te stvari trebaju, bez obzira što smo otišle samo do trgovine po jabuke i čokoladu.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 10:54   #3
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Dobar dan.

Svi smo to vidjeli, nazočili toj nelagodnoj sceni, kad žena treba naći ključeve od, recimo, auta u svojoj torbici. I onda krene kopanje po torbici. I kopa li ga ona, kopa, vadi van vlažne maramice, karmin*,
Uglavnom, danas mi je zvonio mobitel. Koji, kao i sve ostale zemaljske potrepštine, držim u džepu.
Tako da sam vam želio poručiti: budite jake, niste jedine na svijetu kojima se događaju tragedije s traženjem ključeva!

*srbizam korišten da bi se suptilno naznačilo da i ja imam veliki penis!
da ti je velik kao i Srbima, ne bi ti imao mjesta za 10 stvari u džepu hlača
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 10:54   #4
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Tako da sam vam želio poručiti: budite jake, niste jedine na svijetu kojima se događaju tragedije s traženjem ključeva!
moj supersak ima posebne džepove za ključeve i za mobitel, nema kopanja
jedino ponekad izgubim mladunče zebre
tako, budi jak Gazda
i ne tuguj nad ključevima dok tražiš mobitel
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 10:55   #5
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Došlo mi je da si zapalim glavu i onda tak sa zapaljenom glavom trčim u krug od muke.


Quote:
Tako da sam vam želio poručiti: budite jake, niste jedine na svijetu kojima se događaju tragedije s traženjem ključeva!
Nije sramota kupiti pederušu.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 10:56   #6
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post




Nije sramota kupiti pederušu.
Naravno da nije, samo ako imaš torbicu, onda si, kako i sam naziv kaže, gej. A ako si gej, onda ne možeš imati curu.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 10:59   #7
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Naravno da nije, samo ako imaš torbicu, onda si, kako i sam naziv kaže, gej. A ako si gej, onda ne možeš imati curu.
Gej ti je znaš di.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 11:00   #8
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Naravno da nije, samo ako imaš torbicu, onda si, kako i sam naziv kaže, gej. A ako si gej, onda ne možeš imati curu.
Ne možeš imati curu ako si gej, ali možeš ako si peder.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 11:00   #9
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Naravno da nije, samo ako imaš torbicu, onda si, kako i sam naziv kaže, gej. A ako si gej, onda ne možeš imati curu.
A imaš i uber kul prekokrasnih komada koje furaju s ovima koji furaju pederuše
More bit da ipak nisu gej nego da se frajeri s pederušama sviđaju komadima jer ne moraju ko seljačine tražit ključeve po žepima nego su uber kul smireni i hladnokrvno sexi i tak to
Stvarno ne bi znala.Jer moj isto nosi u đepovima koji su mu zato stalno šuplji.
Al znam da ih ima.

Zadnje uređivanje Gilda. : 14.01.2011. at 11:56.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 11:57   #10
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
A imaš i uber kul prekokrasnih komada koje furaju s ovima koji furaju pederuše
More bit da ipak nisu gej nego da se frajeri s pederušama sviđaju komadima jer ne moraju ko seljačine tražit ključeve po žepima nego su uber kul smireni i hladnokrvno sexi i tak to
Stvarno ne bi znala.Jer moj isto nosi u đepovima koji su mu zato stalno šuplji.
Al znam da ih ima.
Joj, da..šuplji džepovi.

No, unatoč takvim problemima, držim da je džep i dalje dobro rješenje. Treba nešto i žrtvovati za dobar stajling! Baš kao i vi s torbicama.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 12:08   #11
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
...parfem, kaput, mladunče zebre...

čula sam za slučaj žene koja je u ranim jutarnjim satima stavila u torbicu kutijicu s uzorkom stolice za analizu, namjeravajući ju odnijeti u lab, kad ju je nazvao šef i rekao da hitno pođe prema Austriji...epilog svega, na kraju dana je šokirani carinik spoznao što još pored kaputa i mladunčeta zebre može zateći u ženskoj torbici
Patlikit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 12:18   #12
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
... Došlo mi je da si ...
... kupim torbicu, ali se nisam mogao odlučiti koja bi mi pasala uz jaknu.

To je ustvari poanta i mi tebe razumijemo.



Svaka čast torbama i torbicama, ali ključeve i mobitel obavezno nosim po džepovima.

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
da ti je velik kao i Srbima, ne bi ti imao mjesta za 10 stvari u džepu hlača
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 12:46   #13
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Joj, da..šuplji džepovi.

No, unatoč takvim problemima, držim da je džep i dalje dobro rješenje. Treba nešto i žrtvovati za dobar stajling! Baš kao i vi s torbicama.
Ako nešto mrzim viditi, onda su to natrpani džepovi hlača, ne, ne izgleda sexy, izgleda odvratno. Jedino volim vidjeti stražnji džep popunjen debelim novčanikom.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 12:54   #14
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Ako nešto mrzim viditi, onda su to natrpani džepovi hlača, ne, ne izgleda sexy, izgleda odvratno. Jedino volim vidjeti stražnji džep popunjen debelim novčanikom.
Imaš pravo na svoje mišljenje, no ovdje se priča o problemima nalaženja stvari u nosačima istih, ne o modnim detaljima. Što se tiče tvoje težnje materijalnoj ovisnosti o onima koji rade, naći ćeš puno istomišljenika na www.hdz.hr.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:09   #15
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Imaš pravo na svoje mišljenje, no ovdje se priča o problemima nalaženja stvari u nosačima istih, ne o modnim detaljima. Što se tiče tvoje težnje materijalnoj ovisnosti o onima koji rade, naći ćeš puno istomišljenika na www.hdz.hr.
Ja u svojim torbama i torbicama imam male džepove sa strane u kojima nosim ključeve, iz razloga što mi ih se ne traži. Jedna sam od rijetkih koja uopće ne posjeduje nijedan privjesak na ključu.

Što se tiče HDZ-a, samo ti surfaj po njihovoj stranici, mene to ne interesuje.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:10   #16
Ja najvolem aute koji se otključavaju i pokreću da uopće ne moraš vadit ključ iz torbice, a kamoli ga pronać
Još samo da smisle i takve ljučeve za kuće/stanove. Onda ne bi uvijek razbila nekaj kad punih ruku vrećica skužim da je zaključano a nekog ima doma, pa moram iskopat ključ iz torbe.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:18   #17
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Naravno da nije, samo ako imaš torbicu, onda si, kako i sam naziv kaže, gej. A ako si gej, onda ne možeš imati curu.
ODA GAZDI

Nosio je samo pinky starke
Voljele su ga sve naše m-m-majke
Znala sam da dečko je za mene
Sladak je i baš razumije žene
O, kako sexy par mi ćemo bit'
K'o Angelina i Brad Pitt
Al sve je ošlo vrit! Uh, shit!

lunarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:20   #18
Quote:
lunarna kaže: Pogledaj post
ODA GAZDI

Nosio je samo pinky starke
Voljele su ga sve naše m-m-majke
Znala sam da dečko je za mene
Sladak je i baš razumije žene
O, kako sexy par mi ćemo bit'
K'o Angelina i Brad Pitt
Al sve je ošlo vrit! Uh, shit!

Torbica tvoje mame
meni neće na rame

Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:34   #19
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Torbica tvoje mame
meni neće na rame

lunarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:42   #20
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Dobar dan.

Uglavnom, danas mi je zvonio mobitel. Koji, kao i sve ostale zemaljske potrepštine, držim u džepu. I sunce mu njegovo, prtljao sam po tom džepu toliko dugo da sam na kraju morao sve povaditi van i još nisam stigao odgovoriti na poziv! Došlo mi je da si zapalim glavu i onda tak sa zapaljenom glavom trčim u krug od muke.

Teška situacija, kad propustiš poziv pa moraš potrošiti kunu-dvije da odgovoriš na njega.


Kako ja volim kad mi muškarci ponesu torbicu, ujedno i odraz muškosti, nije pod pritiskom šta će ko reći, mislim puno toga se može testirati sa jednom običnom torbicom.
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:23.