Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2008., 23:35   #61
a joj..uz njegfove knjige se uvijek mozete nasmijati..pa kad ste i najtuzniji..ima tu nekakvu ironiju i humor koji me nasmije do suza u nekim trenutcima..njegove knjige morate procitat..pa bar kod kuce je najgore ako nista drugo..
__________________
revolucija ce se dogoditi..samo je pitanje vremena..
trying to find is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2008., 23:57   #62
mrak od pisca..


ona mašina koja šeće,pa onaj pas koji stalno piša po tepihu i liječnička skrb su mi najdraže.
rontu77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 18:20   #63
Iako ja baš i nisam imao običaj čitati takvu literaturu,pročitao sam neke ephraimove knjige kao npr Kod kuće je najgore,Nije fer davide i Deva kroz ušice igle,nasmija sam se do suza Toliko su sve tri dobre,da stvarno ne znam koja je najbolja
BOOKSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 16:53   #64
Čovjek je bio legenda i planiram si kupiti sve njegove knjige koje nađem kod nas.

"U začudno kratkom roku naučio sam našeg psa Flokija da sluša sve moje zapovijedi. Evo samo nekoliko primjera.
-Sjedi! (Floki naćuli uši i lizne me po licu)
-Skoči! (Floki se počeše po trbuhu)
Floki naprosto nije blesavo izdresiran, servilan pas koji mehanički sluša gospodara, nego nezavisno biće koje misli svojom glavom"
.

Zadnje uređivanje zrinkolina : 17.03.2011. at 17:08. Reason: dopuna
zrinkolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 17:04   #65
Kod kuće je najgore !
__________________
*
anotherone is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 23:05   #66
Jel mi netko može prepričat kaj se radi u "Kod kuće je najgore"? To mi je sljedeća lektira pa me zanima, a i zvuči mi OK.
Gonissetri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 19:04   #67
Meni su sve njegove knjige super,ali ipak su bolje starije njegove knjige,kao Kod kuće je najgore(to je klasik!!!!!!!!!),Deva kroz ušicu igle,Nije fer Davide itd. jer je u niovijim knjigama ipak ponavljao neke priče i izgubio je svoju originalnu duhovitost,ali ipak mu skidam kapu,bio je IZVRSTAN PISAC
BOOKSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 17:28   #68
Ako mi netko može pomoći...zanima me ime pisca koji sad ima oko 40ak godina i nazivaju ga nasljednikom Kishona...mislim da je iz Turske...nisam sigurna.
Ariela___ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 12:31   #69
Saznala sam...Etgar Keret
Ariela___ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.