Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2014., 16:49   #21
Quote:
MyBurden kaže: Pogledaj post
A kako TI znaš pomažemo li mi na druge načine ili ne? Jesi li ikad volontirao, jesi li ikad donirao nešto novaca nesretnicima? Ja radim i jedno i drugo. Doduše, odbijam više davati lovu unicefu jer su mi sumnjivi.
A sad me pusti da u miru bojkotiram amazon. Ili ćeš i dalje cviliti o tobožnjem licemjerju i tražiti zatvaranje teme (jer to si izričito napisao negdje u prvom postu)?
nije me briga za druge načine, ja pričam za ovaj. volontirao - ne, i nemislim jer znam da "volonteri" ipak dobiju nešto simbolično novaca. donirao nestretnicima? koji su to? ovi kaj žicaju po trgu? samo dijeli novce, kad ih već imaš.

samo ti bojkotiraj kaj god hočeš. daj bože da se otkriju neljudski uvjeti na forum.hr, možda i njih onda kreneš bojkotirat
__________________
HR

Winter is coming
Deimos is offline  
Old 22.12.2014., 18:13   #22
Joj šta volim moralne vertikale!
okapoaN is offline  
Old 22.12.2014., 18:26   #23
Quote:
Deimos kaže: Pogledaj post
nije me briga za druge načine, ja pričam za ovaj. volontirao - ne, i nemislim jer znam da "volonteri" ipak dobiju nešto simbolično novaca.
Ma da? Otkud to znaš?
Quote:
Deimos kaže: Pogledaj post
donirao nestretnicima? koji su to? ovi kaj žicaju po trgu? samo dijeli novce, kad ih već imaš.


Ti si stvarno. Nemam riječi. Ovakvu pljuvačnicu po svemu humanom nisam vidjela ne sjećam se kada.
Lozimka is offline  
Old 22.12.2014., 22:54   #24
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Ma da? Otkud to znaš?

hočeš točno? krila. raspitaj se.


Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Ti si stvarno. Nemam riječi. Ovakvu pljuvačnicu po svemu humanom nisam vidjela ne sjećam se kada.
jesam i ja to priznam. žao mi je zbog sebe a još više zbog tebe, jer ti misliš da nekaj možeš promijeniti. da je bar sve tako jednostavno ja bi prvi napravio kaj god treba. ali kad živiš u ovakvoj državi i svijetu i vidiš sve kaj vidiš - znaš da nema spasa
__________________
HR

Winter is coming
Deimos is offline  
Old 23.12.2014., 09:29   #25
Quote:
Deimos kaže: Pogledaj post
nije me briga za druge načine, ja pričam za ovaj. volontirao - ne, i nemislim jer znam da "volonteri" ipak dobiju nešto simbolično novaca. donirao nestretnicima? koji su to? ovi kaj žicaju po trgu? samo dijeli novce, kad ih već imaš.

samo ti bojkotiraj kaj god hočeš. daj bože da se otkriju neljudski uvjeti na forum.hr, možda i njih onda kreneš bojkotirat
I opet se vracamo na to da po tebi nitko nista ne bi trebao ni pokusat, stovise po onima koji nesto pokusavaju treba se pljuvat. Sto cijelo vrijeme i radis. Samo ti nastavi...
MyBurden is offline  
Old 23.12.2014., 20:21   #26
Quote:
MyBurden kaže: Pogledaj post
I opet se vracamo na to da po tebi nitko nista ne bi trebao ni pokusat, stovise po onima koji nesto pokusavaju treba se pljuvat. Sto cijelo vrijeme i radis. Samo ti nastavi...
samo vi i dalje pokušavajte i borite se. nemam ja niš protiv toga, samo navalite. mene zovite kad treba nekaj kaj bude promijenilo situaciju, i ja vam obećavam da dođem

nažalost tisuću svijeća neće nikad zamijenit vatru
__________________
HR

Winter is coming
Deimos is offline  
Old 25.12.2014., 17:36   #27
Znam to o Amazonu i zbog tog već godinama ne kupujem od njih isto kao što ne kupujem NIKE. Ali isto zašto ne kupujem od Amazona je što uglavnom ima jeftinijih. No inače izbjegavam kupovati iz inozemstva i pokušavam kupovati u Hrvatskoj i Hrvatsko i zadržati to malo novca što Hrvatska ima u Hrvatskoj. Kada bi se ljudi više potrudili kupovati hrvatske proizvode možda bi se otvorilo mnogo više radnih mjesta.

Ozbiljno kada kupuješ iz inozemstva i tamo šalješ novac je kao da nekome daješ vlastitu krv. Svaki put kad kupuješ nešto iz inozemstva Hrvatska krvari.
mr.Natural is offline  
Old 25.12.2014., 23:13   #28
Quote:
mr.Natural kaže: Pogledaj post
Znam to o Amazonu i zbog tog već godinama ne kupujem od njih isto kao što ne kupujem NIKE. Ali isto zašto ne kupujem od Amazona je što uglavnom ima jeftinijih. No inače izbjegavam kupovati iz inozemstva i pokušavam kupovati u Hrvatskoj i Hrvatsko i zadržati to malo novca što Hrvatska ima u Hrvatskoj. Kada bi se ljudi više potrudili kupovati hrvatske proizvode možda bi se otvorilo mnogo više radnih mjesta.

Ozbiljno kada kupuješ iz inozemstva i tamo šalješ novac je kao da nekome daješ vlastitu krv. Svaki put kad kupuješ nešto iz inozemstva Hrvatska krvari.


i onda nek meni neko objasni da ova tema ne spada na politiku???
sad se modovi trgaju od smijeha i čekaju slijedeću repliku
__________________
HR

Winter is coming
Deimos is offline  
Old 25.12.2014., 23:17   #29
Mislim da se Hrvati ozbiljno moraju potruditi oko zaustavljanja nemilosrdne eksploatacija radnika u USA.... Mislim i da bi to netko od predsjednickih kandidata trebao ugraditi u svoj program...
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Old 27.12.2014., 17:05   #30
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Mislim da se Hrvati ozbiljno moraju potruditi oko zaustavljanja nemilosrdne eksploatacija radnika u USA.... Mislim i da bi to netko od predsjednickih kandidata trebao ugraditi u svoj program...
+1
__________________
HR

Winter is coming
Deimos is offline  
Old 27.12.2014., 17:17   #31
Ključ.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:27.