Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2016., 23:37   #1121
Quote:
Prigorecc kaže: Pogledaj post
Danas u nalom Podgorskom mjestu koje se zove Seline i smješteno je na jadranskoj magistrali jedan je lik prešao na suprotnu stranu ceste i parkao auto ispred kioska sa pekarskim proizvodima.
Uz to kaj je parkao direktno na zebri pola auta je bilo parkano na nogostupu a pola na magistrali.
Dok je on kupovao pecivo skupila se je lijepa kolona auta koji su putovali u smjeru juga a nisu mogli proči jer je i promet u suprotnom smjeru bio dosta jak.

Idiotizam je još veči ako bi se pogledalo drugu stranu ceste na kojoj postoji parkiralište i samo je trebalo tamo parkat auto i preči sestu preko več spomenute zebre.

Ovo sve nije previše "diralo" vozača berlinga ZG registracija na ojemu piše "Mirjana cvjčarna, Mirogoj"

Još se je vračao do auta jer je (valjda) zaboravio novčanik.
Na zalost nisam imao mob sa sobom da to poslikam ali kada vidim razinu bahatosti vozača znam da kod njega sigurno neču kupiti cviječe, pa makar bio i najjeftiniji
A sto mozes, neodgojen covjek, brine samo za sebe i za ostale ga boli briga. Da je manje takvih bilo bi nam svima ljepse.
epinefrin is offline  
Old 25.07.2016., 16:13   #1122


JKD01 is offline  
Old 25.07.2016., 16:30   #1123
Pretpostavljam da ZG nije zamućeno kao u stilu: 'gle, seljačina došla na more', ili?
tomi0806 is offline  
Old 25.07.2016., 17:07   #1124
Ma nije to zbog parkinga, nego vjerovatno kapa ulje iz nje pa ljudi zvali da oneciscuje
Senk is offline  
Old 25.07.2016., 17:33   #1125
Ovaj sa Zagrebom ima veze kao i ja sa Kinom. To je samo seljačina koja se dovukla u velegrad....
Pero_Kanister is offline  
Old 25.07.2016., 18:35   #1126
Bogme ja nigdje nisam vidio veču koncentraciju suljačina u alfama nego u novom Zagrebu. Čudo jedno.

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Old 25.07.2016., 18:50   #1127
Gdje piše da je tu zabranjeno parkiranje?
__________________
Potpis
WXW is offline  
Old 25.07.2016., 19:03   #1128
u pravi si - znaka nema jer su pametni mislili da će ovdi dolazit samo pametni...no prevarili se.

kad je slikano??? jel bio pauk??
ex conn is offline  
Old 25.07.2016., 19:09   #1129
Kristabogaocaisusa - ma što ju u more nije sparkiro, da se i okupa s njime, kretenčina. Da mi je znat što ti ljudi imaju između ušiju? Puding nije i on je inteligentniji
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 25.07.2016., 21:15   #1130
Na više mjesta gdje sam bio, fizički vozilom ne možeš doći ovako blizu. Zašto možeš ovdje?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 25.07.2016., 21:51   #1131
Približio je Alfu moru jer čovjek je očajan, bio je kod svih mehaničara i nitko mu ne može pomoći pa je odlučio probati tretman slanim zrakom i povjetarcem koji će lagano ulaziti u intercooler.
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Old 25.07.2016., 22:22   #1132
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Kristabogaocaisusa - ma što ju u more nije sparkiro, da se i okupa s njime, kretenčina. Da mi je znat što ti ljudi imaju između ušiju? Puding nije i on je inteligentniji
pa vidiš da je kamen pod kotač stavio da se ne otkotrlja, znači da mu nije bila namjera u plićak ju naparkirati i močit noge
x-type is offline  
Old 26.07.2016., 07:29   #1133
Ma nemate pojma. Frajer je prava dobričina, ima sigurno pun gepek hladne pive pa dijeli okolo. Da je stao dalje već bi se zagrijala dok ju donese.

Dok se brćkao trebalo mu je sva 4 ventila sa kotača dobaciti u more da ih malo opere
Slike objavljene u Slobodnoj Dalmaciji, Večernjem... baš me zanima da li je dobio zasluženu kaznu?

Zadnje uređivanje tekac : 26.07.2016. at 07:48.
tekac is offline  
Old 26.07.2016., 10:10   #1134
Ma vidio je ovo pa misli kako će i on napraviti nešto slično
https://www.youtube.com/watch?v=ArjFS2_uJk4
mack1 is offline  
Old 26.07.2016., 11:25   #1135
Quote:
tutek kaže: Pogledaj post
Ma nemate pojma. Frajer je prava dobričina, ima sigurno pun gepek hladne pive pa dijeli okolo. Da je stao dalje već bi se zagrijala dok ju donese.

Dok se brćkao trebalo mu je sva 4 ventila sa kotača dobaciti u more da ih malo opere
Slike objavljene u Slobodnoj Dalmaciji, Večernjem... baš me zanima da li je dobio zasluženu kaznu?
Ili je dovezao invalida.
Pa dok se invalid izbrčka, za to vrijeme mu izrezati gume. Što se ima invalide voziti na plažu, nek crku mrcine!
__________________
Human
Human1 is offline  
Old 26.07.2016., 11:53   #1136
Quote:
Human1 kaže: Pogledaj post
Ili je dovezao invalida.
Pa dok se invalid izbrčka, za to vrijeme mu izrezati gume. Što se ima invalide voziti na plažu, nek crku mrcine!
A zašto bi mu izrezao gume? Pumpanje prazne gume ne košta ali izrezana guma da i to prilično. Pumpanje može budalu svašta naučiti. Žalosno ako ne vidiš razliku. Jedini invalid u čitavoj priči je vozač alfe, u pravu si, dovezao je invalida, sebe. Samo onaj koji je invalid u glavu ne bi trebao imati vozačku, zar ne?
Ako je i dovezao invalida (a nije, to je svima jasno osim tebi) mogao je auto odvesti sa plaže pa se kasnije vratiti. Inače, invalidi se tamo gdje se ne smije sa vozilima voze u kolicima. Pronađi članak u novinama pa ćeš prestati braniti idiota.
tekac is offline  
Old 26.07.2016., 18:25   #1137
Quote:
tutek kaže: Pogledaj post
A zašto bi mu izrezao gume? Pumpanje prazne gume ne košta ali izrezana guma da i to prilično. Pumpanje može budalu svašta naučiti. Žalosno ako ne vidiš razliku. Jedini invalid u čitavoj priči je vozač alfe, u pravu si, dovezao je invalida, sebe. Samo onaj koji je invalid u glavu ne bi trebao imati vozačku, zar ne?
Ako je i dovezao invalida (a nije, to je svima jasno osim tebi) mogao je auto odvesti sa plaže pa se kasnije vratiti. Inače, invalidi se tamo gdje se ne smije sa vozilima voze u kolicima. Pronađi članak u novinama pa ćeš prestati braniti idiota.
Ne znam konkretni slucaj. Niti ga branim. Komentiram ostecivanje tudje imovine. (Ili ispustanje ventila te bacanje istih u more).
__________________
Human
Human1 is offline  
Old 26.07.2016., 18:31   #1138
Quote:
Human1 kaže: Pogledaj post
Ne znam konkretni slucaj. Niti ga branim. Komentiram ostecivanje tudje imovine. (Ili ispustanje ventila te bacanje istih u more).
Seljačinu je trebalo skupa sa autom baciti u more, a ne samo ventile
Pero_Kanister is offline  
Old 27.07.2016., 05:07   #1139
I kastrirat da se ne množi.
rocker1987 is offline  
Old 27.07.2016., 07:01   #1140
Quote:
Human1 kaže: Pogledaj post
Ne znam konkretni slucaj. Niti ga branim. Komentiram ostecivanje tudje imovine. (Ili ispustanje ventila te bacanje istih u more).
Ukratko: seljober je dovezao auto među ručnike kupača, otišao na kupanje, ljudi su pozvali policiju a on se branio da mu je auto zakuhao (pa mu valjda vrući pijesak pomaže ) pa kad je skužio da mu je isprika glupa rekao je da nije znao da se tu ne smije parkirati.
A ti ga brani i dalje jer je invalid To što sam ja rekao da mu treba ispustiti gume i dobaciti (njemu) ventile da ih opere je zato jer možda s takvom inteligencijom ne bi ni primjetio da su prazne. Kužiš? Po tvom trebalo mu je reći: zlato tatino i mamino, evo čekaj da maknem ručnike da možeš još bliže... Nije mi jasno zašto neki brane takve bahate i bezobrazne, jedino ako braniš nekog (tako humanog) sebi sličnog.

Zadnje uređivanje tekac : 27.07.2016. at 08:20.
tekac is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.